Politika

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 index.hu/x.php?id=inxcl&url=http%3A%2F%2Findex.hu%2Fgazdasag%2F2013%2F11%2F25%2Frezsi%2F

Előre leszögezem, hogy vidéken lakok és nem társasházban. De ha ne adj Isten véletlen közös képviselő lennék (biztos nem), ezzel így végleg letettem volna a lantot. Életemben nem láttam közös képviselőt, de azt el tudom képzelni, hogy nem egy felüdülés a társasházak ügyes-bajos dolgaival foglalkozni.
Megéri bárkinek is ennyi plusz hülyeséggel együtt az ingyenmunka? Mert szvsz ha vannak is olyanok, akiknek fizetnek ezért, az nem lehet több pár darab ezresnél.
Gratulálok annak az *llatnak, aki ezt kitalálta, legalább lehet baszogatni majd még néhány szerencsétlent.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
K=össze vissza rajz első szava😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
K.I. az ellenőr?😊NB2
Most hirtelen nem is tudom, hogy kire gondolhatsz, de P.F. az ellenőr.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
 hvg.hu/itthon/20131124_tulzasba_vitt_politikai_korrektsegatapapa
 444.hu/2013/11/24/nem/

még, ha 444 is, de ebben van valami.Amadeus91
Elmondja, hogy a víz nedves.

Az egész Horváth ügy arra jó, hogy ez az egész bekerüljön a köztudatba, amit egyébként mindenki tudott/sejtett. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy Pécsen hány olyan áfaellenőr van, aki ért is hozzá, és aki tényleg egyenlően bánik mindenkivel. Pedig ez egy kis város, kis adózókkal.

Az egyik legnagyobb pécsi székhelyű adózó az ügyfelem. Nem túl nagy, de így is helyi szinten kiemeltek vagyunk. Egy év alatt négyszer voltam ellenőrzésen, eddig kb. átlapozták a számlákat, nem találtak semmit. Most odakerültünk egy olyan ellenőrhöz, akivel már korábban is voltak a szakmaiság keretein belül elég komoly vitáink, de tényleg nagyon alapos és pontos. Az új értékesítési asszisztens elrontott egy pár számlát. Alaki hibák, de annyira lehetetlen hülyeség, hogy hárman néztük át, és nem vettük észre. Kiszúrta, most várhatjuk, hogy kapunk-e büntit vagy sem, teszem hozzá jogosan. Áfát nem bukott ezzel az állam, az a része rendben volt, de a mulasztás az mulasztás. És az elmúlt 4-ből 2 ellenőrzésen már ez a kolléganő volt a számlázó, ott is találtunk hülyeségeket, de a többiek kb. meg sem nézték ezt.

Miért? Mert akkora adófizetők vagyunk, hogy nem akartak ezzel foglalkozni, ez az ellenőr viszont vette a fáradtságot, és feltárta a nyilvánvalót. Lehet ezért fikázni, de igaza volt/van.

És itt nem volt semmi korrupció a történetben, vagy semmi egyéb, csak egyszerűen ilyen a NAV ma.Gyurma Pappa
K.I. az ellenőr?😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 hvg.hu/itthon/20131124_tulzasba_vitt_politikai_korrektsegatapapa
 444.hu/2013/11/24/nem/

még, ha 444 is, de ebben van valami.Amadeus91
Elmondja, hogy a víz nedves.

Az egész Horváth ügy arra jó, hogy ez az egész bekerüljön a köztudatba, amit egyébként mindenki tudott/sejtett. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy Pécsen hány olyan áfaellenőr van, aki ért is hozzá, és aki tényleg egyenlően bánik mindenkivel. Pedig ez egy kis város, kis adózókkal.

Az egyik legnagyobb pécsi székhelyű adózó az ügyfelem. Nem túl nagy, de így is helyi szinten kiemeltek vagyunk. Egy év alatt négyszer voltam ellenőrzésen, eddig kb. átlapozták a számlákat, nem találtak semmit. Most odakerültünk egy olyan ellenőrhöz, akivel már korábban is voltak a szakmaiság keretein belül elég komoly vitáink, de tényleg nagyon alapos és pontos. Az új értékesítési asszisztens elrontott egy pár számlát. Alaki hibák, de annyira lehetetlen hülyeség, hogy hárman néztük át, és nem vettük észre. Kiszúrta, most várhatjuk, hogy kapunk-e büntit vagy sem, teszem hozzá jogosan. Áfát nem bukott ezzel az állam, az a része rendben volt, de a mulasztás az mulasztás. És az elmúlt 4-ből 2 ellenőrzésen már ez a kolléganő volt a számlázó, ott is találtunk hülyeségeket, de a többiek kb. meg sem nézték ezt.

Miért? Mert akkora adófizetők vagyunk, hogy nem akartak ezzel foglalkozni, ez az ellenőr viszont vette a fáradtságot, és feltárta a nyilvánvalót. Lehet ezért fikázni, de igaza volt/van.

És itt nem volt semmi korrupció a történetben, vagy semmi egyéb, csak egyszerűen ilyen a NAV ma.

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 hvg.hu/itthon/20131124_tulzasba_vitt_politikai_korrektsegatapapa
 444.hu/2013/11/24/nem/

még, ha 444 is, de ebben van valami.Amadeus91
Csak így magunk közt:
444-ről linkelni mennyivel értelmesebb, mint kuruc.info-ról?Sobri Jóska
Csak így magunk közt:
Van egyáltalán olyan ahonnan van értelme linkelni?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
 hvg.hu/itthon/20131124_tulzasba_vitt_politikai_korrektsegatapapa
 444.hu/2013/11/24/nem/

még, ha 444 is, de ebben van valami.Amadeus91
Csak így magunk közt:
444-ről linkelni mennyivel értelmesebb, mint kuruc.info-ról?

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 hvg.hu/itthon/20131124_tulzasba_vitt_politikai_korrektsegatapapa
 444.hu/2013/11/24/nem/

még, ha 444 is, de ebben van valami.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
 hvg.hu/itthon/20131124_tulzasba_vitt_politikai_korrektseg

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Lavrov felvázolta az ukránoknak, hogy ha az EU-val kötnek társulási megállapodást, mit fog reagálni Oroszország. Megértették.

 www.origo.hu/nagyvilag/20131121-az-eu-helyett-oroszorszagot-valasztja-ukrajna.html?sec-1Jan
nemzetbiztonsági megfontolások = nullától nagyobb mennyiségű, relatíve jó áron szállított gáz
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Lavrov felvázolta az ukránoknak, hogy ha az EU-val kötnek társulási megállapodást, mit fog reagálni Oroszország. Megértették.

 www.origo.hu/nagyvilag/20131121-az-eu-helyett-oroszorszagot-valasztja-ukrajna.html?sec-1
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/gazdasag/2013/11/21/a_gazdagok_jarnak_jol_a_rezsicsokkentessel/

Asszem a következő a GKI "nemzetiesítése" lesz.
Pedig én azt hittem, hogy a "rezsicsökkentés" nekem jó. Mindig ezt hallottam a rádióban a magyarországjobbanteljesít rovatban...vandeminek
Ne bazd... Másik rovat is van? 😛
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 index.hu/gazdasag/2013/11/21/a_gazdagok_jarnak_jol_a_rezsicsokkentessel/

Asszem a következő a GKI "nemzetiesítése" lesz.
Pedig én azt hittem, hogy a "rezsicsökkentés" nekem jó. Mindig ezt hallottam a rádióban a magyarországjobbanteljesít rovatban...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindegy mi van, azt kell mantrázni százszor, hogy ez így ok és a hívők elhiszik.zinedine5
Kíváncsi lennék hány kiskeresetű van a hívők között. Tényleg érdekelne, hogy hány ember van aki jobban elhiszi mennyit keres a Viktornak, mint a bankszámlájának. Bár gondolom velük nem számolnak igazán, elég a nyugdíjas, a jól kereső, meg a határon túli szavazó is.Kori
Eleve kíváncsi lennék hol van ez a rohadt sok szimpatizáns.zinedine5
Békemeneten.apeszos
szavazófülkébenJames007
Esetleg levélben?
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mindegy mi van, azt kell mantrázni százszor, hogy ez így ok és a hívők elhiszik.zinedine5
Kíváncsi lennék hány kiskeresetű van a hívők között. Tényleg érdekelne, hogy hány ember van aki jobban elhiszi mennyit keres a Viktornak, mint a bankszámlájának. Bár gondolom velük nem számolnak igazán, elég a nyugdíjas, a jól kereső, meg a határon túli szavazó is.Kori
Eleve kíváncsi lennék hol van ez a rohadt sok szimpatizáns.zinedine5
Békemeneten.apeszos
Oda "csak" CBA dolgozók mennek (utasításra)...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 835
Mindegy mi van, azt kell mantrázni százszor, hogy ez így ok és a hívők elhiszik.zinedine5
Kíváncsi lennék hány kiskeresetű van a hívők között. Tényleg érdekelne, hogy hány ember van aki jobban elhiszi mennyit keres a Viktornak, mint a bankszámlájának. Bár gondolom velük nem számolnak igazán, elég a nyugdíjas, a jól kereső, meg a határon túli szavazó is.Kori
Eleve kíváncsi lennék hol van ez a rohadt sok szimpatizáns.zinedine5
Békemeneten.apeszos
szavazófülkében
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindegy mi van, azt kell mantrázni százszor, hogy ez így ok és a hívők elhiszik.zinedine5
Kíváncsi lennék hány kiskeresetű van a hívők között. Tényleg érdekelne, hogy hány ember van aki jobban elhiszi mennyit keres a Viktornak, mint a bankszámlájának. Bár gondolom velük nem számolnak igazán, elég a nyugdíjas, a jól kereső, meg a határon túli szavazó is.Kori
Eleve kíváncsi lennék hol van ez a rohadt sok szimpatizáns.zinedine5
Békemeneten.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Mindegy mi van, azt kell mantrázni százszor, hogy ez így ok és a hívők elhiszik.zinedine5
Kíváncsi lennék hány kiskeresetű van a hívők között. Tényleg érdekelne, hogy hány ember van aki jobban elhiszi mennyit keres a Viktornak, mint a bankszámlájának. Bár gondolom velük nem számolnak igazán, elég a nyugdíjas, a jól kereső, meg a határon túli szavazó is.Kori
Eleve kíváncsi lennék hol van ez a rohadt sok szimpatizáns.
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mindegy mi van, azt kell mantrázni százszor, hogy ez így ok és a hívők elhiszik.zinedine5
Kíváncsi lennék hány kiskeresetű van a hívők között. Tényleg érdekelne, hogy hány ember van aki jobban elhiszi mennyit keres a Viktornak, mint a bankszámlájának. Bár gondolom velük nem számolnak igazán, elég a nyugdíjas, a jól kereső, meg a határon túli szavazó is.


több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
 444.hu/2013/11/20/a-szazadveg-elhatarolodott-sajat-tudomanyos-munkatarsanak-tanulmanyatol/

Hahaha... dübörög a demokrácia ezerrel.

De hogy ne legyen megszólva, hogy honnan linkeltem, itt van több oldalról is (a kuruc.infón sajnos nem találtam ezt a hírt):
 index.hu/gazdasag/2013/11/20/a_szazadveg_elhatarolodik_sajat_munkatarsatol/
 hvg.hu/gazdasag/20131120_Elhatarolodott_az_adorendszert_kritizalovandeminek
Mintha nem tudnák az emberek, hogy nem jártak jobban, sokan inkább rosszabbul. De gondolom hamarosan kiadja a Századvég az "igazi" tanulmányt is, rezsicsökkentésestül.Kori
Mindegy mi van, azt kell mantrázni százszor, hogy ez így ok és a hívők elhiszik.
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 444.hu/2013/11/20/a-szazadveg-elhatarolodott-sajat-tudomanyos-munkatarsanak-tanulmanyatol/

Hahaha... dübörög a demokrácia ezerrel.

De hogy ne legyen megszólva, hogy honnan linkeltem, itt van több oldalról is (a kuruc.infón sajnos nem találtam ezt a hírt):
 index.hu/gazdasag/2013/11/20/a_szazadveg_elhatarolodik_sajat_munkatarsatol/
 hvg.hu/gazdasag/20131120_Elhatarolodott_az_adorendszert_kritizalovandeminek
Mintha nem tudnák az emberek, hogy nem jártak jobban, sokan inkább rosszabbul. De gondolom hamarosan kiadja a Századvég az "igazi" tanulmányt is, rezsicsökkentésestül.


több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 444.hu/2013/11/20/a-szazadveg-elhatarolodott-sajat-tudomanyos-munkatarsanak-tanulmanyatol/

Hahaha... dübörög a demokrácia ezerrel.

De hogy ne legyen megszólva, hogy honnan linkeltem, itt van több oldalról is (a kuruc.infón sajnos nem találtam ezt a hírt):
 index.hu/gazdasag/2013/11/20/a_szazadveg_elhatarolodik_sajat_munkatarsatol/
 hvg.hu/gazdasag/20131120_Elhatarolodott_az_adorendszert_kritizalo

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
egyébként tök véletlenül pont belefutottam ebbe a bohócfelvonulásba a Móriczon.
azt hiszem, ezzel mindent el is mondtam róla.

legalább az autósoknak a Karinthyn volt egy jó napja, mert aki túlhaladt a Bicskei utcán, az szabályosan nem tudott visszafordulni, és ott kellett megvárnia az egész menetet.
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Éljen május elseje!
 index.hu/belfold/2013/11/12/kormanyparti_tuntetesre_kapacitalta_dolgozoit_a_cba/


több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Igaz amit írtál, de a gond - jelen esetben - nem azzal van, hogy a NAV nem enged kutakodni bizonyos helyeken? Tehát; a 100m és 1 mrd közti 900m-t nem nyomozhatja senki, mert Béla a haverom...toxique
Az a nagyobb baj, hogy belülről is rohadt az egész rendszer. Csalni mindig fognak így, mert egyszerű, de belülről is igyekeznek még egyszerűbbé tenni, ezért aztán reménytelen a mutatvány.