Politika

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Erre szokták azt mondani, hogy:
Holló a hollónak nem vájja ki a szemét!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
És ami egyébként teljesen logikus.
Mindkét nagy pártnál rengeteg svindi van.
És ahol ennyi a svindli, ott azért sokan, pl. a másik pártban is tudnak egy csomó dologról.
De kölcsönösen az az érdekük, hogy a svindlik ne kerüljenek napvilágra, így bár a felszínen harcolnak, de valójában szépen összezárnak, ahogy a saját érdekük megkívánja.
Ki az aki Fidesz vagy MSZP vezetőként nem ezt tenné?
Mondjuk néha van 1-2 renitens, de az meg megy a kukába.
Tehát pláne ez a logikus metodika.

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekesAmadeus91
Nem lesz az.Gyurma Pappa
eltusolják?Amadeus91
Inkább 80 évre titkosítják. Teljes egyetértésben.apeszos
szerintem az mszp ki akarja használni választási eredményjavítóként. aztán ha átveszik a hatalmat, na akkor titkosítják.berger90
Ezen jót röhögtem.
A szocik teljesen úgy viselkednek az ügyben, mint ha a vádak szerint 2002-ben abbamaradt volna ez a gyakorlat, majd 2010-ben folytatódott volna.atapapa
A szocik pont ugyanúgy viselkednek az ügyben mint a fidesz. A szar átlátszó kifogásaikkal, az emberek hülyének nézésével. Ki veszi be ezt a "mer' a jobbik" dumát? Ilyenkor látszik mennyire össze tudnak zárni, akik valamikor is a húsosfazék körül voltak pártállástól függetlenül.apeszos
Pont ugyanazt csinálják, mint a híres magyar "fociszakma" szokta. Ők is szépen egységesen összezárnak, hogy védjék a megélhetésüket... | hogy dögölnének meg |

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekesAmadeus91
Nem lesz az.Gyurma Pappa
eltusolják?Amadeus91
Inkább 80 évre titkosítják. Teljes egyetértésben.apeszos
szerintem az mszp ki akarja használni választási eredményjavítóként. aztán ha átveszik a hatalmat, na akkor titkosítják.berger90
Ezen jót röhögtem.
A szocik teljesen úgy viselkednek az ügyben, mint ha a vádak szerint 2002-ben abbamaradt volna ez a gyakorlat, majd 2010-ben folytatódott volna.atapapa
A szocik pont ugyanúgy viselkednek az ügyben mint a fidesz. A szar átlátszó kifogásaikkal, az emberek hülyének nézésével. Ki veszi be ezt a "mer' a jobbik" dumát? Ilyenkor látszik mennyire össze tudnak zárni, akik valamikor is a húsosfazék körül voltak pártállástól függetlenül.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Vagy kárpótolva lesznek majd valami más "Nemzetivel".laccoo74
Előszőr is megkapják a trafikonkénti 2-4 millió Ft bánatpénzt.zinedine5
A koncessziót nem veszik el, így a bánatpénz nem jár.apeszos
nyissanak trafikot valahol a halálfaszán az egyenlőség nevében. Ezek még magukat is képesek szopatni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vagy kárpótolva lesznek majd valami más "Nemzetivel".laccoo74
Előszőr is megkapják a trafikonkénti 2-4 millió Ft bánatpénzt.zinedine5
A koncessziót nem veszik el, így a bánatpénz nem jár.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Vagy kárpótolva lesznek majd valami más "Nemzetivel".laccoo74
Előszőr is megkapják a trafikonkénti 2-4 millió Ft bánatpénzt.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.hir24.hu/belfold/2013/11/29/trafikbiznisz-tul-nagyot-kaszaltak-ez-lett-a-vesztuk/

😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekesAmadeus91
Nem lesz az.Gyurma Pappa
eltusolják?Amadeus91
Inkább 80 évre titkosítják. Teljes egyetértésben.apeszos
szerintem az mszp ki akarja használni választási eredményjavítóként. aztán ha átveszik a hatalmat, na akkor titkosítják.berger90
Ezen jót röhögtem.
A szocik teljesen úgy viselkednek az ügyben, mint ha a vádak szerint 2002-ben abbamaradt volna ez a gyakorlat, majd 2010-ben folytatódott volna.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekesAmadeus91
Nem lesz az.Gyurma Pappa
eltusolják?Amadeus91
Inkább 80 évre titkosítják. Teljes egyetértésben.apeszos
szerintem az mszp ki akarja használni választási eredményjavítóként. aztán ha átveszik a hatalmat, na akkor titkosítják.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekesAmadeus91
Nem lesz az.Gyurma Pappa
eltusolják?Amadeus91
Inkább 80 évre titkosítják. Teljes egyetértésben.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekesAmadeus91
Nem lesz az.Gyurma Pappa
eltusolják?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekesAmadeus91
Nem lesz az.

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
"Az MSZP aláírja a NAV-botrányt vizsgáló bizottság felállításáról szóló ívet, amin harminc olyan képviselő neve szerepel, aki nem tagja a Jobbik frakciójának. "

innen lesz érdekes

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Kép az index-es egytemes tesztből van. Nem vágja valaki, hogy ki a jobb, felső? Mert nekem nem akar beugrani senki. 😀
A többi egyértelmű, hogy Kövér, Kuncze, Bokros.Schleck
Ez tuti, hogy Sir Csányi
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vagy kárpótolva lesznek majd valami más "Nemzetivel".
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
 vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20131128-bezarjak-a-trafikokat-a-benzinkutakon-es-a-bevasarlokozpontokban.html?sec-1

Ha ezek normálisak, megeszem a kalapom! Idióta, dilettáns hülyék. Annyira felcsesztem rajta magam (pedig nem érint egyik oldalon sem), hogy majdnem a gyülöködjünkbe ment, durvák szavakkal!NB2
Érdekes fejlemény. Nem hiszem, hogy mindegyik leírt érdekkör hirtelen kiesett volna a pikszisből. Talán annyira elszívják ezek a keresletet a többiek elől, hogy azok elkezdtek balhézni. Ha mindenkinek "rossz" helyen lesz a trafikja, kiegyenlítettebb lehet a forgalom és jut is, marad is.Kori
hát akkor megnyitják máshol a trafikjukat, mondjuk egy 2500nm alatti területű CBA mellett.
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20131128-bezarjak-a-trafikokat-a-benzinkutakon-es-a-bevasarlokozpontokban.html?sec-1

Ha ezek normálisak, megeszem a kalapom! Idióta, dilettáns hülyék. Annyira felcsesztem rajta magam (pedig nem érint egyik oldalon sem), hogy majdnem a gyülöködjünkbe ment, durvák szavakkal!NB2
Érdekes fejlemény. Nem hiszem, hogy mindegyik leírt érdekkör hirtelen kiesett volna a pikszisből. Talán annyira elszívják ezek a keresletet a többiek elől, hogy azok elkezdtek balhézni. Ha mindenkinek "rossz" helyen lesz a trafikja, kiegyenlítettebb lehet a forgalom és jut is, marad is.


több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
 vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20131128-bezarjak-a-trafikokat-a-benzinkutakon-es-a-bevasarlokozpontokban.html?sec-1

Ha ezek normálisak, megeszem a kalapom! Idióta, dilettáns hülyék. Annyira felcsesztem rajta magam (pedig nem érint egyik oldalon sem), hogy majdnem a gyülöködjünkbe ment, durvák szavakkal!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat

Kép az index-es egytemes tesztből van. Nem vágja valaki, hogy ki a jobb, felső? Mert nekem nem akar beugrani senki. 😀
A többi egyértelmű, hogy Kövér, Kuncze, Bokros.Schleck
Szerintem Csányi.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
nem Csányi?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Kép az index-es egytemes tesztből van. Nem vágja valaki, hogy ki a jobb, felső? Mert nekem nem akar beugrani senki. 😀
A többi egyértelmű, hogy Kövér, Kuncze, Bokros.

több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Gondolom a BKV bérelten is rajta lesz a bérletrezsicsökkentés szép nagy betűkkel. A narancssárga bérlet magától értetődő.
Javaslom továbbá, hogy a tanároknak kötelező legyen a szülői értekezleten elmesélni, hogy mennyivel többet keresnek, mint azelőtt, a bankautomata meg írja rá jövőre az első két utalás bizonylatára: "Fincsi, hogy ingyen volt mi?"


több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Először azt kellene megoldani Németh úrnak, hogy ne hárman fizessük még öt (nem kicsi) családnak a rezsijét. Na akkor tényleg jelentősen csökkenne a rezsim.