NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Csodás lesz ez az új ombudsman is:

"Bízzunk benne, hogy a hétvégéken azért csak nem kell jogot védeni"

Mindig jövőre
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Egyébiránt honnan jön az ötlet, hogy minden rab dolgozzon?

A tavaly április-júniusi időszakhoz mérten az idei április júniusban 10 százalékkal (!!!) magasabb a munkanélküliség. Ha egy rab megtermeli saját fenntartásának költségét, az a GDP-ben nem mutatkozik, hiszen csak egy bizonyos költségvetési lyukat foltoznak be ezzel.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
(ásít)

 net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99600006.IM

és van.

szeretem ezeket a drákói "ne legyen joga semmihez, addig szopatjuk amíg azt nem csinálja amit mi mondunk" véleményeket.Amadeus91
Rossz magaviselettel is el lehet ezeket a jogokat bukni. Neked sem garantálja senki a tévét, meg kell dolgoznod azért, hogy ki tudd fizetni az előfizut. .Rajna
viszont másik oldalról nézve, vannak olyan jogai az embernek - neked is, nekem is - amelyekért nem kell semmit sem tennie, járnak neki alapjáraton. (nem én találtam ki, hogy így legyen)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
(ásít)

 net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99600006.IM

és van.

szeretem ezeket a drákói "ne legyen joga semmihez, addig szopatjuk amíg azt nem csinálja amit mi mondunk" véleményeket.Amadeus91
Rossz magaviselettel is el lehet ezeket a jogokat bukni. Neked sem garantálja senki a tévét, meg kell dolgoznod azért, hogy ki tudd fizetni az előfizut. Ha nem tetszik, nem nézheted. Ahogy nézem, az általad linkelt jogszabályok szerint is van munkavégzési kötelezettség, részben ezért is vannak széleskörű szabadidős, öntevékeny és képzési jogaik.

Komoly tiltakozást meg félreértetted, én azt írtam, hogy ha minden elítélt munkát kapna, az általánosságban a börtönön belül is pozití fogadtatást kapna.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
lebaszol neki egy akkorát, hogy a fal adja a másikat, vagy szimplán csak nem adsz neki enni? Hátha jobban fog integrálódni tőle.Amadeus91
Te olvasol is vagy csak írsz? Leírták itt számtalan módját a retorziónak, minden hétköznapi kedvezmény megvonása pl. simán belefér, senkinek sincs joga a tévénézéshez meg a kondihoz (bár a teló/látogatás már aggályosabb talán). Aztán ott van a magánzárka lehetősége is és társai. Egy közepes börtönfilm/sorozat megtekintése után már ezer ilyen ötlet felmerül.

És tényleg, a börtönben a meló kifejezetten előnyös, addig sem unatkozol, ha nem nagyon szar a meló, nem hiszem, hogy komoly tiltakozás lenne.Rajna
(ásít)

 net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99600006.IM

és van.

szeretem ezeket a drákói "ne legyen joga semmihez, addig szopatjuk amíg azt nem csinálja amit mi mondunk" véleményeket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
lebaszol neki egy akkorát, hogy a fal adja a másikat, vagy szimplán csak nem adsz neki enni? Hátha jobban fog integrálódni tőle.Amadeus91
Te olvasol is vagy csak írsz? Leírták itt számtalan módját a retorziónak, minden hétköznapi kedvezmény megvonása pl. simán belefér, senkinek sincs joga a tévénézéshez meg a kondihoz (bár a teló/látogatás már aggályosabb talán). Aztán ott van a magánzárka lehetősége is és társai. Egy közepes börtönfilm/sorozat megtekintése után már ezer ilyen ötlet felmerül.

És tényleg, a börtönben a meló kifejezetten előnyös, addig sem unatkozol, ha nem nagyon szar a meló, nem hiszem, hogy komoly tiltakozás lenne.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Nekem határozottan tetszik ez az önfenntartó börtön című történet!
Amíg egy fogvatartott napi ellátására több pénz jut, mint egy kórházban fekvő betegre, addig igenis járuljanak hozzá az eltartásukhoz!
Kábel tv, konditerem?
Az a szabad világban is pénzbe kerül!
Nyugodtan dolgozhatnak, idejük bőven van rá!
Esetleg véletlenül kitanulnak egy szakmát, amivel a civil életben is érvényesülhetnek.Istenem az mekkora katasztrófa lenne.😊
Ebbe szerintem a zeu sem szólhatna bele, sőt!
Követendő példa lehetne.
Szerencsére nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de szerintem már van olyan ország, ahol ezt már alkalmazzák.Bár lehet, hogy tévedek.
Pedig egyszerű mint a Kolombusz tojása!laccoo74
hülye dolog mi, hogy az elítélteknek is vannak jogaik.Amadeus91
jogaik vannak, legyenek kötelességeik isdavemayer
mivel kötelezel egy börtönbüntetését töltő elítéltet?Amadeus91
azzal a címszóval hogy ez segíti a későbbi integrálódását a társadalomba.gyerek 3adjára is azt teszi amit a szülő nem akar akkor mi a helyes döntés?
davemayer
lebaszol neki egy akkorát, hogy a fal adja a másikat, vagy szimplán csak nem adsz neki enni? Hátha jobban fog integrálódni tőle.Amadeus91
Ennél biztos jobban. Vagy szerinted ezzel ami most van minden rendben? basszus nem arról van szó hogy gályarabok lesznek hanem hogy az idejükből ha esetleg áldoznának valamennyit arra hogy kitermeljék azt amit elköltenek rájuk. Ezzel mi a problémád??? jó az hogy ott ülnek a seggükön és tapasztalatot cserélnek, aztán meg alig várják hogy kijöjjenek kipróbálni?

De ha az ő szemszögükből nézem végre egy lehetőség arra hogy INGYEN tanuljanak egy szakmát pl és azt később esetleg használhatják is és nem csak egy börtönviselt embert látnak majd bennük...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Nekem határozottan tetszik ez az önfenntartó börtön című történet!
Amíg egy fogvatartott napi ellátására több pénz jut, mint egy kórházban fekvő betegre, addig igenis járuljanak hozzá az eltartásukhoz!
Kábel tv, konditerem?
Az a szabad világban is pénzbe kerül!
Nyugodtan dolgozhatnak, idejük bőven van rá!
Esetleg véletlenül kitanulnak egy szakmát, amivel a civil életben is érvényesülhetnek.Istenem az mekkora katasztrófa lenne.😊
Ebbe szerintem a zeu sem szólhatna bele, sőt!
Követendő példa lehetne.
Szerencsére nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de szerintem már van olyan ország, ahol ezt már alkalmazzák.Bár lehet, hogy tévedek.
Pedig egyszerű mint a Kolombusz tojása!laccoo74
hülye dolog mi, hogy az elítélteknek is vannak jogaik.Amadeus91
jogaik vannak, legyenek kötelességeik isdavemayer
mivel kötelezel egy börtönbüntetését töltő elítéltet?Amadeus91
azzal a címszóval hogy ez segíti a későbbi integrálódását a társadalomba.gyerek 3adjára is azt teszi amit a szülő nem akar akkor mi a helyes döntés?
davemayer
lebaszol neki egy akkorát, hogy a fal adja a másikat, vagy szimplán csak nem adsz neki enni? Hátha jobban fog integrálódni tőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Nekem határozottan tetszik ez az önfenntartó börtön című történet!
Amíg egy fogvatartott napi ellátására több pénz jut, mint egy kórházban fekvő betegre, addig igenis járuljanak hozzá az eltartásukhoz!
Kábel tv, konditerem?
Az a szabad világban is pénzbe kerül!
Nyugodtan dolgozhatnak, idejük bőven van rá!
Esetleg véletlenül kitanulnak egy szakmát, amivel a civil életben is érvényesülhetnek.Istenem az mekkora katasztrófa lenne.😊
Ebbe szerintem a zeu sem szólhatna bele, sőt!
Követendő példa lehetne.
Szerencsére nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de szerintem már van olyan ország, ahol ezt már alkalmazzák.Bár lehet, hogy tévedek.
Pedig egyszerű mint a Kolombusz tojása!laccoo74
hülye dolog mi, hogy az elítélteknek is vannak jogaik.Amadeus91
jogaik vannak, legyenek kötelességeik isdavemayer
mivel kötelezel egy börtönbüntetését töltő elítéltet?Amadeus91
azzal a címszóval hogy ez segíti a későbbi integrálódását a társadalomba. Nem voltam még börtönben de biztos vagyok benne hogy lehet ott rosszul érezned magad - aki nem akar tenni azért hogy újra a társadalom hasznos tagja legyen azt miért etesse, ruházza ugyanaz a társadalom? biztos komolytalan a hasonlatom de ha egy gyerek 3adjára is azt teszi amit a szülő nem akar akkor mi a helyes döntés?

egy dolog biztos, ezt így ebben a formában nem lehet tovább csinálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Ez a rohadt liberális nézetek miatt fog ez a világ megrohadni és elpusztulni (egyéb más 100 ok miatt😊))) )NB2
Ez hülyeség. A liberális nézetek miatt semmi nem fog elpusztulni.

A legjobb dolog ami történhet az ítélet végrehajtással, ha dolgozniuk kell. A munka nem büntetés, pont ez a lényeg. A büntetésnek annak kéne lennie, ha nem engedik őket dolgozni. Hülye egy világ ez. Mondom ezt liberálisként.

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Ne izéljetek már! Aki bűnt követett el érezze már a súlyát. Ne azt érezze, hogy hát most lebuktam, egy picit pihenek, de majd folytatom tovább. NE folytassa! És ezt úgy lehet elérni, hogy 1. Próbálsz rohadt körülményeket teremteni 2. Ha nem tetszik neki, tanulja meg, hogy tehet ellene és máris jobb lesz
Ez a rohadt liberális nézetek miatt fog ez a világ megrohadni és elpusztulni (egyéb más 100 ok miatt😊))) )
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Nekem határozottan tetszik ez az önfenntartó börtön című történet!
Amíg egy fogvatartott napi ellátására több pénz jut, mint egy kórházban fekvő betegre, addig igenis járuljanak hozzá az eltartásukhoz!
Kábel tv, konditerem?
Az a szabad világban is pénzbe kerül!
Nyugodtan dolgozhatnak, idejük bőven van rá!
Esetleg véletlenül kitanulnak egy szakmát, amivel a civil életben is érvényesülhetnek.Istenem az mekkora katasztrófa lenne.😊
Ebbe szerintem a zeu sem szólhatna bele, sőt!
Követendő példa lehetne.
Szerencsére nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de szerintem már van olyan ország, ahol ezt már alkalmazzák.Bár lehet, hogy tévedek.
Pedig egyszerű mint a Kolombusz tojása!laccoo74
hülye dolog mi, hogy az elítélteknek is vannak jogaik.Amadeus91
jogaik vannak, legyenek kötelességeik isdavemayer
mivel kötelezel egy börtönbüntetését töltő elítéltet? Azon túl, hogy bent rohad a sitten, nem köteles semmit sem tenni.

apropó, TÉSZ-en lévőt hogyan szankcionálnál/köteleznél?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Nekem határozottan tetszik ez az önfenntartó börtön című történet!
Amíg egy fogvatartott napi ellátására több pénz jut, mint egy kórházban fekvő betegre, addig igenis járuljanak hozzá az eltartásukhoz!
Kábel tv, konditerem?
Az a szabad világban is pénzbe kerül!
Nyugodtan dolgozhatnak, idejük bőven van rá!
Esetleg véletlenül kitanulnak egy szakmát, amivel a civil életben is érvényesülhetnek.Istenem az mekkora katasztrófa lenne.😊
Ebbe szerintem a zeu sem szólhatna bele, sőt!
Követendő példa lehetne.
Szerencsére nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de szerintem már van olyan ország, ahol ezt már alkalmazzák.Bár lehet, hogy tévedek.
Pedig egyszerű mint a Kolombusz tojása!laccoo74
hülye dolog mi, hogy az elítélteknek is vannak jogaik.Amadeus91
jogaik vannak, legyenek kötelességeik is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Nekem határozottan tetszik ez az önfenntartó börtön című történet!
Amíg egy fogvatartott napi ellátására több pénz jut, mint egy kórházban fekvő betegre, addig igenis járuljanak hozzá az eltartásukhoz!
Kábel tv, konditerem?
Az a szabad világban is pénzbe kerül!
Nyugodtan dolgozhatnak, idejük bőven van rá!
Esetleg véletlenül kitanulnak egy szakmát, amivel a civil életben is érvényesülhetnek.Istenem az mekkora katasztrófa lenne.😊
Ebbe szerintem a zeu sem szólhatna bele, sőt!
Követendő példa lehetne.
Szerencsére nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de szerintem már van olyan ország, ahol ezt már alkalmazzák.Bár lehet, hogy tévedek.
Pedig egyszerű mint a Kolombusz tojása!laccoo74
hülye dolog mi, hogy az elítélteknek is vannak jogaik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Lazáry Úr: Most nekem hisznek, vagy a szemüknek...

Do your job
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nekem határozottan tetszik ez az önfenntartó börtön című történet!
Amíg egy fogvatartott napi ellátására több pénz jut, mint egy kórházban fekvő betegre, addig igenis járuljanak hozzá az eltartásukhoz!
Kábel tv, konditerem?
Az a szabad világban is pénzbe kerül!
Nyugodtan dolgozhatnak, idejük bőven van rá!
Esetleg véletlenül kitanulnak egy szakmát, amivel a civil életben is érvényesülhetnek.Istenem az mekkora katasztrófa lenne.😊
Ebbe szerintem a zeu sem szólhatna bele, sőt!
Követendő példa lehetne.
Szerencsére nem vagyok otthon az ilyen dolgokban, de szerintem már van olyan ország, ahol ezt már alkalmazzák.Bár lehet, hogy tévedek.
Pedig egyszerű mint a Kolombusz tojása!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az EU úgyis elmeszeli. Már most "na-na!" van, mert nincs meg az 1 főre szükséges alapterület.
A végén, majd mindenki kártérítést kap a rossz körülmények miatt. Minél többet ült, annál többet természetesen.Atari
Szabadságharc van, te nem tudtad? 😛 Fúúúj mocskos eu... csak az a kurva pénz ne kéne.
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Az EU úgyis elmeszeli. Már most "na-na!" van, mert nincs meg az 1 főre szükséges alapterület.
A végén, majd mindenki kártérítést kap a rossz körülmények miatt. Minél többet ült, annál többet természetesen.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ha jól hallottam amint elfogadják az új rendeletet minden egészséges elítéltnek dolgoznia kell majd hogy kivegye a részét a fogva tartása költségeiből. Egy párszor már beszéltünk erről itt, nagyon kíváncsi leszek Sobri ezt hogy magyarázza (ki).davemayer
Kivitelezhetetlen.
Mi a retorzió ha valaki nem dolgozik?
Nem kap enni?
Vagy kap még 3 évet a 9-re mondjuk?
Nem látom működőképesnek.Sobri Jóska
Azt (sajnos) nem tehetik meg, hogy ne kapjon enni, de például számos kedvezményt megvonhatnak. Például zárkában való tv, rádió, telefonálási lehetőség idejének rövidítése stb. De a legjobb ösztönző megoldás szerintem a kedvezményes szabadulási lehetőség elvesztése lehetne. Ugyebár ha jó magaviseletű, akkor a büntetés 2/3-ának letöltése után feltételesen szabadulhat, nem tudom, hogy a jelenlegi szabályok szerint erre van-e lehetőség, de ez lenne a leghatásosabb "kényszerítő" eszköz a munkára szerintem. Hiszen ha nem hajlandó dolgozni, akkor nem működik együtt, nem tesz meg mindent a társadalomba való rendes visszailleszkedése érdekében, ergo magatartásilag kifogásolható a viselkedése, következésképp lehet szépen bukni a büntetés harmadolását.
Egyébként ez a téma valószínűleg az átlag elítélteknek nem akkora hányadát érinti, mint gondolnánk. Ahogy hallom, a csóróbbja örül ha mehet dolgozni, mert abból vesznek maguknak cigit, csokit, kávét a kantinban, plusz a telefonálgatás se olcsó. Ez inkább a befolyásosabbját, gazdagabbját fogja érinteni. Akik a legtöbbe kerülnek, a kbk-sok, meg gondolom ezután sem fognak dolgozni, mert őket veszélyes lenne a többi közé engedni, remélhetőleg tv-t, rádiót, ilyesmit azért bukni fogják.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha jól hallottam amint elfogadják az új rendeletet minden egészséges elítéltnek dolgoznia kell majd hogy kivegye a részét a fogva tartása költségeiből. Egy párszor már beszéltünk erről itt, nagyon kíváncsi leszek Sobri ezt hogy magyarázza (ki).davemayer
Kivitelezhetetlen.
Mi a retorzió ha valaki nem dolgozik?
Nem kap enni?
Vagy kap még 3 évet a 9-re mondjuk?
Nem látom működőképesnek.Sobri Jóska
Vagy vagy. Vagy inkább adjunk nekik segélyt, mert szegények hátrányosan vannak megkülönböztetve.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ha jól hallottam amint elfogadják az új rendeletet minden egészséges elítéltnek dolgoznia kell majd hogy kivegye a részét a fogva tartása költségeiből. Egy párszor már beszéltünk erről itt, nagyon kíváncsi leszek Sobri ezt hogy magyarázza (ki).davemayer
Kivitelezhetetlen.
Mi a retorzió ha valaki nem dolgozik?
Nem kap enni?
Vagy kap még 3 évet a 9-re mondjuk?
Nem látom működőképesnek.Sobri Jóska
hasonlót kérdeztem valamelyik nap a JAD tanártól jogszabálykeresés közben - a közterületen történő életvitelszerű lakhatás tilalma volt a rendelet tárgya amit kerestünk (vagy jogszabály, leszarom így 8 óra után..) - hogy a hajléktalan amelyik megszegi a tilalmat azzal tulajdonképpen akkor mi lesz? Börtön? (ahol kap enni?) Pénzbírság? (úgy sincs miből fizetnie) Ha meg kivitelezhetetlen a dolog, akkor minek van egyáltalán? Mi az értelme? Minek fenyegetni azt, akinek úgy sincs mit vesztenie?Amadeus91
Egyáltalán hova kézbesítik?zinedine5
ne kérdezz ilyeneket.

valamelyik nap futottam bele egy FM* rendeletbe, amelyben olyan dolgokat módosítottak, melyek évek óta hatályon kívül voltak... de tényleg halál komolyan csinálták a srácok, oldalakon keresztül taglaltak mindent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Ha jól hallottam amint elfogadják az új rendeletet minden egészséges elítéltnek dolgoznia kell majd hogy kivegye a részét a fogva tartása költségeiből. Egy párszor már beszéltünk erről itt, nagyon kíváncsi leszek Sobri ezt hogy magyarázza (ki).davemayer
Kivitelezhetetlen.
Mi a retorzió ha valaki nem dolgozik?
Nem kap enni?
Vagy kap még 3 évet a 9-re mondjuk?
Nem látom működőképesnek.Sobri Jóska
hasonlót kérdeztem valamelyik nap a JAD tanártól jogszabálykeresés közben - a közterületen történő életvitelszerű lakhatás tilalma volt a rendelet tárgya amit kerestünk (vagy jogszabály, leszarom így 8 óra után..) - hogy a hajléktalan amelyik megszegi a tilalmat azzal tulajdonképpen akkor mi lesz? Börtön? (ahol kap enni?) Pénzbírság? (úgy sincs miből fizetnie) Ha meg kivitelezhetetlen a dolog, akkor minek van egyáltalán? Mi az értelme? Minek fenyegetni azt, akinek úgy sincs mit vesztenie?Amadeus91
Egyáltalán hova kézbesítik?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ha jól hallottam amint elfogadják az új rendeletet minden egészséges elítéltnek dolgoznia kell majd hogy kivegye a részét a fogva tartása költségeiből. Egy párszor már beszéltünk erről itt, nagyon kíváncsi leszek Sobri ezt hogy magyarázza (ki).davemayer
Kivitelezhetetlen.
Mi a retorzió ha valaki nem dolgozik?
Nem kap enni?
Vagy kap még 3 évet a 9-re mondjuk?
Nem látom működőképesnek.Sobri Jóska
hasonlót kérdeztem valamelyik nap a JAD tanártól jogszabálykeresés közben - a közterületen történő életvitelszerű lakhatás tilalma volt a rendelet tárgya amit kerestünk (vagy jogszabály, leszarom így 8 óra után..) - hogy a hajléktalan amelyik megszegi a tilalmat azzal tulajdonképpen akkor mi lesz? Börtön? (ahol kap enni?) Pénzbírság? (úgy sincs miből fizetnie) Ha meg kivitelezhetetlen a dolog, akkor minek van egyáltalán? Mi az értelme? Minek fenyegetni azt, akinek úgy sincs mit vesztenie?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Ha jól hallottam amint elfogadják az új rendeletet minden egészséges elítéltnek dolgoznia kell majd hogy kivegye a részét a fogva tartása költségeiből. Egy párszor már beszéltünk erről itt, nagyon kíváncsi leszek Sobri ezt hogy magyarázza (ki).davemayer
Kivitelezhetetlen.
Mi a retorzió ha valaki nem dolgozik?
Nem kap enni?
Vagy kap még 3 évet a 9-re mondjuk?
Nem látom működőképesnek.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Ha jól hallottam amint elfogadják az új rendeletet minden egészséges elítéltnek dolgoznia kell majd hogy kivegye a részét a fogva tartása költségeiből. Egy párszor már beszéltünk erről itt, nagyon kíváncsi leszek Sobri ezt hogy magyarázza (ki).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal