NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Németországban megindultak a tárgyalások a nagykoalícióról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/gazdasag/2013/10/03/kiemelt_projekt_lesz_a_felcsuti_kisvasut/

Hát én ezen a szavazáson besz@rtam :d Egyik jobb, mint a másik 😀
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 www.origo.hu/gazdasag/20131003-eltunoben-az-allamositott-nyugdijpenz-1855-milliard-forint-ment-az-allamadossag-csokkentesere.html?sec-2

Alig van meg valami a nyugdíjpénzbőlAmadeus91
Nem meglepő... Azért államosították, hogy elköltsék. Csak sajnos az ilyen dolgokkat a jövőnket élik fel.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.origo.hu/gazdasag/20131003-eltunoben-az-allamositott-nyugdijpenz-1855-milliard-forint-ment-az-allamadossag-csokkentesere.html?sec-2

Alig van meg valami a nyugdíjpénzből

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns


 www.interpol.int/Wanted-Persons/(wanted_id)/2013-53084

hát na, nem a legjobb minőség.Amadeus91
Ilyenkor mindig elfog a kétely ezzel kapcsolatban:  petika.hu/siker/winlose.htm
A sikeres ember...
Ennek az volt a baja, hogy odaát nem egy telefonhívás elintézni az igazságszolgáltatást. 😛
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meddig folyik még a csapból is a szobordöntés?
Legjobb lenne, ha az ellenzék elszégyellné magát, beismerné, hogy most túlzásba estek és bocsánatkérések közepette, visszaállítaná a ledöntött szobrot.
Amúgy, szerintem nem is baj, hogy ledöntötték: méltatlanul kicsi volt.
😊Atari
Azért tudnék olyat mondani, ami még mindig folyik a csapból. Vagy olyat ami jó sokáig szuggesztíven folyt. Vagy azt már megszoktuk?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745


 www.interpol.int/Wanted-Persons/(wanted_id)/2013-53084

hát na, nem a legjobb minőség.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Meddig folyik még a csapból is a szobordöntés?
Legjobb lenne, ha az ellenzék elszégyellné magát, beismerné, hogy most túlzásba estek és bocsánatkérések közepette, visszaállítaná a ledöntött szobrot.
Amúgy, szerintem nem is baj, hogy ledöntötték: méltatlanul kicsi volt.
😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 www.thedailyshow.com/watch/mon-september-30-2013/jon-stewart-s-rockin--shutdown-eve

Tegyük hozzá, nem értek egyet az Obamacare-rel, viszont Stewart nagyon jól összefoglalja, hogy miért is baromság, amit most csinálnak a demokraták.Gyurma Pappa
Nem inkább a republikánusok? 😊Rajna
lol. persze 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 www.thedailyshow.com/watch/mon-september-30-2013/jon-stewart-s-rockin--shutdown-eve

Tegyük hozzá, nem értek egyet az Obamacare-rel, viszont Stewart nagyon jól összefoglalja, hogy miért is baromság, amit most csinálnak a demokraták.Gyurma Pappa
Nem inkább a republikánusok? 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 www.thedailyshow.com/watch/mon-september-30-2013/jon-stewart-s-rockin--shutdown-eve

Tegyük hozzá, nem értek egyet az Obamacare-rel, viszont Stewart nagyon jól összefoglalja, hogy miért is baromság, amit most csinálnak a demokraták.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/09/30/orban_vejenel_nyomoz_a_rendorseg/

nincs itt semmi látnivaló, kérem. ha lenne is, akkor sincs.
ha nekem nem hisznek, akkor hinni fognak a megyei rfk-nak, ha neki sem, akkor az országosnak. ha meg ő sem lenne elég, akkor Vitya majd átszól a József Attila utcába Sanyának, hogy tartson rendkívüli állományülést.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
Megsemmisítették a bajai választás eredményétapeszos
Meglepődtem meg nem is. Látszik, hogy az egyedüli komoly tényező akinek nem tudnak parancsolni azok a bíróságok, ugyanakkor mégis meglepő, hogy ezt meghúzták.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
:::youtube:::

remélem nem ül pénzforrás közelében (Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára)
, vagy ha mégis, gyorsan elzavarni mellőle.
Amadeus91
Vagy jó kapcsolatokat kiépíteni irányába.
Melyik a konstruktívabb?

Egyébként ha végighallgattad ezt a 2 percet, és fel is fogtad, áruld el, hol mondott olyat, ami nem igaz?
Valamint tudod mit jelent az a szó, hogy 'konzervatív'?
És az, hogy 'liberális'?
És szerinted egy liberális számára könnyebb tolerálni egy konzervatív embert, vagy fordítva?
És te melyiknek tartod magad?
És nem látod az ellentmondást?Sobri Jóska
nem tartom magam egyiknek sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megsemmisítették a bajai választás eredményét
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
basszus Sobri ezt nem hiszem el, igazad van 😀davemayer
Basszus dave, neked is. Most először. 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
basszus Sobri ezt nem hiszem el, igazad van 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
:::youtube:::

remélem nem ül pénzforrás közelében (Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára)
, vagy ha mégis, gyorsan elzavarni mellőle.
Amadeus91
Vagy jó kapcsolatokat kiépíteni irányába.
Melyik a konstruktívabb?

Egyébként ha végighallgattad ezt a 2 percet, és fel is fogtad, áruld el, hol mondott olyat, ami nem igaz?
Valamint tudod mit jelent az a szó, hogy 'konzervatív'?
És az, hogy 'liberális'?
És szerinted egy liberális számára könnyebb tolerálni egy konzervatív embert, vagy fordítva?
És te melyiknek tartod magad?
És nem látod az ellentmondást?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745


remélem nem ül pénzforrás közelében (Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára)
, vagy ha mégis, gyorsan elzavarni mellőle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 sportgeza.hu/futball/2013/09/28/ennyi_maradt_ceausescu_futballkalandja_utan/

De szép is eljátszani a gondolattal, hogy egy sortűz után megy a Felcsút a 4. osztályba... 😊

Csak az a baj, hogy szerintem a magyar honvédségnél nincs összesen annyi lőszer, mint amennyit ebben az országban el kellene durrogtatni...somoskovig
ez azt írja, hogy ma a negyedosztályban átlagosan ezren nézik őket. ilyen soha nem lesz itthon.berger90
Ja, egy 10.000-es településen. Felcsúton laknak 3000-en, azaz ez arányaiban 300 néző, annyi azért összejön.somoskovig
A sortűz előtt, vagy után? Mert addig lehet szállítani a békemeneteseket, meg a fülkeforradalmár szavazó szurkoló tábort. Ingyen van. Felcsúti hoolok..


több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 sportgeza.hu/futball/2013/09/28/ennyi_maradt_ceausescu_futballkalandja_utan/

De szép is eljátszani a gondolattal, hogy egy sortűz után megy a Felcsút a 4. osztályba... 😊

Csak az a baj, hogy szerintem a magyar honvédségnél nincs összesen annyi lőszer, mint amennyit ebben az országban el kellene durrogtatni...somoskovig
ez azt írja, hogy ma a negyedosztályban átlagosan ezren nézik őket. ilyen soha nem lesz itthon.berger90
Ja, egy 10.000-es településen. Felcsúton laknak 3000-en, azaz ez arányaiban 300 néző, annyi azért összejön.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 hvg.hu/itthon/20130928_statisztika_bunos_varosok_rendorseg#rss

Meglepődtem Fehérváron.Ennyire "gázos" ott a helyzet?
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
 sportgeza.hu/futball/2013/09/28/ennyi_maradt_ceausescu_futballkalandja_utan/

De szép is eljátszani a gondolattal, hogy egy sortűz után megy a Felcsút a 4. osztályba... 😊

Csak az a baj, hogy szerintem a magyar honvédségnél nincs összesen annyi lőszer, mint amennyit ebben az országban el kellene durrogtatni...somoskovig
ez azt írja, hogy ma a negyedosztályban átlagosan ezren nézik őket. ilyen soha nem lesz itthon.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 sportgeza.hu/futball/2013/09/28/ennyi_maradt_ceausescu_futballkalandja_utan/

De szép is eljátszani a gondolattal, hogy egy sortűz után megy a Felcsút a 4. osztályba... 😊

Csak az a baj, hogy szerintem a magyar honvédségnél nincs összesen annyi lőszer, mint amennyit ebben az országban el kellene durrogtatni...

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
ki mondta hogy nekem szar?
és te miért nem olyan alapon közelíted meg ahogy én: a "ha nekem x y-ba kerül, akkor az a JOGos hogy másnak is ennyibe kerüljön" elven. Erről mit mond a jog? Azt a liberális mindenit már tényleg, sajnáljuk szegényeket mert vétettek a törvény ellen.davemayer
mert szembe megy a realitással (2. nem is értek vele egyet)Amadeus91
hallod, azért el is olvashatnád amit a másik ír és nem csak visszanyomni valami bejáratott klisét.

Őszintén, ha te azt a valóságtól elrugaszkodottnak tartod hogy mindenki dolgozzon meg a kenyérért akkor csak sajnálni tudlak.davemayer
az a valóságtól elrugaszkodott, hogy te azt gondolod, hogy ez így is van/ebben reménykedsz. A világ kurvára de nem tökéletes (és egy szóval nem mondtam, hogy nekem ez így tetszik és jó). És akkor ne menjünk bele abba a szubjektív vitába, hogy "ki is dolgozik meg a kenyeréért" igazán.

amúgy meg kár ilyeneken felhúzni magad.

#yoloAmadeus91
Szóval az normális ha nem is akarsz megdolgozni a kenyérért, mert tudod, hogy a világ olyan, hogy mindenkinek nem lehet? Segíteni csak annak lehet, aki akar is tenni valamit. Szerintem. Vagy legalábbis ott van értelme a segítségnek ahol szándék van a fejlődésre. Ezzel az egész fonákgondolkodással van a baj, hogy úgy nézzük a jogokat, mintha azok minden esetben kenyeret,örömöt, szolgáltatást garantálnának, közben pedig az lenne az egészséges ha biztosított, elérhető lehetőségként kezelnénk ezek elérésére.
Az veled a baj néha, hogy beletrafálsz amúgy nem hülye meglátásokba, csak rendre rossz következtetést vonsz le belőle, vagy olyan irányba érvelsz, amivel szinte kéred a "pofont". Ami viszont ennél is nagyobb probléma, az az hogy országunkban a liberális gondolkodás ezzel vált egyenlővé.
Ez meg nem csak neked, de hidd el, ha nem automatikusan tagadsz, hanem elfogadod, hogy nem csak neked lehet igazad, akkor a végén még talán te is meggyőzöl másokat, hogy van igazság a gondolataidban.

Mindig jövőre!