Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
A tévedés jogát mindig fenntartottam 😛Mit is mondtál, elkezdesz a Bearsnek drukkolni, ha Bács megyét söpri a tisza? 😛Mikor jön elő a fideszes rejtett tartalék?A legelcigányosodottabb területek szavazatai már megvannak.
warr_b
Kampman
Jakehomer
2 hónapja
Mindenki áttérhet még a világos oldalra 😉Mit is mondtál, elkezdesz a Bearsnek drukkolni, ha Bács megyét söpri a tisza? 😛Mikor jön elő a fideszes rejtett tartalék?A legelcigányosodottabb területek szavazatai már megvannak.
warr_b
Kampman
Jakehomer
2 hónapja
OV helyett Zelenszkij lesz a miniszterelnök!!!!
2 hónapja
Debrecen kb el is dőlt, sima tisza győzelem lesz.
2 hónapja
Nekem is elég volt az m1 és hirtévés katasztófaturiskodásból.partizán megy a tv-be, jó az
Az rtl a nyugodt erő.
SBL
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Lezsák már már lealázva
2 hónapja
Szamomra a legjobban ez a Menczeres nez ki."rugalmas" a hírtv.Azt se tudják mit mutassanak, hogy melyik néz ki nem annyira szarul 😀
Tactful Cactus
Lúdas Solymi
2 hónapja
Mit is mondtál, elkezdesz a Bearsnek drukkolni, ha Bács megyét söpri a tisza? 😛Mikor jön elő a fideszes rejtett tartalék?A legelcigányosodottabb területek szavazatai már megvannak.
warr_b
Kampman
Tepper takarodj!
2 hónapja
Huth Geri megbillent rendesenNyalogarnam a tv-rol a konnyekt ahogy Cartman Scott Tenormann-et
imádom ezt a sértődött kommentálást, ahogy minden Tiszáshoz egy beszólást kell hozzáfűzni
ezt a videót majd elrakom humorosba
petey
2 hónapja
Dőlnek az adatok, nem tudok tisztán látni, de érzésre ez nagyobb 2/3-is lehet mind a 2022-es Fideszes volt. Az biztosnak látszik, hogy megtörtént a megdőlés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Nekem is elég volt az m1 és hirtévés katasztófaturiskodásból. Az rtl a nyugodt erő.
2 hónapja
"rugalmas" a hírtv.a csaj használhatná a rugalmasságát rajtam 😉
Tactful Cactus
2 hónapja
"rugalmas" a hírtv.Azt se tudják mit mutassanak, hogy melyik néz ki nem annyira szarul 😀
Tactful Cactus
2 hónapja
Huth Geri megbillent rendesenA patriótán van Geri?
imádom ezt a sértődött kommentálást, ahogy minden Tiszáshoz egy beszólást kell hozzáfűzni
ezt a videót majd elrakom humorosba
petey
2 hónapja
Mondjuk nem véletlen ment már délután, hogy megérkezett Ferihegyre Schmidt Máriáék gépe. Kérdés, hogy hányan férnek fel rá, mert jelentkező biztosan sok lesz. a fidesz vezérkartól Hernádi Zsolton át Jászai Gellértig.
2 hónapja
Na nézzük Blázt az M1en
2 hónapja
én is a hírtv-t nézemén be vagyok baszva, visítozva röhögök 😂zseniális a Hír TVÉn kb eddig bírtam, szánalmas
ervinator
bcsarli, Udvari Főkóstoló
peach
2 hónapja
Huth Geri megbillent rendesenimádom ezt a sértődött kommentálást, ahogy minden Tiszáshoz egy beszólást kell hozzáfűzni
ezt a videót majd elrakom humorosba
2 hónapja
Na hülye Balla átvetteaz 2/3nál is fidesz körzet
dande2
2 hónapja
Az BBCnek tűnik a hirtvhez képest. Én ott kezdtem de uncsi voltnekem is túl cringezseniális a Hír TVÉn kb eddig bírtam, szánalmas
ervinator
bcsarli, Udvari Főkóstoló
m1-et be se merem kapcsolni
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Meglesz a 2/3-ad?Majd átáll pár patrióta.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
én be vagyok baszva, visítozva röhögök 😂zseniális a Hír TVÉn kb eddig bírtam, szánalmas
ervinator
bcsarli, Udvari Főkóstoló
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
én megbontottam egy jó smokey irisht. Erőt, egészséget gyerekek!🥃
Szerkesztette: resistance is futile