Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Na hülye Balla átvette
2 hónapja
nekem is túl cringezseniális a Hír TVÉn kb eddig bírtam, szánalmas
ervinator
bcsarli, Udvari Főkóstoló
m1-et be se merem kapcsolni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Mindenkit lefikaznak, mindenki hulye, csak ok nem.Mást vártál az elmült
Stez
2 hónapja
komolyan, a hír tv az annyira szürreális, hogy elmondani nem lehetMontipájton!
peach
2 hónapja
Azert remelem, hogy ok holnap mar uj munkat keresnek majd. Minden rosszindulat nelkul.zseniális a Hír TVPont ezt akartam írni!
ervinator
Bravúros
nagir
2 hónapja
Meglesz a 2/3-ad?Szerintem tükörsima.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
Vége van kicsi!
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
Meglesz a 2/3-ad?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Akcidens
188
Hír tv-n már a kijelző is megadta magát
2 hónapja
zseniális a Hír TVÉn kb eddig bírtam, szánalmas
ervinator
2 hónapja
Nem bírom nézni ezt a vergodest a hírtvn. Asszony már sírva röhög rajtuk 😄
2 hónapja
Na nekem elég is volt a hirtv. Megy ám a szenvedés és a lenézés. Mehet a beszántás ott is.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Hir tv1 most kapcsolom be elozor eletemben de arany minden perceA hír tévét meg az M1-nél is kevesebben nézik
Blevi
2 hónapja
"Ránk figyelt a világ",baszdmeg a kocsmában a az asztalra hányó, nagyhangú pöcsfejet, aki fröcsögve tarhál is sokan megnézik...
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
HirTV-s tagok mindjárt sírnak 😀A hölgyekre lesz kereslet. A kurválkodás úgysem áll messze attól, amit eddig csináltak
Lehet menni a piacra srácok
Heisman nádor
2 hónapja
zseniális a Hír TVPont ezt akartam írni!
ervinator
Bravúros

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Huth a legalja SZDSZ-es stílust hozza, a hülye magyar nem szavazott ránk, undorító seggfej
2 hónapja
Na, asszem én idénre már megvagyok, Seahawks SB, Tisza 2/3, ha a Jézuska / Mikulás nem jönnek, az se érdekel... 😀
2 hónapja
zseniális a Hír TV
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
37% maradt 132 Tisza mandátum
2 hónapja
Elaludtam mikor kezdődtek a Paris-Roubaix-én a kockakövek. Arra keltem, hogy este 8 van... és végre talán egy jobb világ jön Magyarországon?!ÓÓÓ... Ik... már aggódtam miattad. Nagyon csendes voltál egész napA kutyáknak és a dk-nak is meglesz az 1%Löfli nem szavazott hiába! Igazán átvehetné a párt irányítását is!
Kampman
iktriad
Toto21
2 hónapja
hírtv : nem annyira rózsás a helyzet 😀 😀
2 hónapja
Mindenkit lefikaznak, mindenki hulye, csak ok nem.
2 hónapja
Hir tv1 most kapcsolom be elozor eletemben de arany minden perce