Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Eckü heréi csodát tettek.Áradjon a ...
xrace77
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
hírtv-n az internetről olvasnak kommenteket, asztakurvaeget

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Akcidens
188
M1-n még fidesz győzelemben bíznak?Dehogyis, ők tudják a legjobban hogy szopó
Tactful Cactus
2 hónapja
Eckü heréi csodát tettek.
2 hónapja
M1-n még fidesz győzelemben bíznak?Hír tévén meg Gyurcsányoznak.
Tactful Cactus
2 hónapja
Mészárlás van!! Hulljon a férgese!!!
2 hónapja
Mennyi gyógyszert kap ma a dagadt vajon? Ezt is látni fogja mindenki a holdról?
2 hónapja
Nekem csak egy rendőrkutyát sikerült. Nem volt egy sikertörténet.Nem nagyon iszogatnék srácok, hisz holnap indul a besorozás 😀Lehányom a sorozót, az jó indulás, nem?
Heisman nádor
StormST
2 hónapja
Debrecenben is tarol a Tisza! Ismétlem: Debrecenben!Azért erre is voltak jelek, de tényleg komoly fegyvertény.
nagylaza, főpohárnok

E-A-G-L-E-S EAGLES !
2 hónapja
ba...a meg épp múlt héten sikerült megjegyezni az orosz himnuszt... Most tanulhatom az Ukránt? EjjjHat sracok en inkabb megyek lefekszem, ugy latom holnap tali az ukran frontonMár ma megkapjuk az állampolgárságot. Hisz gyarmat lettünk.
Duff
szaba
2 hónapja
Akcidens
188
Lesz még a fidesznek 5 egyénije is
2 hónapja
16 kibaszott év után tényleg, Gyere Bears drukkernek, lécciTÚL JÓ NEKÜNK!6 hónap múlva erre a kommentre majd térjünk vissza.
bogjosi
Kampman
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
Menczer, Vitályos, Tuzson, Hankó mind szopó 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Debrecenben is tarol a Tisza! Ismétlem: Debrecenben!
2 hónapja
Lontay átvette a vezetést BAZ 05-ben baszki!!!
2 hónapja
Hat sracok en inkabb megyek lefekszem, ugy latom holnap tali az ukran frontonMár ma megkapjuk az állampolgárságot. Hisz gyarmat lettünk.
Duff
2 hónapja
A Tiszás szavazók démonizálták a miniszterelnököt és a környezetét 😀
2 hónapja
Ott a kètnharmad 45% 135 7 57
2 hónapja
Hat sracok en inkabb megyek lefekszem, ugy latom holnap tali az ukran frontonAmíg ott leszek nem hal meg senki.... Elmegyünk és Putyint is kibasszuk a Kremlből
Duff
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Borsodban már csak egy körzetben vezet a fidesz
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!