Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
53% 136 Tisza mandátum
2 hónapja
Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.xddddddd
Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
2 hónapja
TV2 a legalja
2 hónapja
Mindenkitől elnézést kérek, én egész eddig nem hittem el.Talán még most sem......😀
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
Akcidens
188
Red dead redemption 2Végre, nem csalódtam véreimben. Itt a második Redemptio.48-43szopón 46-41Menczer, Vitályos, Tuzson, Hankó mind szopó 😁Pócs hogy áll?
warr_b
SBL
csi77
Negritis, a vajda
SBL
2 hónapja
kíváncsi vagyok a Tisza kormány első 100 napjára...2002-ben is érdekelt a nagy új kezdet, érdekes lesz
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
2 hónapja
Gondolta volna bárki, hogy este kilenckor már gratulálni fog Viktor?MP Facebook 3 perce"Az imént Orbán Viktor miniszterelnök úr telefonon gratulált a győzelmünkhöz." Magyar Péterez valid?
gamerkr
shagi0206
gamerkr
Jó, Endre igen.
Hihetetlen.
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/12/orban-gratulalt-magyar-peternekÉáj.
Hopp
warr_b
2 hónapja
Én még most se vágom, hogy ezt miért engedtek így megvalósulni, amikor minden belső mérésben ott volt a Tisza kétharmad.Lehet, hogy aki felületesen követi a politikát annak ez kétesélyes volt, de azok, akik csinálták és képben voltak most csak azt látják, amit már tudtak. Rejtély.
2 hónapja
Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
Mikor áll ki a dagi vajon? 80%n feldolgozottságnál?
2 hónapja
De gyönyőrű, m1-en kimondták, hogy "MO-n új politikai rendszer fog kezdődni, sajnos nem olyan amilyet mi szeretnénk, de valahogy el kell viselni" Ezért a mondatért megérte ma felkelni 😀

2 hónapja
Na az igen
2 hónapja
fél a börtöntől 😀
2 hónapja
Végre, nem csalódtam véreimben. Itt a második Redemptio.48-43szopón 46-41Menczer, Vitályos, Tuzson, Hankó mind szopó 😁Pócs hogy áll?
warr_b
SBL
csi77
Negritis, a vajda
2 hónapja
hírtv-n az internetről olvasnak kommenteket, asztakurvaegetPatkánykirályozás bemelegítésnek, alakul
Löfli

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Orban belep a Tiszaba es o lesz az elnok.😂😂
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
a fiatalok a hibásak, eddig nem voltak szavazni és nem tudták mit akarnak 😀
2 hónapja
Hát gyerekek ez a holdról is látszik !!! 😎👑 Na meg az uccso sort lenyomom azt reggel meló, szét kell fikazzam a fideszes kollégáim, nem mehetek szabira 😆😎


Just Win Baby!
2 hónapja
dettóén be vagyok baszva, visítozva röhögök 😂zseniális a Hír TVÉn kb eddig bírtam, szánalmas
ervinator
bcsarli, Udvari Főkóstoló
peach
2 hónapja
MP Facebook 3 perce"Az imént Orbán Viktor miniszterelnök úr telefonon gratulált a győzelmünkhöz." Magyar Péterez valid?
gamerkr
shagi0206
2 hónapja
telex.hu/belfold/2026/04/12/orban-gratulalt-magyar-peternekHopp

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
OV gratulált MP-nek???
2 hónapja
itt az idő az új profilképhez

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!