Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
faszom, mégis a kutyákra kellett volna szavazni 😕én listán rájuk adtam
Löfli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Evtizedek ota epitikVarga Judit beépített ügynök volt... Ő indította el az egészet
Blevi
2 hónapja
én eddig azt hittem, hogy menczer a legalja, de csak nem voltam tisztában gajdicsottó tevékenységével

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Nem tudom, a levélszavazatok hogy állnak feldolgozottság szinten? A határon túliak ha nem szavazhatnának, akkor ez példátlan győzelem lenne most kb.így is az 😊
shagi0206
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Lélegzik.Gajdics Ottó, te utolsó senkiházi, te.Most mit mondott
Lúdas Solymi
csebi
Előtte írtam a szavait 😀
Nyomorékok, már magyarázkodnak, csűrnek-csavarnak.
2 hónapja
hír tv linket tudnátok adni?www.youtube.com/watch?v=Ie0f08A6WiY
Jan

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Nem tudom, a levélszavazatok hogy állnak feldolgozottság szinten? A határon túliak ha nem szavazhatnának, akkor ez példátlan győzelem lenne most kb.
2 hónapja
Evtizedek ota epitik
2 hónapja
hír tv linket tudnátok adni?
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
faszom, mégis a kutyákra kellett volna szavazni 😕hogy az eddigi 10.000 szavazatukból 10.001 legyen? ...ezen ne búsulj szerintem 😊
Löfli
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
faszom, mégis a kutyákra kellett volna szavazni 😕én egyéniben megtettem
Löfli
2 hónapja
Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.Miért válna realitássá? Távolabb ne mis lehetnénk tőle
Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer

2 hónapja
En holnap igazabol csak azon melyen tisztelt holgyek fejet szeretnem latni, mint Toth Gabi vagy Szabo Zsofi.Ajánlom az onlyfanst. Már reggelnek is
Stez
2 hónapja
Most már az ATVt nèzem a Hírtvtől besokkaltam
2 hónapja
faszom, mégis a kutyákra kellett volna szavazni 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Tuzson kvázi matematikailag is elszállt már jól látom?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
HírTV zseniális
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
Szerintem készítik Grazban a szobáját
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Gratulálok, remélem hogy nem az lesz amit a jobboldal belengetett egy esetleges ilyen tisza győzelem esetén. Viccelhettek itt a fronttal meg a háborúval de ez a mai napon realitássá vált, remélem hogy nem lesz igazuk.?
Most lesz érdekes ezt a topicot olvasni, kiváncsi leszek az itteni hangulatra a következő 2-3 évben.
Élvezzétek a sikert, remélem hogy ez az ország érdeke volt valóban!
davemayer
2 hónapja
Gajdics Ottó, te utolsó senkiházi, te.Most mit mondott
Lúdas Solymi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
HírTv szerint a Tisza győzelme megmutatja, hogy itt nincs diktatúra, jogállam van és simán le lehet váltani a kormányt 😀Így is van, na ebben, ha másban nem is 100%-ban igazuk van.
Lúdas Solymi
2 hónapja
Mi Hazánk bejut vagy nem? még tartják magukat...
built for this shit
2 hónapja
Nagy protestgyőzelem, rengeteg csodavárással.Legalább így egyben most beismerted
Meglátjuk mi lesz. Nem akarok már sokat előre jósolni, mert sokat tévedtem az utóbbi 2-3 évben.
Kampman

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Gajdics Ottó, te utolsó senkiházi, te.
2 hónapja
En holnap igazabol csak azon melyen tisztelt holgyek fejet szeretnem latni, mint Toth Gabi vagy Szabo Zsofi.