Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/belfold/2013/01/04/rogan_nem_lesz_most_regisztracio/

Erről ennyit.Gyurma Pappa
Ááá tuttamén, gyön a beetetés ideje, valaki kövér potykát akar fogni jövőre.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
 index.hu/belfold/2013/01/04/rogan_nem_lesz_most_regisztracio/

Erről ennyit.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
És ha még tovább fűzitek ezt a hsz, akkor lassan nem fog betölteni a topik az ismétlődő gifektől XD

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első munkanap, "remek", új hírek.diverdoc
Dzsokijuing
Gratulálok ez egyesek értelmi színvonalára utal nem írom le mit gondolok arról, aki ilyet készít de arról sem aki ilyet betsz már ne haragudj. Örülj neki, hogy látsz hallasz, tudsz beszélni stb ebbe marhára nem kéne politikát keverni...............
talán ez már ütné a moderáció szintjét de lehet nem....

Amúgy meg tessék, kíváncsi vagyok lesz e belőle vmi remélem igen, remélem azért ebbe majd képesek lesztek nem belekötni:

 www.origo.hu/itthon/20130103-az-ab-dontese-a-valasztasi-eljarasi-torvenyrol.htmldande
Bocs, nem akartam senkit megbántani, én is jobban örültem volna, ha Schmitt Pál áll Weisz Fanni mellett, úgy viccesebb lett volna. De ő elbukott a méltatlan támadások miatt. Szóval még egyszer bocs.
Attól még átkísérek egy vak embert az úttesten, hogy jókat röhögök egy vak emberes viccen. Szóval kár összekeverni a szezont a fazonnal.Dzsokijuing
Ezt most iróniának szántad? Mert ha igen akkor azért érdekes ha meg nem akkor azért.

Sem Áderhez sem Schmitthez nem fűznek "gyengéd" szálak a fideszhez is csak úgymond azért mert drukkoltam nekik legalább ők normálisan csinálják, ami nem jött be, de bárki állna ott ezen ponton ez zavarna.

De biztos nekem van alacsonyan az ingerküszöböm akkor én kérek elnézést.

Peacedande
Úgy vettem ki, hogy te nem a politikára akadtál ki , hanem hogy egy fogyatékossággal élőn gúnyolódom, ami nem állt szándékomban.
Amiben biztosan hibáztam, hogy jeleznem kellett volna, hogy 18+.
Béke, barátság.Dzsokijuing
Ez így van de egy picit az is zavart, hogy itt most ebbe sztem hülyeség a politikát belekeverni bárhogy, és a kettő teljesen nem választható el egymástól.
Na tényleg vége túl van tárgyalva, várjuk együtt a búsulva a következő idényt 😉
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Az első munkanap, "remek", új hírek.diverdoc
Dzsokijuing
Gratulálok ez egyesek értelmi színvonalára utal nem írom le mit gondolok arról, aki ilyet készít de arról sem aki ilyet betsz már ne haragudj. Örülj neki, hogy látsz hallasz, tudsz beszélni stb ebbe marhára nem kéne politikát keverni...............
talán ez már ütné a moderáció szintjét de lehet nem....

Amúgy meg tessék, kíváncsi vagyok lesz e belőle vmi remélem igen, remélem azért ebbe majd képesek lesztek nem belekötni:

 www.origo.hu/itthon/20130103-az-ab-dontese-a-valasztasi-eljarasi-torvenyrol.htmldande
Bocs, nem akartam senkit megbántani, én is jobban örültem volna, ha Schmitt Pál áll Weisz Fanni mellett, úgy viccesebb lett volna. De ő elbukott a méltatlan támadások miatt. Szóval még egyszer bocs.
Attól még átkísérek egy vak embert az úttesten, hogy jókat röhögök egy vak emberes viccen. Szóval kár összekeverni a szezont a fazonnal.Dzsokijuing
Ezt most iróniának szántad? Mert ha igen akkor azért érdekes ha meg nem akkor azért.

Sem Áderhez sem Schmitthez nem fűznek "gyengéd" szálak a fideszhez is csak úgymond azért mert drukkoltam nekik legalább ők normálisan csinálják, ami nem jött be, de bárki állna ott ezen ponton ez zavarna.

De biztos nekem van alacsonyan az ingerküszöböm akkor én kérek elnézést.

Peacedande
Úgy vettem ki, hogy te nem a politikára akadtál ki , hanem hogy egy fogyatékossággal élőn gúnyolódom, ami nem állt szándékomban.
Amiben biztosan hibáztam, hogy jeleznem kellett volna, hogy 18+.
Béke, barátság.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első munkanap, "remek", új hírek.diverdoc
Dzsokijuing
Gratulálok ez egyesek értelmi színvonalára utal nem írom le mit gondolok arról, aki ilyet készít de arról sem aki ilyet betsz már ne haragudj. Örülj neki, hogy látsz hallasz, tudsz beszélni stb ebbe marhára nem kéne politikát keverni...............
talán ez már ütné a moderáció szintjét de lehet nem....

Amúgy meg tessék, kíváncsi vagyok lesz e belőle vmi remélem igen, remélem azért ebbe majd képesek lesztek nem belekötni:

 www.origo.hu/itthon/20130103-az-ab-dontese-a-valasztasi-eljarasi-torvenyrol.htmldande
Bocs, nem akartam senkit megbántani, én is jobban örültem volna, ha Schmitt Pál áll Weisz Fanni mellett, úgy viccesebb lett volna. De ő elbukott a méltatlan támadások miatt. Szóval még egyszer bocs.
Attól még átkísérek egy vak embert az úttesten, hogy jókat röhögök egy vak emberes viccen. Szóval kár összekeverni a szezont a fazonnal.Dzsokijuing
Ezt most iróniának szántad? Mert ha igen akkor azért érdekes ha meg nem akkor azért.

Sem Áderhez sem Schmitthez nem fűznek "gyengéd" szálak a fideszhez is csak úgymond azért mert drukkoltam nekik legalább ők normálisan csinálják, ami nem jött be, de bárki állna ott ezen ponton ez zavarna.

De biztos nekem van alacsonyan az ingerküszöböm akkor én kérek elnézést.

Peace
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Az első munkanap, "remek", új hírek.diverdoc
Dzsokijuing
Gratulálok ez egyesek értelmi színvonalára utal nem írom le mit gondolok arról, aki ilyet készít de arról sem aki ilyet betsz már ne haragudj. Örülj neki, hogy látsz hallasz, tudsz beszélni stb ebbe marhára nem kéne politikát keverni...............
talán ez már ütné a moderáció szintjét de lehet nem....

Amúgy meg tessék, kíváncsi vagyok lesz e belőle vmi remélem igen, remélem azért ebbe majd képesek lesztek nem belekötni:

 www.origo.hu/itthon/20130103-az-ab-dontese-a-valasztasi-eljarasi-torvenyrol.htmldande
Bocs, nem akartam senkit megbántani, én is jobban örültem volna, ha Schmitt Pál áll Weisz Fanni mellett, úgy viccesebb lett volna. De ő elbukott a méltatlan támadások miatt. Szóval még egyszer bocs.
Attól még átkísérek egy vak embert az úttesten, hogy jókat röhögök egy vak emberes viccen. Szóval kár összekeverni a szezont a fazonnal.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első munkanap, "remek", új hírek.diverdoc
Dzsokijuing
Gratulálok ez egyesek értelmi színvonalára utal nem írom le mit gondolok arról, aki ilyet készít de arról sem aki ilyet betsz már ne haragudj. Örülj neki, hogy látsz hallasz, tudsz beszélni stb ebbe marhára nem kéne politikát keverni...............
talán ez már ütné a moderáció szintjét de lehet nem....

Amúgy meg tessék, kíváncsi vagyok lesz e belőle vmi remélem igen, remélem azért ebbe majd képesek lesztek nem belekötni:

 www.origo.hu/itthon/20130103-az-ab-dontese-a-valasztasi-eljarasi-torvenyrol.html
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2013/01/03/esterhazy_petert_cenzurazta_a_kossuth_radio/

Ebben az a legszebb, hogy valószínűleg valami marha önállóan be akart nyalni a "felső erőnek", kiderült és most fegyelmit kap. Viszont, ha bent hagyja a műsorban akkor meg azért szivatják meg.
NER, én így szeretlek.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De csúnyát mutogat, ez azért nem szép ilyen jeles alkalomkor.Dzsokijuing
Valóban kulturált dolog a jelnyelven röhögni. 😊

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...Amadeus91
Mégis mihez? Én személy szerint Hitler jeltomácsát sem ítélném el különösebben, Áder újévi beszéde meg azért messze is van ettől.

Plusz nem minden fideszes ördög, ha az ellenzék is ilyen szinten áll hozzá a rendszerhez, nehéz lesz választást nyerniük, a választók sem szeretik, ha a gonosz kiszolgálóinak titulálják őket, márpedig az ország nagyobb része szavazott valahol a Fideszre az elmúlt évek folyamán.Rajna
Általában nem értünk egyet, de ebben nem sok kivetni valót látok. A KE jeltolmácsa egy viszonylag híres fogyatékkal élő (szemrevaló 😊 )személy. Ebben hülyeség politikát keresni.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Dzsokijuing
A lényeget elrejtették a jelbeszédben 😀Kori
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...Amadeus91
Én sem értem, elítélendő hogy jel tolmácsolja a köztársosági elnök új évi beszédét.
Toca
De csúnyát mutogat, ez azért nem szép ilyen jeles alkalomkor.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Közben megtalálták a méltó vezetőt a rezsikommandó élére is:

 varanus.blog.hu/2013/01/03/orban_imakommandosa?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_01_03&utm_campaign=index
somoskovig
Ez a mi polgármesterünk 😂, hajrá, Szigetország!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Dzsokijuing
A lényeget elrejtették a jelbeszédben 😀Kori
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...Amadeus91
Én sem értem, elítélendő hogy jel tolmácsolja a köztársosági elnök új évi beszédét.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Közben megtalálták a méltó vezetőt a rezsikommandó élére is:

 varanus.blog.hu/2013/01/03/orban_imakommandosa?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_01_03&utm_campaign=index

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Komment nélkül: A holnapi számban Esterházy Péter: "Mert fölkértek, hogy havonta kultúrajánljak, Kossuth Rádió, Trend-idők, és ajánlottam is, az új Rubin Szilárdot, hozzá rögtön Keresztesi nagyon érdekes és jól olvasható monográfiáját, kiállításokat a PIM-ből, a Kovács Ida rendezte Ottlikot, Pádár Eszter Örkényét, Bazsányi Nádasát meg színházat, a Nemzetit. Ez utóbbit nem politikai kekeckedésből (bár mért ne tehettem volna akár azt is, ok volna), hanem merthogy ez a Nemzeti már csak fél évig lesz, aztán beszántják, és mivel szerintem a Nemzeti még soha ilyen közel nem volt a közönségéhez, mint most, Alföldi vezetése alatt, aki ezt a ritkán, szerencsésen megszülető közelséget meg akarja még ismerni, menjen, míg mehet.

Mármost az egyik ajánlást kivágták. Akik eltalálják, melyiket, azok közt a kultuszminiszter portréjával díszített turulmadarakat sorsol ki a Magyar Művészeti Akadémia. Bármily meglepő, a nemzetis ajánlás esett áldozatul. Mondanám Básti Lajos hangján: De hát hogy jövök én ehhez? Legutóbb engem, emlékeim szerint, 1981-ben cenzúráztak. Fogok most én is kapni egy telefont, hogy elnézést, félreértés történt? Merthogy hirtelen 86-ban vagyunk (mert akkor már reflektálhattam a 81-es barbárságra)?

De nem akarok most se 81-ben, se 86-ban élni. Már egyszer éltem akkor, egyszer elég volt. A Nemzeti Együttműködés Rendszere mint kádármaszat; így nem akarnék nemzetegyüttműködni."Gyurma Pappa
Ez nagyon kemény. Vissza a jövőbe.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Komment nélkül: A holnapi számban Esterházy Péter: "Mert fölkértek, hogy havonta kultúrajánljak, Kossuth Rádió, Trend-idők, és ajánlottam is, az új Rubin Szilárdot, hozzá rögtön Keresztesi nagyon érdekes és jól olvasható monográfiáját, kiállításokat a PIM-ből, a Kovács Ida rendezte Ottlikot, Pádár Eszter Örkényét, Bazsányi Nádasát meg színházat, a Nemzetit. Ez utóbbit nem politikai kekeckedésből (bár mért ne tehettem volna akár azt is, ok volna), hanem merthogy ez a Nemzeti már csak fél évig lesz, aztán beszántják, és mivel szerintem a Nemzeti még soha ilyen közel nem volt a közönségéhez, mint most, Alföldi vezetése alatt, aki ezt a ritkán, szerencsésen megszülető közelséget meg akarja még ismerni, menjen, míg mehet.

Mármost az egyik ajánlást kivágták. Akik eltalálják, melyiket, azok közt a kultuszminiszter portréjával díszített turulmadarakat sorsol ki a Magyar Művészeti Akadémia. Bármily meglepő, a nemzetis ajánlás esett áldozatul. Mondanám Básti Lajos hangján: De hát hogy jövök én ehhez? Legutóbb engem, emlékeim szerint, 1981-ben cenzúráztak. Fogok most én is kapni egy telefont, hogy elnézést, félreértés történt? Merthogy hirtelen 86-ban vagyunk (mert akkor már reflektálhattam a 81-es barbárságra)?

De nem akarok most se 81-ben, se 86-ban élni. Már egyszer éltem akkor, egyszer elég volt. A Nemzeti Együttműködés Rendszere mint kádármaszat; így nem akarnék nemzetegyüttműködni."

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...Amadeus91
$$$Asbee
Azért fiatal, naiv leányzó még, a TV-ben szerepelni mindenki előtt nyilván komoly lehetőség megmutatni magát, nem nagyon gondolkodott szerintem politikai vonalakban, miért is tenné. Egyébként mikor megláttam a képet nekem az Áder fel se tűnt, nyami.

Egyébként ideális lenne kormányszóvivőnek, szívesen nézegetném a csinos pofiját, és hülyeséget egészen biztos nem fog mondani, pont 2x annyit tudna mint a mostaniak.Kori
Én is ismerem a Fannit, szerintem őt inkább az vezérelte, hogy részt vehet itt, nem az, hogy most Fidesz vagy E14.
Csinos, okos lány, mindig mosolyog, és sok más fogyatékkal élőnek ad nagy reményeket.
Lehet naiv vagyok, de ez van 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...Amadeus91
Mégis mihez? Én személy szerint Hitler jeltomácsát sem ítélném el különösebben, Áder újévi beszéde meg azért messze is van ettől.

Plusz nem minden fideszes ördög, ha az ellenzék is ilyen szinten áll hozzá a rendszerhez, nehéz lesz választást nyerniük, a választók sem szeretik, ha a gonosz kiszolgálóinak titulálják őket, márpedig az ország nagyobb része szavazott valahol a Fideszre az elmúlt évek folyamán.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én ismerem Fannit, jó fej 😛 Hihetetlen belső tulajdonságokkal van megáldva és egyáltalán nem veszed észre rajta, hogy fogyatékkal élő. Respect neki.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...Amadeus91
$$$Asbee
Azért fiatal, naiv leányzó még, a TV-ben szerepelni mindenki előtt nyilván komoly lehetőség megmutatni magát, nem nagyon gondolkodott szerintem politikai vonalakban, miért is tenné. Egyébként mikor megláttam a képet nekem az Áder fel se tűnt, nyami.

Egyébként ideális lenne kormányszóvivőnek, szívesen nézegetném a csinos pofiját, és hülyeséget egészen biztos nem fog mondani, pont 2x annyit tudna mint a mostaniak.


több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...Amadeus91
$$$


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Dzsokijuing
A lényeget elrejtették a jelbeszédben 😀Kori
tudnám, hogy Fanni miért adja magát ehhez...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Hosszú, de megéri:  atlatszo.hu/2013/01/03/csucsragadozo-a-paranoiadzsungelben-i-a-nagy-oszodi-konteo/?doing_wp_cron=1357210000.5524699687957763671875

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Dzsokijuing
A lényeget elrejtették a jelbeszédben 😀