NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
...
Toca
...Dzsokijuing
Abban szerintem mind egyetértünk, hogy rendbe kell tenni a közbiztonságot. Abban is egyetértünk, hogy léteznek olyan társadalmi-szociális problémák, amik a mélyszegénységben élők jelentős részét sújtják. Abban is egyetértünk, hogy a cigányság egy része mélyszegénységben él. Abban is egyetértünk, hogy a mélyszegénység sokszor egyenes út a bűnözéshez.

Amiben a szakadék van a "két tábor" között, hogy az egyikünk úgy gondolja, hogy ezt nem lehet faji alapon kezelni, addig a másiknak a véleménye az, hogy faji alapon kell a kérdést rendezni (ki-ki vérmérséklete szerint).

Már írtam: rasszizmus lesz, ezt nem tudod kipucolni. A politika viszont, látva ennek a hasznát, minden el fog követni, hogy az egyik irányba (a saját vagy az általa megcélzott szavazótábor irányába) meglökje a közvéleményt. Tenni, ahogy Dzsoki is írja, érdemben senki nem fog.

Személyes történet: ismerek egy cigány vállalkozót, illetve a fiát. A gyerek jogász hallgató, jó srác, nagyszájú, de rendes cigánygyerek. Apuka tényleg becsületes vállalkozó, sok embernek ad munkát, fehérnek, cigánynak, megbecsült a városában, relatíve gazdagnak mondhatók egyébként. Történt 2006-ban, hogy megkereste a helyi, azt hiszem Lungo Drom (ők a Fideszesek nem?), hogy lépjen be, segítsen mozgósítani, stb. Az öreg mondta nekik, hogy úgy vállalja, hogyha nem hangsúlyozzák, hogy ő cigány, hanem ő magyar vállalkozó, aki magyar embereknek akar segíteni, egyenlőség legyen, meg ne kezeljék külön a cigányokat stb. Erre mondták neki, hogy ez nem jó program, mert ha ezt elérnék, akkor mi maradna, amiért sírhatnának. És az öreg megkérdezte, hogy jó, akkor mi a program. Mondták neki, hogy ami eddig is volt, támogassák őket, kapjanak plusz helyeket, legyen sok pénze a kisebbségi önkormányzatnak. Hozzátették, hogy ha problémákat akarnának megoldani, akkor mi szükség lenne rájuk, nekik csak kezelni kell azokat nem felszámolni.

És mi is következik ebből: a cigány politikusoknak jó a helyzet, a többségi politikusnak jó a helyzet. Status quo. Arról meg senki nem szeret elmozdulni..Gyurma Pappa
Amíg az ország házában megélhetési politikusok ülnek,addig itt nem fognak előremozdulni a dolgok.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
...
Toca
...Dzsokijuing
Abban szerintem mind egyetértünk, hogy rendbe kell tenni a közbiztonságot. Abban is egyetértünk, hogy léteznek olyan társadalmi-szociális problémák, amik a mélyszegénységben élők jelentős részét sújtják. Abban is egyetértünk, hogy a cigányság egy része mélyszegénységben él. Abban is egyetértünk, hogy a mélyszegénység sokszor egyenes út a bűnözéshez.

Amiben a szakadék van a "két tábor" között, hogy az egyikünk úgy gondolja, hogy ezt nem lehet faji alapon kezelni, addig a másiknak a véleménye az, hogy faji alapon kell a kérdést rendezni (ki-ki vérmérséklete szerint).

Már írtam: rasszizmus lesz, ezt nem tudod kipucolni. A politika viszont, látva ennek a hasznát, minden el fog követni, hogy az egyik irányba (a saját vagy az általa megcélzott szavazótábor irányába) meglökje a közvéleményt. Tenni, ahogy Dzsoki is írja, érdemben senki nem fog.

Személyes történet: ismerek egy cigány vállalkozót, illetve a fiát. A gyerek jogász hallgató, jó srác, nagyszájú, de rendes cigánygyerek. Apuka tényleg becsületes vállalkozó, sok embernek ad munkát, fehérnek, cigánynak, megbecsült a városában, relatíve gazdagnak mondhatók egyébként. Történt 2006-ban, hogy megkereste a helyi, azt hiszem Lungo Drom (ők a Fideszesek nem?), hogy lépjen be, segítsen mozgósítani, stb. Az öreg mondta nekik, hogy úgy vállalja, hogyha nem hangsúlyozzák, hogy ő cigány, hanem ő magyar vállalkozó, aki magyar embereknek akar segíteni, egyenlőség legyen, meg ne kezeljék külön a cigányokat stb. Erre mondták neki, hogy ez nem jó program, mert ha ezt elérnék, akkor mi maradna, amiért sírhatnának. És az öreg megkérdezte, hogy jó, akkor mi a program. Mondták neki, hogy ami eddig is volt, támogassák őket, kapjanak plusz helyeket, legyen sok pénze a kisebbségi önkormányzatnak. Hozzátették, hogy ha problémákat akarnának megoldani, akkor mi szükség lenne rájuk, nekik csak kezelni kell azokat nem felszámolni.

És mi is következik ebből: a cigány politikusoknak jó a helyzet, a többségi politikusnak jó a helyzet. Status quo. Arról meg senki nem szeret elmozdulni..

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Most úgy látom az a divat, hogy mindig rámegyünk az általánosításra, hogy az milyen csúnya dolog, de ez csak lovagolás a szavakon. Mindenki tudja hogy kire és mire gondol az aki leírja. Bruce
Most nem értem a problémádat. Azt mondod, hogy a cigányság jelentős része bűnöző, mert cigány. Akkor kire gondolsz? Nem a cigányság jelentős részére? Mert én azt olvasom ki, hogy a cigányság jelentős részére gondolsz, innentől kezdve általánosítasz.
Azt hiszem rájöttem, hogy mi az egymás mellett elbeszélés tárgya: szerinted azért késelnek ezek az emberek mert cigányok. Szerintem azért késelnek mert neveletlen, tanulatlan idióták, akik nem tanulták meg otthon, hogy lehet másképp is kezelni a konfliktusokat, minden bizonnyal mélyszegénységből jönnek. Lehetnének fehérek is, de annak mi lenne a hírértéke, és miről beszélgetnénk? Hogy két fehér gyerek megkéselt egy harmadikat?Gyurma Pappa
Oké , én annyit kérdeznék , ha nagyrészt a cigányok viselkednek így, és a cigányok nem tanulnak mert otthon leszarják, illetve nagyrészt ők élnek abbol hogy gyereket szulnek majd leszarjak oket ergo nem kapnak nevelest es ilyenek lesznek, akkor visszavezetheto ez tarsadalmi problemara, de inkabb a ciganysag problemaja, mert erdekes mos csak rajuk jellemzo az esetek nagyreszeben.
Es amugy ugyanugy elitelem a keselest egyszeruen felhozni nem akartam mert mar unom hogy 1-2 ember ratelepszik a temara es sajat hulyesegeit fujja, aztan meg csodalkozik , hogy miert nem kommunikalnak vele (nem rad gondolok 😊 ).
Feherek kozti keseles ugyanolyan problema csak ha van egy reteg ahonnan ugyanannyi bunozo kerul ki mint egy 6-7x akkora retegbol akkor eloszor inkabb azt oldanam meg kicsiben ( es meglepodne sok ember hogy ezzel mennyiben csokkenne a masik resz is...).
Toca
Annyiban igazad van, hogy először a közbiztonságot kéne rendbe tenni és utána a szociális-gazdasági problémakört, de ez egyszerűen nem érdeke a hatalomnak.
Mivel a cigányok önérdekből nem szavaznak (csak elviszik őket egy tál gulyásért, ami nem ugyanaz), nem is gyakorolnak nyomást a pártokra, hogy a voksukért cserébe teremtsenek a számukra szakképzést, munkahelyet stb.
És aki kiesik a politikai térképről, az nincs is. A cigányokra ráadásul karhatalmilag is sajnálják az energiát, mert Borsodban pl. kell az ellenségkép fenntartása, amit a tyúklopások alá is támasztanak. És a kör bezárult.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Most úgy látom az a divat, hogy mindig rámegyünk az általánosításra, hogy az milyen csúnya dolog, de ez csak lovagolás a szavakon. Mindenki tudja hogy kire és mire gondol az aki leírja. Bruce
Most nem értem a problémádat. Azt mondod, hogy a cigányság jelentős része bűnöző, mert cigány. Akkor kire gondolsz? Nem a cigányság jelentős részére? Mert én azt olvasom ki, hogy a cigányság jelentős részére gondolsz, innentől kezdve általánosítasz.
Azt hiszem rájöttem, hogy mi az egymás mellett elbeszélés tárgya: szerinted azért késelnek ezek az emberek mert cigányok. Szerintem azért késelnek mert neveletlen, tanulatlan idióták, akik nem tanulták meg otthon, hogy lehet másképp is kezelni a konfliktusokat, minden bizonnyal mélyszegénységből jönnek. Lehetnének fehérek is, de annak mi lenne a hírértéke, és miről beszélgetnénk? Hogy két fehér gyerek megkéselt egy harmadikat?Gyurma Pappa
Oké , én annyit kérdeznék , ha nagyrészt a cigányok viselkednek így, és a cigányok nem tanulnak mert otthon leszarják, illetve nagyrészt ők élnek abbol hogy gyereket szulnek majd leszarjak oket ergo nem kapnak nevelest es ilyenek lesznek, akkor visszavezetheto ez tarsadalmi problemara, de inkabb a ciganysag problemaja, mert erdekes mos csak rajuk jellemzo az esetek nagyreszeben.
Es amugy ugyanugy elitelem a keselest egyszeruen felhozni nem akartam mert mar unom hogy 1-2 ember ratelepszik a temara es sajat hulyesegeit fujja, aztan meg csodalkozik , hogy miert nem kommunikalnak vele (nem rad gondolok 😊 ).
Feherek kozti keseles ugyanolyan problema csak ha van egy reteg ahonnan ugyanannyi bunozo kerul ki mint egy 6-7x akkora retegbol akkor eloszor inkabb azt oldanam meg kicsiben ( es meglepodne sok ember hogy ezzel mennyiben csokkenne a masik resz is...).
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Óriási:
 alwayscryonsundays.tumblr.com/post/40022957031/remulet-a-lanchid-radioban

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem jól látod. Sztem azért késelnek az emberek, mert az agressziót istenítik, úgy gondolják ez a megoldás mindenre. Az hogy cigányokról van szó az esetek (ami hozzám eljut hír) többségében, arról meg nehogy már én tegyek. Nem fogom elhallgatni hogy cigány ha az. Ha meg nem az, akkor sem fogom elhallgatni. Bruce
Senki nem mondta, hogy te tehetsz róla, hogy cigány. Ő sem tehet róla, hogy az. Arról tehet, hogy agresszív (mondjuk most hagyjuk, hogy nevelés meg stb.), erről beszéljünk is, hogy miért lehetséges, hogy minden kiskocsma életveszély, de ez nem bőrszínfüggő. Gyurma Pappa
De a legtöbb esetben igen. Nem mindig, de a legtöbb esetben igen és ez a sajnálatos. Akármi van én szívesebben megyek be egy olyan kocsmába ahol nincs egy cigó sem, mint egy olyanba ahol van, mert könnyebben megvan a baj a saját tapasztalatom szerint.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Nem jól látod. Sztem azért késelnek az emberek, mert az agressziót istenítik, úgy gondolják ez a megoldás mindenre. Az hogy cigányokról van szó az esetek (ami hozzám eljut hír) többségében, arról meg nehogy már én tegyek. Nem fogom elhallgatni hogy cigány ha az. Ha meg nem az, akkor sem fogom elhallgatni. Bruce
Senki nem mondta, hogy te tehetsz róla, hogy cigány. Ő sem tehet róla, hogy az. Arról tehet, hogy agresszív (mondjuk most hagyjuk, hogy nevelés meg stb.), erről beszéljünk is, hogy miért lehetséges, hogy minden kiskocsma életveszély, de ez nem bőrszínfüggő.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem jól látod. Sztem azért késelnek az emberek, mert az agressziót istenítik, úgy gondolják ez a megoldás mindenre. Az hogy cigányokról van szó az esetek (ami hozzám eljut hír) többségében, arról meg nehogy már én tegyek. Nem fogom elhallgatni hogy cigány ha az. Ha meg nem az, akkor sem fogom elhallgatni.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Most úgy látom az a divat, hogy mindig rámegyünk az általánosításra, hogy az milyen csúnya dolog, de ez csak lovagolás a szavakon. Mindenki tudja hogy kire és mire gondol az aki leírja. Bruce
Most nem értem a problémádat. Azt mondod, hogy a cigányság jelentős része bűnöző, mert cigány. Akkor kire gondolsz? Nem a cigányság jelentős részére? Mert én azt olvasom ki, hogy a cigányság jelentős részére gondolsz, innentől kezdve általánosítasz.
Azt hiszem rájöttem, hogy mi az egymás mellett elbeszélés tárgya: szerinted azért késelnek ezek az emberek mert cigányok. Szerintem azért késelnek mert neveletlen, tanulatlan idióták, akik nem tanulták meg otthon, hogy lehet másképp is kezelni a konfliktusokat, minden bizonnyal mélyszegénységből jönnek. Lehetnének fehérek is, de annak mi lenne a hírértéke, és miről beszélgetnénk? Hogy két fehér gyerek megkéselt egy harmadikat?

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most úgy látom az a divat, hogy mindig rámegyünk az általánosításra, hogy az milyen csúnya dolog, de ez csak lovagolás a szavakon. Mindenki tudja hogy kire és mire gondol az aki leírja.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Nincs célpontja, figyelemfelhívás, hátha valaki nem olvasta a cikket. És érdekel azért hogy mi a véleménye a közösségnek erről.

Sajnálatos hogy ennyire nem háborít már fel senkit, hogy megkéselnek egy embert egy szórakozóhelyen és a tettest szabadlábra helyezik, majd a családja még fenyegetőzik is. Bruce
Borzasztóan felháborít, hogy ez megtörténhet.

De ez is:  index.hu/belfold/2013/01/08/eclipse_itelethez/

Mégsem gondolom, hogy minden informatikai vállalkozó csaló, sőt az informatikai vállalkozások alapításakor már kódolva van a csalás.

Az, hogy számos cigány családban elterjedt a bűnözés, mint életforma, nem azért van így mert ők cigányok. Senki nem születik bűnözőnek, annak nevelik őket. Vannak lehetőségeik, azért lesznek bűnözők. De nem csak ők, hanem fehérek között is sokan vannak ezzel így. Nem kell ehhez mélyszegénység, ha van lehetőség meg lehet nézni a fenti esetet is.

Nagyon egyszerű a helyzet. Ahogy az előbb is írtam, Bayer Zsolti egy baromi komoly bértollnok. Így a helyén kell kezelni a cikkeit. Ő és MH arra kapott utasítást, hogy tematizálják úgy a közéletet (Gyurcsány köcsög, Bajnai libás, cigányok, multik, zsidók), hogy a Jobbiknak kevesebb levegő maradjon. Ez nem ebből a cikkből jött le, ez jó pár éve így van. Bayer jó újságíró, képzett, egyébként viszonylag művelt is. Pontosan tudta, hogy félre fogják érteni, és ezzel tudnak tematizálni ezzel pár napig.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez a késelős téma arra volt jó, hogy az emberek, lásd lejjebb vitázzanak, neagyisten összekapjanak egymással, és ne foglalkozzanak az áremelésekkel, a dübörgő gazdaság mutatóival.Oszd meg és uralkodj?laccoo74
Azért én nem tudom figyelmen kívül hagyni az áremeléseket sehogyan sem. Ez is hozzátartozik az elégedetlenkedéseimhez. Valamint ez az erőszakos téma is.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ez a késelős téma arra volt jó, hogy az emberek, lásd lejjebb vitázzanak, neagyisten összekapjanak egymással, és ne foglalkozzanak az áremelésekkel, a dübörgő gazdaság mutatóival.Oszd meg és uralkodj?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
én az ilyen cigányra akarom felfűzni, nem pusztán a cigányra.
Eleve nincs bajom a cigánysággal! Az ilyen cigányokkal van bajom.

Úgyhogy értelmetlen volt az utolsó hozzászólásod ebből a szempontból.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 076 — #NoStress
Egyébként meg az egész annak a rohadt filmnek a hibája, amit megnéztem a héten (Visszafordíthatatlan), nagyon rossz hatással volt rám és érzékenyebb lettem az erőszakos cselekményekre miatta. BocsánatBruce
Tényleg rossz hatással volt, ha azt a konklúziót szűrted le, hogy az állatiasan viselkedő, magukból (drog, alkohol, adrenalin, stb.) hatására kifordult embereket fel akarod fűzni arra a szálra, hogy "cigány", és ez alapján keresed a megoldást, ami semmivel se tűnik kevésbbé erőszakos (legalábbis a szóhasználat), mint maga a cselekedet, ami indulatba hozott.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De cigány volt a késelő és ez a bajom, hogy én is ezzel találkozok a szűkebb környezetemben és a híradásokban is (bár már nem nézek tévét).
Utálom hogy ilyen világban kell élni.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 076 — #NoStress
Nincs célpontja, figyelemfelhívás, hátha valaki nem olvasta a cikket. És érdekel azért hogy mi a véleménye a közösségnek erről.

Sajnálatos hogy ennyire nem háborít már fel senkit, hogy megkéselnek egy embert egy szórakozóhelyen és a tettest szabadlábra helyezik, majd a családja még fenyegetőzik is. Bruce
Mindenki felháborodik ezen.
Én is.
De nem azért mert a késelő cigány, vagy állat, vagy mert az áldozat cigány, vagy állat, hanem mert az ostobaság, az értelmetlen erőszak egy újabb megnyilvánulása.
De ez nem tendencia, ez egy egyedi eset, ahol ha kivizsgálják az ügyet, és bebizonyosodik amit jelenleg tudni vélünk (ugye egyikünk se volt ott, nem tudjuk az előzményeket, nem tudjuk van e olyan dolog a háttérben, ami hetekkel, hónapokkal korábban történt, stb.), akkor az elkövető megkapja jogos büntetését.
A fröcsögő, gyűlölködő felháborodásnak mi értelme volna?

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként meg az egész annak a rohadt filmnek a hibája, amit megnéztem a héten (Visszafordíthatatlan), nagyon rossz hatással volt rám és érzékenyebb lettem az erőszakos cselekményekre miatta. Bocsánat
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Nem az az igazi kérdés, Bayernak igaza van-e, hanem hogy hitelesen leírhatja-e mindezt. Mert az igazi kérdés az, hogy mi a megoldás? Elég egy golyó, vagy munkatáborba velük, vagy esetleg a probléma ennél sokkalta sokrétűbb? Például mi történne, ha a kormányszinten stadionépítésekre és Simicskára költött pénzeket hatékony oktatói-nevelői munkára, szakképzésre és munkahelyteremtésre használnák?
Amíg a miniszterelnök legjobb barátja cigányozik és az előkelő haver semmi érdemit nem tesz ezekben az ügyekben, azon kéne elgondolkodni, vajon mennyire hiteles Zsóti fröcsögése.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nincs célpontja, figyelemfelhívás, hátha valaki nem olvasta a cikket. És érdekel azért hogy mi a véleménye a közösségnek erről.

Sajnálatos hogy ennyire nem háborít már fel senkit, hogy megkéselnek egy embert egy szórakozóhelyen és a tettest szabadlábra helyezik, majd a családja még fenyegetőzik is.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 076 — #NoStress
Beszélgetni akarok csak nem veled! Mert rasszista vagyok és veled nem akarok véleményt cserélni ebben a dologban, mert nagyon nem egyezik a véleményünk és nem foglak tudni meggyőzni és te sem engem, így a mi kommunikációnk itt felesleges. Bruce
Ebben látod igazad van.
De mi értelme kommunikálnod egy másik rasszistával?
Ő meg azt mondja dettó, amit te: hogy igen, a cigányok állatok.
Meglapogatjátok egymás hátát verbálisan, és boldogan éltek, míg meg nem haltok?
Gondolom nem.
Akkor ki a célcsoportja ezen a fórumon az állatias rasszizmusodnak és a cigánygyűlöletednek?
Ebben a témában én úgy látom mindenkinek saját véleménye van, és senki nem győz meg senkit.
Akkor szabad a gazda, kivel akarsz erről beszélgetni?

(És ugye ez nem a gyűlölködő, amit tele lehet sírni mindenféle cigányparával, hanem a politika topic, ahol bizony megesik, hogy egy adott témáról nem egyezik az emberek véleménye.)

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Beszélgetni akarok csak nem veled! Mert rasszista vagyok és veled nem akarok véleményt cserélni ebben a dologban, mert nagyon nem egyezik a véleményünk és nem foglak tudni meggyőzni és te sem engem, így a mi kommunikációnk itt felesleges.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 076 — #NoStress
Annak nevezel Sobrikám aminek akarsz! Ettől még nem lesz nekem rosszabb. Ez a véleményem és kész. Rasszista meg nem vagyok, csak ez a véleményem.Bruce
Azt, hogy rasszista vagy, vagy sem, nem te döntöd el.
"A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel."
Szerinted a késelő cigány állatnak tartja magát?
Vagy rosszabb lesz neki, hogy minek tartod akár te, akár Bayer Zsolt?
Ha csak összevissza írogatsz, tojva mindenféle reakcióra, ignorálva mások véleményét, az egyfajta szellemi maszturbálás, nem pedig a fórum üzemszerű használata véleménycserére vagy érvek ütköztetésére.
Azt hittem emberi módon beszélgetni akarsz, nem pedig csak állatias módon belehörögni a csendbe.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Annak nevezel Sobrikám aminek akarsz! Ettől még nem lesz nekem rosszabb. Ez a véleményem és kész. Rasszista meg nem vagyok, csak ez a véleményem.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 076 — #NoStress
Én állatnak nevezem azokat az embereket, akik csoportba szerveződve vagy akár egyedül is, olyan dolgokat tesznek, amelyek az én normámon túlmutatnak. Bruce
Legyen így.
A kedvedért én is állatnak nevezem azt akkor, aki annyira ostoba, hogy azt hiszi egy agyhalott pöcs azért cselekszik agresszívan, mert a származása ebben meghatározó, mivel ez az én normámon túlmutat.
Ha a te állatmeghatározásod helyes, akkor ezek szerint állat vagy, a normáimon túlmutató buta rasszizmusodért.
Ami ráadásul súlyosabb, mint késelni, hisz a te logikád szerint a cigány azért késel mert cigány, vagyis annak született, nem tehet róla, te viszont azért vagy rasszista, mert így döntöttél, saját szabad akaratodból.