NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha volt sorry. Az előbb olvastam:

"Novemberben az ipari termelés értéke 6,9 százalékkal maradt el az egy évvel korábbitól."

És ezt még a Merci gyár sem tudta ellensúlyozni. Akkor komoly lesz a 2013-as év...JC6
A Merci gyárnak még csak egy kis része van kész, teljes kapacitésát kb. 2017-re éri el és a meglévő gyárcsarnokok javarásze is még csak próbaüzemet tol.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha volt sorry. Az előbb olvastam:

"Novemberben az ipari termelés értéke 6,9 százalékkal maradt el az egy évvel korábbitól."

És ezt még a Merci gyár sem tudta ellensúlyozni. Akkor komoly lesz a 2013-as év...
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Tonyesz is bepálinkázott:

"A Fidesz frakcióvezetője hozzátette: Bajnai Gordon kivételével mindenki egyetért abban, hogy 2013-ban gazdasági növekedés lesz Magyarországon, vita csak ennek mértékéről van."

 index.hu/belfold/2013/01/11/rogan_bajnai_vonja_vissza_a_minimalberes_javaslatat/
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
Na az Index mondjuk most eléggé torzított a címével, nem ezt mondta a lapban Kósa, hanem volt két állítása: 1: nems zereti a kétfordulót, mer visszaélésekre ad okot és korábban szívott vele a Fidesz 2: nem látja az erőt az ellenzékben a sikerre.

Lehet itt vitatkozni ezekkel meg tényleg mond baromságokat, de azt nem mondta, hogy azért vezették be a rendszert, mert nyerni akartak (holott nyilván azért).Rajna
Következtetésként le lehet vonni, hogy ez az oka, az új rendszernek és nem az a sok baromság mint amivel hülyítik a parasztot. (A'la regisztráció.)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
Na az Index mondjuk most eléggé torzított a címével, nem ezt mondta a lapban Kósa, hanem volt két állítása: 1: nems zereti a kétfordulót, mer visszaélésekre ad okot és korábban szívott vele a Fidesz 2: nem látja az erőt az ellenzékben a sikerre.

Lehet itt vitatkozni ezekkel meg tényleg mond baromságokat, de azt nem mondta, hogy azért vezették be a rendszert, mert nyerni akartak (holott nyilván azért).

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ráadásul hülyeséget beszél, mivel 1998-ban pont a második fordulós kisgazda visszalépések miatt nyertek, 2002-ben pedig a két forduló közötti kampány miatt tudták egyáltalán szorosra hozni az elsőkörös blamát. atapapa
Kósa hülyeségeket? Ugyan már, sose... 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ráadásul hülyeséget beszél, mivel 1998-ban pont a második fordulós kisgazda visszalépések miatt nyertek, 2002-ben pedig a két forduló közötti kampány miatt tudták egyáltalán szorosra hozni az elsőkörös blamát.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.Dzsokijuing
De legalább nem kell majd izgulniuk a második fordulóban 😀StormST
Meg minket is békén hagynak a két forduló között.És nem kell vasvillával kihányni a postaládából az ígérethalmazt.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.Dzsokijuing
De legalább nem kell majd izgulniuk a második fordulóban 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.Dzsokijuing
ők szerintem all in-t hívtak. Nem is gondolnak inkább a vereségre....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
 index.hu/gazdasag/2013/01/11/orban_megvolt_a_gazdasagi_rendszervaltas/

Végüli s azt nem mondta, hogy kivel lettünk versenyképesek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Oké csak azért mert nyilván ironikusan írtam amit írtam, csak vagy nem volt érezhető vagy nem tudom, de azért pm-ben elmagyarázhatod mire gondolsz, hogy ne maradjak szent tudatlanságbandande
az, hogy eredetileg amit képen látsz mszp-s plakát, az 2006ban fideszes volt és fordítva. Ironikus.Amadeus91
Vagy PR szakembert cseréltek egymás között.
több mint 11 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
 vastagbor.blog.hu/2013/01/11/sikertortenet_146

Sikersztori. Amadeus91
Ezt azzal támasztotta alá, hogy a tanárok megkapták a fizetésüket és az átállásból a pedagógusok és a diákok "úgyszólván semmit nem érzékeltek".

Még szerencse, hogy kaptak fizetést.
Sikersztori, az. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 vastagbor.blog.hu/2013/01/11/sikertortenet_146

Sikersztori.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Oké csak azért mert nyilván ironikusan írtam amit írtam, csak vagy nem volt érezhető vagy nem tudom, de azért pm-ben elmagyarázhatod mire gondolsz, hogy ne maradjak szent tudatlanságbandande
az, hogy eredetileg amit képen látsz mszp-s plakát, az 2006ban fideszes volt és fordítva. Ironikus.Amadeus91
Jó ezt vágtam (erre mondjátok na persze 😛) csak én most mást fogalmaztam meg belőle. A politika is végül is erről szól ugyan az a dolog ezer féle képen. Miért gondolják egyesek, hogy olyan buta vagyok 😀 😉
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Oké csak azért mert nyilván ironikusan írtam amit írtam, csak vagy nem volt érezhető vagy nem tudom, de azért pm-ben elmagyarázhatod mire gondolsz, hogy ne maradjak szent tudatlanságbandande
az, hogy eredetileg amit képen látsz mszp-s plakát, az 2006ban fideszes volt és fordítva. Ironikus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Oké csak azért mert nyilván ironikusan írtam amit írtam, csak vagy nem volt érezhető vagy nem tudom, de azért pm-ben elmagyarázhatod mire gondolsz, hogy ne maradjak szent tudatlanságban
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Erre rímel az NFÜ-s sztori. Mire elkezdett kicsit jobban működni, jött a kormányváltás. Namost megmutatjuk alapon lecseréltek mindenkit. Nyilván beraktak 200 hülyét, akik hozzá voltak szokva, hogy fél négykor már eldobják a ceruzát, meg decemberben nem dolgozunk, és a szokásos köztisztviselői attitűd. Ami egy dolog, de a budit nem találták meg másfél éven keresztül. Nem mintha felülről olyan sok segítséget kaptak volna, tízpercenként változtatták a rendeleteket. Namost, mire esetleg elkezdene ez is működni, és mindenki belerázódna, szétkúrják az egészet. Nem tudom, a költségvetés kiadási oldala mennyivel nőtt (pedig a csóróktól mindent elvettek, de a csórók csak cigányok lehetnek, úgyhogy az nem számít), de ezek a baromságok nagyon komoly milliárdokba kerülnek. Az olyan apróságokról nem beszélve, hogy a szolgálati autókat mondjuk lecserélték X6-osokra (ugye, MAG Zrt.?), mert azért valamivel meg kell jelenni. füligjimmy
Vicces lesz, hogy a minisztériumok döntenek majd a kérelmekről....

Valóban az NFÜ, MAG Zrt, Energia Hivatal, ESZA stb kinőtték a gyerekbetegségeket, szerencsére, ami működött, azt nem baszták szét, manapság ez is nagy szó. Természetesen a nagy ígéretek és lózungok után visszaállt minden a régi kerékvágásba és láss csodát, működik. Az, hogy ügyintéző semmilyen kérdésre nem tudja a választ, az régen is így volt, de az állásfoglalás kérésekre korrektul reagáltak.

Valami jól ment, persze, hogy agyon kell ütni....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kori
S még mondják, hogy nincs nálunk demokrácia meg szólásszabadság 😛dande
Hát ha még értenéd is... 😛 😀apeszos
Most a nem létező nyelvtudásomra gondolsz? 😀 😛 magyarul tán még értek 😀. vagy ha másra utalsz homályosíts fel.dande
Semmi köze a nyelvtudáshoz. Hagyjuk... 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kori
S még mondják, hogy nincs nálunk demokrácia meg szólásszabadság 😛dande
Hát ha még értenéd is... 😛 😀apeszos
Most a nem létező nyelvtudásomra gondolsz? 😀 😛 magyarul tán még értek 😀. vagy ha másra utalsz homályosíts fel.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A pofám leszakad:

A Fidesz ezért nagyon veszélyesnek tartja - folytatta -, amit az MSZP volt és jelenlegi politikusai csinálnak, vagyis hogy feszültséget szítanak, indulatokat gerjesztenek, utcai politikai gyűléseket szerveznek, és félreérthető nyilatkozatokat tesznek, ezzel ugyanis elbizonytalaníthatják a bűnüldöző szerveket.

 hvg.hu/itthon/20130110_Kocsis_Mate_a_gyilkosok_partjara_allnak_a

Ezt, hogy lehet lenyilatkozni, röhögés nélkül.zinedine5
Politikus memória. Rossz a pufferelés..
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
A pofám leszakad:

A Fidesz ezért nagyon veszélyesnek tartja - folytatta -, amit az MSZP volt és jelenlegi politikusai csinálnak, vagyis hogy feszültséget szítanak, indulatokat gerjesztenek, utcai politikai gyűléseket szerveznek, és félreérthető nyilatkozatokat tesznek, ezzel ugyanis elbizonytalaníthatják a bűnüldöző szerveket.

 hvg.hu/itthon/20130110_Kocsis_Mate_a_gyilkosok_partjara_allnak_a

Ezt, hogy lehet lenyilatkozni, röhögés nélkül.