NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a Svájci dugipénz adóztatási terv is csak annyit mutat, hogy nekik ott már nincs pénzük. Kicsit erőlködhetnének a kis szigeteken a Királyság környékén is... 😊 apeszos
Azt mutatja, hogy tökéletesen tudják, hogy ez egy (kommunikációs) blöff. Akkor törne ki a pánik közöttük, ha a svájciak azt felelnék, hogy ez tök jó ötlet, el is küldtük az első 100 "L" betűs tulajdonos számlájának adatait.tomi-tomi
😀 😀 Arra én is befizetnék..
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez a Svájci dugipénz adóztatási terv is csak annyit mutat, hogy nekik ott már nincs pénzük. Kicsit erőlködhetnének a kis szigeteken a Királyság környékén is... 😊 apeszos
Azt mutatja, hogy tökéletesen tudják, hogy ez egy (kommunikációs) blöff. Akkor törne ki a pánik közöttük, ha a svájciak azt felelnék, hogy ez tök jó ötlet, el is küldtük az első 100 "L" betűs tulajdonos számlájának adatait.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért az Orbán család vagyonosodása is megérne egy misét. Kettőt is.
apeszos
Ó, Orbánék szemérmesen odafigyeltek arra, hogy ne ők kapják a legtöbbet 😛
Csak sok kicsi sokra ment. atapapa
Oké. Orbánék ügyesebbek voltak. De csak max ennyiben látok különbséget közte és a patás között. A jelenlegi politikai elitet ha megpiszkálnák valami földöntúli ügyészek, látnánk csodát. A háttérben zsírosodókról nem is beszélve. De mivel ilyen sose lesz, ezért meg kell elégednünk a "mit keres Oszkó Péter a Wizzair-ben" végeredménnyel. Ez a Svájci dugipénz adóztatási terv is csak annyit mutat, hogy nekik ott már nincs pénzük. Kicsit erőlködhetnének a kis szigeteken a Királyság környékén is... 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Azért az Orbán család vagyonosodása is megérne egy misét. Kettőt is.
apeszos
Ó, Orbánék szemérmesen odafigyeltek arra, hogy ne ők kapják a legtöbbet 😛
Csak sok kicsi sokra ment.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem egy csomóan jutottak szemét módon olcsón saját lakáshoz a rendszerváltáskor, amikor az önkormányzattól megvehető volt olcsón a lakás, ha benne laktál. Vissza azokat is, béreljék ezentúl valami állami lakáskezelőtől a gyökerek! Kori
Na, ha valami biztos nem fog bekövetkezni, akkor ez az.
Fekete autót, lefüggönyözött ablakokkal mikorra várod? 😀tomi-tomi
Az nem lesz, de a Kádár-Orbán párhuzamok érdekesek:  velemenyvezer.blog.hu/2013/01/17/a_plebejus_kormany_es_az_elit#more5023009Dzsokijuing
Kori nem párhuzamot írt. OV Váci utcai lakásának konkrét történetét. 😀tomi-tomi
Igazából a párhuzam végett írtam csak. Az egyik bagóért vett lakást, a másik bagóért ilyen-olyan cégeket privatizált.Kori
Sok 18-as karikával megáldott erőszakot kell venni ezen a dolgon, hogy valaha értelmes párhuzam szülessen belőle.
Orbán lakásának ügye a korrupció tankönyvében legfeljebb lábjegyzet lehet, míg Gyurcsány feltőkésítése egy önálló fejezetet érdemelne a privatizációs szabadrablás állatorvosi lovaként, a "hogyan vegyünk milliárdos céget ár alatt, lyukas zsebbel, de egy kormányzati ciklus során vagy három befolyásos állami pozíciót betöltő anyóssal" mottó alatt.

(azt nem állítom persze, hogy hasonló forgatókönyv szerint nem voltak-vannak történetek a jobboldalon, bár a zakatoló privatizáción a vészféket pont Orbán húzta meg az ezredfordulón).

Igen, az nagy probléma hogy ezeknek a privatizációs ügyeknek a revíziójára irányuló komolyabb társadalmi igény nem fogalmazódott meg közvetlenül az esetek utáni években, legfeljebb csak a széljobbon ment némi hőbörgés, és csak most, lassan 2 évtizeddel később vetődik fel a kérdés a politikai leszámolás eszközeként. atapapa
Azért az Orbán család vagyonosodása is megérne egy misét. Kettőt is.
és akkor milyen megoldás van arra, hogy itt záros határidőn belül alakuljon valami?
Amadeus91
Pártállástól független, objektív, szakértő embereket kell a minisztériumokba tenni.empty taxi
Ezt kimondottan a Grimm testvérektől hallottad? 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Szerintem egy csomóan jutottak szemét módon olcsón saját lakáshoz a rendszerváltáskor, amikor az önkormányzattól megvehető volt olcsón a lakás, ha benne laktál. Vissza azokat is, béreljék ezentúl valami állami lakáskezelőtől a gyökerek! Kori
Na, ha valami biztos nem fog bekövetkezni, akkor ez az.
Fekete autót, lefüggönyözött ablakokkal mikorra várod? 😀tomi-tomi
Az nem lesz, de a Kádár-Orbán párhuzamok érdekesek:  velemenyvezer.blog.hu/2013/01/17/a_plebejus_kormany_es_az_elit#more5023009Dzsokijuing
Kori nem párhuzamot írt. OV Váci utcai lakásának konkrét történetét. 😀tomi-tomi
Igazából a párhuzam végett írtam csak. Az egyik bagóért vett lakást, a másik bagóért ilyen-olyan cégeket privatizált.Kori
Sok 18-as karikával megáldott erőszakot kell venni ezen a dolgon, hogy valaha értelmes párhuzam szülessen belőle.
Orbán lakásának ügye a korrupció tankönyvében legfeljebb lábjegyzet lehet, míg Gyurcsány feltőkésítése egy önálló fejezetet érdemelne a privatizációs szabadrablás állatorvosi lovaként, a "hogyan vegyünk milliárdos céget ár alatt, lyukas zsebbel, de egy kormányzati ciklus során vagy három befolyásos állami pozíciót betöltő anyóssal" mottó alatt.

(azt nem állítom persze, hogy hasonló forgatókönyv szerint nem voltak-vannak történetek a jobboldalon, bár a zakatoló privatizáción a vészféket pont Orbán húzta meg az ezredfordulón).

Igen, az nagy probléma hogy ezeknek a privatizációs ügyeknek a revíziójára irányuló komolyabb társadalmi igény nem fogalmazódott meg közvetlenül az esetek utáni években, legfeljebb csak a széljobbon ment némi hőbörgés, és csak most, lassan 2 évtizeddel később vetődik fel a kérdés a politikai leszámolás eszközeként.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és akkor milyen megoldás van arra, hogy itt záros határidőn belül alakuljon valami?

Vérontást és a szélsőségeket a leghatározottabban elutasítom.Amadeus91
Alapvetően az állampolgárok gondolkodását kellene átformálni.
Olyan kormány kellene akik leszoktatja az allam csocserol az embereket, es nem központi ujraelosztassal operal h szavazatra valtsa.
Nincs nem korrupt vezetés, de a látszatra legalabb kellene adni, es elhitetni az emberekkel, hogy nem ( "csak" ) haveroknak megy el a befizetesuk, hanem az állam valós szolgáltatást nyújt érte. Ne azert legyen közigazgatás, hogy teged szopasson, hanem h megkonnyitse a mindennapi eletedet.
Növelni az adófizetési morált, es hatékonyabb ellenőrzés. Lehetne adót, elsősorban afat csökkenteni, es ujra elérni h az emberek elkezdjenek pénzt tenni a gazdaságba. Mert van náluk, nem igaz h mindenki éhezik.

En ebben reménykedem, meg abban h sikerül megértetni az emberekkel a legfontosabb közgazdasagi alapvetést: nincs ingyen ebéd!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
és akkor milyen megoldás van arra, hogy itt záros határidőn belül alakuljon valami?
Amadeus91
Pártállástól független, objektív, szakértő embereket kell a minisztériumokba tenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Őristen, Amadé vérfürdőt akarsz?sutianap
távol álljon tőlem. Csupán egy demokratikus rebuildinget.Amadeus91
se fizetés, se bank, se pénz - szerinted demokratikusan mi szokott ebből lenni?sutianap
és akkor milyen megoldás van arra, hogy itt záros határidőn belül alakuljon valami?

Vérontást és a szélsőségeket a leghatározottabban elutasítom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Őristen, Amadé vérfürdőt akarsz?sutianap
távol álljon tőlem. Csupán egy demokratikus rebuildinget.Amadeus91
se fizetés, se bank, se pénz - szerinted demokratikusan mi szokott ebből lenni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Amúgy érdekes, hogy mekkora kuss van itthon a Maliban zajló akciókról. A franciák a bombázás mellett már csapatokat is küldtek a helyi Al-Kaida szervezet ellen. Mondjuk ennek nem sok értelmét látom, a sivatagban keménykedni nem lehet hosszú távon sztem.Rajna
Itt a hivatalos magyar állásfoglalás:

"Magyarország teljes támogatásáról és szolidaritásáról biztosítja a Franciaország által Maliban indított fegyveres akciót, amely arányos válaszadás az észak-mali radikális terrorista szervezetek okozta, a Száhel békéjét és biztonságát fenyegető kihívásra - közölte a Külügyminisztérium szerdán az MTI-vel.

A tárca közleményében hangsúlyozza: Franciaország mali katonai fellépését Magyarország a terrorizmus elleni globális küzdelem részének tekinti, amely összhangban van a nemzetközi jog vonatkozó előírásaival és az ENSZ alapokmányában foglaltakkal.

Kitértek arra is, hogy Magyarország üdvözli az Európai Uniónak a helyzet kezeléséért és hatékony megoldásáért tett és tervezett erőfeszítéseit. A magyar kormány vizsgálja egy esetleges magyar hozzájárulás lehetséges formáit, beleértve néhány katonai szakértő küldésének lehetőségét is - tették hozzá.
MTI
"
(atv.hu)

szerk: meg még egy
"Magyarország képességei függvényében nyitott a szerepvállalásra – mondta Brüsszelben Németh Zsolt, a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára az uniós külügyminiszterek Malival foglalkozó rendkívüli tanácsülése után, amelyen létrehozták az EU kiképző misszióját az észak-afrikai országban.

Németh Zsolt felvázolta, "Magyarországnak vannak vadászrepülői, helikopterei, orvosai", de a konkrét vállalásunkról szóló döntést csak a január végén esedékes külügyminiszeri tanácsig kell meghozni.

A EU kétszáz kiképzője (és az őket védő, kiszolgáló több mint 250 fő) februártól érkezik meg Maliba, ahol először négy mali dandárt fognak kiképezni, de később részt vehetnek a Maliban szolgálatot teljesítő, ENSZ-felhatalmazású afrikai harcoló alakulat (AFISMA) kiképzésében is. Az AFISMA-nak légi és logisztikai segítséget is nyújtanak nyugati erők. A kiképző misszió 12 millió euróba kerül, és 15 hónapra kaptak mandátumot. Az EU ezenkívül szerepet vállal a humanitárius és fejlesztési segélynyújtásban is.

Németh Zsolt Brüsszelben elmondta: a terrorizmus, a szervezett bűnözés és az iszlám radikalizmus olyan sajátos vegyüléke jött létre Maliban, amelynek komoly regionális hatásai lehetnek, ha egyfajta afganisztáni, szomáliai forgatókönyv valósul meg. Mint az államtitkár kifejtette: Európának, és benne Magyarországnak is alapvető érdeke, hogy közvetlen szomszédságában ilyen biztonsági kockázat ne jöjjön létre. Hozzátette: Magyarország üdvözli a francia fellépést Maliban.
"
(Népszabadság online)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Őristen, Amadé vérfürdőt akarsz?sutianap
távol álljon tőlem. Csupán egy demokratikus rebuildinget.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Őristen, Amadé vérfürdőt akarsz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
egyébként maga az államcsőd mint megoldás? Mármint az milyen lenne, minden kezdődne nulláról, vagy menne a hepaj az adósság behajtáson? Hogy működik maga az államcsőd intézménye? (azon kívül, hogy nincs BKV, nyugdíj, MÁV...) Gazdaságilag értve.

Abból indulok ki, hogy akkora szar már az egész gazdaság és jogrendszer, megfejelve a bürokráciával, hogy talán egy Tabula Rasa lenne a legjobb, mert ezt nincs értelme foltozgatni.

Laikus voltam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem egy csomóan jutottak szemét módon olcsón saját lakáshoz a rendszerváltáskor, amikor az önkormányzattól megvehető volt olcsón a lakás, ha benne laktál. Vissza azokat is, béreljék ezentúl valami állami lakáskezelőtől a gyökerek! Kori
Na, ha valami biztos nem fog bekövetkezni, akkor ez az.
Fekete autót, lefüggönyözött ablakokkal mikorra várod? 😀tomi-tomi
Az nem lesz, de a Kádár-Orbán párhuzamok érdekesek:  velemenyvezer.blog.hu/2013/01/17/a_plebejus_kormany_es_az_elit#more5023009Dzsokijuing
Kori nem párhuzamot írt. OV Váci utcai lakásának konkrét történetét. 😀tomi-tomi
Igazából a párhuzam végett írtam csak. Az egyik bagóért vett lakást, a másik bagóért ilyen-olyan cégeket privatizált. Egyiknek se volt kockázata, a közösbe nem adtak különösebben cserébe. Mi alapján mondjuk meg, hogy most huszon x év múlva kinek is kellene visszaadnia önként és dalolva azt, amihez annó "túlzottan jól járva" hozzá jutott? Az állam meg kimondja, hogy el fogja lehetetleníteni úgyis, mert szerintük ez nem ildomos és kész. Ugyanez megy gondolom majd a termőfölddel, meg akár bármilyen cégre/gyárra is rá lehet húzni, ami valamikor állami volt és valaki megvette/privatizálta.

A sok szemét karvalytőkés meg baszik beruházni, ki érti ezt?


több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meglátjuk.

ami valós veszély sztem, hogy a gazdaság nem nő, az emberek/cégek viszont szeretnének/kell. ez megint ahhoz vezet, hogy az egyre kisebb tortát egyre több embernek kell elosztani, vagy valaki azt fogja mondani, hogy neki elég a kisebb szelet is csak jusson belőle.

szarért, hugyért dolgoznak emberek, így az eladható termékből is egyre kevesebb kell. mert ugye nagyon jó, hogy robotizált az autógyártás, de a robotok nem fognak fordot venni. így azt gondolom h amit mondasz jimmy az reális, de csak a szarnak ad még egy pofont.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha már párhuzamokról van szó:  cink.hu/3785371
No comment.Schleck
ez az a problémakör amit én sosem értek. most erdélyiektől függetlenül.
most ha én bekerülök vmi vezető pozícióba, 99%-ra mondom, hogy a bizalmi posztokat (pl gazdasági ig.) upstart olyan emberekkel tölteném föl, akivel már dolgoztam együtt/ismerem 600 éve, és megbízhatónak is tartom.
föl nem tudom fogni, hogy ez ellen mi a gondja bárkinek.
gabtsi
Az a gond, hogy egyszerűen minden pozícióba hülyéket ültetnek. Kinevezel valami osztályvezető-helyettest, vagy mittomén, igazából dühítő, de nem fáj senkinek. De az utolsó ügyintézőtől kezdve a főgóréig csak az számít, hogy mennyire lojális, hát azért ez nagyon nagy gond. Most K+F-re igényelhető lóvét sikerült elnézni egy tizedesvesszővel. Most valamire van kb. 10 milliárd, oszt asszongyák egy éve, hogy lesz rá 100 milliárd, hát nem ugyanaz. Két évvel ezelőttig azt se tudtam, mik azok az uniós pályázatok, mostmár teljesen profi vagyok benne, mert állandóan azt hallom, hogy ez beszopta, az beszopta, amaz és emez be fogja szopni, szóval én is be fogom szopni. Ki van véreztetve a gazdaság, most egy rakás nagyon komoly cég tervezett bevételének fog eltűnni egy nagyon komoly százaléka. Ezt már zsebből senki nem fogja betenni. És akkor még ott lesznek az élelmiszerárak, az áremelkedést senki nem tudja lenyelni, hiába verik majd Matolcsyék a harci dobokat, és szerintem jön egy újabb komoly leépítéshullám a nyár közepén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem egy csomóan jutottak szemét módon olcsón saját lakáshoz a rendszerváltáskor, amikor az önkormányzattól megvehető volt olcsón a lakás, ha benne laktál. Vissza azokat is, béreljék ezentúl valami állami lakáskezelőtől a gyökerek! Kori
Na, ha valami biztos nem fog bekövetkezni, akkor ez az.
Fekete autót, lefüggönyözött ablakokkal mikorra várod? 😀tomi-tomi
Az nem lesz, de a Kádár-Orbán párhuzamok érdekesek:  velemenyvezer.blog.hu/2013/01/17/a_plebejus_kormany_es_az_elit#more5023009Dzsokijuing
Kori nem párhuzamot írt. OV Váci utcai lakásának konkrét történetét. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
„Hát ez is benne van, de még nem volt szükség, hogy a pedagógus saját maga vegyen krétát. De mondok valamit. Hogyha adott esetben erre van szükség, ez is hozzátartozik a tanári hivatáshoz, mint ahogy a pedagógusok nagyon régóta saját maguk készítenek szemléltető eszközöket, óvodától a középiskoláig, és mindez elrendeződik."

azért Rózsa lehet túlterhelte most a Bullshit Generátort.Amadeus91
Sőt! Telente még ingyen melegszik is! Adjon csak bele az iskola gázszámlájába!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
„Hát ez is benne van, de még nem volt szükség, hogy a pedagógus saját maga vegyen krétát. De mondok valamit. Hogyha adott esetben erre van szükség, ez is hozzátartozik a tanári hivatáshoz, mint ahogy a pedagógusok nagyon régóta saját maguk készítenek szemléltető eszközöket, óvodától a középiskoláig, és mindez elrendeződik."

azért Rózsa lehet túlterhelte most a Bullshit Generátort.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Sobri:

Igazad van, most nem visznek el azért, amit írok. De nekem ez kevés, mert olvasom, látom, vagy személyesen megtapasztalom, hogy hogyan működik a valóban működő demokrácia és kapitalizmus Skandináviában, Németországban és úgy általában tőlünk nyugatabbra. Az sem a Kánaán, de működik.Dzsokijuing
nagy +1

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha már párhuzamokról van szó:  cink.hu/3785371
No comment.Schleck
ez az a problémakör amit én sosem értek. most erdélyiektől függetlenül.
most ha én bekerülök vmi vezető pozícióba, 99%-ra mondom, hogy a bizalmi posztokat (pl gazdasági ig.) upstart olyan emberekkel tölteném föl, akivel már dolgoztam együtt/ismerem 600 éve, és megbízhatónak is tartom.
föl nem tudom fogni, hogy ez ellen mi a gondja bárkinek.
gabtsi
Ez így van, de 1. azért értsen valamihez 2. ha ez nem tetszik, akkor sem a származásával (erdélyi, partiumi, cigány, zsidó stb.) jövök elő, amiről nem tehet, hanem azzal, hogy a csókosa valakinek.Dzsokijuing
tiszta sor, én arról az ideális helyzetről írtam, amikor engem úgy ültetnek be valahova, hogy értek hozzá, felelősséggel csinálom, és nem túl nagy a kabát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Sobri: diktatúra és szabadság, terv- vagy piacgazdaság, szocializmus vagy kapitalizmus - ezek csak szavak. Meg kell tölteni őket tartalommal vagy ki kell őket üresíteni, hogy a valóságban jelentsenek is valamit.
Esterházy Péter lenyilatkozza, hogy 1981 óta először cenzúrázták őt a Kossuth Rádióban. Banán vagy köztársaság?

Igazad van, most nem visznek el azért, amit írok. De nekem ez kevés, mert olvasom, látom, vagy személyesen megtapasztalom, hogy hogyan működik a valóban működő demokrácia és kapitalizmus Skandináviában, Németországban és úgy általában tőlünk nyugatabbra. Az sem a Kánaán, de működik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Ha már párhuzamokról van szó:  cink.hu/3785371
No comment.Schleck
ez az a problémakör amit én sosem értek. most erdélyiektől függetlenül.
most ha én bekerülök vmi vezető pozícióba, 99%-ra mondom, hogy a bizalmi posztokat (pl gazdasági ig.) upstart olyan emberekkel tölteném föl, akivel már dolgoztam együtt/ismerem 600 éve, és megbízhatónak is tartom.
föl nem tudom fogni, hogy ez ellen mi a gondja bárkinek.
gabtsi
Ez így van, de 1. azért értsen valamihez 2. ha ez nem tetszik, akkor sem a származásával (erdélyi, partiumi, cigány, zsidó stb.) jövök elő, amiről nem tehet, hanem azzal, hogy a csókosa valakinek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Szerintem egy csomóan jutottak szemét módon olcsón saját lakáshoz a rendszerváltáskor, amikor az önkormányzattól megvehető volt olcsón a lakás, ha benne laktál. Vissza azokat is, béreljék ezentúl valami állami lakáskezelőtől a gyökerek! Kori
Na, ha valami biztos nem fog bekövetkezni, akkor ez az.
Fekete autót, lefüggönyözött ablakokkal mikorra várod? 😀tomi-tomi
Az nem lesz, de a Kádár-Orbán párhuzamok érdekesek:  velemenyvezer.blog.hu/2013/01/17/a_plebejus_kormany_es_az_elit#more5023009Dzsokijuing
Ha már párhuzamokról van szó:  cink.hu/3785371
No comment.Schleck
Igen, ez a legnagyobb tragédia. Hogy ha ezek elhúznak, látjuk, kik jönnének a helyükre.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)