NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha elfogy a rizs, robbantanak egyet, vagy kilőnek egy rakétát, hátha a gaz nyugattól sikerül így tarhálni ezt-azt. Elég régóta megy már ez.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.hir24.hu/kulfold/2013/01/26/eszak-korea-atomrobbantas-a-nep-keresere/
Szerintem kezdjünk félni!Ezt most NEM poénból írtam!laccoo74
És ez hogy megy? Reggel 8-tól du 4-ig félsz? Vagy egész nap?
Vagy mostantól halálig?
Szerintem ne pazarolj időt a félelmedre,inkább nevess és élj.😊Blitzburgh
Amúgy is most attól hogy félek ha akar nem bombáz le Korea ? De. Bár kétlem hogy minket fognak kb ugyanilyen távolságra van USA is 😀Toca
Észak-Korea büdös komcsi ország, mint ilyen ős ellensége szeretett vezérünknek és az ő áldásos munkájával a III. Köztársaság romjaira felépített, a születésétől fogva virágzó, Nemzeti Együttműködés Rendszerének. Laco Nertárs rettegése jogos, ám bár alaptalan, mert a büdös komcsi Észak-Korea nem lehet számunkra ellenfél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
 www.hir24.hu/kulfold/2013/01/26/eszak-korea-atomrobbantas-a-nep-keresere/
Szerintem kezdjünk félni!Ezt most NEM poénból írtam!laccoo74
És ez hogy megy? Reggel 8-tól du 4-ig félsz? Vagy egész nap?
Vagy mostantól halálig?
Szerintem ne pazarolj időt a félelmedre,inkább nevess és élj.😊Blitzburgh
Amúgy is most attól hogy félek ha akar nem bombáz le Korea ? De. Bár kétlem hogy minket fognak kb ugyanilyen távolságra van USA is 😀
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 www.hir24.hu/kulfold/2013/01/26/eszak-korea-atomrobbantas-a-nep-keresere/
Szerintem kezdjünk félni!Ezt most NEM poénból írtam!laccoo74
És ez hogy megy? Reggel 8-tól du 4-ig félsz? Vagy egész nap?
Vagy mostantól halálig?
Szerintem ne pazarolj időt a félelmedre,inkább nevess és élj.😊
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Összegezzük:
Kormány: Minden jó, minden faszán át lett véve, minden sínen van.
Helyzet: Kevesbb bér, több munka, fejetlenség, kialakítatlanság, működtethetetlenség, fenntarthatatlanság, káosz. Collapo
Elutaltam a gyerek menzáját a szokásos szlaszámra, másnap visszautalta az iskola. A mai napig sem tudja megmondani senki, hogy hova kéne fizetni. Nyilván így is lehet üzemelni... Valameddig.
A tankerület vezetője múlthét szerdán bedobta a törölközőt, lemondott a posztról.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
egyébként is kb. akkora országról beszélünk mint Magyarország és Szlovákia együtt véve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 www.hir24.hu/kulfold/2013/01/26/eszak-korea-atomrobbantas-a-nep-keresere/
Szerintem kezdjünk félni!Ezt most NEM poénból írtam!laccoo74
Hajrá, én egy ilyen hecckampánynak tuti nem dőlök be. Mindenki egyetért abban, hogy Észak-Korea belátható időn belül nem fog tudni robbantani (atomot persze), de ha tudna i, nem tudná Japánig sem ellőni. Ha mondjuk neadjiten kilőnék Japánra vagy valami abszolút csoda folytán Amerikára, gondolom öt percig tart majd kiirtani azt a népet a NATOnak, hacsak be nem száll Kína, de ez jelen állá szerint nem lenne valószínű.

De a lényeg az, hogy nem kell ezektől félni, megy itt a pánikkeltés, nem kell rá beugrani.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/kulfold/2013/01/26/eszak-korea-atomrobbantas-a-nep-keresere/
Szerintem kezdjünk félni!Ezt most NEM poénból írtam!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Összegezzük:
Kormány: Minden jó, minden faszán át lett véve, minden sínen van.
Helyzet: Kevesbb bér, több munka, fejetlenség, kialakítatlanság, működtethetetlenség, fenntarthatatlanság, káosz.
Collapo
Azért azt fogadd el, hogy a "sikeres átszervezés" mást jelent egy cégvezető részére és egy alkalmazott számára.
Nekem is volt már olyan eredményes, költséghatékony átszervezésem, melyről 8 embernek homlokegyenest más volt a véleménye.
Én a cég szempontjait néztem, ők a sajátjukat.
Emberileg megértem, de ha a profit megköveteli, mit lehet tenni?
Ez tipikus "mindkét félnek igaza van" szitu.
Persze a kormányzat nem cégvezetés, de mint hasonlat tán akceptálható.
Sobri Jóska
Mint hasonlat az. Viszont a fejetenul bevezett dolog rosszabb mint az atgondoltes kidolgozottan de kesobb bevezetett dolog cegvezetestol fuggetlenul.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Összegezzük:
Kormány: Minden jó, minden faszán át lett véve, minden sínen van.
Helyzet: Kevesbb bér, több munka, fejetlenség, kialakítatlanság, működtethetetlenség, fenntarthatatlanság, káosz.
Collapo
Azért azt fogadd el, hogy a "sikeres átszervezés" mást jelent egy cégvezető részére és egy alkalmazott számára.
Nekem is volt már olyan eredményes, költséghatékony átszervezésem, melyről 8 embernek homlokegyenest más volt a véleménye.
Én a cég szempontjait néztem, ők a sajátjukat.
Emberileg megértem, de ha a profit megköveteli, mit lehet tenni?
Ez tipikus "mindkét félnek igaza van" szitu.
Persze a kormányzat nem cégvezetés, de mint hasonlat tán akceptálható.

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 index.hu/velemeny/olvir/2013/01/25/tanulas_helyett_kukasnak_kellett_volna_mennem/Amadeus91
Gyönyörű! Magyarország, én így szeretlek!laccoo74
És ez még igazából csak az érdekesség pofátlan része...
Jól tájékozottak vagytok, így nem is nagyon linkelnék, pusztán néhány dolgot fűznék hozzá.
A nyugdíjas tanárokat elküldik. Ezt tudjuk, ha nyugdíja van, mért legyen pénze is. Azt már kevesebben tudjuk, hogy
a kikerülő tanárok óráit ugye el kellene osztani mások között. Első kézből jönne a lehetőség, vegyünk fel új tanárokat. És itt kezd a történet érdekes lenni, ugyanis azt tilos. Létszámstopp van. Hm. Mit lehet tenni? Hát adjuk át az órákat más tanároknak. Ezzel újabb problémába egy részről nem ütközünk, hiszen a tanárokat már 32 bent töltött órára kötelezik (ugye eddig nem, de hát ha a tanár is egész állásban van, akkor miért ne legyen benn ennyit? Azzal nem kell foglalkozni, hogy a tanár eddig is otthon javított, készült az órákra, az nem számít ugyanis munkának.) Namost ha ez nem gond, akkor mégis mi van? Simán mehet a dolog. Hát az van, hogy több iskola is van, ahol a tanár 22-26 órát (teljes státusz) tanít, majd ezt kellene még megdobni kb 12-vel, amit ugye a nyakába kapna. Ó kérem, ezért több pénzt két okból sem adunk. Egy, a túlórapénzt, a helyettesítési pénzt és a különféle pótlékokat már jól megvontuk, kettő, Ez a tanár munkaköre, hogy tanítson, nem? Igen, a tanár tanít, tanítani is fog, mert sok esetben más lehetősége nincs megélni, így viszont 1,5x több munkát fog végezni, ugyanannyi (vagy inflációval, áremeléssel számolva kevesebb) pénzért. (Ami ugye versenyszférában érdekes lenne, nem?)
A Klebersberg intézet átvesz mindent... aha... hát ezt az intézetet még nem annyira lehet elérni, nem annyira számoltak a fellépő munkaerő-hiánnyal (fizikát és kémiát tanárként ma kb 5-10 ember végez el, a többi inkább pénzt keres a versenyszférában). Az iskolák takarításáért egy másik szervezet felel, na az még ennyire sincs felkészülve, sokszor a tanárok végzik a takarítást, veszik az eszközöket, nem csak vidéken, már Budapesten is, na nem mintha ez számítana bármit.
Az igazgatókat is két problémával terhelik tovább... az egyik: a nem megfelelő politikai beállítottságű igazgatókat kimozdítják (akkor is, ha nem tudják pótolni őket, Csepel szigeti kisvárosban lehet körbenézni, hogy példát találjunk hozzá), valamint a másik, hogy a média kérdésére nem válaszolhatnak, utasítás ugyanis, hogy a beérkező média kérdéseket nem válaszoljuk meg, hanem a Klebersbergnek továbbítjuk, ahonnan vagy jön válasz, vagy helyettük megválaszolják a kérdést.
A "Tanári életpályamodell" pedig, ami a tanárok életének fenntarthatóságát célozta volna, a 'Gonosz ÁJEMEF' miatt kukába került, mert hát ugye az életpálya kb 30 (lehet tévedek egy kicsit a számot illetően, nézzetek utána) milliárdja elengedhetetlen a megszorítócsomag véghezviteléhez. Majdnem szerencse, hogy a tanárok amúgy sem hittek a 2 év alatti 250%-os fizetésemelésben, csak türelmesen vártak és magukat emésztették, arcukon a keserédes mosollyal.

Összegezzük:
Kormány: Minden jó, minden faszán át lett véve, minden sínen van.
Helyzet: Kevesbb bér, több munka, fejetlenség, kialakítatlanság, működtethetetlenség, fenntarthatatlanság, káosz.

A tanárok tehát joggal idegesek, joggal fáradtak, joggal fásultak, joggal kétkednek, de "csendes harcukban" tehetetlenek. Cserébe viszont legalább jól nem értjük miért is "szövegel" a tanár, ha dolgoznia kellene (az amúgy hülye és pofátlan) angyalkámmal az iskolában.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 index.hu/velemeny/olvir/2013/01/25/tanulas_helyett_kukasnak_kellett_volna_mennem/Amadeus91
Gyönyörű! Magyarország, én így szeretlek!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 index.hu/velemeny/olvir/2013/01/25/tanulas_helyett_kukasnak_kellett_volna_mennem/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.hir24.hu/gazdasag/2013/01/25/vilagelso-az-afakulcsunk/
Hajrá magyarok!!!!!!!!!!!!!!!laccoo74
Győőőzeleeeeem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/gazdasag/2013/01/25/vilagelso-az-afakulcsunk/
Hajrá magyarok!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Amíg Viktor a ház úrnőjével beszélget, Fletó átfutja a sajtót 😂

 sailorripley.tumblr.com/image/41358524628

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.hir24.hu/belfold/2013/01/24/nem-rohannak-bevallani-vagyonukat-a-kepviselok/
Ugyan mivégrő való vóna az a nagy sieccség?laccoo74
Miért, a nem politikus emberek olyan sokkal hamar szokták beadni az adóbevallásukat? Nem hiszem. Legalábbis az én ismerőseim közül a legtöbb végére hagyja mindig. Ez szerintem nem politikusi különlegesség, hanem inkább az emberi természet ilyen, hogy mindent szeret a végére hagyni.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2013/01/24/nem-rohannak-bevallani-vagyonukat-a-kepviselok/
Ugyan mivégrő való vóna az a nagy sieccség?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
„köszönjük szépen, nagyon jót szórakoztunk, jó mulatság volt, kiírtuk a pályázatot, beadták a cégek, elbíráltuk, szerződni akartunk, aztán nem írták alá. Még egyszer ezt a kabarét nem adjuk elő”

 index.hu/gazdasag/2013/01/23/orban_sajat_hataskorben_epiti_a_kormany_az_e-utdijat/

Ettől a stílustól a szőr feláll a hátamon. Nem tudna egyszer úgy megnyilvánulni, mint egy normális, komoly ember és nem úgy mint valami keménykedő sutyó?zinedine5
Ebből is látható, mennyire felesleges a pályáztatósdi. Meg kell szüntetni, aztán legyen minden beruházás állami, vagy majd ki lesz jelölve ki csinálja oszt jó napot (most is ez van úgyis pepitában).

A zsaroló cégek hátteréről meg lehet mindenkinek egy sejtése, mégis kik lehetnek azok, akik könnyedén el tudnak érni ilyesmit mostanában.Kori
Nem felesleges pályáztatni, csak előtte pontosan tisztázzák le az erőviszonyokat. A Getronics alvállallkozója, a Q-Free lépett vissza, még decemberben (!), amelyik tudvalevőleg a fő konkurens tulajdonában volt. A Getronics bevette őket a buliba, de így sem volt elég hátszele. Senkinek nem állt érdekében, hogy az e-útdíj projekt 35 milliárdért valósuljon meg. A vesztes T-Systems 53,5 milliárdot ajánlott.Dzsokijuing
Majd az állam megcsinálja 100 milliárdért, ebből 50-et ellopnak, a maradék 50-ből meg összeraknak egy szarul működő rendszert, aztán mikor elkezd hiányozni a költségvetési bevétel, minden határállomáson minden kamion vehet extra matricát XXX euróért, és meg is van oldva.somoskovig
Ezek szerint nem csak én látom így. Páran a kormány közeli cégek közül aligha bánják a dolgot, egy kis lobbi meg csodákra képes. Valahogy nem tudom elhinni, hogy a Getronics ne zsírozott volna le mindent jó előre, akár a konkurenciával (vagy annak cégeivel) is megegyezve, azok se ma kezdték az ipart. Csak hát egy telefon megcsörrenhet akárhol, amitől borítani kell a dolgokat.


több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
„köszönjük szépen, nagyon jót szórakoztunk, jó mulatság volt, kiírtuk a pályázatot, beadták a cégek, elbíráltuk, szerződni akartunk, aztán nem írták alá. Még egyszer ezt a kabarét nem adjuk elő”

 index.hu/gazdasag/2013/01/23/orban_sajat_hataskorben_epiti_a_kormany_az_e-utdijat/

Ettől a stílustól a szőr feláll a hátamon. Nem tudna egyszer úgy megnyilvánulni, mint egy normális, komoly ember és nem úgy mint valami keménykedő sutyó?zinedine5
Ebből is látható, mennyire felesleges a pályáztatósdi. Meg kell szüntetni, aztán legyen minden beruházás állami, vagy majd ki lesz jelölve ki csinálja oszt jó napot (most is ez van úgyis pepitában).

A zsaroló cégek hátteréről meg lehet mindenkinek egy sejtése, mégis kik lehetnek azok, akik könnyedén el tudnak érni ilyesmit mostanában.Kori
Nem felesleges pályáztatni, csak előtte pontosan tisztázzák le az erőviszonyokat. A Getronics alvállallkozója, a Q-Free lépett vissza, még decemberben (!), amelyik tudvalevőleg a fő konkurens tulajdonában volt. A Getronics bevette őket a buliba, de így sem volt elég hátszele. Senkinek nem állt érdekében, hogy az e-útdíj projekt 35 milliárdért valósuljon meg. A vesztes T-Systems 53,5 milliárdot ajánlott.Dzsokijuing
Majd az állam megcsinálja 100 milliárdért, ebből 50-et ellopnak, a maradék 50-ből meg összeraknak egy szarul működő rendszert, aztán mikor elkezd hiányozni a költségvetési bevétel, minden határállomáson minden kamion vehet extra matricát XXX euróért, és meg is van oldva.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
„köszönjük szépen, nagyon jót szórakoztunk, jó mulatság volt, kiírtuk a pályázatot, beadták a cégek, elbíráltuk, szerződni akartunk, aztán nem írták alá. Még egyszer ezt a kabarét nem adjuk elő”

 index.hu/gazdasag/2013/01/23/orban_sajat_hataskorben_epiti_a_kormany_az_e-utdijat/

Ettől a stílustól a szőr feláll a hátamon. Nem tudna egyszer úgy megnyilvánulni, mint egy normális, komoly ember és nem úgy mint valami keménykedő sutyó?zinedine5
Ebből is látható, mennyire felesleges a pályáztatósdi. Meg kell szüntetni, aztán legyen minden beruházás állami, vagy majd ki lesz jelölve ki csinálja oszt jó napot (most is ez van úgyis pepitában).

A zsaroló cégek hátteréről meg lehet mindenkinek egy sejtése, mégis kik lehetnek azok, akik könnyedén el tudnak érni ilyesmit mostanában.Kori
Nem felesleges pályáztatni, csak előtte pontosan tisztázzák le az erőviszonyokat. A Getronics alvállallkozója, a Q-Free lépett vissza, még decemberben (!), amelyik tudvalevőleg a fő konkurens tulajdonában volt. A Getronics bevette őket a buliba, de így sem volt elég hátszele. Senkinek nem állt érdekében, hogy az e-útdíj projekt 35 milliárdért valósuljon meg. A vesztes T-Systems 53,5 milliárdot ajánlott.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
„köszönjük szépen, nagyon jót szórakoztunk, jó mulatság volt, kiírtuk a pályázatot, beadták a cégek, elbíráltuk, szerződni akartunk, aztán nem írták alá. Még egyszer ezt a kabarét nem adjuk elő”

 index.hu/gazdasag/2013/01/23/orban_sajat_hataskorben_epiti_a_kormany_az_e-utdijat/

Ettől a stílustól a szőr feláll a hátamon. Nem tudna egyszer úgy megnyilvánulni, mint egy normális, komoly ember és nem úgy mint valami keménykedő sutyó?zinedine5
Ebből is látható, mennyire felesleges a pályáztatósdi. Meg kell szüntetni, aztán legyen minden beruházás állami, vagy majd ki lesz jelölve ki csinálja oszt jó napot (most is ez van úgyis pepitában).

A zsaroló cégek hátteréről meg lehet mindenkinek egy sejtése, mégis kik lehetnek azok, akik könnyedén el tudnak érni ilyesmit mostanában.


több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
„köszönjük szépen, nagyon jót szórakoztunk, jó mulatság volt, kiírtuk a pályázatot, beadták a cégek, elbíráltuk, szerződni akartunk, aztán nem írták alá. Még egyszer ezt a kabarét nem adjuk elő”

 index.hu/gazdasag/2013/01/23/orban_sajat_hataskorben_epiti_a_kormany_az_e-utdijat/

Ettől a stílustól a szőr feláll a hátamon. Nem tudna egyszer úgy megnyilvánulni, mint egy normális, komoly ember és nem úgy mint valami keménykedő sutyó?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Kivonul a Red Bull Magyarországról?!Amadeus91
Nem lenne egyszerűbb, ha az indexes cikkeknek nem csak a címét olvasnád el?Schleck
Jakab Andor blogját olvastam.
Nem lenne egyszerűbb, ha nem szólnál be folyamatosan gondolkodás nélkül? Amadeus91
Most őszintén, az ilyen beböfögéseknek mi értelme van? Segítek, az égvilágon semmi. Ha rászánnál rá egy percet, hogy átfusd a cikket, akkor látnád, hogy nem vonul ki, csak az irodája és a szponzorációja szűnik meg.
És engem személy szerint iszonyatosan irritál, hogy lassan már az értelmes hozzászólások helyett a te hülyeségeid teszik ki a topik nagy részét.
Nah, de részemről ennyi, ne aggódj, többet nem tervezek hozzád szólni, hogy ne zavarjam a fórum normális tagjait.Schleck
Amíg ez egy nyilvános fórum, addig az ő hülyeségei is lehetnek annyira szórakoztatóak, mint más okosságai.
Amadeus91 is segít másnak, ha kérdése van olyan témában, amiben ő az erős, vagy az ő tudása nagyobb, attól - mint alant írtam szerintem is felesleges ez a kérdés, hisz fent van Indexen a megoldás - hogy téged irritál az ő nyílt, nyitott néhol hirtelen és szertelen stílusa, még nem mondanám se zavarónak, se értelmetlennek se hülyeségnek.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Kivonul a Red Bull Magyarországról?!Amadeus91
Nem lenne egyszerűbb, ha az indexes cikkeknek nem csak a címét olvasnád el?Schleck
Jakab Andor blogját olvastam.
Nem lenne egyszerűbb, ha nem szólnál be folyamatosan gondolkodás nélkül? Amadeus91
Anyiban azért jogos a beszólás, hogy itt köztünk nincs egy Red Bull bennfentes sem.
Index, blogok, mi is ezeket olvassuk, ott meg pont annyira találsz választ, mint mi.
Annak sok értelme nincs, ha összefoglalom az Index cikket 1400 karakter helyett 1200-ban, nem? 😉