NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
 borcsok.tumblr.com/post/41848718403/par-nap-alatt-1500-like-ot-kapott-a-fidesz-2010-es

😀
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20130130_HajMagyarorszag_nem_orszag

más:
"‎"300 ezer magyar dolgozik Nagy-Britanniában, nagyrészt Londonban, 100 ezer munkavállaló Németországban, jellemzően Berlinben, Bajorországban és Baden-Würtenbergben, körülbelül 50 ezren Ausztriában és 50 ezren az unió többi országában, közölte az Index kérdésére a nagykövetségek becslésére hivatkozva a Nemzetgazdasági Minisztérium szerdán.""

keveslem a németországi számot, ha '11ben 40ezren mentek ki Németországba és '12ben 60 ezren, akkor több kéne, hogy legyen, mert előtte is komoly méretű magyar diaszpóra volt már Németországban. A tartományokhoz még hozzá lehetne csatolni Hessent és NRW-t.

edit2: hiányoznak az EU-n kívüli régiók; USA, Kanada (hagyományosan nagy magyar közösségek otthona), Ausztrália (Unokanővérem...).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 szegedcafe.hu/2013/01/29/szegedre-erkezett-hoffmann-rozsa-elo/
jééééééézus Rózsa.Amadeus91
Szemelvények:
15:52 – Eddig hájas, lúdtalpas gyerekeket neveltek,
de mivel most bevezették a mindennapos testnevelést, ez ezentúl már máshogy lesz. Nem maradhat el egyetlen testnevelés óra sem.Rózsa
Igaz, tanárokkal nem tudjuk ezt megoldani, mert kevés a tesitanár és lészámstop van... de majd a menza összeomlik (thx az infót Atari) és úgy van esély fogyni.

Collapo
mindig falra mászok ettől a pökhendiségtől, hogy azért kövér a gyerek meg lúdtalpas me' nem testneveli magát minden nap... és ezen nem változtat az a fajta testnevelés sem, ami most van, hogy 60-n vannak a tesiteremben aztán "fussá' körbe 5ször és nyomjál le 10 fekvőt"

agyfasz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egyetértek. Erre mondta Hadházi Laci: " az emúttnyócév csak előjáték volt, most még meg is b@sztak bennünket." Erős a gyanúm, ha nem jön be a "kisebbik rossz", akkor análisan is meg leszünk tisztelve...apeszos
Annyival kiegészítve, hogy ha nem változik semmi, akkor is ajánlott lesz a vazelin minden háztartásba.


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem értem én ezt a Rózsát. Most tényleg jó neki turnézni, ahol minden alkalommal újabb okot ad arra, hogy belerúgjanak egyet? Ülne inkább az irodájában, csodálva a panorámát, a külvilág realitásától hermetikusan elzárva, várva OV hívását.

LMP-re tök szívesen szavaznék megint, de egy 7-8 %-os LMP se lesz most sajnos jó semmire, marad a Bajnai féle brigád, legyen az bármiféle. Illúzióit vesztett szavazópolgár vagyok, hátha az a kisebbik rossz lesz.

Az egyébként tetszene (csak hát pont a mese kategória), ha kimondottan az alkotmányosság, szavazás helyreállítására szerveződne az E2014, kimondva, hogy utána egyből újra kiírják a választást, nagyjából a régi rendszer szerint. Lehet rosszul látom, de ettől az LMP esélyei is nőnének hatványozottan, mert akkor már megkapná azokat a szavazatokat is, amiket a mostani helyzetben sokan (én is) elvesztegetett szavazatnak gondolnak.Kori
Egyetértek. Erre mondta Hadházi Laci: " az emúttnyócév csak előjáték volt, most még meg is b@sztak bennünket." Erős a gyanúm, ha nem jön be a "kisebbik rossz", akkor análisan is meg leszünk tisztelve...
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nem értem én ezt a Rózsát. Most tényleg jó neki turnézni, ahol minden alkalommal újabb okot ad arra, hogy belerúgjanak egyet? Ülne inkább az irodájában, csodálva a panorámát, a külvilág realitásától hermetikusan elzárva, várva OV hívását.

LMP-re tök szívesen szavaznék megint, de egy 7-8 %-os LMP se lesz most sajnos jó semmire, marad a Bajnai féle brigád, legyen az bármiféle. Illúzióit vesztett szavazópolgár vagyok, hátha az a kisebbik rossz lesz.

Az egyébként tetszene (csak hát pont a mese kategória), ha kimondottan az alkotmányosság, szavazás helyreállítására szerveződne az E2014, kimondva, hogy utána egyből újra kiírják a választást, nagyjából a régi rendszer szerint. Lehet rosszul látom, de ettől az LMP esélyei is nőnének hatványozottan, mert akkor már megkapná azokat a szavazatokat is, amiket a mostani helyzetben sokan (én is) elvesztegetett szavazatnak gondolnak.


több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Azzal azért nem teljesen értek egyet, hogy Bajnai ki lett próbálva és nem volt nagyobb sikere.zinedine5
Bajnai amúgy bár bizonyos formában ki lett próbálva, egyrészt népszerűnek nem lett népszerű tőle, ami politikailag azért nem túl jó hír, másrészt szakmailag nehezen lehet értékelni, hiszen biztos választási vereség tudatában és az IMF által megkötött kézzel nem igazán tudjuk, mit csinálna alapjáraton hatalommal a kezében. Főleg ha valmi fragmentált szövetség áll mögötte. Egyébként meg ugye a Gyurcsány-kormány gazdaságpolitikájának végig prominens alakítója volt, a három legfontosabb személyben benne volt ebben az időszakban, tehát nem érdemes 2006-tól datálni az ő karrierjét, ez olyan, mintha most azt mondanánk, hogy Matolcsy sem volt még kipróbálva, hátha jó miniszterelnök lenne. De a lényeg nem is ez, hanem hogy a polgárháborús logika polgárháborús erőket választ meg, azzal meg előre nem igazán megyünk, elmúltnyócévezés helyett elmúltnégyévezés jöhet, hurrá.

Rajna
Kétségtelen, hogy nem igazi politikus, ez látszik a beszédein is, bár megjegyzem 2002-ben is egy ilyen értelemben balfaszt indítottak OV (aki egy kifejezetten tehetséges politikus) ellen.
Bajnai azért 2006 nyaráig nem volt kormánytag, nem volt a napi politika irányítója. Az, hogy utána mi történt és, hogy ez mennyiben az ő hibája, mennyiben volt a részese a második GYF kormány bénázásainak vagy GYF le nem mondásának és a helyzet eszkalálódásában és nem megoldásában milyen szerepe volt, ez lehet vita tárgya, de a 2006 előtti gazd.pol. szerintem nem.
Ata hozzászólását értem és megértem, csak köztünk abban van a nagy különbség, hogy ez szerintem most rosszab mint ami volt 2010 elött. Abban szerintem egyetértünk, hogy jobb lenne egy harmadik szereplő, de ez egyelőre utópia.

Matolcsyt Bajnaihoz hasonlítani...na ne már.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 szegedcafe.hu/2013/01/29/szegedre-erkezett-hoffmann-rozsa-elo/
jééééééézus Rózsa.Amadeus91
Szemelvények:

15:42 – Mire jó a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ?
Eddig elmaradtak a pedagógusi fizetések, alapítványoknak átjátszott iskolák zártak be, vagy sokáig nem fizettek senkinek. Ezeknek lesz vége most.Rózsa
...az iskolákkal együtt, mivel a fenntarthatóság, az eszközök beszerzése van veszélyben és nem is nagyon hasít a rendszer a hibák, hiányosságok megoldására...

15:29 – A finnekről
Az oktatási államtitkár szerint a legfőbb cél az, amit a finnek elértek, vagyis, hogy egyes pedagógusképző karokra tízszeres legyen a túljelentkezés – a diákok tanárok akarjanak lenni.
Rósza
Az életpálya-modell kudarca mellett erre sok esély van, végülis ha a diákok nem tanulhatnak ingyen, tanulatlanok lesznek, nem kell nekik fizetni, olcsó munkaerő, lehet tanár, mert úgyis az a cél, hogy ne tudjanak a fiatalok semmit.... szép kilátások.
A finnek azt hiszem ezt másképp kezdték el megvalósíani... nem baj, "kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a miénk!"

15:52 – Eddig hájas, lúdtalpas gyerekeket neveltek,
de mivel most bevezették a mindennapos testnevelést, ez ezentúl már máshogy lesz. Nem maradhat el egyetlen testnevelés óra sem.Rózsa
Igaz, tanárokkal nem tudjuk ezt megoldani, mert kevés a tesitanár és lészámstop van... de majd a menza összeomlik (thx az infót Atari) és úgy van esély fogyni.

15:45 – Egy kis pofon a médiának
“Önök is ismerik azokat a csacsi kérdéseket, amiket a médiában az alulképzett újságírók tettek fel a Klebelsberg Intézményfenntartó Központtal kapcsolatban nekem.”
Rózsa
Na ezeket is majd államilag válaszoljuk meg, mint az igazgatóknak feltett kérdéseket, ráadásul az alulképzettség miatt sem kell aggódni, azok az újságírók, akiket most nevelünk, már csak diktálás után tudnak majd írni... még lehet előkeressük a fekete autókat is a csacsiknak.... mert hát szólásszabadság van, mindenki szabadon szólhat, amikor és amit mi engedélyezünk neki.

15:55 – Gyakorlatilag lehülyézte a fiatalokat
“Az ember elborzad, hányan nem tudják, mi történt a trianoni országcsonkoláskor, miért beszélnek magyarul Székelyföldön, mi történt ’56-ban. Sőt, még egy magyar népdalt sem ismernek.”
Rózsa
Az ember elborzad, hogy az oktatást D&D stílusban random dobókocka-dobással is lehet irányítani... igaz nem túl hatékonyan.

16:14 – A pedagógusi életpálya
A fizetésekről beszél az államtitkár, a programpontokat – például a bérezés megoldása – halk kuncogás és sűrű mosolygás fogadja a karzaton ülők között.Rózsa
Én mondtam....

16:19 – A felsőoktatásról
Hoffmann Rózsa szerint az elsődleges cél a minőség javítása, annak ellenére, hogy milyen visszhangot váltott ki a törekvés. “Szeretném elmondani százezredszer, tandíjról szó sincs: az önköltség nem tandíj, hiszen ezt nem saját zsebből kell kifizetni, hanem diákhitelből. Ha tandíj lenne, addig el se lehetne kezdeni a tanulmányokat, amíg ki nem fizetik. A Diákhitel 2-t nem a hallgató, hanem egyből az egyetem kapná. A Diákhitel I. is nagy siker volt.”
Rózsa
Ezt ugye aztán nem is kell visszafizetni sohase, mert akkor ugye a diáknak valóban nem költség... ráadásul ugye nem is kamatozik, hogy továbbterhelje a diákot???

A hallgatói szerződés maradt egyedül nyitott kérdés, ami igazából erkölcsi. Amíg az államadósság óriási – bár most már sikerült leszorítani 80 százalék alá -, mert az elődeink adósságba sodortak bennünket, addig annak az 55 ezer hallgatónak, akinek az állam finanszírozza a tanulmányait, adjanak valamit vissza az államnak. “Ha egy hallgató tanulmányai után elmegy külföldre, az egyéni érdek, de a közösségnek más az érdeke.”
Rózsa
Ezaz, meg is van a bűnbak a tanulmányi szerződésre, rögtön kettő is... én javaslom az Anschluss-t is és javaslom továbbá, hogy a férfiaknak is legyen joguk a szüléshez... Amúgy lehet azért megy el a - pl tanárnak tanuló - frissdiplomás, mert nincs meló, de attól még mehet munkanélkülire, 7-10 évre... na hagyjuk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 velemenyvezer.blog.hu/2013/01/29/matolcsy_elszolta_magat_felmillioan_dolgoznak_kulfoldon

félmillió adófizető.

edit: és ők a bejelentettek, nincs benne a Habib kebabosnál feketén dolgozó mosogató.

 szegedcafe.hu/2013/01/29/szegedre-erkezett-hoffmann-rozsa-elo/


jééééééézus Rózsa.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem ez az a helyzet, ahol mindkét félnek érthető és vállalható álláspontja van. Schifferék és a platform is teljesen racionális érvekkel ált ki a saját igaza mellett és igazából csak választói hozzáállás kérdése, hogy kinek melyik a szimpatikusabb.
Az, hogy az LMP ezzel nyer vagy veszít jó kérdés. Én alapvetően úgy gondolom, hogy 2010-ben sok választó, azért szavazott az LMP-re, mert a Fidesz neki nem volt opció, az MSZP meg megkapta megérdemelt pofonját. Ezen az elven most is lehet hasonló vagy ilyesmi eredményük, csak most az ellenoldali kiábrándultakból. Azt gondolom, hogy Karácsonyék (neki azért ebben vanháttere), azt látták, hogy a 2010-es LMP szavazóbázis egy része "elvárja" tőlük az együttműködést a "nagyobb rossz" leváltása érdekében. Ennek tükrében cselekdtek. Itt is mint minden párt döntése esetében, annak van jelentősége, hogy a saját közvéleménykutatásaik milyen eredményeket mutattaka kérdésben.

(Azzal azért nem teljesen értek egyet, hogy Bajnai ki lett próbálva és nem volt nagyobb sikere.)zinedine5
Karácsonyék támogatottsága a párton belül láthatóan minimális, úgy is le lettek szavazva, hogy a csatlakozás lehetőségét vetették fel, most meg ugye nem is tehetnek mást, így pedig 10% követi őket. Bár nem vagyok reprezentatív, én még nem találkoztam olyan emebrrel, aki LMP-s volt 2010-ben és velük ért egyet, bár lehet, hogy ők tudnak valamit. Nem feltétlen a párt sikere vezette sztem őket, az egyéni siker jövője és a kormányváltás ígérete is lehettek az okok, sőt inkább ezt látom, nem a szavazóbázis növelését.

Bajnai amúgy bár bizonyos formában ki lett próbálva, egyrészt népszerűnek nem lett népszerű tőle, ami politikailag azért nem túl jó hír, másrészt szakmailag nehezen lehet értékelni, hiszen biztos választási vereség tudatában és az IMF által megkötött kézzel nem igazán tudjuk, mit csinálna alapjáraton hatalommal a kezében. Főleg ha valmi fragmentált szövetség áll mögötte. Egyébként meg ugye a Gyurcsány-kormány gazdaságpolitikájának végig prominens alakítója volt, a három legfontosabb személyben benne volt ebben az időszakban, tehát nem érdemes 2006-tól datálni az ő karrierjét, ez olyan, mintha most azt mondanánk, hogy Matolcsy sem volt még kipróbálva, hátha jó miniszterelnök lenne. De a lényeg nem is ez, hanem hogy a polgárháborús logika polgárháborús erőket választ meg, azzal meg előre nem igazán megyünk, elmúltnyócévezés helyett elmúltnégyévezés jöhet, hurrá.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Amúgy az elmúlt napok politikai poénja nálama z volt, mikor Ungár Klára az ATV-n azt mondta, hogy bár széles liberális összefogást szeretne összehozni a pártjával, Fodor Gábort nem látná szívesen arrafelé, mert ő nem is igazán liberális eléggé.Rajna
😀
Na vajon mi lehet szegény Gabika hibája, visszautasította a nekrofilia legalizálását? 😛

(Azzal azért nem teljesen értek egyet, hogy Bajnai ki lett próbálva és nem volt nagyobb sikere.)zinedine5
Nem Bajnai a fő probléma, hanem azok, akik vélhetően adni fogják a parlamenti hátországának gerincét.
Ők bizony ki lettek próbálva, hétszer is 😉

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Legnagyobb meglepetésemre totál egyetértek Vincenttel és egyébként a legtöbb bloggal is, ez a gondolkodás csak újabb Viktorokhoz vezethet maximum. Semmi nem garantálja, hogy Bajnai/Mesterházy/ki tudja ki jobb lesz, főleg, hogy ki van próbálva az az oldal is, nem volt nagy sikere. Ha folyamatosan ellenkoalíciók alakulnak, akkor a magyar politika sárdobáló jellege semmit nem változik, így pedig a szakpolitikai előrehaladás sincs különösebben garantálva. Az LMP bázisának nagy része amúgy sem fog szavazni egy MSZP-vel/Bajnaival/Gyurcsánnyal közösködő pártra, látszik, hogy a tagságnak csak 10%-a lép le a platformistákkal. Nem lenne nagy plusz ez a nagy antiorbánista koalíciónak.

Az már csak hab a tortán, hogy a platformisták logikája teljességgel érthetetlen, lehetne vinni a különutosa politikát jövő áprilisig, aztán akkor az erőviszonyok láttán akár be lehetne állni az E2014 mögé, ha az tűnik nyerőnek. Ennek így semmi különösebb értelmét nem látom, max azt, hogy így már az első (második, sokadik) egyeztetéstől dolgozhatnak a kialakítandó programon, nem egy kész valami mögé kéne beállniuk. De az LMP-n belül is kis támogatással (kb. 10%) rendelkező platform nem igazán fog tudni beleszólni az 5% felett mért Bajnai-banda és az MSZP mellett, de még a DK is jóval nagyobb zsaroló potenciállal bírhat a közvéleménykutatások alapján. Ungár meg Kuncze mellé beállni a sorba meg nem éri meg ezt, de hát ők tudják.

Azt amúgy már szeptember óta tudom, hogy Karácsonynak elege van ebből az egész bázisdemokratikusságból, az elején még lenyelte de most már nem nagyon bírja, hogy semmi komolyat nem tudnak csinálni. Nagyon elégedetlen volt a párttal már akkor, és akkor még a platformozás sehol sem volt. Nagy kár, hogy az LMP maradék politikusa sehol sincs ismertségben a kilépőkhöz képest, Schiffer és Vágó maradt a valemennyire is prominensek közül.Rajna
Szerintem ez az a helyzet, ahol mindkét félnek érthető és vállalható álláspontja van. Schifferék és a platform is teljesen racionális érvekkel ált ki a saját igaza mellett és igazából csak választói hozzáállás kérdése, hogy kinek melyik a szimpatikusabb.
Az, hogy az LMP ezzel nyer vagy veszít jó kérdés. Én alapvetően úgy gondolom, hogy 2010-ben sok választó, azért szavazott az LMP-re, mert a Fidesz neki nem volt opció, az MSZP meg megkapta megérdemelt pofonját. Ezen az elven most is lehet hasonló vagy ilyesmi eredményük, csak most az ellenoldali kiábrándultakból. Azt gondolom, hogy Karácsonyék (neki azért ebben vanháttere), azt látták, hogy a 2010-es LMP szavazóbázis egy része "elvárja" tőlük az együttműködést a "nagyobb rossz" leváltása érdekében. Ennek tükrében cselekdtek. Itt is mint minden párt döntése esetében, annak van jelentősége, hogy a saját közvéleménykutatásaik milyen eredményeket mutattaka kérdésben.

(Azzal azért nem teljesen értek egyet, hogy Bajnai ki lett próbálva és nem volt nagyobb sikere.)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Amúgy az elmúlt napok politikai poénja nálama z volt, mikor Ungár Klára az ATV-n azt mondta, hogy bár széles liberális összefogást szeretne összehozni a pártjával, Fodor Gábort nem látná szívesen arrafelé, mert ő nem is igazán liberális eléggé.Rajna
vannak liberálisok és még liberálisabbak. Hihetetlen ez a magyar közélet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Amúgy az elmúlt napok politikai poénja nálama z volt, mikor Ungár Klára az ATV-n azt mondta, hogy bár széles liberális összefogást szeretne összehozni a pártjával, Fodor Gábort nem látná szívesen arrafelé, mert ő nem is igazán liberális eléggé.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én szerintem csak együtt lehet leváltani, vagy legalább megszorongatni Viktorékat, külön-külön csak a szalámi effektet láthatjuk majd.Amadeus91
Legnagyobb meglepetésemre totál egyetértek Vincenttel és egyébként a legtöbb bloggal is, ez a gondolkodás csak újabb Viktorokhoz vezethet maximum. Semmi nem garantálja, hogy Bajnai/Mesterházy/ki tudja ki jobb lesz, főleg, hogy ki van próbálva az az oldal is, nem volt nagy sikere. Ha folyamatosan ellenkoalíciók alakulnak, akkor a magyar politika sárdobáló jellege semmit nem változik, így pedig a szakpolitikai előrehaladás sincs különösebben garantálva. Az LMP bázisának nagy része amúgy sem fog szavazni egy MSZP-vel/Bajnaival/Gyurcsánnyal közösködő pártra, látszik, hogy a tagságnak csak 10%-a lép le a platformistákkal. Nem lenne nagy plusz ez a nagy antiorbánista koalíciónak.

Az már csak hab a tortán, hogy a platformisták logikája teljességgel érthetetlen, lehetne vinni a különutosa politikát jövő áprilisig, aztán akkor az erőviszonyok láttán akár be lehetne állni az E2014 mögé, ha az tűnik nyerőnek. Ennek így semmi különösebb értelmét nem látom, max azt, hogy így már az első (második, sokadik) egyeztetéstől dolgozhatnak a kialakítandó programon, nem egy kész valami mögé kéne beállniuk. De az LMP-n belül is kis támogatással (kb. 10%) rendelkező platform nem igazán fog tudni beleszólni az 5% felett mért Bajnai-banda és az MSZP mellett, de még a DK is jóval nagyobb zsaroló potenciállal bírhat a közvéleménykutatások alapján. Ungár meg Kuncze mellé beállni a sorba meg nem éri meg ezt, de hát ők tudják.

Azt amúgy már szeptember óta tudom, hogy Karácsonynak elege van ebből az egész bázisdemokratikusságból, az elején még lenyelte de most már nem nagyon bírja, hogy semmi komolyat nem tudnak csinálni. Nagyon elégedetlen volt a párttal már akkor, és akkor még a platformozás sehol sem volt. Nagy kár, hogy az LMP maradék politikusa sehol sincs ismertségben a kilépőkhöz képest, Schiffer és Vágó maradt a valemennyire is prominensek közül.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Engem nem érdekel hogy a frakció mit csinál, a párt annál inkább, közel 100%-ig egyetértek a Schiffer által képviselt irányvonallal. Nem fogok a szocikkal koalíciózgató pártra szavazni, de egy olyan LMP-re igen, amiről mostanában S beszél. atapapa
Ott a pont, velem is nyertek egy biztos szavazót.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én szerintem csak együtt lehet leváltani, vagy legalább megszorongatni Viktorékat, külön-külön csak a szalámi effektet láthatjuk majd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Engem nem érdekel hogy a frakció mit csinál, a párt annál inkább, közel 100%-ig egyetértek a Schiffer által képviselt irányvonallal. Nem fogok a szocikkal koalíciózgató pártra szavazni, de egy olyan LMP-re igen, amiről mostanában S beszél.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Néhányan itt megnyilatkozásaikban a legelfogadhatóbb politikai erőnek (hovatovább akire szavaznának) az LMP-t jelölték meg. Érdekelne most a véleményük, különösen, hogy ökozödikéknek természetes szövetségesként az E2014 mellett az MSZP jutott az eszébe. Szóval tényleg kiváncsi lennék most hogy látjátok a helyzetet. Azért annak is van egyfajta bája, hogy bár 14-ből 8 ember más platformon van, de ez nem jelent pártszakadást, mert a 700-ból csak 70-en huss, 630-an még maradtunk a Pártban 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
 check.blog.hu/2013/01/28/kozmunka_es_nyaralas?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_01_28&utm_campaign=index

Lehetne hírcsárda is.
Sosem értem ezeknek a "PR" akcióknak a súlyát, jelentőségét.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk ez biztos, lsd, Kanadába "menekült halálfélelmű cigók"(már leesett a tantusz a kanadaiaknak 😀), + külföldi média h jujj itt hitleri dolgok, meg stb. van amin vagy röhögni v sírni lehet amiket néha-néha nyilatkoznak:
ma egy európai ország az antiszemitizmus rémálmában él, a múltba, a harmincas évekbe való visszaugrással. Mi olasz és európai polgárok ezt nem tűrhetjük.” Mint állította, „azt tudni, hogy Magyarországon barna ingben mennek a parlamentbe, az utcán masíroznak és egyedül arra gondolnak, hogy zsidókat vagy izraelieket listázzanak, merénylet az évtizedek alatt újraépített értékek ellen és elborzaszt bennünket. De nem maradunk közömbösek. A közömbösség az intolerancia szövetségese”. 😀😀😀😀

lehet éles váltás, de aki akarja érti a lényeget.
Sose értettem olyanok akiknek közük sincs hozzá, még csak nem is ismerik MO,szerintem elhelyezni egy vaktérképen se tudják, finguk sincs a dolgokról azok minek szólnak bele, csak magukat égetik le...Kroos
És ez országon belül is érvényes...
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mondjuk ez biztos, lsd, Kanadába "menekült halálfélelmű cigók"(már leesett a tantusz a kanadaiaknak 😀), + külföldi média h jujj itt hitleri dolgok, meg stb. van amin vagy röhögni v sírni lehet amiket néha-néha nyilatkoznak:
ma egy európai ország az antiszemitizmus rémálmában él, a múltba, a harmincas évekbe való visszaugrással. Mi olasz és európai polgárok ezt nem tűrhetjük.” Mint állította, „azt tudni, hogy Magyarországon barna ingben mennek a parlamentbe, az utcán masíroznak és egyedül arra gondolnak, hogy zsidókat vagy izraelieket listázzanak, merénylet az évtizedek alatt újraépített értékek ellen és elborzaszt bennünket. De nem maradunk közömbösek. A közömbösség az intolerancia szövetségese”. 😀😀😀😀

lehet éles váltás, de aki akarja érti a lényeget.
Sose értettem olyanok akiknek közük sincs hozzá, még csak nem is ismerik MO,szerintem elhelyezni egy vaktérképen se tudják, finguk sincs a dolgokról azok minek szólnak bele, csak magukat égetik le...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
 www.hir24.hu/kulfold/2013/01/26/eszak-korea-atomrobbantas-a-nep-keresere/
Szerintem kezdjünk félni!Ezt most NEM poénból írtam!laccoo74
nem kell... kint az USA-ban összehaverkodtam pár dél-koreaival, és ők azt mondták, hogy nagyon érdekes a helyzet, mivel az átlag amerikai/európai sokkal jobban parázik, mint a helyiek, talán épp azért, mert ők jobban átlátják a dolgot, mint mi, akikhez már csak lecsupaszítva jutnak el a hírek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ha elfogy a rizs, robbantanak egyet, vagy kilőnek egy rakétát, hátha a gaz nyugattól sikerül így tarhálni ezt-azt. Elég régóta megy már ez.Kori
Mármint a segélyből? Mert saját az eddig se volt. Elment atombombára....apeszos
komolyra fordítva, én azért sajnálom az észak-korai embereket. Ha egy szép napon elég lesz már nekik a proletár paradicsomból, mekkora shock lesz nekik mikor meglátják, hogy a nyugati világ hol tart, milyen körülmények közt él stb...Amadeus91
agymosásban világelsők, az olimpián amit nyilatkoztak csóró sportolóik azért elmondott mindent az állapotokrólKori

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha elfogy a rizs, robbantanak egyet, vagy kilőnek egy rakétát, hátha a gaz nyugattól sikerül így tarhálni ezt-azt. Elég régóta megy már ez.Kori
Mármint a segélyből? Mert saját az eddig se volt. Elment atombombára....apeszos
komolyra fordítva, én azért sajnálom az észak-korai embereket. Ha egy szép napon elég lesz már nekik a proletár paradicsomból, mekkora shock lesz nekik mikor meglátják, hogy a nyugati világ hol tart, milyen körülmények közt él stb...Amadeus91
agymosásban világelsők, az olimpián amit nyilatkoztak csóró sportolóik azért elmondott mindent az állapotokról