NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
azért a görögöket idekeverni elég demagóg. 1. hamis beszolgáltatott alapján kerültek be az eurózónába, 2. ha ők bebuknak, akkor nagyon nagy gondot okoznak az eurózóna többi államának is. Szóval a görögök maradjanak inkább csendben a 3000 eurós rendőrfizetések és az "időben érkeztél a munkahelyedre" bónuszok után.Amadeus91
Én nem védtem a görög gazdaságpolitikát a válsághoz vezető út során, de azt állítottam, hogy az IMF nem volt képes rendezni a helyzetet több év alatt sem, és ez tény. Csodát várni tőlük marhaság.

A hazugságért egyébként az EU is felelős, mert ha volt eszük, tudták, hogy kamuznak nekik, mégis tettek a dologra, de mikor már Görögország nem olyan klafa piac, akkor már felfedik ezeket a csúnya csalásokat. Szóval mielőtt szentté válna minden nemzetközi szervezet azért, mert a nemzeti kormányok rendszerint elbaltáznak egy rakás dolgot, érdemes megnézni, ezek a szervezetek mennyire tették jól a dolgukat.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Biztos velem van a baj, de én annak örülnék, ha kormányaink önállóan soha nem álmodhatnák meg a gazdaság politikát (mondjuk a demokráciát se kéne rájuk bízni, legalábbis a mostani példa nem túl meggyőző). Csúnya IMF fennhatóságot óhajtok 😊 abban jobban bíznék, mint bármelyik dilettáns brigádban.

Az Unióban most pont efelé próbálják rugdosni a dolgokat, nem ok nélkül.Kori
A görögök nagyon orülnek a jelenlegi IMF-fennhatóságnak, ami már évek óta tart. Nagyon fasza dolog tud az lenni.

Egyébként az IMF bármelyik tagországnak ingyen csinál gazdaságpolitikai tervet, szóval nem kell szarba kerülni, hogy az IMF-nek átadd az uralmat. Indulj ezzel a programmal 2014-ben, hátha sokan vannak még úgy, mint te.Rajna
azért a görögöket idekeverni elég demagóg. 1. hamis beszolgáltatott alapján kerültek be az eurózónába, 2. ha ők bebuknak, akkor nagyon nagy gondot okoznak az eurózóna többi államának is. Szóval a görögök maradjanak inkább csendben a 3000 eurós rendőrfizetések és az "időben érkeztél a munkahelyedre" bónuszok után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Biztos velem van a baj, de én annak örülnék, ha kormányaink önállóan soha nem álmodhatnák meg a gazdaság politikát (mondjuk a demokráciát se kéne rájuk bízni, legalábbis a mostani példa nem túl meggyőző). Csúnya IMF fennhatóságot óhajtok 😊 abban jobban bíznék, mint bármelyik dilettáns brigádban.

Az Unióban most pont efelé próbálják rugdosni a dolgokat, nem ok nélkül.Kori
A görögök nagyon orülnek a jelenlegi IMF-fennhatóságnak, ami már évek óta tart. Nagyon fasza dolog tud az lenni.

Egyébként az IMF bármelyik tagországnak ingyen csinál gazdaságpolitikai tervet, szóval nem kell szarba kerülni, hogy az IMF-nek átadd az uralmat. Indulj ezzel a programmal 2014-ben, hátha sokan vannak még úgy, mint te.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ugyanígy jött létre a TEK is, kirámoltak minden használható felszerelést a vidéki központokból és felvitték Bp-re, hogy legyen miben gyönyörködni. Ott mondjuk nem ígérték meg tutibecsszóra, hogy majd vissza is hozzák. Bár eredmény ott is lett, sehol egy terrorista szerte a hazában.Kori
Ez azzal magyarázható h akármilyen fegyvert, bombát akarnának Magyarországon használni, azt már a bevetés előtt ellopná valaki. 😀empty taxi
😀

amúgy is, ki az az épeszű terrorista aki Magyarországon robbantana?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ugyanígy jött létre a TEK is, kirámoltak minden használható felszerelést a vidéki központokból és felvitték Bp-re, hogy legyen miben gyönyörködni. Ott mondjuk nem ígérték meg tutibecsszóra, hogy majd vissza is hozzák. Bár eredmény ott is lett, sehol egy terrorista szerte a hazában.Kori
Ez azzal magyarázható h akármilyen fegyvert, bombát akarnának Magyarországon használni, azt már a bevetés előtt ellopná valaki. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az IMF az IMF érdekeit nézi. Magyarország Magyarországét. Ez így logikus.
Ha egybeesik a mi érdekünk az IMF-el hurrá, ha nem, akkor tegyük azt, ami az érdekünk.Sobri Jóska
Szerintem is jobb volna az egységes uniós gazdaságpolitika, nekünk legalábbis, az eddigi huszonegynéhány év alatti tapasztalatokból erre lehet következtetni. A politikusaink sosem voltak képesek közepes teljesítményre sem nagyon és ez nem is fog megváltozni, a rövidtávú ügyek miatt folyamatosan nyírják a jövőt és a kiszámíthatóságot. Lennének árnyoldalak is azért, mert aligha a mi érdekeinkre lenne kihegyezve az uniós tervezés, de sajnos ha valaki saját magát nem tudja irányítani, az vegyen igénybe külső szakértőt 😛

Ez pedig rendkívül aranyos:  fn.hir24.hu/itthon/2013/02/01/iskolaktol-nyulja-le-a-klik-a-butorokat-szamitogepeket/

Ugyanígy jött létre a TEK is, kirámoltak minden használható felszerelést a vidéki központokból és felvitték Bp-re, hogy legyen miben gyönyörködni. Ott mondjuk nem ígérték meg tutibecsszóra, hogy majd vissza is hozzák. Bár eredmény ott is lett, sehol egy terrorista szerte a hazában.


több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Biztos velem van a baj, de én annak örülnék, ha kormányaink önállóan soha nem álmodhatnák meg a gazdaság politikát (mondjuk a demokráciát se kéne rájuk bízni, legalábbis a mostani példa nem túl meggyőző). Csúnya IMF fennhatóságot óhajtok 😊 abban jobban bíznék, mint bármelyik dilettáns brigádban.

Az Unióban most pont efelé próbálják rugdosni a dolgokat, nem ok nélkül.Kori
Én pedig azt gondolom, hogy vagy legyen egy egységes (úniós), harmonizált gazdaságpolitika, én ebben látom számunkra a felzárkózás lehetőségét, integrálódni az EU-ba valóságosan, vagy minden ország csináljon amit akar, csak ne lepődjön meg, ha az történik, amit nem akart.
Az IMF az IMF érdekeit nézi. Magyarország Magyarországét. Ez így logikus.
Ha egybeesik a mi érdekünk az IMF-el hurrá, ha nem, akkor tegyük azt, ami az érdekünk.Sobri Jóska
Helyesbítek: így lenne logikus. Csakhogy Magyarországon a politikusok a saját érdekeiket nézik, nem az országét. És ez sajnos nálunk nem esik egybe.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Biztos velem van a baj, de én annak örülnék, ha kormányaink önállóan soha nem álmodhatnák meg a gazdaság politikát (mondjuk a demokráciát se kéne rájuk bízni, legalábbis a mostani példa nem túl meggyőző). Csúnya IMF fennhatóságot óhajtok 😊 abban jobban bíznék, mint bármelyik dilettáns brigádban.

Az Unióban most pont efelé próbálják rugdosni a dolgokat, nem ok nélkül.Kori
Én pedig azt gondolom, hogy vagy legyen egy egységes (úniós), harmonizált gazdaságpolitika, én ebben látom számunkra a felzárkózás lehetőségét, integrálódni az EU-ba valóságosan, vagy minden ország csináljon amit akar, csak ne lepődjön meg, ha az történik, amit nem akart.
Az IMF az IMF érdekeit nézi. Magyarország Magyarországét. Ez így logikus.
Ha egybeesik a mi érdekünk az IMF-el hurrá, ha nem, akkor tegyük azt, ami az érdekünk.

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Biztos velem van a baj, de én annak örülnék, ha kormányaink önállóan soha nem álmodhatnák meg a gazdaság politikát (mondjuk a demokráciát se kéne rájuk bízni, legalábbis a mostani példa nem túl meggyőző). Csúnya IMF fennhatóságot óhajtok 😊 abban jobban bíznék, mint bármelyik dilettáns brigádban.

Az Unióban most pont efelé próbálják rugdosni a dolgokat, nem ok nélkül.


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2013/02/01/kepviseloi-vagyonnyilatkozatok/
Állítólag 47.500 forintból is meg lehet élni...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nekem egyszerű matek, mert az, hogy nem akarják, hogy beleszóljanak az unortodox agymenésbe, számomra nem a gazdasági megfontolásokról szól, hanem a politikairól. Legalábbis kívülről így néz ki, ha valaki nem eszi meg az unortodox elképzeléseket. Aki hisz benne, hogy működni fog a féritél, az gondolhatja úgy, hogy ez mégis gazdasági kérdés, mert a szemét IMF nem hagyná megcsinálni az éppen kibontakozó unortodox csodát (még a végén ragadós lesz), ezért kell őket elhajtani.
Tedd fel tehát magadnak a kérdést: Működik-e az unortodox gazdasági modell?
Ha szerinted igen, akkor nem pénzkidobás, hanem "befektetés a jövőbe", ha nem, akkor viszont pénzszórás politikai célokért.Kori
Máris nem egyszerű matek 😊 az azt jelentené, hogy mindenkinek rögvest IMF hitelhez kéne folyamodnia, mert hacsak nem Svájc vagy, a piacról csak drágábban tudod finanszírozni magad. Én ennyit mondtam és nem azt, hogy a matolcsyzmus működik, de a kamatlábak különbsége önmagában nem elégséges érv.

Azon amúgy nemtom miért kel lfelháborodni, hogy egy politikus politikai érveket is figyelembe vesz, nem csak gazdaságiakat a gazdaságPOLITIKA kialakításánál. Mármint teheti ez rosszabbá és jobbá is, itt most elvi síkon mondom továbbra is, nem a jelenlegi kormány intézkedéseit védem/támadom.

Amúgy különösebb módon nem értek hozzá, ezért nem tudom élesen elítélni a jelenlegi hazai gazdaságpolitikát.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
lesz szerintetek 320 az ajró?Amadeus91
Majd az új MNB elnöknél (és az ő tevékenysége közben) meglátjuk. Ha látványosdan hozzányúlnak a devizatartalékhoz, akkor lesz. De szerintem, miután ez politikailag nem jó nekik, nagyon nagy fegyver az ellenzéknek, ezért figyelni fognak erre.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Csak az IMF ugye nem szabadfelhasználású hitel. Ha csak adnának pénzt alacsonyabb kamatra, akkor mindenki tőlük venné fel, de ez korántsem ilyen egyszerű. Persze lehet, hogy most nekünk jobban jönne az IMF-hitel, de az is lehet, hogy nem, ez nem szimplán két szám összehasonlítása.Rajna
9,5 százalék kamatra 0 gazdaságnövekedés mellett lehetetlen a hosszútávú finanszírozás. Csak hát az IMF-EU duzó bizonybeleszólna unortodoxia folyamataiba.zinedine5
Nekem egyszerű matek, mert az, hogy nem akarják, hogy beleszóljanak az unortodox agymenésbe, számomra nem a gazdasági megfontolásokról szól, hanem a politikairól. Legalábbis kívülről így néz ki, ha valaki nem eszi meg az unortodox elképzeléseket. Aki hisz benne, hogy működni fog a féritél, az gondolhatja úgy, hogy ez mégis gazdasági kérdés, mert a szemét IMF nem hagyná megcsinálni az éppen kibontakozó unortodox csodát (még a végén ragadós lesz), ezért kell őket elhajtani.
Tedd fel tehát magadnak a kérdést: Működik-e az unortodox gazdasági modell?
Ha szerinted igen, akkor nem pénzkidobás, hanem "befektetés a jövőbe", ha nem, akkor viszont pénzszórás politikai célokért.Kori
És közben megint megy a vakítás. De megteheti, hát meg is teszi.
 index.hu/gazdasag/2013/01/31/hivatalosan_is_vege_az_imf-targyalasnak/apeszos
lesz szerintetek 320 az ajró?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak az IMF ugye nem szabadfelhasználású hitel. Ha csak adnának pénzt alacsonyabb kamatra, akkor mindenki tőlük venné fel, de ez korántsem ilyen egyszerű. Persze lehet, hogy most nekünk jobban jönne az IMF-hitel, de az is lehet, hogy nem, ez nem szimplán két szám összehasonlítása.Rajna
9,5 százalék kamatra 0 gazdaságnövekedés mellett lehetetlen a hosszútávú finanszírozás. Csak hát az IMF-EU duzó bizonybeleszólna unortodoxia folyamataiba.zinedine5
Nekem egyszerű matek, mert az, hogy nem akarják, hogy beleszóljanak az unortodox agymenésbe, számomra nem a gazdasági megfontolásokról szól, hanem a politikairól. Legalábbis kívülről így néz ki, ha valaki nem eszi meg az unortodox elképzeléseket. Aki hisz benne, hogy működni fog a féritél, az gondolhatja úgy, hogy ez mégis gazdasági kérdés, mert a szemét IMF nem hagyná megcsinálni az éppen kibontakozó unortodox csodát (még a végén ragadós lesz), ezért kell őket elhajtani.
Tedd fel tehát magadnak a kérdést: Működik-e az unortodox gazdasági modell?
Ha szerinted igen, akkor nem pénzkidobás, hanem "befektetés a jövőbe", ha nem, akkor viszont pénzszórás politikai célokért.Kori
És közben megint megy a vakítás. De megteheti, hát meg is teszi.
 index.hu/gazdasag/2013/01/31/hivatalosan_is_vege_az_imf-targyalasnak/
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Csak az IMF ugye nem szabadfelhasználású hitel. Ha csak adnának pénzt alacsonyabb kamatra, akkor mindenki tőlük venné fel, de ez korántsem ilyen egyszerű. Persze lehet, hogy most nekünk jobban jönne az IMF-hitel, de az is lehet, hogy nem, ez nem szimplán két szám összehasonlítása.Rajna
9,5 százalék kamatra 0 gazdaságnövekedés mellett lehetetlen a hosszútávú finanszírozás. Csak hát az IMF-EU duzó bizonybeleszólna unortodoxia folyamataiba.zinedine5
Nekem egyszerű matek, mert az, hogy nem akarják, hogy beleszóljanak az unortodox agymenésbe, számomra nem a gazdasági megfontolásokról szól, hanem a politikairól. Legalábbis kívülről így néz ki, ha valaki nem eszi meg az unortodox elképzeléseket. Aki hisz benne, hogy működni fog a féritél, az gondolhatja úgy, hogy ez mégis gazdasági kérdés, mert a szemét IMF nem hagyná megcsinálni az éppen kibontakozó unortodox csodát (még a végén ragadós lesz), ezért kell őket elhajtani.
Tedd fel tehát magadnak a kérdést: Működik-e az unortodox gazdasági modell?
Ha szerinted igen, akkor nem pénzkidobás, hanem "befektetés a jövőbe", ha nem, akkor viszont pénzszórás politikai célokért.


több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
 www.hir24.hu/belfold/2013/01/31/ciganyzenere-mulatott-varga-az-imf-kuldottseggel/
Régen sem a tárgyalóasztal mellett dőltek el a dolgok.Csak most, azt nem tudom, bár lehet, hogy ez az én tájékozatlanságom, hogy kell-e nekünk az IMF pénze, vagy sem?Mert a kormányzati kommunikáció erőteljesen azt bizonygatja, hogy nem.Akkor meg miért vannak itt, és miért kell őket ennyire "puszilgatni"?laccoo74
Attól függ, hogy elhiszi-e bárki a 9,5%-os hozamú állampapírok fenntarthatóságát. Ez egyszerű matek és józan ész kérdése lenne, IMF hitel sokkal olcsóbban, mint most az államkötvényesdi, megtakarítva így pár 100 milliárdot. De mivel ez is politikai kérdés lett erősen, már nem fognak visszakozni Vityáék, csak ha dőlni kezd a ház. Szóval inkább kiszórjuk a lóvét a kukába, nehogy folt essen a nagy magyar becsületen.Kori
Csak az IMF ugye nem szabadfelhasználású hitel. Ha csak adnának pénzt alacsonyabb kamatra, akkor mindenki tőlük venné fel, de ez korántsem ilyen egyszerű. Persze lehet, hogy most nekünk jobban jönne az IMF-hitel, de az is lehet, hogy nem, ez nem szimplán két szám összehasonlítása.Rajna
9,5 százalék kamatra 0 gazdaságnövekedés mellett lehetetlen a hosszútávú finanszírozás. Csak hát az IMF-EU duzó bizonybeleszólna unortodoxia folyamataiba.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 www.hir24.hu/belfold/2013/01/31/ciganyzenere-mulatott-varga-az-imf-kuldottseggel/
Régen sem a tárgyalóasztal mellett dőltek el a dolgok.Csak most, azt nem tudom, bár lehet, hogy ez az én tájékozatlanságom, hogy kell-e nekünk az IMF pénze, vagy sem?Mert a kormányzati kommunikáció erőteljesen azt bizonygatja, hogy nem.Akkor meg miért vannak itt, és miért kell őket ennyire "puszilgatni"?laccoo74
Attól függ, hogy elhiszi-e bárki a 9,5%-os hozamú állampapírok fenntarthatóságát. Ez egyszerű matek és józan ész kérdése lenne, IMF hitel sokkal olcsóbban, mint most az államkötvényesdi, megtakarítva így pár 100 milliárdot. De mivel ez is politikai kérdés lett erősen, már nem fognak visszakozni Vityáék, csak ha dőlni kezd a ház. Szóval inkább kiszórjuk a lóvét a kukába, nehogy folt essen a nagy magyar becsületen.Kori
Csak az IMF ugye nem szabadfelhasználású hitel. Ha csak adnának pénzt alacsonyabb kamatra, akkor mindenki tőlük venné fel, de ez korántsem ilyen egyszerű. Persze lehet, hogy most nekünk jobban jönne az IMF-hitel, de az is lehet, hogy nem, ez nem szimplán két szám összehasonlítása.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2013/01/31/ciganyzenere-mulatott-varga-az-imf-kuldottseggel/
Régen sem a tárgyalóasztal mellett dőltek el a dolgok.Csak most, azt nem tudom, bár lehet, hogy ez az én tájékozatlanságom, hogy kell-e nekünk az IMF pénze, vagy sem?Mert a kormányzati kommunikáció erőteljesen azt bizonygatja, hogy nem.Akkor meg miért vannak itt, és miért kell őket ennyire "puszilgatni"?laccoo74
Attól függ, hogy elhiszi-e bárki a 9,5%-os hozamú állampapírok fenntarthatóságát. Ez egyszerű matek és józan ész kérdése lenne, IMF hitel sokkal olcsóbban, mint most az államkötvényesdi, megtakarítva így pár 100 milliárdot. De mivel ez is politikai kérdés lett erősen, már nem fognak visszakozni Vityáék, csak ha dőlni kezd a ház. Szóval inkább kiszórjuk a lóvét a kukába, nehogy folt essen a nagy magyar becsületen.Kori
Aztán megint csattanak a sallerek, meg a kokik, aminek következtében ismét bedől jónéhány család devizahitele.Úgy nézem, hogy a Mol, és társai már nem elégednek meg a heti egy emeléssel.Holnap megint odacsapnak.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 www.hir24.hu/belfold/2013/01/31/ciganyzenere-mulatott-varga-az-imf-kuldottseggel/
Régen sem a tárgyalóasztal mellett dőltek el a dolgok.Csak most, azt nem tudom, bár lehet, hogy ez az én tájékozatlanságom, hogy kell-e nekünk az IMF pénze, vagy sem?Mert a kormányzati kommunikáció erőteljesen azt bizonygatja, hogy nem.Akkor meg miért vannak itt, és miért kell őket ennyire "puszilgatni"?laccoo74
Attól függ, hogy elhiszi-e bárki a 9,5%-os hozamú állampapírok fenntarthatóságát. Ez egyszerű matek és józan ész kérdése lenne, IMF hitel sokkal olcsóbban, mint most az államkötvényesdi, megtakarítva így pár 100 milliárdot. De mivel ez is politikai kérdés lett erősen, már nem fognak visszakozni Vityáék, csak ha dőlni kezd a ház. Szóval inkább kiszórjuk a lóvét a kukába, nehogy folt essen a nagy magyar becsületen.


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2013/01/31/ciganyzenere-mulatott-varga-az-imf-kuldottseggel/
Régen sem a tárgyalóasztal mellett dőltek el a dolgok.Csak most, azt nem tudom, bár lehet, hogy ez az én tájékozatlanságom, hogy kell-e nekünk az IMF pénze, vagy sem?Mert a kormányzati kommunikáció erőteljesen azt bizonygatja, hogy nem.Akkor meg miért vannak itt, és miért kell őket ennyire "puszilgatni"?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Kétségtelen, hogy nem igazi politikus, ez látszik a beszédein is, bár megjegyzem 2002-ben is egy ilyen értelemben balfaszt indítottak OV (aki egy kifejezetten tehetséges politikus) ellen.
Bajnai azért 2006 nyaráig nem volt kormánytag, nem volt a napi politika irányítója. Az, hogy utána mi történt és, hogy ez mennyiben az ő hibája, mennyiben volt a részese a második GYF kormány bénázásainak vagy GYF le nem mondásának és a helyzet eszkalálódásában és nem megoldásában milyen szerepe volt, ez lehet vita tárgya, de a 2006 előtti gazd.pol. szerintem nem.
Ata hozzászólását értem és megértem, csak köztünk abban van a nagy különbség, hogy ez szerintem most rosszab mint ami volt 2010 elött. Abban szerintem egyetértünk, hogy jobb lenne egy harmadik szereplő, de ez egyelőre utópia.

Matolcsyt Bajnaihoz hasonlítani...na ne már.zinedine5
2009 akart lenni az a 6, azért írtam baromságot. Azért abann egyetértünk szerintem itt mindnyájan, hogy legalábbis sokkal jobb nem volt a helyzet Gyurcsányék alatt sem, tehát annak a politikának valóban prominens alakítóját (márpedig az kétségtelen, hogy 2006-10 között Bajnai top3 gazdasági döntéshozó volt) megválasztani szerintem felelőtlenség volna. Ha a Matolcsys hasonlat nem tetszik, akkor legyen Cséfalvay vagy valami hasonló ember, tulajdonképpen mindegy. Szerintem csaka zért, mert nap mint nap azt hallani a médián keresztül, hogy Bajnain kívül más nem nyerhet (csak orbán), nem kell még rájuk szavazni. Főleg nem a mostani adatok alapján.Rajna
A média természetesen teszi a dolgát, egyszerűsítettüzeneteket küld, de azt gondolni, hogy jelenleg a Fideszen vagy egy ellenzéki blokkon kívűl más nyerhet badarság. Abban lehet igazatok, hogy mondjuk 2018-ban vagy 2022-ben kialakulhat egy másfajta politika (nem ilyen kétpólusú), bár vannak kétségeim, mivel az átlag szavazót sokkal egyszerűbb így befolyásolni, ezért ez a két nagy blokknak megfelel.
Azzal, hogy Gyurcsány alatt mi volt csak többé-kevésbé értünk egyet. Gazdaságilag rossz-rosszabb, korrupciós szinten is hasonló (stb), azonban alapvető különbség van a hatalomgyakorlás módjában. Nekem mint aki belelát a közigazgatásba, azért jelelnleg gyökeresen más tapasztalataim vannak, mint 2006-07-08-ban voltak.
LMP-re tök szívesen szavaznék megint, de egy 7-8 %-os LMP se lesz most sajnos jó semmire, marad a Bajnai féle brigád, legyen az bármiféle. Illúzióit vesztett szavazópolgár vagyok, hátha az a kisebbik rossz lesz.
Kori
Az E2014 sincs beljebb egyik közvéleménykutatás alapján sem.
Rajna
Az nem kérdés, hogy aki jelenleg le akarja váltani ezt a kormányt annak be kell nyelnie az MSZP-t is. És ez itt a fő kérdés, mint ahogy lenni szokott, Ez a rosszabb vagy az előző.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kétségtelen, hogy nem igazi politikus, ez látszik a beszédein is, bár megjegyzem 2002-ben is egy ilyen értelemben balfaszt indítottak OV (aki egy kifejezetten tehetséges politikus) ellen.
Bajnai azért 2006 nyaráig nem volt kormánytag, nem volt a napi politika irányítója. Az, hogy utána mi történt és, hogy ez mennyiben az ő hibája, mennyiben volt a részese a második GYF kormány bénázásainak vagy GYF le nem mondásának és a helyzet eszkalálódásában és nem megoldásában milyen szerepe volt, ez lehet vita tárgya, de a 2006 előtti gazd.pol. szerintem nem.
Ata hozzászólását értem és megértem, csak köztünk abban van a nagy különbség, hogy ez szerintem most rosszab mint ami volt 2010 elött. Abban szerintem egyetértünk, hogy jobb lenne egy harmadik szereplő, de ez egyelőre utópia.

Matolcsyt Bajnaihoz hasonlítani...na ne már.zinedine5
2009 akart lenni az a 6, azért írtam baromságot. Azért abann egyetértünk szerintem itt mindnyájan, hogy legalábbis sokkal jobb nem volt a helyzet Gyurcsányék alatt sem, tehát annak a politikának valóban prominens alakítóját (márpedig az kétségtelen, hogy 2006-10 között Bajnai top3 gazdasági döntéshozó volt) megválasztani szerintem felelőtlenség volna. Ha a Matolcsys hasonlat nem tetszik, akkor legyen Cséfalvay vagy valami hasonló ember, tulajdonképpen mindegy. Szerintem csaka zért, mert nap mint nap azt hallani a médián keresztül, hogy Bajnain kívül más nem nyerhet (csak orbán), nem kell még rájuk szavazni. Főleg nem a mostani adatok alapján.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
LMP-re tök szívesen szavaznék megint, de egy 7-8 %-os LMP se lesz most sajnos jó semmire, marad a Bajnai féle brigád, legyen az bármiféle. Illúzióit vesztett szavazópolgár vagyok, hátha az a kisebbik rossz lesz.
Kori
Az E2014 sincs beljebb egyik közvéleménykutatás alapján sem.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
A nap mondata: "Vissza akarunk térni a megbízható, kiszámítható és respektálható országok körébe a költségvetési gazdálkodás szempontjából is"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 mno.hu/vezercikk/hohaha-1134904

itt már viccelni sem lehet?

 hvg.hu/velemeny/20130130_Csak_semmi_viccet_kerem_mi_jobbosok_vagyu

magyarázat hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?