NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Az exállamtitkár kitálal: maffiacsaládok, spekuláns oligarchák, nagybirtokos lobbi.

http://nol.hu/belfold/az_exallamtitkar_kitalal___maffiacsaladok__spekulans_nagytokes_oligarchak_koalicioja__szuletett

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az egész dohányzás elleni kampány erről szól..
http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20120227-trafiktorveny-dohany-kiskereskedelem-lazar-szerint-a-fidesz-irta-javaslatot.html Oligarchák mi? 😂apeszos
nem igazán értem, hogy mit várnak ettől. Emlékszem, anno középsuliban az ment, hogy 4-5 srác összedobta a benzin pénzt, 1 elkérte fater kocsiját, aztán go Romániába és hozták át a karton cigiket...

16-17 éves srácok. (akkor mi mehet nagyban?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az egész dohányzás elleni kampány erről szól..
http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20120227-trafiktorveny-dohany-kiskereskedelem-lazar-szerint-a-fidesz-irta-javaslatot.html Oligarchák mi? 😂
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
http://vastagbor.blog.hu/2012/02/27/maffiacsaladok?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_02_27&utm_campaign=index

Ó-ó, hogy mik vannak? Azt értem, hogy a mocskosrohadt judeobolsevikzsidórasszista kormány alatt ez volt, de most a NER csodálatos keretei között.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Érdekes interjú a nyugdíjhelyzetről: http://www.origo.hu/gazdasag/20120222-interju-nemeth-gyorgy-nyugdijszakertovel.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/02/24/megadoztatnak_a_kulfoldi_jovedelmeket/

szarházi banda.Amadeus91
ötletszerűen handabandáznak
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/02/24/megadoztatnak_a_kulfoldi_jovedelmeket/

szarházi banda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Oké, akkor hagyjuk Kínát. Bár Orbánék szerették volna.. 😀 De akkor csak magunkban puffoghatunk, hogy teljesen demokratikusan megúszhatja Hunvald, meg Hagyó is, meg az összes köcsög politikus, aki kilopja a seggem alól a sámlit is. Én meg alóluk rúgnám ki.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
... Néha irigylem a Kínai ítélkezést. Néha a muzulmánt is....apeszos
Azt ugye tudod, hogy a kínai bírók közül kb. 5%nak van szakirányú végzettsége? (már ha jól emlékszem)Zorddd
Mondom néha... Olyankor mondjuk, mikor tarkón lőnek egy polgármestert vagy mi a fasz van náluk, korrupcióért...apeszos
Hát azért ez erős csúsztatás 😊 Kínában rohadt nagy a korrupció, és mivel nagyon nagy ország, a legtöbb fel sem tűnik. Most is abból van gáz, hogy egy falu lakóinak összes földjét elvették, és cserébe alig kaptak kárpótlást, a falu fellázadt, a hadsereg körbevette a falut. Persze erről is alig hallani, nagyon kevés hír jut ki onnan ellenőrizetlenül.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
... Néha irigylem a Kínai ítélkezést. Néha a muzulmánt is....apeszos
Azt ugye tudod, hogy a kínai bírók közül kb. 5%nak van szakirányú végzettsége? (már ha jól emlékszem)Zorddd
Mondom néha... Olyankor mondjuk, mikor tarkón lőnek egy polgármestert vagy mi a fasz van náluk, korrupcióért...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ilyenkor csak arra lehet gondolni, hogy holló a hollónak ugye... De mit is várunk, mikor a nagy elszámoltató ugyanolyan jogosan ülhetne a vádlottak padján. Ha összegyűjtenék az ország politikusait pártra, felekezetre való tekintet nélkül, bármelyikre rábökhetnék becsukott szemmel, és rögtönítélő 5 év alsó hangon, kezdetnek...
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
... Néha irigylem a Kínai ítélkezést. Néha a muzulmánt is....apeszos
Azt ugye tudod, hogy a kínai bírók közül kb. 5%nak van szakirányú végzettsége? (már ha jól emlékszem)


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Aki tud angolul, az nyugtasson meg, hogy rosszul értem.
12. havi fizetés és nyugdíj – is out?apeszos
Gondolom megint arcoskodott valamit külföldön.zinedine5
Nagyon remélem. És azt is, hogy nem fogok meglepődni. Egyszer csak....

Viszont ez a Hunvald ügy. A pofám leszakad, ha ellopok egy autót többet kapok.
Nem értem, hogy ez hogy van?!? :/
Kapcsolati rendszer. Ezért lopnak olyan nyugodtan politikusék felé... Én ezért nyugodt szívvel egy tízest kiosztottam volna, + kényszermunka. Néha irigylem a Kínai ítélkezést. Néha a muzulmánt is....apeszos
mondom, bal ............
mondom, KÉZ! ..........
na


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aki tud angolul, az nyugtasson meg, hogy rosszul értem.
12. havi fizetés és nyugdíj – is out?apeszos
Gondolom megint arcoskodott valamit külföldön.zinedine5
Nagyon remélem. És azt is, hogy nem fogok meglepődni. Egyszer csak....

Viszont ez a Hunvald ügy. A pofám leszakad, ha ellopok egy autót többet kapok.
Nem értem, hogy ez hogy van?!? :/
Kapcsolati rendszer. Ezért lopnak olyan nyugodtan politikusék felé... Én ezért nyugodt szívvel egy tízest kiosztottam volna, + kényszermunka. Néha irigylem a Kínai ítélkezést. Néha a muzulmánt is....
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Aki tud angolul, az nyugtasson meg, hogy rosszul értem.
12. havi fizetés és nyugdíj – is out?apeszos
Gondolom megint arcoskodott valamit külföldön.

Viszont ez a Hunvald ügy. A pofám leszakad, ha ellopok egy autót többet kapok.
Nem értem, hogy ez hogy van?!? :/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aki tud angolul, az nyugtasson meg, hogy rosszul értem.
12. havi fizetés és nyugdíj – is out?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
hunvald györgy szabad ember.

visszakapta az autóparkját és a repülőgépét is. itt tartunk 2012-ben (is). hihetetlen.gabtsi
gyakorlatilag még meg is jutalmazzák.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hunvald györgy szabad ember.

visszakapta az autóparkját és a repülőgépét is. itt tartunk 2012-ben (is). hihetetlen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Az origós cikkből, amit Dzsoki linkelt, szerintem a legérdekesebb rész, hogyan viselkednek a sajtóval a CBA vezetői:

"Azt, hogy a kormánnyal jó kapcsolatot ápoló vállalkozói kör (...) hogyan fogadta a kényszerű veszteséget, nem sikerült megtudnunk."

"Lázár Vilmos ugyanis nem állt szóba az [origo]-val. "Nem szépeket írtak rólunk, úgyhogy önöknek nincs mit mondanom, viszonthallásra" (...)" 😂 1

"Ugyanígy tett a CBA-ban is tulajdonos Krupp József is, azzal a különbséggel, hogy ő egy hallón kívül bele sem szólt a telefonba." 😂 2

Pofátlanság1:
"A harmadik tulajdonos Breier László pedig (...) azzal hárította el megkeresésünket, hogy már nem visel semmilyen tisztséget a Resti Zrt.-ben. A vállalkozó viszont a hatályos cégnyilvántartás szerint nem mondott igazat (...)"

Pofátlanság2:
"A Resti budaörsi telephelyén ugyancsak hiába próbálkoztunk. A telefont felvevő munkatárs a vezérigazgató kapcsolása helyett első körben arra kért, hogy e-mailben tegyük fel kérdéseinket. Miután ezekre egy hét alatt sem érkezett válasz, újabb telefonos megkeresésünkre már kapcsolták Gazdag Ferencné vezérigazgatót, ő azonban csak annyit mondott, hogy a cégtulajdonosok a tudomása szerint már mindent elmondtak az [origo]-nak, amit akartak."Gogo
A mai Magyar Nemzet ezzel a témával foglalkozó cikkét sikerült úgy megírni, hogy a CBA egyszer sem szerepel benne 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az origós cikkből, amit Dzsoki linkelt, szerintem a legérdekesebb rész, hogyan viselkednek a sajtóval a CBA vezetői:

"Azt, hogy a kormánnyal jó kapcsolatot ápoló vállalkozói kör (...) hogyan fogadta a kényszerű veszteséget, nem sikerült megtudnunk."

"Lázár Vilmos ugyanis nem állt szóba az [origo]-val. "Nem szépeket írtak rólunk, úgyhogy önöknek nincs mit mondanom, viszonthallásra" (...)" 😂 1

"Ugyanígy tett a CBA-ban is tulajdonos Krupp József is, azzal a különbséggel, hogy ő egy hallón kívül bele sem szólt a telefonba." 😂 2

Pofátlanság1:
"A harmadik tulajdonos Breier László pedig (...) azzal hárította el megkeresésünket, hogy már nem visel semmilyen tisztséget a Resti Zrt.-ben. A vállalkozó viszont a hatályos cégnyilvántartás szerint nem mondott igazat (...)"

Pofátlanság2:
"A Resti budaörsi telephelyén ugyancsak hiába próbálkoztunk. A telefont felvevő munkatárs a vezérigazgató kapcsolása helyett első körben arra kért, hogy e-mailben tegyük fel kérdéseinket. Miután ezekre egy hét alatt sem érkezett válasz, újabb telefonos megkeresésünkre már kapcsolták Gazdag Ferencné vezérigazgatót, ő azonban csak annyit mondott, hogy a cégtulajdonosok a tudomása szerint már mindent elmondtak az [origo]-nak, amit akartak."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 885 — Saturday Night Lights
Újabb érdekes elemzés a Fidesz valódi kormányáról: http://index.hu/belfold/2012/02/23/kina_simicska_matolcsy_fellegi_harom_probaja/

... és még a CBA-val is kib@sztak:
http://www.origo.hu/itthon/20120222-kivasarolta-a-kormany-a-resti-zrtbol-a-cbatulajdonos-lazarfivereket.html

Elsőre azt hittem, odaszóltak, hogy "tesók, elégedjetek meg az Erzsébet-utalvány kizárólagosságával", de most látom, hogy már tárgyalnak az Auchannal és a Tescóval is. A hívők is szívnak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Igaz, ránk nem vonatkozik, ügyhogy Brüsszel csak ne parancsolgasson nekünk. Kapják be. Mocskos gyarmatosítok.zinedine5
Ez a stílus nálad valami ultima ratio ha már semmi se jut eszedbe? Csak mert nem először alkalmazod.
1. EU-párti vagyok.
2. De mint a Szájer-levél utáni vita során is megállapítható volt, ott se mindenki szent, ott is politikusok ülnek és ott is vannak politikai (és főleg gazdasági) érdekek, érdekütközések.
3. Ennek ellenére nagyon elszomorítónak találom, hogy a gyarmatosításos retorika szépen vonul be a szélsőjobbról jobbközépre és hogy a kormány a saját hibáit is az EU-ra próbálja kenni (pedig van az EU-nak elég hibája).
4. Viszont ez a blogbejegyzés teljesen bakot lőtt, mivel a hatos csomagot hiába mi kezdeményeztük az EU-ban, nem vonatkozik ránk, a vastagbőr mégis (és egy felvetésemre ezzel a bejegyezéssel válaszolva közvetlenül te is) összekutyulja a kettőt és tájékozatlanul, de nagy arccal levon egy tökéletesen rossz következtetést.
Majd erre a hibára rámutatva megint én vagyok az a vérfideszes, aki gumigerinccel tűzön-vízen keresztül védi a kormányt.

Tudod mit? Mostantól inkább jegelem ezt a topicot, felesleges a "jó kurva anyjukat ezeknek a szemeteknek" hangnemen és tartalmon kívül bármit is leírni.
Talán majd meg is kérek egy szerkesztőt hogy vonja össze a topikot gyűlölködjünk témával.atapapa
Bocs, hogy nem értek egyet veled és néha (viszonylag sokszor) nálad sokkal jobban kiborít ezeknek a balfaszsága meg pökhendisége.zinedine5
engedd el a füled mellett. Ha megnézed a magyar történelmet 10ből 9szer legalább 1 pökhendi fasz odakerült a húsosfazékhoz. Szal relax. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Mit kapnék ezen a blogon, ha bekommentelném, hogy az emlegetett intézkedéscsomag utáni szankciót csak eurózónás tagállamra lehet kiszabni, Magyarországra nem, ergo annak a csomagnak az égadta világon semmi köze nincs hozzánk 😊atapapa
Igaz, ránk nem vonatkozik, ügyhogy Brüsszel csak ne parancsolgasson nekünk. Kapják be. Mocskos gyarmatosítok.zinedine5
Ez a stílus nálad valami ultima ratio ha már semmi se jut eszedbe? Csak mert nem először alkalmazod.
1. EU-párti vagyok.
2. De mint a Szájer-levél utáni vita során is megállapítható volt, ott se mindenki szent, ott is politikusok ülnek és ott is vannak politikai (és főleg gazdasági) érdekek, érdekütközések.
3. Ennek ellenére nagyon elszomorítónak találom, hogy a gyarmatosításos retorika szépen vonul be a szélsőjobbról jobbközépre és hogy a kormány a saját hibáit is az EU-ra próbálja kenni (pedig van az EU-nak elég hibája).
4. Viszont ez a blogbejegyzés teljesen bakot lőtt, mivel a hatos csomagot hiába mi kezdeményeztük az EU-ban, nem vonatkozik ránk, a vastagbőr mégis (és egy felvetésemre ezzel a bejegyezéssel válaszolva közvetlenül te is) összekutyulja a kettőt és tájékozatlanul, de nagy arccal levon egy tökéletesen rossz következtetést.
Majd erre a hibára rámutatva megint én vagyok az a vérfideszes, aki gumigerinccel tűzön-vízen keresztül védi a kormányt.

Tudod mit? Mostantól inkább jegelem ezt a topicot, felesleges a "jó kurva anyjukat ezeknek a szemeteknek" hangnemen és tartalmon kívül bármit is leírni.
Talán majd meg is kérek egy szerkesztőt hogy vonja össze a topikot gyűlölködjünk témával.atapapa
Bocs, hogy nem értek egyet veled és néha (viszonylag sokszor) nálad sokkal jobban kiborít ezeknek a balfaszsága meg pökhendisége.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
http://vastagbor.blog.hu/2012/02/22/a_sikeres_magyar_eu_elnoksegzinedine5
Mit kapnék ezen a blogon, ha bekommentelném, hogy az emlegetett intézkedéscsomag utáni szankciót csak eurózónás tagállamra lehet kiszabni, Magyarországra nem, ergo annak a csomagnak az égadta világon semmi köze nincs hozzánk 😊atapapa
Igaz, ránk nem vonatkozik, ügyhogy Brüsszel csak ne parancsolgasson nekünk. Kapják be. Mocskos gyarmatosítok.zinedine5
Ez a stílus nálad valami ultima ratio ha már semmi se jut eszedbe? Csak mert nem először alkalmazod.
1. EU-párti vagyok.
2. De mint a Szájer-levél utáni vita során is megállapítható volt, ott se mindenki szent, ott is politikusok ülnek és ott is vannak politikai (és főleg gazdasági) érdekek, érdekütközések.
3. Ennek ellenére nagyon elszomorítónak találom, hogy a gyarmatosításos retorika szépen vonul be a szélsőjobbról jobbközépre és hogy a kormány a saját hibáit is az EU-ra próbálja kenni (pedig van az EU-nak elég hibája).
4. Viszont ez a blogbejegyzés teljesen bakot lőtt, mivel a hatos csomagot hiába mi kezdeményeztük az EU-ban, nem vonatkozik ránk, a vastagbőr mégis (és egy felvetésemre ezzel a bejegyezéssel válaszolva közvetlenül te is) összekutyulja a kettőt és tájékozatlanul, de nagy arccal levon egy tökéletesen rossz következtetést.
Majd erre a hibára rámutatva megint én vagyok az a vérfideszes, aki gumigerinccel tűzön-vízen keresztül védi a kormányt.

Tudod mit? Mostantól inkább jegelem ezt a topicot, felesleges a "jó kurva anyjukat ezeknek a szemeteknek" hangnemen és tartalmon kívül bármit is leírni.
Talán majd meg is kérek egy szerkesztőt hogy vonja össze a topikot gyűlölködjünk témával.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
http://vastagbor.blog.hu/2012/02/22/a_sikeres_magyar_eu_elnoksegzinedine5
Mit kapnék ezen a blogon, ha bekommentelném, hogy az emlegetett intézkedéscsomag utáni szankciót csak eurózónás tagállamra lehet kiszabni, Magyarországra nem, ergo annak a csomagnak az égadta világon semmi köze nincs hozzánk 😊atapapa
Igaz, ránk nem vonatkozik, ügyhogy Brüsszel csak ne parancsolgasson nekünk. Kapják be. Mocskos gyarmatosítok.zinedine5
meg kurva pirézek. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?