Darts

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Basszus, mit csinált a Bangalore a 20/20 bajnokok ligájában...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Srácok, azt nem tudjátok mi annak a sportnak a neve amit annó a Sport1 is közvetített. Kosárlabda volt az alap, azzal a nehezítéssel(vagy könnyítéssel), hogy gumiasztal volt berakva a palánkok alá. Nem tudom, hogy létezik-e még a sport(bár nem hiszem). Köszönöm a válaszokat előre is.pacheko11
letezik
http://en.wikipedia.org/wiki/SlamballJJ
és ismerem, aki most döntötte meg a legtávolabbról való zsákolás világrekordját :cool:

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Kösz. Egy sörrel szolgálhatok ha érdekel a dolog. 😉pacheko11
szerintem nem jarnal jol vele ha Szarvasrol Louisville-be kellene kuldened 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Kösz. Egy sörrel szolgálhatok ha érdekel a dolog. 😉

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Srácok, azt nem tudjátok mi annak a sportnak a neve amit annó a Sport1 is közvetített. Kosárlabda volt az alap, azzal a nehezítéssel(vagy könnyítéssel), hogy gumiasztal volt berakva a palánkok alá. Nem tudom, hogy létezik-e még a sport(bár nem hiszem). Köszönöm a válaszokat előre is.pacheko11
letezik
http://en.wikipedia.org/wiki/Slamball


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Srácok, azt nem tudjátok mi annak a sportnak a neve amit annó a Sport1 is közvetített. Kosárlabda volt az alap, azzal a nehezítéssel(vagy könnyítéssel), hogy gumiasztal volt berakva a palánkok alá. Nem tudom, hogy létezik-e még a sport(bár nem hiszem). Köszönöm a válaszokat előre is.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2011/08/06/nemes_pisztolyhiba_miatt_bukta_az_eb-aranyat/
Miért van olyan érzésem, hogyha normális körülmények lennének a magyar sportlövőknek, akkor ilyen nem fordulna elő?

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
X Games-hez stream, ha valaki esetleg nem tud aludni: http://www.norwaysport.co.uk/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hirtelen meg akik eszembe jutnak : ryan scheckler a volt tinisztar es bob burnquist aki egyszer 98 pontos futamot rakott ki felcsoben.Fake
Burnquist 98 pontosát nagyon adom, de inkább Rodney Mullen 😊
THPS video, gondolom ismerős pár embernek 😊 http://www.youtube.com/watch?v=PcbCCFb0zXI
meg egy kis oldschool: http://www.youtube.com/watch?v=GriUrIcfEew

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Dale-Robertson mekkora meccs volt már. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szeretnék kérni extrém sportoló neveket, mert ha unatkozok csinálnék róluk siget. Jöhetnek híres, hírhedt gördeszkások, korisok, bicajosok, szörfösök, krikettesek és ami eszetekbe jut. Kösz.Matthew99
Szerintem az extrémsportok öt királya: Tony Hawk (gördeszka), Matt Hoffman és Dave Mirra (BMX), Shaun White (snowboard és gördeszka), illetve Kelly Slater (szörf). Aztán persze lehet ezt a végletekig fokozni, de talán ők azok, akik nevei egy X-games terén járatlanabbnak (mint pl. én) is ismerősen csengenekJJ
Én a top5-be betenném Travis Pastrana-t.Sobri Jóska
tony hawk kortarsa es nagy rivalisa andy mcdonald is top5 kozeli arc. szvsz csak azert nem ismerik annyian mert hat hawkkal egyutt kellett versenyeznie igy nem nyerhetett annyit. de 2x sikerult levernie felcsoben es a parosok felcso versenyenek 97es bevezetese utan zsinorban 6x nyertek egyutt. vmint a legtobb x games erme neki van.
hirtelen meg akik eszembe jutnak : ryan scheckler a volt tinisztar es bob burnquist aki egyszer 98 pontos futamot rakott ki felcsoben.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Szeretnék kérni extrém sportoló neveket, mert ha unatkozok csinálnék róluk siget. Jöhetnek híres, hírhedt gördeszkások, korisok, bicajosok, szörfösök, krikettesek és ami eszetekbe jut. Kösz.Matthew99
Szerintem az extrémsportok öt királya: Tony Hawk (gördeszka), Matt Hoffman és Dave Mirra (BMX), Shaun White (snowboard és gördeszka), illetve Kelly Slater (szörf). Aztán persze lehet ezt a végletekig fokozni, de talán ők azok, akik nevei egy X-games terén járatlanabbnak (mint pl. én) is ismerősen csengenekJJ
Én a top5-be betenném Travis Pastrana-t.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Csak a pontosság kedvéért: a krikett nem extrém sport.Dzsokijuing
Igen, gyanús volt nekem is 😀 Én is csak példaként hoztam fel, hogy ha valakinek más sport jut eszébe azt is írhatja.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
Szeretnék kérni extrém sportoló neveket, mert ha unatkozok csinálnék róluk siget. Jöhetnek híres, hírhedt gördeszkások, korisok, bicajosok, szörfösök, krikettesek és ami eszetekbe jut. Kösz.Matthew99
Szerintem az extrémsportok öt királya: Tony Hawk (gördeszka), Matt Hoffman és Dave Mirra (BMX), Shaun White (snowboard és gördeszka), illetve Kelly Slater (szörf). Aztán persze lehet ezt a végletekig fokozni, de talán ők azok, akik nevei egy X-games terén járatlanabbnak (mint pl. én) is ismerősen csengenek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Szeretnék kérni extrém sportoló neveket, mert ha unatkozok csinálnék róluk siget. Jöhetnek híres, hírhedt gördeszkások, korisok, bicajosok, szörfösök, krikettesek és ami eszetekbe jut. Kösz.Matthew99
Danny Macaskill, Pierre-Luc Gagnon, Mike Montgomeryeaglesmcnabb
Csak a pontosság kedvéért: a krikett nem extrém sport.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szeretnék kérni extrém sportoló neveket, mert ha unatkozok csinálnék róluk siget. Jöhetnek híres, hírhedt gördeszkások, korisok, bicajosok, szörfösök, krikettesek és ami eszetekbe jut. Kösz.Matthew99
Danny Macaskill, Pierre-Luc Gagnon, Mike Montgomery

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Szeretnék kérni extrém sportoló neveket, mert ha unatkozok csinálnék róluk siget. Jöhetnek híres, hírhedt gördeszkások, korisok, bicajosok, szörfösök, krikettesek és ami eszetekbe jut. Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért látszik, hogy tornához sem feltétlenül kell sok ész: http://sportgeza.hu/sport/2011/06/23/a_magyar_tornasz_nem_akar_japanba_utazni/

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
röplabdában csak a Georgia Tech

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akinek van digije és akar nézni szép, fiatal magyar röpis lányokat az kapcsoljon oda. A világranglista 21. csehek ellen játszunk, és most egész ügyesek vagyunk. 😊

szerk: Hát sajnos végül bejött a papírforma és kikaptunk, de a 3. szettben nagyon jól voltunk és kicsit szerelmes lettem Horváth Dórába. 😀

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
1 óra múlva, délben kezdődik az eurosport 2-n a State of Origin második felvonása, aki teheti, ne hagyja ki
http://rugbyleague.blog.nepsport.hu/archives/2011/06/15/Ki_allitja_meg_a_queenslandi_sztarokat/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Overdose 4. lett. Mindenki sokkal rosszabbat várt tőle, nem gyenge. 😊 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
a 2011-es Belmont Stakes
http://www.youtube.com/watch?v=3hrMqjXdchY

az időjárás egy kissé befolyásolta a versenyt, sajnos Shackleford megint leúcszott az első helyről, pedig nagyot rajtolt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Köszönet DoM-nak az America's Cup ismertetőjét 😊JJ
A témához jól illik a "Wind" c. mozi is - keresztségben a "Szelek szárnyán" nevet kapta. A történetben felismerhető az a bizonyos '83-as címvesztés.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
JJ, bevetted a K-1-et a naptárba?Sobri Jóska
már be, csak most meg vagyok egy kicsit csúszva úgy mindennelJJ
Oké, oké, csak a naptárba a múltkor még nem láttam, és megígértem, hogy ha beveszed megírom. És majd meg is fogom. 😊