Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
Egy részről ha megnézed az angolok nyilatkozatait, egyikük sem bírózott. Más részről, ha pl 3 11est érdemlő szabálytalanság történt akkor miért jó indok, kifogás az, hogy ne rinyálj kaptál már 2őt. Hát ilyen hozzáállással a 2. után a franciák agyon rúghatták volna az összes angolt a saját 11esükön belül, mert már kaptak két büntetőt, több nem jár nekik.
Sixo
Hmm.
Akkor szerinted az alábbi 2 nyilatkozat egyenértékű és egyik sem foglalkozik a bíróval:

Nyilatkozat 1:
Szoros meccs volt, sajnos nem nyertünk.

Nyilatkozat 2:
Szoros meccs volt, sajnos nem nyertünk, a bíráskodással nem akarok foglalkozni.

Érted, ha már akárhogy megemlíti a bírót, az azt jelenti, valami szerinte nem stimmelt.

A 2db 11-sel nem azt mondom, hogy többet nem kaphatnak, hanem őszintén érdeklődöm, mi az ami miatt haragszanak a bíróra? Mert én, bár nekik drukkoltam, nem láttam meg nem adott büntetőt (az első félidős kívül volt szerintem), kiállítást semmit.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 867
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Arról nem beszélve hogy kb tesónemzet az argentin az olasszal. Fura.
Tony Adams
Horváttal is szomszédok! Szerintem itt nem lesz részrehajlás emiatt. Más dolog, hogy Messi miatt Argentínok alapból elönyböl indulnak.
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Arról nem beszélve hogy kb tesónemzet az argentin az olasszal. Fura.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
itt jon elo a formatum.
az, hogy egyszer vki jol teljesit nem jelent semmit. hosszu tavot kell nezni.
marokko hol lesz a kovetkezo afrika kupan vagy vb-n?
YoungZeeZee
Mit számít?
A 2002-es törökök hol vannak? Vagy a 96-os EB-döntős csehek, vagy a görög európabajnokok.
Volt egy jól kifutott generációjuk, szerencsés együttállás, sok meló, és elértek valamit.
Mondjuk Brazília vagy a németek mindig ott vannak a topon, nem csak világverseny évében, hanem kvázi amióta focit nézek mindig, mégse mindig ők döntőznek.
Elmúlt 5 VB-döntőben 8 csapat egyszer, kettő kétszer szerepelt, EB-döntőkben dettó.
Ilyen ma már a foci, nincs mindentvivő topfavorit.
Van kb. 10-20 csapat amelyek közül bárki nyerhet, "napi forma dönt" alapon, és van 20-50, akik közül bármelyik elődöntőbe juthat, ha kijön a lépes.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
portugalokat nem ertettem. de az angoloknal nem az volt, hogy nem biroztak, legalabbis Southgate egyenesen kimondta, hogy nem foglalkozik azzal, Kane sem irt ilyet. volt masoknak bmi hasonlo nyilatkozata?

de amugy a legdurvabb az argentinok birozasa volt ...
csebi
na ja, nyerni is kell tudni emelt fővel, nem csak veszíteni
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
Egy részről ha megnézed az angolok nyilatkozatait, egyikük sem bírózott. Más részről, ha pl 3 11est érdemlő szabálytalanság történt akkor miért jó indok, kifogás az, hogy ne rinyálj kaptál már 2őt. Hát ilyen hozzáállással a 2. után a franciák agyon rúghatták volna az összes angolt a saját 11esükön belül, mert már kaptak két büntetőt, több nem jár nekik.
Sixo
ez olyan mint azok a reklomalasok, hogy miert sarga ez az elso szabalytalansagom.
pirosat is lehet kapni a kozepkezdes utan, nincs idohoz vagy becsuszashoz kotve.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
Egy részről ha megnézed az angolok nyilatkozatait, egyikük sem bírózott. Más részről, ha pl 3 11est érdemlő szabálytalanság történt akkor miért jó indok, kifogás az, hogy ne rinyálj kaptál már 2őt. Hát ilyen hozzáállással a 2. után a franciák agyon rúghatták volna az összes angolt a saját 11esükön belül, mert már kaptak két büntetőt, több nem jár nekik.

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
itt jon elo a formatum.
az, hogy egyszer vki jol teljesit nem jelent semmit. hosszu tavot kell nezni.
marokko hol lesz a kovetkezo afrika kupan vagy vb-n?
YoungZeeZee
kit érdekel?
pont erről szól az egyenes kiesés, 1 hiba és dovicsdenya
nfl rájátszás ugyanez

az nba, nhl igazsságosabb
még a bl is

de vajon jobb?
Negritis, a vajda
1 meccsen nyerhetnek kicsik es ez jo vmilyen szempontbol.Best of 7 ott mar az a csapat nyer altalaban aki tenyleg jobb erokbol all es jobbak.

En pl nem hittem volna h a horvatok 4-ben lesznek az elmult vb negyesei kozul.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
portugalokat nem ertettem. de az angoloknal nem az volt, hogy nem biroztak, legalabbis Southgate egyenesen kimondta, hogy nem foglalkozik azzal, Kane sem irt ilyet. volt masoknak bmi hasonlo nyilatkozata?

de amugy a legdurvabb az argentinok birozasa volt ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
itt jon elo a formatum.
az, hogy egyszer vki jol teljesit nem jelent semmit. hosszu tavot kell nezni.
marokko hol lesz a kovetkezo afrika kupan vagy vb-n?
YoungZeeZee
kit érdekel?
pont erről szól az egyenes kiesés, 1 hiba és dovicsdenya
nfl rájátszás ugyanez

az nba, nhl igazsságosabb
még a bl is

de vajon jobb?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
Oszinten egy marokko 1 szinten van a portugalokkal?
YoungZeeZee
Tegnapelőtt egy szinten volt. Számomra nem volt olyan élmény, hogy a portugálok milyen jók, meg pánikszerüen védekeznek a marokkóiak.
Volt egy jól felépített taktikájuk, amivel a portugálok semmit nem tudtak kezdeni. Ez nyilván edző kérdés.

Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
nevek, érték, hagyományok alapján a portugálok bőven jobbak
ahogy pl a brazilok is mint a horvátok
az hogy az eredmény ezt nem tükrözi edzői és hozzáállásbeli különbség
(szerencsében nem hiszek, ha kifelé pattan a kapufáról az skill issue nem luck)

portugálok mindig mindenen sírnak nem lep meg
angolok esetében kicsit ellenük fújt a bíró, de nem annyira hogy ezen lehessen sírni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
Oszinten egy marokko 1 szinten van a portugalokkal?
YoungZeeZee
Tegnapelőtt egy szinten volt. Számomra nem volt olyan élmény, hogy a portugálok milyen jók, meg pánikszerüen védekeznek a marokkóiak.
Volt egy jól felépített taktikájuk, amivel a portugálok semmit nem tudtak kezdeni. Ez nyilván edző kérdés.

Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
én már szombaton is kérdeztem, hogy mégis mit hisztiznek?
volt egy véleményes tizi/szabad eset, de azért nálam cserébe meg a megadott tizi is véleményes volt, szóval 1-1 a dolog
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
Oszinten egy marokko 1 szinten van a portugalokkal?
YoungZeeZee
Tegnapelőtt egy szinten volt. Számomra nem volt olyan élmény, hogy a portugálok milyen jók, meg pánikszerüen védekeznek a marokkóiak.
Volt egy jól felépített taktikájuk, amivel a portugálok semmit nem tudtak kezdeni. Ez nyilván edző kérdés.

Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
egy szint, lehet. a magyarok is egy szintent voltak 1 meccsen a horvatokkal, sot legyoztek oket. aztan oda-vissza albania.
itt jon elo a formatum.
az, hogy egyszer vki jol teljesit nem jelent semmit. hosszu tavot kell nezni.
marokko hol lesz a kovetkezo afrika kupan vagy vb-n?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
Érthető.
Kell mondani valamit.
Ritka, hogy azt mondja egy vesztes meccs után egy csapat, hogy "ma kifogtak rajtunk" vagy "ma az ellenfél taktikában és megvalósításban egyaránt fölénk nőtt", esetleg, hogy "ezt elszartuk, mást kellett volna, majd legközelebb".
Tipikus emberi dolog a hibát mindig másban keresni, sportban azért ez -lássuk be- nem túl ritka, amekkora egók tobzódnak ott.
Őszentsége Sobri Jóska
en azt nem ertem mikorazt mondjak h ketto tizit kaptak.
egy meccsen lehet kapni 100 tizit is, nincs korlatozva.
ha tizi akkor tizi.
vagy azokat a tiziket kamura fujtak?
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
Érthető.
Kell mondani valamit.
Ritka, hogy azt mondja egy vesztes meccs után egy csapat, hogy "ma kifogtak rajtunk" vagy "ma az ellenfél taktikában és megvalósításban egyaránt fölénk nőtt", esetleg, hogy "ezt elszartuk, mást kellett volna, majd legközelebb".
Tipikus emberi dolog a hibát mindig másban keresni, sportban azért ez -lássuk be- nem túl ritka, amekkora egók tobzódnak ott.

több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
Oszinten egy marokko 1 szinten van a portugalokkal?
YoungZeeZee
Tegnapelőtt egy szinten volt. Számomra nem volt olyan élmény, hogy a portugálok milyen jók, meg pánikszerüen védekeznek a marokkóiak.
Volt egy jól felépített taktikájuk, amivel a portugálok semmit nem tudtak kezdeni. Ez nyilván edző kérdés.

Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
Oszinten egy marokko 1 szinten van a portugalokkal?
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
epp ezert fura, hogy itt a forumon is tok ertelmes emberek, akik utananeznek a reszleteknek is, igy oromkodnek vagy karognak fuggoen attol, hogy melyik csapatrol van szo.
csebi
Ilyen a szurkolói mentalitás, az emberi természet, erősen érzelemvezérelt, nem logikus.

több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Mateu Lahozt hazaküldte a FIFA, nem vezet több meccset az idei vb-n.
Everybody happy
zacknorb
Sajnálom, a büntetőlapos fogadásaim hiányolni fogják!! 😭
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Mateu Lahozt hazaküldte a FIFA, nem vezet több meccset az idei vb-n.
Everybody happy
zacknorb
too little, too late
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
hagyományok, sztárok aránya?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Mateu Lahozt hazaküldte a FIFA, nem vezet több meccset az idei vb-n.
Everybody happy