Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
grund?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
1962 óta nem volt címvédés, a franciáknak még van rá esélyük...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Viszont érdekes, mennyire későn kezdték a meccseket, gyakorlatilag fullra Európára hangolva és nem a saját kontinensükre.
NB2
2 óra csak az eltolódás a közép-európai időzónához képest.

2026-ra kíváncsi leszek, bevállalnak-e majd olyanokat, mint az 1994-esek, akik hajlandóak voltak délben játszani a vb-döntőt, hogy Európa emberi időben láthassa.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Viszont érdekes, mennyire későn kezdték a meccseket, gyakorlatilag fullra Európára hangolva és nem a saját kontinensükre.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Az mennyire szokas, hogy VB-n egy nemzet meccsere szomszedos nemzet allampolgarat kuldik?
undisputedly
Amikor 2002-ben a német-koreai VB-elődöntőre svájci bírót (Urs Meier, a világ akkori egyik legjobbja) küldött a FIFA, az azért eléggé egyértelmű jelzés volt a részükről, hogy elengedték a sárgák kezét és tőlük mostantól kikaphatnak.

Azok után, hogy az olaszok meg a spanyolok ellen megkapták a drogcsempész, a napnál is világosabban korrumpálható Morenót, plusz a sehol sem jegyzett harmadik világbeli és magyar partjelzőket.


Egyébként az argentinoknak nincs miért sírni, egyrészt mert még mindig versenyben vannak.
Másrészt egy VB-döntőt már vesztettek el olasz bíróval 8 éve, szóval még csak olyan nagy segítséget se fog jelenteni.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Van olyan bíró aki megfelelő lenne? Akinek nincs valami előzménye, van komoly rutinja, nem szidja senki, nem valamelyik havernemzettől való?
zavi27
Szegény Yoshimi Yamashita az egész VBn a kispadoknál volt, ami s.rt rádobálhattak az edzők, megérdemelne egy elődöntöt. 😀

De amúgy Marciniak, Sibert, Kovács Pisti vagy valamelyik ázsiai bíró is mehetett volna.
Tony Adams
Az mennyire szokas, hogy VB-n egy nemzet meccsere szomszedos nemzet allampolgarat kuldik?

Remelem kiesnek a nagykepu Argentinok, de azert egy ilyen kapcsolatnal siman benne van barmilyen iranyu elfogultsag.

Es ez megiscsak egy VB, nem kontinens viadal.
undisputedly
Úgy látom nem unjátok mèg 😏😉

 m.nemzetisport.hu/foci-vb-2022/vb-2022-scaloni-szerint-tevesen-belyegzik-meg-a-csapatat-2929187
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Van olyan bíró aki megfelelő lenne? Akinek nincs valami előzménye, van komoly rutinja, nem szidja senki, nem valamelyik havernemzettől való?
zavi27
Szegény Yoshimi Yamashita az egész VBn a kispadoknál volt, ami s.rt rádobálhattak az edzők, megérdemelne egy elődöntöt. 😀

De amúgy Marciniak, Sibert, Kovács Pisti vagy valamelyik ázsiai bíró is mehetett volna.
Tony Adams
Az mennyire szokas, hogy VB-n egy nemzet meccsere szomszedos nemzet allampolgarat kuldik?

Remelem kiesnek a nagykepu Argentinok, de azert egy ilyen kapcsolatnal siman benne van barmilyen iranyu elfogultsag.

Es ez megiscsak egy VB, nem kontinens viadal.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Van olyan bíró aki megfelelő lenne? Akinek nincs valami előzménye, van komoly rutinja, nem szidja senki, nem valamelyik havernemzettől való?
zavi27
Szegény Yoshimi Yamashita az egész VBn a kispadoknál volt, ami s.rt rádobálhattak az edzők, megérdemelne egy elődöntöt. 😀

De amúgy Marciniak, Sibert, Kovács Pisti vagy valamelyik ázsiai bíró is mehetett volna.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Van olyan bíró aki megfelelő lenne? Akinek nincs valami előzménye, van komoly rutinja, nem szidja senki, nem valamelyik havernemzettől való?
zavi27
Persze jogos, a legtöbb bíróval vannak gondok, de azért szerintem egy vb-re lehetne a feltételeknek megfelelő 8-10 sporit találni, vagy olyant aki ezekhez nagyon közel áll és nem olyanokat akik a 85. percben lefújnak egy meccset vagy nincsenek azzal tisztában, hogy 16oson belül is van előnyszabály, esetleg akkora pózerek, mint Elton John fénykorában. Sajnos itt Lahoz, Orsato vagy az afrikai játékvezető személyében sikerült az elmúlt 1 évben legalább egy szélsőségesen nagy tévedést bemutató sporit idehozni.

több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
A több, mint 5,5 lap 1,93-ért jó lehet, tekintve a nyomást, a tétet

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Van olyan bíró aki megfelelő lenne? Akinek nincs valami előzménye, van komoly rutinja, nem szidja senki, nem valamelyik havernemzettől való?
zavi27
Tuti nem reklamálnának az argentinok, ha egy brazil sporit kaptak volna. 😀
Nyilvan aki nekik szurkol azt kicsit sem zavarja hogy pont egy olaszt kaptak. Szerintem lenne megfelelő bíró, de az hogy egy olaszt kaptak, talan a legszarabb 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Van olyan bíró aki megfelelő lenne? Akinek nincs valami előzménye, van komoly rutinja, nem szidja senki, nem valamelyik havernemzettől való?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 311 — Cowboys fan
Egyébként elkezdtem ezt a 2002es világbajnok brazil csapatot nézegetni. Többen mondtátok, hogy az ideiből senki sem férne oda be. Nah most nevek alapján én egy 5-6 nevet be tudtam szuszakolni a kezdőbe, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy van egy hatalmas különbség az akkori brazil csapat és a mostani között. A mostaniban 4 nem európában játszó játékos van. Mind a 4 a keret legszélén van, Weverton, Dani Alves, Everton, Pedro. A 2002os keretben 13 Brazíliában játszó játékos volt a 23as keretben.
Sixo
nem ez a fundamentális különbség, hanem hogy ott volt egy Juninho, Kaka, Ronaldinho aki tudta szervezni is a játékot
a mostaniból ez hiányzik
Negritis, a vajda
Az egyenes kiesésesben Kaka egy mp-t sem játszott.
Juninho Paulistára nem mint játékszervező emlékszem vissza, és ő 5 percet játszott. Lehet Juninho Pernambukano-val kevered, de ő nem volt ott a VB-n.
Ronaldinho meg ekkor 22 éves volt és a PSG-ben játszott. Sokall inkább az 1vs1ezése volt meghatározó.
Sixo
Az mit bizonyit h 20 evvel ezelott mennyi jatekos jatszott otthon es most mennyi?
YoungZeeZee
Nem állítottam, hogy bizonyít bármit is, csak, mint érdekesség említettem meg, hogy tele volt haza focistával, illetve a később 5-10 múlva nagy karriert befutó játékosok, akikre sokan emlékeznek mint név ebből a korból, még otthon játszottak és ebben a válogatottban nem sok szerepet kaptak. Bár mondjuk így belegondolva, arra elég jó bizonyíték, hogy azok a senki se férne be a mostaniak közül a 2002es keretbe kijelentések eltúlzottak.
Sixo
semmi extra, azóta mérhetetlen mennyiségű pénz ömlött bele a sportágba, és Európában ez sokkal több, mint Brazíliában, sokkal több információ elérhető a labdarúgókról, és hamarabb kiemelhetők a kiemelkedő tehetségek.
húsz éve még azért felnőtt szinten virítaniuk kellett valamit, mielőtt észrevették őket, a katalányok már 21 éves korában hozták el a fetrengős cét, pár éve a Real már 18 éves korukban el tudta hozni a két brazil bohócát.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyébként elkezdtem ezt a 2002es világbajnok brazil csapatot nézegetni. Többen mondtátok, hogy az ideiből senki sem férne oda be. Nah most nevek alapján én egy 5-6 nevet be tudtam szuszakolni a kezdőbe, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy van egy hatalmas különbség az akkori brazil csapat és a mostani között. A mostaniban 4 nem európában játszó játékos van. Mind a 4 a keret legszélén van, Weverton, Dani Alves, Everton, Pedro. A 2002os keretben 13 Brazíliában játszó játékos volt a 23as keretben.
Sixo
nem ez a fundamentális különbség, hanem hogy ott volt egy Juninho, Kaka, Ronaldinho aki tudta szervezni is a játékot
a mostaniból ez hiányzik
Negritis, a vajda
Az egyenes kiesésesben Kaka egy mp-t sem játszott.
Juninho Paulistára nem mint játékszervező emlékszem vissza, és ő 5 percet játszott. Lehet Juninho Pernambukano-val kevered, de ő nem volt ott a VB-n.
Ronaldinho meg ekkor 22 éves volt és a PSG-ben játszott. Sokall inkább az 1vs1ezése volt meghatározó.
Sixo
Az mit bizonyit h 20 evvel ezelott mennyi jatekos jatszott otthon es most mennyi?
YoungZeeZee
Nem állítottam, hogy bizonyít bármit is, csak, mint érdekesség említettem meg, hogy tele volt haza focistával, illetve a később 5-10 múlva nagy karriert befutó játékosok, akikre sokan emlékeznek mint név ebből a korból, még otthon játszottak és ebben a válogatottban nem sok szerepet kaptak. Bár mondjuk így belegondolva, arra elég jó bizonyíték, hogy azok a senki se férne be a mostaniak közül a 2002es keretbe kijelentések eltúlzottak.

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
Oszinten egy marokko 1 szinten van a portugalokkal?
YoungZeeZee
Szerintem a kezdő 11 sérültek nélkül igen, ahogy a horvátoknak is. De mondjuk azt hogy 7-9 játékos biztosan, és ha a kiegészítő játékosok nem hibáznak akkor megvannak. A baj ott kezdődik, amikor cserélni kell, vagy valaki kiesik, mert akkor romlik a minőség. Pl En-Nesyri jobb mint akármelyik horvát csatár, de Goncalo Ramosnál is megkockáztatom hogy jobb ebben a pillanatban, de amikor bejön Cheddira, na akkor bajok lesznek. Marokkó vagy a horvátok nem tudnak olyan luxussal cserélni mint a nagyobb csapatok.
Heisman nádor
Ezz igy nem tudok es nem lehet vitatozni.
Ha pl az alban keretet csekkolod a magyarok ellen akkor kb papirforma volt a ket vereseg.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
Egyébként elkezdtem ezt a 2002es világbajnok brazil csapatot nézegetni. Többen mondtátok, hogy az ideiből senki sem férne oda be. Nah most nevek alapján én egy 5-6 nevet be tudtam szuszakolni a kezdőbe, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy van egy hatalmas különbség az akkori brazil csapat és a mostani között. A mostaniban 4 nem európában játszó játékos van. Mind a 4 a keret legszélén van, Weverton, Dani Alves, Everton, Pedro. A 2002os keretben 13 Brazíliában játszó játékos volt a 23as keretben.
Sixo
nem ez a fundamentális különbség, hanem hogy ott volt egy Juninho, Kaka, Ronaldinho aki tudta szervezni is a játékot
a mostaniból ez hiányzik
Negritis, a vajda
Az egyenes kiesésesben Kaka egy mp-t sem játszott.
Juninho Paulistára nem mint játékszervező emlékszem vissza, és ő 5 percet játszott. Lehet Juninho Pernambukano-val kevered, de ő nem volt ott a VB-n.
Ronaldinho meg ekkor 22 éves volt és a PSG-ben játszott. Sokall inkább az 1vs1ezése volt meghatározó.
Sixo
Az mit bizonyit h 20 evvel ezelott mennyi jatekos jatszott otthon es most mennyi?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A Harry Kane eset meg a legrosszabb szenárió alapján is egy nagyon jó helyről szabad és talán még sárga is a védőnek (Upamecano?).
Sixo
ha kívül van azt nem ítélheti meg jelenleg asszem
csak bünti/nem bünti-gól volt-e (les, fault) és pirosat nézhetnek asszem vissza
Negritis, a vajda
Mi az, hogy nem ítélheti meg? Max a VAR, de hát ha már a VAR-t kell igénybe venni akkor a bíró elrontotta. Az, hogy a VAR-al mit lehet visszanézni az semmiben sem mentesíti a bírót, ezt nem is értem. Ami történt a pályán azt kellett volna fújnia a bírónak, és az biztos nem a mehet tovább volt. Lefújja a szabálytalánságot, vagy bent vagy kint, aztán max a VAR felülbírálja, hogy kint vagy bent volt-e. Az, hogy nem fújt semmi és a VAR így nem tudod közbeszólni az igenis a bíró hibája.
Sixo
én most csak a VAR-ra gondoltam
de igen az egy bírói hiba volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A Harry Kane eset meg a legrosszabb szenárió alapján is egy nagyon jó helyről szabad és talán még sárga is a védőnek (Upamecano?).
Sixo
ha kívül van azt nem ítélheti meg jelenleg asszem
csak bünti/nem bünti-gól volt-e (les, fault) és pirosat nézhetnek asszem vissza
Negritis, a vajda
Mi az, hogy nem ítélheti meg? Max a VAR, de hát ha már a VAR-t kell igénybe venni akkor a bíró elrontotta. Az, hogy a VAR-al mit lehet visszanézni az semmiben sem mentesíti a bírót, ezt nem is értem. Ami történt a pályán azt kellett volna fújnia a bírónak, és az biztos nem a mehet tovább volt. Lefújja a szabálytalánságot, vagy bent vagy kint, aztán max a VAR felülbírálja, hogy kint vagy bent volt-e. Az, hogy nem fújt semmi és a VAR így nem tudod közbeszólni az igenis a bíró hibája.

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok
Negritis, a vajda
ok ezt ertem. de miert jelentjuk ki A csapatra, hogy nem kis/kozepcsapat mikozben B-re meg igen? mikozben a tenyek nem ezt mutatjak ...
csebi
Oszinten egy marokko 1 szinten van a portugalokkal?
YoungZeeZee
Szerintem a kezdő 11 sérültek nélkül igen, ahogy a horvátoknak is. De mondjuk azt hogy 7-9 játékos biztosan, és ha a kiegészítő játékosok nem hibáznak akkor megvannak. A baj ott kezdődik, amikor cserélni kell, vagy valaki kiesik, mert akkor romlik a minőség. Pl En-Nesyri jobb mint akármelyik horvát csatár, de Goncalo Ramosnál is megkockáztatom hogy jobb ebben a pillanatban, de amikor bejön Cheddira, na akkor bajok lesznek. Marokkó vagy a horvátok nem tudnak olyan luxussal cserélni mint a nagyobb csapatok.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyébként elkezdtem ezt a 2002es világbajnok brazil csapatot nézegetni. Többen mondtátok, hogy az ideiből senki sem férne oda be. Nah most nevek alapján én egy 5-6 nevet be tudtam szuszakolni a kezdőbe, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy van egy hatalmas különbség az akkori brazil csapat és a mostani között. A mostaniban 4 nem európában játszó játékos van. Mind a 4 a keret legszélén van, Weverton, Dani Alves, Everton, Pedro. A 2002os keretben 13 Brazíliában játszó játékos volt a 23as keretben.
Sixo
nem ez a fundamentális különbség, hanem hogy ott volt egy Juninho, Kaka, Ronaldinho aki tudta szervezni is a játékot
a mostaniból ez hiányzik
Negritis, a vajda
Az egyenes kiesésesben Kaka egy mp-t sem játszott.
Juninho Paulistára nem mint játékszervező emlékszem vissza, és ő 5 percet játszott. Lehet Juninho Pernambukano-val kevered, de ő nem volt ott a VB-n.
Ronaldinho meg ekkor 22 éves volt és a PSG-ben játszott. Sokall inkább az 1vs1ezése volt meghatározó.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
A Harry Kane eset meg a legrosszabb szenárió alapján is egy nagyon jó helyről szabad és talán még sárga is a védőnek (Upamecano?).
Sixo
ha kívül van azt nem ítélheti meg jelenleg asszem
csak bünti/nem bünti-gól volt-e (les, fault) és pirosat nézhetnek asszem vissza

nba-ben volt ilyen még asszem a lakers-miami döntőn hogy volt egy fault/kint a labda/kiről kint
de csak az egyiket nézhették vissza és hiába látták hogy ott a másik azt nem fújhatták be

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Egyébként elkezdtem ezt a 2002es világbajnok brazil csapatot nézegetni. Többen mondtátok, hogy az ideiből senki sem férne oda be. Nah most nevek alapján én egy 5-6 nevet be tudtam szuszakolni a kezdőbe, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy van egy hatalmas különbség az akkori brazil csapat és a mostani között. A mostaniban 4 nem európában játszó játékos van. Mind a 4 a keret legszélén van, Weverton, Dani Alves, Everton, Pedro. A 2002os keretben 13 Brazíliában játszó játékos volt a 23as keretben.
Sixo
nem ez a fundamentális különbség, hanem hogy ott volt egy Juninho, Kaka, Ronaldinho aki tudta szervezni is a játékot
a mostaniból ez hiányzik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
Egy részről ha megnézed az angolok nyilatkozatait, egyikük sem bírózott. Más részről, ha pl 3 11est érdemlő szabálytalanság történt akkor miért jó indok, kifogás az, hogy ne rinyálj kaptál már 2őt. Hát ilyen hozzáállással a 2. után a franciák agyon rúghatták volna az összes angolt a saját 11esükön belül, mert már kaptak két büntetőt, több nem jár nekik.
Sixo
Hmm.
Akkor szerinted az alábbi 2 nyilatkozat egyenértékű és egyik sem foglalkozik a bíróval:

Nyilatkozat 1:
Szoros meccs volt, sajnos nem nyertünk.

Nyilatkozat 2:
Szoros meccs volt, sajnos nem nyertünk, a bíráskodással nem akarok foglalkozni.

Érted, ha már akárhogy megemlíti a bírót, az azt jelenti, valami szerinte nem stimmelt.

A 2db 11-sel nem azt mondom, hogy többet nem kaphatnak, hanem őszintén érdeklődöm, mi az ami miatt haragszanak a bíróra? Mert én, bár nekik drukkoltam, nem láttam meg nem adott büntetőt (az első félidős kívül volt szerintem), kiállítást semmit.
vpi
Nálam ez még elegáns, nem kente a bíróra. Hallgasd meg, hogy egy Bruno Fernandes vagy egy Pepe mit nyilatkozott, nálam az az igazi bírózás.

Általánosságban értettem, azzal nem lehet egy játékvezető kritikát semmissé tenni, hogy milyen sok 11est befújt. Itt a lényeg, hogy mennyit nem amit be kellett volna.

Az angol meccsen azért erősen a franciáknak kedvezett a bíráskodás. Angolok nagyon jól harcoltak ki faultokat, amiket a bíró nem fújt le és hagyta a fizikálisabb játékot. A Harry Kane eset meg a legrosszabb szenárió alapján is egy nagyon jó helyről szabad és talán még sárga is a védőnek (Upamecano?).

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyébként elkezdtem ezt a 2002es világbajnok brazil csapatot nézegetni. Többen mondtátok, hogy az ideiből senki sem férne oda be. Nah most nevek alapján én egy 5-6 nevet be tudtam szuszakolni a kezdőbe, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy van egy hatalmas különbség az akkori brazil csapat és a mostani között. A mostaniban 4 nem európában játszó játékos van. Mind a 4 a keret legszélén van, Weverton, Dani Alves, Everton, Pedro. A 2002os keretben 13 Brazíliában játszó játékos volt a 23as keretben.