Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
ha egy kis/középcsapat betolja a buszt egy elit csapat ellen én azt nem tudom elítélni
főleg egy kieséses szakaszban
mikor fordítva történik akkor vannak számomra gondok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 666 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
akkor amit mar felvetettem par napja vegre van idom kifejteni:

adva van A valogatott (europai), legutobbi VB meccs, jatokasai kovetkezo bajnoksagokbol (top6 a PL, Laliga, SeriaA, ligue1, portugal, bundas:

nem top 6 bajnoksag, de BL resztvevo
nem top6, de BL;nem top6;bundás;bundás
seriaA; PL; LaLiga
Seria A; bundás; PL
cserek: LaLiga; ligue1; nemtop6, de BL; nem top6,de BL; seriaA

B valogatott (nem europai), szinten legutobbi BL meccse:
nem europa;
PL; Bundas; nem europa
Ligue1; Bundás; portugál; nem europa;
Bundás; nemtop6, de BL; bundás
cserek: bundás; ligue1; PL; nem europa; nem top6

szoval, en a keretek kozott akkora hatalmas kulonbseget nem latok. alairom, hogy talan A valogatott minosegibb picivel, azonban a B valogatott tagjainak nagy resze is a top fociban szerepel, a legmagasabb szintu kepzest kapja. Plusz az A valogatott annyival jobban torekszik labdabirtoklasra illetve esetleges tamadas epitesre, ami kiadja ezt a pluszt.
viszont mikor B valogatott nyer/tovabbjut akkor itt a forumon is nagy oromkodes van, hogy milyen jot tesz a focinak, mert nem europai csapat, meg egzotikus stb (mikozben latszik, hogy a csapat tagjainak markans resze Europaban kapja a kepzest, a top szinten) viszont ha hasonlo jatekkal tovabb megy A europai valogatott akkor meg egybol jon a kopkodes, hogy milyen jatek ez stb.

tenyleg csak meg szeretnem erteni, hogy azon tul, hogy van egy prekoncepcio meg talan 20-30 evrol korabbrol, hogy ha egy nem europai csapat eljut a VBn 16ba akkor miert oromkodunk mikozben ha hasonlo erossegu europai csapat hasonlo jatekot produkal akkor meg elegge leszoljak azt. mondum, ertem, hogy indulunk egy kepzeletbol az egzotikumrol, de a tenyek ezt nem tamasztjak ala sztem, es epp ezert fura, hogy itt a forumon is tok ertelmes emberek, akik utananeznek a reszleteknek is, igy oromkodnek vagy karognak fuggoen attol, hogy melyik csapatrol van szo.
csebi
Szerintem itt csak annyi a titok, hogy az európai csapatokat jobban ismerjük. Könnyebb szeretni vagy utálni őket.
Egy Marokkóról, Szaúd-Arábiáról, Ecuadorról nem sokat tud az átlag.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
kicsapat/nagycsapat szerintem
TB és a pats ellen is mindig szurkol a fórum, pedig lehet, hogy az ellenfél se játszik szép focit 😊
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
akkor amit mar felvetettem par napja vegre van idom kifejteni:

adva van A valogatott (europai), legutobbi VB meccs, jatokasai kovetkezo bajnoksagokbol (top6 a PL, Laliga, SeriaA, ligue1, portugal, bundas:

nem top 6 bajnoksag, de BL resztvevo
nem top6, de BL;nem top6;bundás;bundás
seriaA; PL; LaLiga
Seria A; bundás; PL
cserek: LaLiga; ligue1; nemtop6, de BL; nem top6,de BL; seriaA

B valogatott (nem europai), szinten legutobbi BL meccse:
nem europa;
PL; Bundas; nem europa
Ligue1; Bundás; portugál; nem europa;
Bundás; nemtop6, de BL; bundás
cserek: bundás; ligue1; PL; nem europa; nem top6

szoval, en a keretek kozott akkora hatalmas kulonbseget nem latok. alairom, hogy talan A valogatott minosegibb picivel, azonban a B valogatott tagjainak nagy resze is a top fociban szerepel, a legmagasabb szintu kepzest kapja. Plusz az A valogatott annyival jobban torekszik labdabirtoklasra illetve esetleges tamadas epitesre, ami kiadja ezt a pluszt.
viszont mikor B valogatott nyer/tovabbjut akkor itt a forumon is nagy oromkodes van, hogy milyen jot tesz a focinak, mert nem europai csapat, meg egzotikus stb (mikozben latszik, hogy a csapat tagjainak markans resze Europaban kapja a kepzest, a top szinten) viszont ha hasonlo jatekkal tovabb megy A europai valogatott akkor meg egybol jon a kopkodes, hogy milyen jatek ez stb.

tenyleg csak meg szeretnem erteni, hogy azon tul, hogy van egy prekoncepcio meg talan 20-30 evrol korabbrol, hogy ha egy nem europai csapat eljut a VBn 16ba akkor miert oromkodunk mikozben ha hasonlo erossegu europai csapat hasonlo jatekot produkal akkor meg elegge leszoljak azt. mondum, ertem, hogy indulunk egy kepzeletbol az egzotikumrol, de a tenyek ezt nem tamasztjak ala sztem, es epp ezert fura, hogy itt a forumon is tok ertelmes emberek, akik utananeznek a reszleteknek is, igy oromkodnek vagy karognak fuggoen attol, hogy melyik csapatrol van szo.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 514 — Kinek mit intézett a kormánya
Tök mindegy, mi történik az elődöntőben, Párizs égni fog 😄
warr_b
Már égett tegnap is, de nem egymás ellen küzdöttek, hanem elkezdték a marokkóiak, majd jöttek a franciák is egy koprodukciós vandálodásra
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
“Ronaldo párja szerint hiba volt Cristiano-t ennyit padoztatni”

Konkrétan mínusz egy ember volt vele a csapat, de semmi baj 😃
jobbágy#JC6
Mondjuk arra a portugál taktikát ág kitesszük szélre es beadják épp jó lett volna

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 961 — beers & Packers
Tök mindegy, mi történik az elődöntőben, Párizs égni fog 😄
warr_b
Nincs is szebb az arab gólörömnél.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
“Ronaldo párja szerint hiba volt Cristiano-t ennyit padoztatni”

Konkrétan mínusz egy ember volt vele a csapat, de semmi baj 😃
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 666 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tök mindegy, mi történik az elődöntőben, Párizs égni fog 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!


 www.youtube.com/watch?v=61kL-9-FHCg

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Ami meglepő volt, hogy hátul milyen nyugodtan pontosan passzolva hozták ki a labdát kritikus helyzetekben is magasabban jegyzett csapatok ellen kb minden meccsen, nem csak úgy előreqrták, lesz ami lesz lapon vagy hogy felszabaduljon a kapu. Ehhez nagy önbizalom is kell az összeszokottság és labdabiztonság mellett.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
Felig off.
Marokko.a vedelem jo de ha baj van a kapus bemutat egy-ket bravurt.
En ezt hianylom a magyar kapusoknal mindig.amikor a vedelem becsodol akkor a kapus mutasson be bravurt.pl szegeny gula talan a bulgarok ellen volt meg dibusz az ireknel.de pl albania ide-oda vagy sok mas meccs ami egy golos volt nem jott bravur max "kotelezo".
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Az Inter és a Bayern is folytatja azt a most már 40 éves hagyományt h van játékosuk a döntőben
csebi
Melyik marokkói játszik az Interben?
vpi
Ok a másik ágról adnak biztosan Brozovic meg Martinez

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Az Inter és a Bayern is folytatja azt a most már 40 éves hagyományt h van játékosuk a döntőben
csebi
Melyik marokkói játszik az Interben?
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Az Inter és a Bayern is folytatja azt a most már 40 éves hagyományt h van játékosuk a döntőben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
délikapunak mi baja a bírókkal?
NB2
Haaat neki aztán jóval több baja lehetne mint Messinek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
tavaly
2006-ban is
Kampman
Hát 2006 ot inkább hagyjuk ott bunker focival nyertek
Ha olyan szépen játszottak, akkor hogy nem sikerült egy észak Macedónia ellen hazai pályán továbbjutni egy vb selejtezőn?😂
kapitnono
Mondjuk 2006ban sosem felejtem el h az elődöntőben Lippi hozta be a csatarokat a hosszabbításban h ne legyen tizi párbaj. Sztem az egy egész szép focit játszó csapat volt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
tavaly
2006-ban is
Kampman
Hát 2006 ot inkább hagyjuk ott bunker focival nyertek
Ha olyan szépen játszottak, akkor hogy nem sikerült egy észak Macedónia ellen hazai pályán továbbjutni egy vb selejtezőn?😂
kapitnono
Szep jatek= gyozelem?
😀
YoungZeeZee
az ő esetükben történetesen igen
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most nézem Giroud fejese ha nem pattan meg az angol védőn akkor pont Pickford kezébe megy
ThundersNFL a Jobbágy
Maguire keze volt. Pedig okés tornája volt szegénynek, csak bevonzotta hogy köze volt a kieséshez.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
tavaly
2006-ban is
Kampman
Hát 2006 ot inkább hagyjuk ott bunker focival nyertek
Ha olyan szépen játszottak, akkor hogy nem sikerült egy észak Macedónia ellen hazai pályán továbbjutni egy vb selejtezőn?😂
kapitnono
Szep jatek= gyozelem?
😀
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
tavaly
2006-ban is
Kampman
Hát 2006 ot inkább hagyjuk ott bunker focival nyertek
Ha olyan szépen játszottak, akkor hogy nem sikerült egy észak Macedónia ellen hazai pályán továbbjutni egy vb selejtezőn?😂


több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
örülök a franciáknak, de azt elismerem, hogy ezeknek az angoloknak a 4 között lett volna a helyük ilyen hülye Marokkó helyett
nem voltak rosszabbak mint a franciák
NB2
Marokkó legyőzte Belgiumot, Spanyolországot, Portugáliát, Kanadát. Azért ez nem rossz sorozat. Anglia legyőzte Walest, Iránt, Szenegált, ebben egy komoly válogatott nincs.
Nandito
ezt amúgy be akartam írni a meccs előtt, de azért a mai meccs bizonyította, hogy nem rosszak az angolok sem
NB2
Szerintem sem voltak rosszak, viszont azt se hinném, hogy Marokkó ne érdemelte volna meg. Nekem a horvátok két büntetőpárbaja sokkal neccesebb.
Nandito
mindenki csak azt tudja legyőzni, aki ellen játszik..én persze azt is megértem, ha valaki a védekező focit szereti, tényleg feleslegesek a látványos megoldások, főképp magyarként
Klaci79
Az olaszok előszeretettel játsszák a védekező focit, és azt is sokan szeretik. Ugye az a bizonyos cattanacco... 😊 Bocsi, ha nem így írják, sokadik whiskey után vagyok! 😀
Nandito
Azt régebben játszották. Amióta Manchini a szövetségi kapitány egy progresszív támadó focit játszanak. Azzal nyertek EB-t és a torna legszebben játszó csapata voltak.
Sixo
Melyik évezredben volt az olaszoknak szépen játszó válogatottjuk?Mert hogy nem ebben az is biztos
kapitnono
tavaly
2006-ban is
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
örülök a franciáknak, de azt elismerem, hogy ezeknek az angoloknak a 4 között lett volna a helyük ilyen hülye Marokkó helyett
nem voltak rosszabbak mint a franciák
NB2
Marokkó legyőzte Belgiumot, Spanyolországot, Portugáliát, Kanadát. Azért ez nem rossz sorozat. Anglia legyőzte Walest, Iránt, Szenegált, ebben egy komoly válogatott nincs.
Nandito
ezt amúgy be akartam írni a meccs előtt, de azért a mai meccs bizonyította, hogy nem rosszak az angolok sem
NB2
Szerintem sem voltak rosszak, viszont azt se hinném, hogy Marokkó ne érdemelte volna meg. Nekem a horvátok két büntetőpárbaja sokkal neccesebb.
Nandito
mindenki csak azt tudja legyőzni, aki ellen játszik..én persze azt is megértem, ha valaki a védekező focit szereti, tényleg feleslegesek a látványos megoldások, főképp magyarként
Klaci79
Az olaszok előszeretettel játsszák a védekező focit, és azt is sokan szeretik. Ugye az a bizonyos cattanacco... 😊 Bocsi, ha nem így írják, sokadik whiskey után vagyok! 😀
Nandito
Azt régebben játszották. Amióta Manchini a szövetségi kapitány egy progresszív támadó focit játszanak. Azzal nyertek EB-t és a torna legszebben játszó csapata voltak.
Sixo
Melyik évezredben volt az olaszoknak szépen játszó válogatottjuk?Mert hogy nem ebben az is biztos