Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a horvatok ma kiesnek, minden buntetoparbajt ok sem nyerhetnek meg, illetve fizikalisan sem gondolom hogy megnyernenek zsinorban egy 3.hosszabbitast. Aztan ki tudja, lehet ram cafolnak, es nyernek 90 perc alatt vagy tiziparbajban.
Zsellértelkes Vrij
Remélem kibrusztolják valahogy, mert bár jogos 😉 már így is sok a Messi nyálazás.
Matthew99
Javítva 🤪
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Szerintem a horvatok ma kiesnek, minden buntetoparbajt ok sem nyerhetnek meg, illetve fizikalisan sem gondolom hogy megnyernenek zsinorban egy 3.hosszabbitast. Aztan ki tudja, lehet ram cafolnak, es nyernek 90 perc alatt vagy tiziparbajban.
Zsellértelkes Vrij
Remélem kibrusztolják valahogy, mert már így is sok a Messi nyálazás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Szerintem a horvatok ma kiesnek, minden buntetoparbajt ok sem nyerhetnek meg, illetve fizikalisan sem gondolom hogy megnyernenek zsinorban egy 3.hosszabbitast. Aztan ki tudja, lehet ram cafolnak, es nyernek 90 perc alatt vagy tiziparbajban.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
csipkelli 3 990
Nem tudom igaz-e, de eddig kétszer találkozott VB-en a Horvát és az Argentin csapat.

´98-ban = ott 3. lett a Horvát válogatott a tornán
´18-ban = ott 2. lett a Horvát válogatott a tornán

Ezt követve, most VB gyöztesek lesznek?
Toto21
Nem.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 867
Nem tudom igaz-e, de eddig kétszer találkozott VB-en a Horvát és az Argentin csapat.

´98-ban = ott 3. lett a Horvát válogatott a tornán
´18-ban = ott 2. lett a Horvát válogatott a tornán

Ezt követve, most VB gyöztesek lesznek?
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
 telex.hu/sport/2022/12/13/a-horvat-modell-ahol-a-szakmat-epitettek-nem-a-stadionokat

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Franciáknál Upamecano és Rabiot is kisebb betegséggel bajlódik, bár egyelőre nem tűnik komolynak, ma nem edzettek.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Argentina visszaáll 4 védőre.

Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
De szeretném, ha egyszer a magyar válogatott a "vébé futballgyilkosa" lenne és így érne el sikereket....

 www.origo.hu/sport/focivb/20221212-labdarugo-vb-elodonto-franciaorszag-marokko-argentina-horvatorszag.html
Gergőbácsi
jelentem, félig elolvastam a cikket, ez új personal best origo sport footballos cikknél
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De szeretném, ha egyszer a magyar válogatott a "vébé futballgyilkosa" lenne és így érne el sikereket....

 www.origo.hu/sport/focivb/20221212-labdarugo-vb-elodonto-franciaorszag-marokko-argentina-horvatorszag.html
Gergőbácsi
Minden pénzt megér, hogy közvagyon konverzióval ekkora gyökereket küldjenek ki "szakérteni".
Azért miközben az eltartott kisujjal nyomkodja az aranybevonatú 5 csillagos hotel lift gombját sietvén a helyileg intézett "médiamunkás" gyakornokhoz a szobába csak elolvashatna pár külföldi elemzést is, hogy ragadjon rá valami esetleg

több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
De szeretném, ha egyszer a magyar válogatott a "vébé futballgyilkosa" lenne és így érne el sikereket....

 www.origo.hu/sport/focivb/20221212-labdarugo-vb-elodonto-franciaorszag-marokko-argentina-horvatorszag.html

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Miért kell a legrosszabb bírókat a Vb legfontosabb meccsire betenni? Orsato már bizonyította, hogy néhány alapszabállyal sincs tisztában...

Sixo
Van olyan bíró aki megfelelő lenne? Akinek nincs valami előzménye, van komoly rutinja, nem szidja senki, nem valamelyik havernemzettől való?
zavi27
Szegény Yoshimi Yamashita az egész VBn a kispadoknál volt, ami s.rt rádobálhattak az edzők, megérdemelne egy elődöntöt. 😀

De amúgy Marciniak, Sibert, Kovács Pisti vagy valamelyik ázsiai bíró is mehetett volna.
Tony Adams
Az mennyire szokas, hogy VB-n egy nemzet meccsere szomszedos nemzet allampolgarat kuldik?

Remelem kiesnek a nagykepu Argentinok, de azert egy ilyen kapcsolatnal siman benne van barmilyen iranyu elfogultsag.

Es ez megiscsak egy VB, nem kontinens viadal.
undisputedly
nezzunk "erdekes" biro kuldeseket 2018bol:

2018:
Uru-Franciaorszag, argentin biroval (bar talan a VBn egyik legjobban szereplo biro volt, a dontot is o kapta, viszont ott aztan az elso gol elott egy muesest itelt szabadrugasnak a franciak javara es a tizi is velemenyes volt ...)

francia-belga, urugauy biroval, miutan a franciak kiejtettek uruguayt.

Belga-Japan, szenegal biroval. Japan megelozte Szenegalt a csoportban

Brazil-Belgium, szerb biroval, brazilok az utolso meccsen elutottek a szerbeket a tovabbjutastol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Amúgy a kiesett capatok közül a portugálok és az angolok (2 tizenegyessel) bírózását érti valaki?
vpi
Egy részről ha megnézed az angolok nyilatkozatait, egyikük sem bírózott. Más részről, ha pl 3 11est érdemlő szabálytalanság történt akkor miért jó indok, kifogás az, hogy ne rinyálj kaptál már 2őt. Hát ilyen hozzáállással a 2. után a franciák agyon rúghatták volna az összes angolt a saját 11esükön belül, mert már kaptak két büntetőt, több nem jár nekik.
Sixo
Hmm.
Akkor szerinted az alábbi 2 nyilatkozat egyenértékű és egyik sem foglalkozik a bíróval:

Nyilatkozat 1:
Szoros meccs volt, sajnos nem nyertünk.

Nyilatkozat 2:
Szoros meccs volt, sajnos nem nyertünk, a bíráskodással nem akarok foglalkozni.

Érted, ha már akárhogy megemlíti a bírót, az azt jelenti, valami szerinte nem stimmelt.

A 2db 11-sel nem azt mondom, hogy többet nem kaphatnak, hanem őszintén érdeklődöm, mi az ami miatt haragszanak a bíróra? Mert én, bár nekik drukkoltam, nem láttam meg nem adott büntetőt (az első félidős kívül volt szerintem), kiállítást semmit.
vpi
de ha jol emlekszem kifejezett, explicit kerdes volt a birok mukedesevel kapcsolatban, azt haritotta el igy Southgate.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Ja, csak olyan kéne, ahol van hangulat és ülőhely is.
vpi
lehet elkallódott
 agrund.hu/
😀

broncos-panthers SB-t itt néztem elég jó volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
1962 óta nem volt címvédés, a franciáknak még van rá esélyük...
warr_b
Ráadásul elég nagy.
Toca
szombat után én már óvatos vagyok 😊
bár szerintem ma Mbappét nem tudják úgy limitálni mint az angolok, de tényleg remélem nem jut be Marokkó a döntőbe, azért az vicces lenne 😊
NB2
Szerintem meg tökéletes lenne és nagyon kellene ez a labdarúgásnak.

Arab vb-n arab győzelem, ahol a nyugatiak foghatnák a szokatlan időpontra és a túlhajszolt játékosokra, míg Marokkónak az összes meghatározó embere európai klubcsapatokban játszik.

A végtelenül korrupt fifa meg ünnepelhetné két kontinens együttes diadalát, és hogy lám csak van értelme a 48-as bővítésnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
1962 óta nem volt címvédés, a franciáknak még van rá esélyük...
warr_b
Ráadásul elég nagy.
Toca
szombat után én már óvatos vagyok 😊
bár szerintem ma Mbappét nem tudják úgy limitálni mint az angolok, de tényleg remélem nem jut be Marokkó a döntőbe, azért az vicces lenne 😊
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
Bármelyik kocsma, ahol van tv meg elég hely? 😁
warr_b
ha tippelnem kéne akkor a vaultban vagy barcraftban nem fog menni 😀
Negritis, a vajda
Mondom kocsma 😂
warr_b
Ja, csak olyan kéne, ahol van hangulat és ülőhely is.
vpi
Múltkor a Westend Tetőkertben voltunk meccset nézni, fűtött sátor, a gombák mellett ülve tényleg nem volt hideg, b@szom nagy kivetítő, volt néhány cigány, de nem balhéztak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
1962 óta nem volt címvédés, a franciáknak még van rá esélyük...
warr_b
Ráadásul elég nagy.
Toca
Ha a franciák sem törnék át ezt a marokkói reteszt, akkor szerintem Marokkó behúzza a vb-t... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 232 — Vikings fan
1962 óta nem volt címvédés, a franciáknak még van rá esélyük...
warr_b
Ráadásul elég nagy.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
Bármelyik kocsma, ahol van tv meg elég hely? 😁
warr_b
ha tippelnem kéne akkor a vaultban vagy barcraftban nem fog menni 😀
Negritis, a vajda
Mondom kocsma 😂
warr_b
Ja, csak olyan kéne, ahol van hangulat és ülőhely is.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
Bármelyik kocsma, ahol van tv meg elég hely? 😁
warr_b
ha tippelnem kéne akkor a vaultban vagy barcraftban nem fog menni 😀
Negritis, a vajda
Mondom kocsma 😂
warr_b
mer az mi? 😀
Negritis, a vajda
Játékterem 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
Bármelyik kocsma, ahol van tv meg elég hely? 😁
warr_b
ha tippelnem kéne akkor a vaultban vagy barcraftban nem fog menni 😀
Negritis, a vajda
Mondom kocsma 😂
warr_b
mer az mi? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
Bármelyik kocsma, ahol van tv meg elég hely? 😁
warr_b
ha tippelnem kéne akkor a vaultban vagy barcraftban nem fog menni 😀
Negritis, a vajda
Mondom kocsma 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
Bármelyik kocsma, ahol van tv meg elég hely? 😁
warr_b
ha tippelnem kéne akkor a vaultban vagy barcraftban nem fog menni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudjátok bp-en hol vannak helyek, ahol lehet nézni a meccset nagyobb társasággal? Nyaranta nem szokott gond lenni, de télen hétköznap…
vpi
Bármelyik kocsma, ahol van tv meg elég hely? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta