Soccer
41 feliratkozó
10 napja
Kösz hogy 60-70 percet játszattad csak Szoboszlait baszkiVegen mar jarni se tudott rendesen. Masok az egesz kezdöt lecserelik a masodik felidoben valamikor. De a Maestro ilyenkor se tesztelget...
slowmotion
10 napja
YoungZeeZee
9 825
Lehetne tolni egy olyat h szobi nelkul kezd a csapat vagy egy felidot jatszij csak.DE nem
11 napja
11 napja
Ngumoha megegyezett mindenről a Bayernnel, de elvileg mégsem lesz semmi az átigazolásból.Wait WHAT?!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
11 napja
11 napja
Nagy Zsolt kukaŐ a fix vesztese az 5 védőzés offolásának.
JC6 (Mr. Miele)
Poloska vagyok.
11 napja
Inkabb Sallait kene mar elfelejteni tamadokent. Meg mindig nem akarjuk rendesen elkezdeni beepiteni Redzicet, Osvath helyere meg hatratolni Sallait. Pedig sokkal jobb lenne a jatek szempontjabol. Nem ertem, miert nem akarja meghuzni Rossi, ha mar a klubjaban is konstansan vedot jatszik, es ugy is akarjak ot megvenni, hogy vedokent neznek ra. Annyira kva jo vedo, es oriasi segitseg lenne az amugy sem tul veretes jobb szelen.
11 napja
Kösz hogy 60-70 percet játszattad csak Szoboszlait baszki
11 napja
Nagy Zsolt kuka
11 napja
Hogy izgulhat a kopasz
11 napja
Illetve aki miatt kint voltunk az előző EB-n… 💪🫡A sokadik legjobb dolog a fidesz bukásban, hogy végre ezt a kokler dibuszt is elfelejthetjük 🫡Dibusz is az egyik aki miatt nem játszottunk VB pótselejtezőt
Hanni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
11 napja
Kulcscsont?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 napja
Barátságos meccsen miért kell ilyen?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 napja
Orban is sorozatban 2x lepett ki rosszul.2 belso vedonkkel mi a fasz van elmult 15 percben?Csingernek ma egész meccsen nem megy
Beki
zacknorb
11 napja
2 belso vedonkkel mi a fasz van elmult 15 percben?Csingernek ma egész meccsen nem megy
Beki
Poloska vagyok.
11 napja
2 belso vedonkkel mi a fasz van elmult 15 percben?
11 napja
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
11 napja
Ismét egy korszerű helyzet kihagyás....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 napja
Vagy kapunk vagy rúgunk még 1-et
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 napja
A sokadik legjobb dolog a fidesz bukásban, hogy végre ezt a kokler dibuszt is elfelejthetjük 🫡Dibusz is az egyik aki miatt nem játszottunk VB pótselejtezőt
Hanni
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 napja
Hát ezt a feka finn rendesen mint ló a lónak
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 napja
Andorràban Vlm négus kapus kiszorította ezt a grúz gyereket mintha
11 napja
YoungZeeZee
9 825
nem nezem a meccset ,de az latom h 4et cserelt csak eddig.Dehogynem, olyan szintű keserűség és frusztráció van benned, amit képtelen vagy magadban tartani és jössz állandóan fröcsögni, minden alkalommal, ahogy bármibe bele tudsz kötni és hát te találsz is rá indokot bőven.Nem mondanám keserűségnek, de nem véletlen az ellenfél választás, pedig nagyobb csapatok sem jutottak ki, csak akkor bajban lenne..Nem kell szeretned, de az, hogy minden alkalommal jössz fröcsögni, bármivel ami épp eszedbe jut, az végtelen keserűségre utal.Hadd ne kelljen már szeretnem egy NER-nyaloncot, aki egy közepes edző, a Mr kifogásgenerátor “vállalom a felelősséget”, de azért még maradok havi 20 millióért meg a fiam is jól jár havi 8 millióval tesó.Szándékosan választunk mindig ilyen gyenge ellenfeleket, hogy Rossi mentse a seggét továbbra is.Meglepő, hogy még egy olyan meccsen is, ahol vezetünk 2-0ra jössz a szokásos Rossi utálatoddal.
Félelmetesen gyengék a finnek és kazah sem egy veretes csapat.. minden szép ésnem jó elvtársak, bár a többiek épp az USA-ban a VB-n, de sebaj
JC6 (Mr. Miele)
Elképesztő vagy, de tényleg 😀
Az a tény, hogy mondjuk olyan ellenfelet választunk, akik ellen labdával kell dominálnunk, mert a NL-ben ez vár ránk, ne zavarjon össze, maradj csak annál, hogy Rossi seggét mentjük egy senkit nem érdeklő barátságos meccsel.
ervinator
Albánia… Írország… meg a többiek… 😉
JC6 (Mr. Miele)
ervinator
JC6 (Mr. Miele)
ervinator
most kene megnezni dolgokat.
csapatok 10-15 embereket csereltek az elmult meccseken.
vagy 5-ben egyeztek meg?


