Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Sok èrtelme volt megint ennek a sörmeccsnek.....Raphina 5 hètre out....s akkor csodálkozunk ha a klubbok fèlnek elengedni a játèkosaikat a válogatottba....ezeknek semmi èrtelme, pláne ilyen klub terhelés mellett 😡😔Majd csak figyeld Szobót, a kopasz most osztotta ki a másik kopaszt farokméregetéssel megspékelve. Ilyenkor szokott vlm baj történni.
dande2
/ne legyen/
3 hónapja
Sok èrtelme volt megint ennek a sörmeccsnek.....Raphina 5 hètre out....s akkor csodálkozunk ha a klubbok fèlnek elengedni a játèkosaikat a válogatottba....ezeknek semmi èrtelme, pláne ilyen klub terhelés mellett 😡😔
3 hónapja
És ezeknek volt képük kinyírni a Konföderációs Kupát...Akkor jól sejtettem, hogy valami érdektelen f*szság 😆legrandomabb barátságos meccsek, az igazi ínyenceknek, mint nekünk!SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀
warr_b
Löfli
warr_b
3 hónapja
Akkor jól sejtettem, hogy valami érdektelen f*szság 😆legrandomabb barátságos meccsek, az igazi ínyenceknek, mint nekünk!SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀
warr_b
Löfli

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
legrandomabb barátságos meccsek, az igazi ínyenceknek, mint nekünk!SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀
warr_b

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
2-2-t játszottak Kubával, vasárnap El Salvadort fogadják.Martinique hogy áll?😊 Szerdán utazok oda.RIP Salamon Szigetek 😕?
Sixo
Megint keversz valamit? 😊
Kettőtől egy jó Csád-Burundi és Szomália-Mauritus.
Bonaire győzött a kedvenced, a Saint Vincent és a Grenadine-szigetek ellen, a vendégekné a két kiállítás a 92. percben volt, már nem osztott, nem szorzott, szép upset.
Este emberi időben Guyana-Dominika és Belize-Sint Maarten!
warr_b
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Jo lesz ez az ev, buktuk a vb-t, a tet nelkuli sormeccsekre meg a valogatott fele nem fog eljonni kockaztatni a jatekot. Xd
3 hónapja
Martinique hogy áll?😊 Szerdán utazok oda.RIP Salamon Szigetek 😕?
Sixo
Megint keversz valamit? 😊
Kettőtől egy jó Csád-Burundi és Szomália-Mauritus.
Bonaire győzött a kedvenced, a Saint Vincent és a Grenadine-szigetek ellen, a vendégekné a két kiállítás a 92. percben volt, már nem osztott, nem szorzott, szép upset.
Este emberi időben Guyana-Dominika és Belize-Sint Maarten!
warr_b
3 hónapja
Dehogy 😊2000 eurod volt rajta, hogy ennyire sziveden viselted a maltai sikert?Ti inkább nyertetek volna a luxik ellen.a kedvenc sorozatom. raadasul ez meg csak nem is az elso, mert mar 2024ben is megrendeztek.SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀
warr_b
csebi
warr_b
csebi
Csak sima tippjáték, én tippeltem egyedül máltai győzelmet...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
2000 eurod volt rajta, hogy ennyire sziveden viselted a maltai sikert?Ti inkább nyertetek volna a luxik ellen.a kedvenc sorozatom. raadasul ez meg csak nem is az elso, mert mar 2024ben is megrendeztek.SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀
warr_b
csebi
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Ti inkább nyertetek volna a luxik ellen.a kedvenc sorozatom. raadasul ez meg csak nem is az elso, mert mar 2024ben is megrendeztek.SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
a kedvenc sorozatom. raadasul ez meg csak nem is az elso, mert mar 2024ben is megrendeztek.SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Kis Vasiljevicet Eszterhazy eladta a Hamburgnak 16 evesen. Bravo.
Hajnal figyelsz ugye?
3 hónapja
SixoFIFA Series, és ez mi az isten? 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
RIP Salamon Szigetek 😕?
Sixo
Megint keversz valamit? 😊
Kettőtől egy jó Csád-Burundi és Szomália-Mauritus.
Bonaire győzött a kedvenced, a Saint Vincent és a Grenadine-szigetek ellen, a vendégekné a két kiállítás a 92. percben volt, már nem osztott, nem szorzott, szép upset.
Este emberi időben Guyana-Dominika és Belize-Sint Maarten!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
köcsög franciák, francia köcsögök. csak ennyit akartam mondani.
3 hónapja
That said, below are the 15 greatest British players ranked in order. As is always the case in football, it's all subjective. In order to come to the below rankings, the following factors have been considered:
Team Trophies
Individual Honours
Importance to Their Teams
Success at International Level
Statistical Data (Goals, Assists, Clean Sheets etc.)
www.givemesport.com/best-british-footballers-soccer-all-time-ranked/?link_source=ta_first_comment&taid=69c615e114f1fb000127a01f&fbclid=IwdGRjcAQzE4BleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEej2srbDrKFPfwJOYP8HP6mxLrRfQys6pPG6FSf7epElE036nzWV31rqMh5dY_aem__rjOmlwd1mJrL6revMxN5g
3 hónapja
Jó sokáig fent voltál😃Pár percen belül kezdődik a Bolívia-Suriname interkontinentális előpótselejtező, már Mexikóban.azt hittem Bolívia ezzel a győzelemmel már kijutott 😀
A győztes majd Irakkal játszik a kijutásért.
Kampman
négytől pedig Új-Kaledónia - Jamaika, igazi csemege, 5-0-ig nézem, hátha lesznek óriási megoldások az óceániai csapattól, még nem volt időm scoutolni őket
Löfli
3 hónapja
Csak 0-1, respekt a kaledóniaiaknak.Pár percen belül kezdődik a Bolívia-Suriname interkontinentális előpótselejtező, már Mexikóban.azt hittem Bolívia ezzel a győzelemmel már kijutott 😀
A győztes majd Irakkal játszik a kijutásért.
Kampman
négytől pedig Új-Kaledónia - Jamaika, igazi csemege, 5-0-ig nézem, hátha lesznek óriási megoldások az óceániai csapattól, még nem volt időm scoutolni őket
Löfli
A bobcsapatot meg majd hazaküldi a Kongói DK!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
YoungZeeZee
9 845
franciaorszag hataros venezuellaval is .van merites.négytől pedig Új-Kaledónia - Jamaika, igazi csemege, 5-0-ig nézem, hátha lesznek óriási megoldások az óceániai csapattól, még nem volt időm scoutolni őketMinek pikk-pakk kilőni?
Löfli
Az első félórát igazán rászánhatod.
Mondjuk a mexikói semleges helyszín egy időzónányira van Jamaikától, 17-re Új-Kaledóniától, korrekt választás...
Van az új-kaledóniai válogatottban olyan jatékos, aki olyan létező csapatban játszik, amiről már hallani lehetett valaha?
Én még régről az egykori francia válogatottra, Karembeura emlékszem, hogy onnan származik, és érdekesség, hogy amikor elkezdték a selejtezőket, akkor még nem is voltak de facto önálló állam, hanem Franciaország valamiféle korrektebb státuszban lévő "gyarmata" voltak.
És kb. annyian élnek ott, mint Pécsen és Győrben összesen, kb. 270ezren.
Őszentsége Sobri Jóska
3 hónapja
en.wikipedia.org/wiki/New_Caledonia_national_football_team#Current_squadnégytől pedig Új-Kaledónia - Jamaika, igazi csemege, 5-0-ig nézem, hátha lesznek óriási megoldások az óceániai csapattól, még nem volt időm scoutolni őketMinek pikk-pakk kilőni?
Löfli
Az első félórát igazán rászánhatod.
Mondjuk a mexikói semleges helyszín egy időzónányira van Jamaikától, 17-re Új-Kaledóniától, korrekt választás...
Van az új-kaledóniai válogatottban olyan jatékos, aki olyan létező csapatban játszik, amiről már hallani lehetett valaha?
Én még régről az egykori francia válogatottra, Karembeura emlékszem, hogy onnan származik, és érdekesség, hogy amikor elkezdték a selejtezőket, akkor még nem is voltak de facto önálló állam, hanem Franciaország valamiféle korrektebb státuszban lévő "gyarmata" voltak.
És kb. annyian élnek ott, mint Pécsen és Győrben összesen, kb. 270ezren.
Őszentsége Sobri Jóska
itt csemegézhetsz az új-kaledóniai top bajnokság egzotikusan hangzó csapatai közt, de van izraeli 2. osztályú, és egy szaúdi topligás is!

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!