Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
négytől pedig Új-Kaledónia - Jamaika, igazi csemege, 5-0-ig nézem, hátha lesznek óriási megoldások az óceániai csapattól, még nem volt időm scoutolni őketMinek pikk-pakk kilőni?
Löfli
Az első félórát igazán rászánhatod.
Mondjuk a mexikói semleges helyszín egy időzónányira van Jamaikától, 17-re Új-Kaledóniától, korrekt választás...
Van az új-kaledóniai válogatottban olyan jatékos, aki olyan létező csapatban játszik, amiről már hallani lehetett valaha?
Én még régről az egykori francia válogatottra, Karembeura emlékszem, hogy onnan származik, és érdekesség, hogy amikor elkezdték a selejtezőket, akkor még nem is voltak de facto önálló állam, hanem Franciaország valamiféle korrektebb státuszban lévő "gyarmata" voltak.
És kb. annyian élnek ott, mint Pécsen és Győrben összesen, kb. 270ezren.
3 hónapja
Pár percen belül kezdődik a Bolívia-Suriname interkontinentális előpótselejtező, már Mexikóban.azt hittem Bolívia ezzel a győzelemmel már kijutott 😀
A győztes majd Irakkal játszik a kijutásért.
Kampman
négytől pedig Új-Kaledónia - Jamaika, igazi csemege, 5-0-ig nézem, hátha lesznek óriási megoldások az óceániai csapattól, még nem volt időm scoutolni őket

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Lóherèsek pápá
3 hónapja
Az egymeccses párharcok miatt talán sportszerűtlennek gondolták volna a szervezők, ha az egyik csapatnak el kell utaznia a világ végére. Akkor inkább utazzon mindkettő.Pár percen belül kezdődik a Bolívia-Suriname interkontinentális előpótselejtező, már Mexikóban.Ott miért nem úgy van mint Európában és miért semleges pályákon játszanak?
A győztes majd Irakkal játszik a kijutásért.
Kampman
remontada
3 hónapja
Pár percen belül kezdődik a Bolívia-Suriname interkontinentális előpótselejtező, már Mexikóban.Ott miért nem úgy van mint Európában és miért semleges pályákon játszanak?
A győztes majd Irakkal játszik a kijutásért.
Kampman
3 hónapja
Büntetők a cseh-ír és a velszi-bosnyák meccsen isÍrek most átérzik azt amit mi legalább
Kampman
3 hónapja
Pár percen belül kezdődik a Bolívia-Suriname interkontinentális előpótselejtező, már Mexikóban.A győztes majd Irakkal játszik a kijutásért.
3 hónapja
Szerintem nem illetve van nèmi sekèly kèj 😏 alapból egyèbkènt az íreknek drukkolnèk mèg akkor is ha simán ejtettek volna ki minket, így viszont nehèz...Na jó ott a cseh XÚgy a nagyobb magyar szégyen ellenük, ha az írek kiesnek,
dande2
ozibozi
3 hónapja
Na jó ott a cseh XÚgy a nagyobb magyar szégyen ellenük, ha az írek kiesnek,
dande2
3 hónapja
Próbálkozunk na 🙂 amúgy azt nem adja vmelyik magyar tv?Úgy nèzem az írek csak mennek egy kört aztán egy meccsen bármi lehet....a fenèbe hogy nem bírtunk bele állni abba a nyomorult felívelèsbe. 🥺😡😰Vagy nem😁
dande2
remontada
3 hónapja
Na jó ott a cseh X
3 hónapja
Úgy nèzem az írek csak mennek egy kört aztán egy meccsen bármi lehet....a fenèbe hogy nem bírtunk bele állni abba a nyomorult felívelèsbe. 🥺😡😰Vagy nem😁
dande2
3 hónapja
Írek meg a Wales is szív az ucsó percben?
3 hónapja
Az albán B és C válogatott is nagyot küzd a kijutásért.Én ha kijut Kosovo és a VB előttig beleolvad Albániába, akkor az albánok mehetnek ki a VB-re?
Kampman
Sixo
3 hónapja
Úgy nèzem az írek csak mennek egy kört aztán egy meccsen bármi lehet....a fenèbe hogy nem bírtunk bele állni abba a nyomorult felívelèsbe. 🥺😡😰
3 hónapja
Nagy lengyel dugó
3 hónapja
Az albán B és C válogatott is nagyot küzd a kijutásért.
3 hónapja
Esposito mekkora passzt adott te jó ég. Kár, hogy Kean belevágta a kapusba.
3 hónapja
Hopp Kosovo