Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Ez nem volt piros lap. Vannak érdekes bírói ítéletek a meccsen. Ez a piros lap, de rögtön a meccs elején Carvajal agyonrúgta Llorentét 16on belül és semmi. Fújja a baromságokat jobbra balra. De hát La Liga mi így szeretünk
3 hónapja
Ahogy látom rajtad kívül mindenki csodálkozik bármilyen külföldi oldalt nézek sehol nem értik...Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.Ne már, tiszta erőből direkt bokán rúgta a labdához köze nem volt....nem is èrtem mit kell ezen csodálkozni
kapitnono
dande2

3 hónapja
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.Ne már, tiszta erőből direkt bokán rúgta a labdához köze nem volt....nem is èrtem mit kell ezen csodálkozni, ha nem lett volna a szándèkos bokára irányuló mozdulat hanem csak siman ralèp vagy elkaszálja akkor tènyleg szigorú de a bíró is mutatta a direkt rúgó mozdulátot
kapitnono
Szerkesztette: dande2
3 hónapja
Világ vicce ezért piros, max sárga. Nem maradna játékos a meccsek felén ha ilyenekért kiállítás járna
3 hónapja
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.Hát ő
kapitnono
Ezt nem igazán érti senki se, bármilyen helyen beszélek emberekkel.
3 hónapja
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.

3 hónapja
a nemvédők közül Szoboszlai a leggyorsabb, ráadásul ő az egyetlen, aki TAA technikájával nagyjából rendelkezik.En megertem a kerdest. Ha kb a vilag egyik legjobb formaban levo jatekosat allandoan visszaveted, aki ennyire fontos az off ball jatek szempontjabol, akkor jogosan kerdezik meg, miert teszed. Huszadszor is az lesz, ha amugy nem jonnek az eredmenyek sem, es a csapat nem jatszik jol. Ha jonnenek az eredmenyek allandoan, valoszinuleg nem pattognanak a teman, igy tok igazuk van, hogy teszik.De nem is lehet mindenki tehetséges a média kezelésében. Amennyi faszságot tudnak kérdezni minden egyes meccs előtt és után.Furcsa egy pali. Viszont aki ennyire nem tudja kezelni a nyomast, meg a kritikat (raadasul a jogos kritikat), az szerintem nem valo a szigetorszagba, ahol meg Kloppokat meg Guardiolakat is siman szetszednek egy-egy szarabb het utan is.Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.Szerintem direkt csinálja. Szerintem baromi önérzetes ember, akinek nagyon könnyű belegázolni a lelkébe. De a tegnapi meccs után több játékos is nyilatkozta hogy nem kifogásként mondja, de fáradt. Érdekes, Klopp alatt ilyet nem nagyon hallottam, pedig intenzitásban ég és föld a két edző taktikája és edzései.
Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
Mikey
Stez
Teszem azt Szoboszlai amikor jobb oldali védőt játszik. Minek ezredjére megkérdezni, hogy miért azt játszik, és miért ő, és hogy nem lenne-e jobb a középpályán. Mindenki tudja a válaszokat, Slot is ezerszer elmondta hogy nem azért ott játszik Dominik, mert az neki jó, de megkérdezik ezeregyedjére is.
Csak mondjuk amíg Klopp az ilyeneket lazán arcon röhögte, addig Slot amolyan hollandosan cinikusan válaszol. Emiatt nem tudok negatív véleménnyel lenni róla.
Mikey
Stez
értem én, hogy van Jones meg Endo meg mittomén ki, akit ida lehet tenni, meg lehet nézni, Mitoma mit művelt vele - úgy ment el mellette, mintha Jones ledobta volna a horgonyt.
Szoboszlai az egyetlen, aki tud és hajlandó minden egyes alkalommal visszafutni.
3 hónapja
Bundás2 alsóház elég izgijaja, utolsó hét csapat három ponton belül.
Löfli
a Jagermeister FC lesz az egyik kieső, hiába vannak most a tizenharmadik helyen.
3 hónapja
Valverde is gyorsan kiégett. Már csak kapufákra fussa
3 hónapja
En megertem a kerdest. Ha kb a vilag egyik legjobb formaban levo jatekosat allandoan visszaveted, aki ennyire fontos az off ball jatek szempontjabol, akkor jogosan kerdezik meg, miert teszed. Huszadszor is az lesz, ha amugy nem jonnek az eredmenyek sem, es a csapat nem jatszik jol. Ha jonnenek az eredmenyek allandoan, valoszinuleg nem pattognanak a teman, igy tok igazuk van, hogy teszik.De nem is lehet mindenki tehetséges a média kezelésében. Amennyi faszságot tudnak kérdezni minden egyes meccs előtt és után.Furcsa egy pali. Viszont aki ennyire nem tudja kezelni a nyomast, meg a kritikat (raadasul a jogos kritikat), az szerintem nem valo a szigetorszagba, ahol meg Kloppokat meg Guardiolakat is siman szetszednek egy-egy szarabb het utan is.Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.Szerintem direkt csinálja. Szerintem baromi önérzetes ember, akinek nagyon könnyű belegázolni a lelkébe. De a tegnapi meccs után több játékos is nyilatkozta hogy nem kifogásként mondja, de fáradt. Érdekes, Klopp alatt ilyet nem nagyon hallottam, pedig intenzitásban ég és föld a két edző taktikája és edzései.
Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
Mikey
Stez
Teszem azt Szoboszlai amikor jobb oldali védőt játszik. Minek ezredjére megkérdezni, hogy miért azt játszik, és miért ő, és hogy nem lenne-e jobb a középpályán. Mindenki tudja a válaszokat, Slot is ezerszer elmondta hogy nem azért ott játszik Dominik, mert az neki jó, de megkérdezik ezeregyedjére is.
Csak mondjuk amíg Klopp az ilyeneket lazán arcon röhögte, addig Slot amolyan hollandosan cinikusan válaszol. Emiatt nem tudok negatív véleménnyel lenni róla.
Mikey
3 hónapja
Fagyika 😅
3 hónapja
Bundás2 alsóház elég izgi

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Van ami nem változik.Dibusz 2 védés, az elsőnél a szögletet sikerül 3 méterre elütnie, a kipattanót rálövik, bravúrral véd. Másodiknál a hazaadást odarúgja az ellenfélnek a félpályára, visszafejelik, a csatár megtartja, simán védi a középretartó lövést.
Milyen jól néz ki, két szép védés, miközben ha nem csinál semmi extrát, csak elüt rendesen egy szögletet, meg átrúgja a félpályán a hazaadást, nem megy lövés a kapujára.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
les lesz
3 hónapja
annyira hogy már 2-2 😀Celta 3:0-ról bukott otthon.. ez még hianyozni fog a BL csatábanSzerencséjükre a Bilbao próbál segíteni
remontada
zacknorb
3 hónapja
Celta 3:0-ról bukott otthon.. ez még hianyozni fog a BL csatábanSzerencséjükre a Bilbao próbál segíteni
remontada
3 hónapja
Varga Barna nem fejjel szerzett góltMinden tökéletes alakult nekik ma. Riválisok nem nyertek
ozibozi
3 hónapja
Celta 3:0-ról bukott otthon.. ez még hianyozni fog a BL csatában
3 hónapja
3 hónapja
Kis gól is gól
3 hónapja
Akkor bocsánat!Arra értettem h itt Kepa vállal leütközte a csatárt és lehet kérdés, h egyértelmű gólhelyzet-e, ha ennyire kint van és akadályozza a támadót.Érdekes szitu volt ez a Kepa vs Doku.Miért ne mehetne? Én se nagyon emlékszem ilyenre de pl mint NFL-ben is védik a QB-t mint a szent tehenet de eladja a labdát és próbál blokkolni úgy telibe verik néha mint annak a rendje. Onnantól sima mezőnyjátékos ő is.
A kapus tizenhatoson kìvül egyébként jogosult szabályosan test-test ellen menni, pl vállal ütközni?
Gondolom semmi nem tiltja, de ritkán látni.
Willie Parker
remontada
Willie Parker
Véleményes volt, de szerintem jó volt így hogy csak sárga. Akinek beadhatta volna se volt teljesen üresen.
3 hónapja
ilyen jó a mikiegérkupa, hogy senki nem beszél róla? 😊az csak akkor érdekes ha valami kiscsapat játszik. mondjuk az Arsenal bejutott, de nem jött az upset 😕
NB2

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Arra értettem h itt Kepa vállal leütközte a csatárt és lehet kérdés, h egyértelmű gólhelyzet-e, ha ennyire kint van és akadályozza a támadót.Érdekes szitu volt ez a Kepa vs Doku.Miért ne mehetne? Én se nagyon emlékszem ilyenre de pl mint NFL-ben is védik a QB-t mint a szent tehenet de eladja a labdát és próbál blokkolni úgy telibe verik néha mint annak a rendje. Onnantól sima mezőnyjátékos ő is.
A kapus tizenhatoson kìvül egyébként jogosult szabályosan test-test ellen menni, pl vállal ütközni?
Gondolom semmi nem tiltja, de ritkán látni.
Willie Parker
remontada
3 hónapja
Erre a meccsre nem pörgött fel a csapat, de teszek a Ligakupára.Csak azt remélem, h ez a meccs nem okoz majd mentális blokkot a City felé. Főleg ha nagyon kikapunk.
Arteta helyében simán felraktam volna tarcsit, Calafiorival, MLS-sel, Mosqueraval, Dowmannel, Maduekevel, Havertz-cel, Norgaarddal.
