Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Ez nem volt piros lap. Vannak érdekes bírói ítéletek a meccsen. Ez a piros lap, de rögtön a meccs elején Carvajal agyonrúgta Llorentét 16on belül és semmi. Fújja a baromságokat jobbra balra. De hát La Liga mi így szeretünk
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.
kapitnono
Ne már, tiszta erőből direkt bokán rúgta a labdához köze nem volt....nem is èrtem mit kell ezen csodálkozni
dande2
Ahogy látom rajtad kívül mindenki csodálkozik bármilyen külföldi oldalt nézek sehol nem értik...


3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.
kapitnono
Ne már, tiszta erőből direkt bokán rúgta a labdához köze nem volt....nem is èrtem mit kell ezen csodálkozni, ha nem lett volna a szándèkos bokára irányuló mozdulat hanem csak siman ralèp vagy elkaszálja akkor tènyleg szigorú de a bíró is mutatta a direkt rúgó mozdulátot

Szerkesztette: dande2
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Világ vicce ezért piros, max sárga. Nem maradna játékos a meccsek felén ha ilyenekért kiállítás járna
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.
kapitnono
Hát ő
Ezt nem igazán érti senki se, bármilyen helyen beszélek emberekkel.
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.


3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Arsenal -MC után felüdülés ez a
Real -Atletico
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.

Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
Szerintem direkt csinálja. Szerintem baromi önérzetes ember, akinek nagyon könnyű belegázolni a lelkébe. De a tegnapi meccs után több játékos is nyilatkozta hogy nem kifogásként mondja, de fáradt. Érdekes, Klopp alatt ilyet nem nagyon hallottam, pedig intenzitásban ég és föld a két edző taktikája és edzései.
Mikey
Furcsa egy pali. Viszont aki ennyire nem tudja kezelni a nyomast, meg a kritikat (raadasul a jogos kritikat), az szerintem nem valo a szigetorszagba, ahol meg Kloppokat meg Guardiolakat is siman szetszednek egy-egy szarabb het utan is.
Stez
De nem is lehet mindenki tehetséges a média kezelésében. Amennyi faszságot tudnak kérdezni minden egyes meccs előtt és után.

Teszem azt Szoboszlai amikor jobb oldali védőt játszik. Minek ezredjére megkérdezni, hogy miért azt játszik, és miért ő, és hogy nem lenne-e jobb a középpályán. Mindenki tudja a válaszokat, Slot is ezerszer elmondta hogy nem azért ott játszik Dominik, mert az neki jó, de megkérdezik ezeregyedjére is.

Csak mondjuk amíg Klopp az ilyeneket lazán arcon röhögte, addig Slot amolyan hollandosan cinikusan válaszol. Emiatt nem tudok negatív véleménnyel lenni róla.
Mikey
En megertem a kerdest. Ha kb a vilag egyik legjobb formaban levo jatekosat allandoan visszaveted, aki ennyire fontos az off ball jatek szempontjabol, akkor jogosan kerdezik meg, miert teszed. Huszadszor is az lesz, ha amugy nem jonnek az eredmenyek sem, es a csapat nem jatszik jol. Ha jonnenek az eredmenyek allandoan, valoszinuleg nem pattognanak a teman, igy tok igazuk van, hogy teszik.
Stez
a nemvédők közül Szoboszlai a leggyorsabb, ráadásul ő az egyetlen, aki TAA technikájával nagyjából rendelkezik.
értem én, hogy van Jones meg Endo meg mittomén ki, akit ida lehet tenni, meg lehet nézni, Mitoma mit művelt vele - úgy ment el mellette, mintha Jones ledobta volna a horgonyt.

Szoboszlai az egyetlen, aki tud és hajlandó minden egyes alkalommal visszafutni.
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Bundás2 alsóház elég izgi
Löfli
jaja, utolsó hét csapat három ponton belül.
a Jagermeister FC lesz az egyik kieső, hiába vannak most a tizenharmadik helyen.
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Valverde is gyorsan kiégett. Már csak kapufákra fussa
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.

Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
Szerintem direkt csinálja. Szerintem baromi önérzetes ember, akinek nagyon könnyű belegázolni a lelkébe. De a tegnapi meccs után több játékos is nyilatkozta hogy nem kifogásként mondja, de fáradt. Érdekes, Klopp alatt ilyet nem nagyon hallottam, pedig intenzitásban ég és föld a két edző taktikája és edzései.
Mikey
Furcsa egy pali. Viszont aki ennyire nem tudja kezelni a nyomast, meg a kritikat (raadasul a jogos kritikat), az szerintem nem valo a szigetorszagba, ahol meg Kloppokat meg Guardiolakat is siman szetszednek egy-egy szarabb het utan is.
Stez
De nem is lehet mindenki tehetséges a média kezelésében. Amennyi faszságot tudnak kérdezni minden egyes meccs előtt és után.

Teszem azt Szoboszlai amikor jobb oldali védőt játszik. Minek ezredjére megkérdezni, hogy miért azt játszik, és miért ő, és hogy nem lenne-e jobb a középpályán. Mindenki tudja a válaszokat, Slot is ezerszer elmondta hogy nem azért ott játszik Dominik, mert az neki jó, de megkérdezik ezeregyedjére is.

Csak mondjuk amíg Klopp az ilyeneket lazán arcon röhögte, addig Slot amolyan hollandosan cinikusan válaszol. Emiatt nem tudok negatív véleménnyel lenni róla.
Mikey
En megertem a kerdest. Ha kb a vilag egyik legjobb formaban levo jatekosat allandoan visszaveted, aki ennyire fontos az off ball jatek szempontjabol, akkor jogosan kerdezik meg, miert teszed. Huszadszor is az lesz, ha amugy nem jonnek az eredmenyek sem, es a csapat nem jatszik jol. Ha jonnenek az eredmenyek allandoan, valoszinuleg nem pattognanak a teman, igy tok igazuk van, hogy teszik.

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Fagyika 😅
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Bundás2 alsóház elég izgi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Van ami nem változik.
Dibusz 2 védés, az elsőnél a szögletet sikerül 3 méterre elütnie, a kipattanót rálövik, bravúrral véd. Másodiknál a hazaadást odarúgja az ellenfélnek a félpályára, visszafejelik, a csatár megtartja, simán védi a középretartó lövést.

Milyen jól néz ki, két szép védés, miközben ha nem csinál semmi extrát, csak elüt rendesen egy szögletet, meg átrúgja a félpályán a hazaadást, nem megy lövés a kapujára.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
les lesz
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Celta 3:0-ról bukott otthon.. ez még hianyozni fog a BL csatában
remontada
Szerencséjükre a Bilbao próbál segíteni
zacknorb
annyira hogy már 2-2 😀
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Celta 3:0-ról bukott otthon.. ez még hianyozni fog a BL csatában
remontada
Szerencséjükre a Bilbao próbál segíteni
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Varga Barna nem fejjel szerzett gólt
ozibozi
Minden tökéletes alakult nekik ma. Riválisok nem nyertek
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Celta 3:0-ról bukott otthon.. ez még hianyozni fog a BL csatában
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/657238464_1137430291795323_1524487956922988119_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=KuwL7wkjQVQQ7kNvwEvYr2K&_nc_oc=Adr8QfmN5FeTcr2KYFxtWI3s7c3wQXFmHUwaYLLhzhRcijhD78Ze3itMkKrD-cTMuN8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=cgC9w_cQGS83BevJkMmeLw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9zPaW2p4MSlx6XDod7o5fnfAa0izkgTTIu8smp-0Y4Rw&oe=6A3B9975
127.166 Aufrufe · 3.174 Reaktionen | 🧤 𝗕𝗮𝘇𝘀𝗶'𝘀 𝗯𝗶𝗴 𝘀𝗮𝘃𝗲𝘀! 🇭🇺 The Hungarian was in fine form to ensure a clean sheet yesterday 👏 #ROVvMID | #Rovers 🔵⚪️ | Blackburn Rovers
🧤 𝗕𝗮𝘇𝘀𝗶'𝘀 𝗯𝗶𝗴 𝘀𝗮𝘃𝗲𝘀! 🇭🇺 The Hungarian was in fine form to ensure a clean sheet yesterday 👏 #ROVvMID | #Rovers 🔵⚪️
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Kis gól is gól
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Érdekes szitu volt ez a Kepa vs Doku.
A kapus tizenhatoson kìvül egyébként jogosult szabályosan test-test ellen menni, pl vállal ütközni?
Gondolom semmi nem tiltja, de ritkán látni.
Willie Parker
Miért ne mehetne? Én se nagyon emlékszem ilyenre de pl mint NFL-ben is védik a QB-t mint a szent tehenet de eladja a labdát és próbál blokkolni úgy telibe verik néha mint annak a rendje. Onnantól sima mezőnyjátékos ő is.
remontada
Arra értettem h itt Kepa vállal leütközte a csatárt és lehet kérdés, h egyértelmű gólhelyzet-e, ha ennyire kint van és akadályozza a támadót.
Willie Parker
Akkor bocsánat!
Véleményes volt, de szerintem jó volt így hogy csak sárga. Akinek beadhatta volna se volt teljesen üresen.
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ilyen jó a mikiegérkupa, hogy senki nem beszél róla? 😊
NB2
az csak akkor érdekes ha valami kiscsapat játszik. mondjuk az Arsenal bejutott, de nem jött az upset 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Érdekes szitu volt ez a Kepa vs Doku.
A kapus tizenhatoson kìvül egyébként jogosult szabályosan test-test ellen menni, pl vállal ütközni?
Gondolom semmi nem tiltja, de ritkán látni.
Willie Parker
Miért ne mehetne? Én se nagyon emlékszem ilyenre de pl mint NFL-ben is védik a QB-t mint a szent tehenet de eladja a labdát és próbál blokkolni úgy telibe verik néha mint annak a rendje. Onnantól sima mezőnyjátékos ő is.
remontada
Arra értettem h itt Kepa vállal leütközte a csatárt és lehet kérdés, h egyértelmű gólhelyzet-e, ha ennyire kint van és akadályozza a támadót.
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Erre a meccsre nem pörgött fel a csapat, de teszek a Ligakupára.
Csak azt remélem, h ez a meccs nem okoz majd mentális blokkot a City felé. Főleg ha nagyon kikapunk.
Arteta helyében simán felraktam volna tarcsit, Calafiorival, MLS-sel, Mosqueraval, Dowmannel, Maduekevel, Havertz-cel, Norgaarddal.