Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 388 — #NoStress
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
nagylaza, főpohárnok
2 éve szezonzáró asszem ellenük volt, az sima lett
zacknorb
Többször is volt 2-0, de egyiket se nevezném simának.
Pethő Bencét amúgy a szünetben le kell kapni a pályáról, valóságos labdatemető. Csak ne Németh Barnabás jöjjön be helyette.
nagylaza, főpohárnok
Pedig Pethő is milyen jó volt az első pár meccsen, mikor idekerült
warr_b
Simán nyertünk, nem kell mindig rinyálni.
Majd jövőre az NB1-ben.........se.

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
nagylaza, főpohárnok
2 éve szezonzáró asszem ellenük volt, az sima lett
zacknorb
Többször is volt 2-0, de egyiket se nevezném simának.
Pethő Bencét amúgy a szünetben le kell kapni a pályáról, valóságos labdatemető. Csak ne Németh Barnabás jöjjön be helyette.
nagylaza, főpohárnok
Pedig Pethő is milyen jó volt az első pár meccsen, mikor idekerült


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Érdekes szitu volt ez a Kepa vs Doku.
A kapus tizenhatoson kìvül egyébként jogosult szabályosan test-test ellen menni, pl vállal ütközni?
Gondolom semmi nem tiltja, de ritkán látni.
Willie Parker
Miért ne mehetne? Én se nagyon emlékszem ilyenre de pl mint NFL-ben is védik a QB-t mint a szent tehenet de eladja a labdát és próbál blokkolni úgy telibe verik néha mint annak a rendje. Onnantól sima mezőnyjátékos ő is.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Érdekes szitu volt ez a Kepa vs Doku.
A kapus tizenhatoson kìvül egyébként jogosult szabályosan test-test ellen menni, pl vállal ütközni?
Gondolom semmi nem tiltja, de ritkán látni.
Willie Parker
Sztem igen

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Érdekes szitu volt ez a Kepa vs Doku.
A kapus tizenhatoson kìvül egyébként jogosult szabályosan test-test ellen menni, pl vállal ütközni?
Gondolom semmi nem tiltja, de ritkán látni.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
ilyen jó a mikiegérkupa, hogy senki nem beszél róla? 😊
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Varga Barna nem fejjel szerzett gólt
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, ott a Pethő-Németh csere
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
nagylaza, főpohárnok
2 éve szezonzáró asszem ellenük volt, az sima lett
zacknorb
Többször is volt 2-0, de egyiket se nevezném simának.
Pethő Bencét amúgy a szünetben le kell kapni a pályáról, valóságos labdatemető. Csak ne Németh Barnabás jöjjön be helyette.
nagylaza, főpohárnok
It's Radó time?
zacknorb
Nincs csere...
nagylaza, főpohárnok
Van gyors gól
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
nagylaza, főpohárnok
2 éve szezonzáró asszem ellenük volt, az sima lett
zacknorb
Többször is volt 2-0, de egyiket se nevezném simának.
Pethő Bencét amúgy a szünetben le kell kapni a pályáról, valóságos labdatemető. Csak ne Németh Barnabás jöjjön be helyette.
nagylaza, főpohárnok
It's Radó time?
zacknorb
Nincs csere...
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kíváncsi vagyok ha egy olyan csapat mint a Tottenham kiesik, mennyire kapnák szét egy nyár alatt.
KeyG
első évben kétlem hogy túlságosan
ugye kiesés után 1 évig még PL pénzt kapnak
Negritis, a vajda
Nem gondolom, hogy pénz függvénye lenne, meg 1 év után gyanítom vissza is jönnének.
De a legjobb játékosok többsége simán BL esélyes csapatok játékosai lehetnének.
KeyG
Meg amennyire ismerhető Levy, fix bennevan egy paycut a szerződésekben kiesés esetén.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
nagylaza, főpohárnok
2 éve szezonzáró asszem ellenük volt, az sima lett
zacknorb
Többször is volt 2-0, de egyiket se nevezném simának.
Pethő Bencét amúgy a szünetben le kell kapni a pályáról, valóságos labdatemető. Csak ne Németh Barnabás jöjjön be helyette.
nagylaza, főpohárnok
It's Radó time?
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 674
Kíváncsi vagyok ha egy olyan csapat mint a Tottenham kiesik, mennyire kapnák szét egy nyár alatt.
KeyG
első évben kétlem hogy túlságosan
ugye kiesés után 1 évig még PL pénzt kapnak
Negritis, a vajda
Nem gondolom, hogy pénz függvénye lenne, meg 1 év után gyanítom vissza is jönnének.
De a legjobb játékosok többsége simán BL esélyes csapatok játékosai lehetnének.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
nagylaza, főpohárnok
2 éve szezonzáró asszem ellenük volt, az sima lett
zacknorb
Többször is volt 2-0, de egyiket se nevezném simának.
Pethő Bencét amúgy a szünetben le kell kapni a pályáról, valóságos labdatemető. Csak ne Németh Barnabás jöjjön be helyette.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
nagylaza, főpohárnok
2 éve szezonzáró asszem ellenük volt, az sima lett
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Csak olyan Soroksár elleni meccsekre emlékszem, amikor szenvedtünk. Most sincs másként.
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nagyon úgy néz ki idén 2 csapatom is ki fog esni az első osztályból.

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Az egy ETO piros lesz
JC6 (Mr. Miele)
Van helyette gól
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Kíváncsi vagyok ha egy olyan csapat mint a Tottenham kiesik, mennyire kapnák szét egy nyár alatt.
KeyG
első évben kétlem hogy túlságosan
ugye kiesés után 3 évig még PL pénzt kapnak
Negritis, a vajda
javítva 😊

55-45-20%-ot kapnak évente


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Az egy ETO piros lesz
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.

Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
Tökéletesen illene a mennyeibe.
Ha Keane vmikor elkerül akkor megpróbálnam Pali helyében elhozni

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rég kaptunk gólt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 996 — The Mathematician
Kíváncsi vagyok ha egy olyan csapat mint a Tottenham kiesik, mennyire kapnák szét egy nyár alatt.
KeyG
első évben kétlem hogy túlságosan
ugye kiesés után 1 évig még PL pénzt kapnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Vezet a Barcika
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 674
Kíváncsi vagyok ha egy olyan csapat mint a Tottenham kiesik, mennyire kapnák szét egy nyár alatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!