Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Ezzel az Evertonnal a Pool a PSG meccs után fog játszani.bejelentkezett a BL-ért az Everton. Brentford is ott lehetne ha nem cseszik el a Wolves elleni meccset legutóbb
ozibozi
3 hónapja
igen, RIP pókcsalád.Cselszki jól beszopta a brét. Ndiaye helyezhette volna kicsit még, kurva jó idén.Brutál volt a lassítás, mindkét kapufát érintette sztem.
petey
gabokocka
3 hónapja
Ezzel az Evertonnal a Pool a PSG meccs után fog játszani.
3 hónapja
Cselszki jól beszopta a brét. Ndiaye helyezhette volna kicsit még, kurva jó idén.Brutál volt a lassítás, mindkét kapufát érintette sztem.
petey
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
Cselszki jól beszopta a brét. Ndiaye helyezhette volna kicsit még, kurva jó idén.
3 hónapja
Mondjuk ha Xabinak van esze, akkor pont elvallalna a Liverpoolt az utolso ket honapra. O nem bukhat most, barmi tortenne, Slot sara lesz ez mar, viszont lenne ket honapja mondhatni tet nelkul, hogy megismerje a keretet, lassa, ki milyen allapotban van, ki mennyire fit szamara es kivel szamolhat mondjuk hosszu tavon is. Illetve azt is, hogy ha most ket honapra uj taktikaval vagna neki, akkor kinek milyen szerepkorok fekudnenek, meg latna, hova kellene neki uj jatekos biztosan. Ezek jo reszet egy jo edzo latja az elemzesekbol is, de azert ha eloben is megnezi es kiprobalja oket, az sosem baj. Raadasul kiprobalhatna a Wirtz, Szobo tamado kozeppalyas parost egymas mellett ugy, hogy mindketten cam-ban vannak, es nem szelsokent jatszik egyik sem (Slotnal Wirtz azert mostansag foleg szelso).
3 hónapja
Egy 2-4 gólos kiesés a PSG ellen és a City ellen a búcsú az FA kupában elég lesz vajon, hogy hozzanak a kopasz helyére egy tűzoltó bárkit a szezon utolsó meccseire? Mi lesz a fontosabb, az arc még ha ez azzal is jár, hogy jövőre Europa Liga indulás lesz csak? Nem kell világmegváltó megoldás rögtön ha pl Xabi nem akar idény közben, tök oké. Tudjuk, hogy Gerrard nem egy nagy edzői géniusz de a) ennyit eredmény ő is elérne mint idén ez a csapat, b) talán fel tudná rázni őket, hogy címvédőként ne kelljen a 6. helyen (vagy alatta) végezni.
Pedig most a válogatott szünet alatt nagyon adná magát a váltás, de sajnos ez nem fog még jönni.

Liverpool Fc
3 hónapja
csak kérni kellett.. Fulham meccsen is tizi és piros 😀
3 hónapja
Michael Olise has now scored or assisted against every side he has faced in the Bundesliga:
— Squawka (@Squawka) March 21, 2026
⚽⚽⚽⚽🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️ vs. RB Leipzig
⚽⚽🅰️🅰️🅰️ vs. Werder Bremen
⚽⚽🅰️🅰️🅰️ vs. Freiburg
⚽⚽⚽🅰️🅰️ vs. Wolfsburg
⚽🅰️🅰️ vs. Heidenheim
⚽🅰️🅰️ vs. Gladbach
⚽🅰️🅰️ vs. Stuttgart
⚽🅰️🅰️ vs.… pic.twitter.com/odw4XgBRy6
3 hónapja
Komolyan nincs olyan kommentátor az arena4-en, aki ki tudja mondani annak a kva Münchennek a nevét?Müntyen.
Tényleg ennyire rohadt nehéz?
rob3r7o
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Komolyan nincs olyan kommentátor az arena4-en, aki ki tudja mondani annak a kva Münchennek a nevét? Tényleg ennyire rohadt nehéz?
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
A Liverpool lassan elkezdhet abban bizni, hogy vagy Bajnokok Ligajat nyer, vagy az Aston Villa El-t es marad is top5-ben bajnoksagban, elvileg volt valami dontes, hogy akkor plusz egy PL-csapat elindulhat a BL-ben jovore.Maximum top5.
Stez
Ha a PSG-n túl is jutnánk (disclaimer: nem fogunk), akkor utána a Bályern jönne (aki jobb csapat), vagy a Real (aki vagy jobb, vagy nem, de mindig megkapják a fújást), és ha az sem, akkor a másik oldalról egy Barszelóna vagy a csúzlisok.
És elfogytak a csatárok darabszámra, a középpályások lábra.
És elfogyott Alisson is, Mama mutathat be bravúrokat, de labdakihozatalnál mínusz egy ember.
És gondolom a két kurva fontos meccsen a Miszter is majd végig játszatja Szoboszlait, úgyhogy egy hónapon belül ő is letérdel majd.
3 hónapja
A Liverpool lassan elkezdhet abban bizni, hogy vagy Bajnokok Ligajat nyer, vagy az Aston Villa El-t es marad is top5-ben bajnoksagban, elvileg volt valami dontes, hogy akkor plusz egy PL-csapat elindulhat a BL-ben jovore.
Szerkesztette: Stez
3 hónapja
Természetesen van dupla büntetés.Ha a szabálytalanság olyan, hogy lapot érdemel, akkor lapot ad a játékvezető, ha ez a tizenhatoson belül történik, akkor tizenegyest, ha kívül, akkor szabadrugást.
Ha a védő a büntetőterületen belül a labda megjátszására irányuló kísérlet során követ el szabálytalanságot, ami gólhelyzetet hiúsít meg, sárga lapot és tizenegyest kap.
Piros lap jár, ha a játékos a labda megjátszása helyett a támadót (mezhúzás, lökés, gáncsolás) akadályozza, vagy ha a szabálytalanság szándékosan durva, illetve ha a védő szándékosan kézzel akadályoz egy kapuba tartó labdát, az is tizenegyes és piros lap.
3 hónapja
Olvasd el kérlek mégegyszer.. 😛 nem a kapust játszó csatárokról beszélek, hanem amióta ezt tolták orrba szájba hogy nincs dupla büntetés azóta nem emlékszem piros és tizire mint most MeggájvernélLuis SuárezKézzel véd a játékos az más, de ezt szajkózták egy ideje mindenhol más esetben nincs dupla büntetés. Nem is nagyon emlékszem másik esetre ha épp nem kapust játszik vele, de bemásolták a hivatalos szabályt.Ha tizi is volt, nem úgy van nincs dupla büntetés? Ha lenne se ért ez pirosatCity-Real meccs? Pont szerdán volt.
remontada
NB2
remontada
KeyG
3 hónapja
Jo, mert csak ket zicceruk volt eddig a masodik felidoben a golon kivul, az egyiket a kapusba vagta a tamado, a masiknal meg luftot rugott, mig a Liverpoolnak egy lovese volt osszesen.Annyira a Brájtontól sem emlékszem sok mindenre, de amit a komplett védelem leművelt, azért járt a faazkorbács.hát...ezért szerintem utólag elnézést kérnek megint. Ezt nem tudom elképzelni, hogy nem les 😀Ki volt vonalazva. De nem is erdemelte volna meg a Liverpool, a masodik felidoben kb. nem jartak a Brighton terfelen, nem csinalnak semmit.
Toto21
Stez
De mondjuk a komplett csapat vánszorog, azonos pihenéssel is nehéz meccs lenne, de mi még az elő bajnokit is egy nappal később játszottuk, és azóta volt egy BL-meccsünk is.
slowmotion
Nyilvan talalnak egy golt es iksz az meglesz, de azert ez ahogy irod, megint nagyon gyenge. Mindenki enervalt. Es igen, itt mutogathatnank megint Slotra, amikor a Galata elleni ko-nal mar a masodik felido elejen arrol beszeltunk, hogy a kulcsembereket le kene hozni, hadd pihenjenek plusz 40-45 percet. Nem hozta le sem Szobot, sem Van Dijkot, sem Maccat peldaul.
3 hónapja
Régen volt már kétszámjegyű veresége a csapatnak, idén akkor ez is meglesz mintegy 11 perc múlva.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Annyira a Brájtontól sem emlékszem sok mindenre, de amit a komplett védelem leművelt, azért járt a faazkorbács.hát...ezért szerintem utólag elnézést kérnek megint. Ezt nem tudom elképzelni, hogy nem les 😀Ki volt vonalazva. De nem is erdemelte volna meg a Liverpool, a masodik felidoben kb. nem jartak a Brighton terfelen, nem csinalnak semmit.
Toto21
Stez
De mondjuk a komplett csapat vánszorog, azonos pihenéssel is nehéz meccs lenne, de mi még az elő bajnokit is egy nappal később játszottuk, és azóta volt egy BL-meccsünk is.
3 hónapja
hát...ezért szerintem utólag elnézést kérnek megint. Ezt nem tudom elképzelni, hogy nem les 😀Ki volt vonalazva. De nem is erdemelte volna meg a Liverpool, a masodik felidoben kb. nem jartak a Brighton terfelen, nem csinalnak semmit.
Toto21
3 hónapja
hát...ezért szerintem utólag elnézést kérnek megint. Ezt nem tudom elképzelni, hogy nem les 😀
3 hónapja
Kerkez mit csinált? 😄Gólt szerzett!
Matthew99
3 hónapja
Lesipuskás balbunkó😂✌️
3 hónapja
En azt nem is ertettem mikor bedobtak Pool ellen a melybe oszinten.Oke, de egy honapig palyara kuldtek folyamatosan, es minden meccs utan pozitivan beszeltek rola, tehat ugy tunt, jol vesi fel a fonalat, azota meg semmi, meg ot perceket sem kap. Ennek gondolom oka van, lehet, hogy az edzesmunkajaval nem elegedettek.Azert szegeny Toth Alex is komoly lemaradasban lehet eronletben, hogy elvittek Angliaba, az elso honapban vegig palyara kuldtek, ha csak percekre is, de egy honapja meg csak koptatja a padot. Mondjuk neki a kinti edzesek es kozeg is segiteni fog a fejlodesben, de azert neki joval nehezebb ez a beilleszkedes ezekszerint, mint volt Kerkezeknek.Azert a Milan / Alkmar iskola valszeg jobb kozeg PL elott mint a fizz fasz liga.
Stez
JéBé
Stez
3 hónapja
Kerkez mit csinált? 😄

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.