Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
YoungZeeZee 9 845
van mobil app bl meccsekhez?
YoungZeeZee
milyen appra gondolsz?
Negritis, a vajda
korabban volt mobilra app amin lehetett nezni meccseket.olyan mint a dofu streams csak focira
YoungZeeZee
Nekem a Hesgoal rémlik.
steelwolf
koszi. nem elerheto nalam.
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Ekkora faszságot is rég láttam mivel a Spurs kiemelt volt és az Atletico kiverte őket így elnyerték a kiemelt szerepet és ők lesznek otthon a visszavágón😅 megkora faszság ez.
remontada
tetszettek volna megelozni a Spurst a fotablan 😉
csebi
Sőt lettek volna 22.-ek és ki kell verni az elsőt és így végig menni nem?

Szerkesztette: remontada
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Ekkora faszságot is rég láttam mivel a Spurs kiemelt volt és az Atletico kiverte őket így elnyerték a kiemelt szerepet és ők lesznek otthon a visszavágón😅 megkora faszság ez.
remontada
tetszettek volna megelozni a Spurst a fotablan 😉

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
van mobil app bl meccsekhez?
YoungZeeZee
milyen appra gondolsz?
Negritis, a vajda
korabban volt mobilra app amin lehetett nezni meccseket.olyan mint a dofu streams csak focira
YoungZeeZee
Nekem a Hesgoal rémlik.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 m4sport.hu/cikk/2026/03/19/feczko-tamast-harom-a-meztepo-honved-jatekost-ket-merkozesrol-tiltotta-el-az-mlsz/?fbclid=IwdGRjcAQomyJjbGNrBCibC2ZkaWQWUDOUvXsenAcWiaTROn5tT2xDAJ5vjmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHif9urCkKNIG1vRfEo5zux1nVChUXAozvLcYR4E18sBqUXcDGflVfyoxnTfw_aem_6kisPAgnYzX7txGnUU7k8w
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
Ekkora faszságot is rég láttam mivel a Spurs kiemelt volt és az Atletico kiverte őket így elnyerték a kiemelt szerepet és ők lesznek otthon a visszavágón😅 megkora faszság ez.
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/651924462_1568549121109549_4782740343508402800_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=8Ify2jmsH6UQ7kNvwHrkZlb&_nc_oc=AdobBrL_8zXG7M4nrLteBaVk3b2VJ1kfLEiPAsZ0ywx9HoUoS7e2zGoTBcqeThP8fdw&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=wyDmJ_LCq1v8J6LPxr-XBQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-l9nbZ9ssyzvfqSCUyEu322j8YOOcBwtYEM4r01ttszQ&oe=6A44A586
34.354 Aufrufe · 319 Reaktionen | Donnarumma helyrerakta Viniciust!🥊 (AI-videó) | Hathárom - Segítünk a sportfogadásban
Donnarumma helyrerakta Viniciust!🥊 (AI-videó)
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
A legtöbb gólban való részvétel liverpooli középpályásoktól egyetlen Bajnokok Ligája-szezonban:

◉ 10 – Steven Gerrard (2007/08)
◎ 9 – Szoboszlai Dominik (2025/26)
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Fuh, nagyon jo matchup ez a PSG–Pool, kivancsi leszek.
Stez
Készülhetünk Slot nyilatkozatainak második évadára, amikben mindenért ez a párharc lesz a hibás. 😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
YoungZeeZee 9 845
van mobil app bl meccsekhez?
YoungZeeZee
milyen appra gondolsz?
Negritis, a vajda
korabban volt mobilra app amin lehetett nezni meccseket.olyan mint a dofu streams csak focira
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Galata kapusa úgy kapott 8.1-es osztályzatot, hogy közben négy gólt nyelt
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Dominik Szoboszlai wins UEFA Man of the Match Award for Liverpool-Galatasaray.
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
ide jött volna az a "well, that escalated quickly" mém az ötvenedik perc környékén ugye
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuh, nagyon jo matchup ez a PSG–Pool, kivancsi leszek.
Stez
10-2 nem ide
Negritis, a vajda
Vagy nagyon jo lesz a psg, vagy nagyon rossz, iden nagyon hullamzoak.

3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Fuh, nagyon jo matchup ez a PSG–Pool, kivancsi leszek.
Stez
10-2 nem ide

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Bayern 🆚 Real Madrid 🇪🇸
🇪🇸 Barcelona 🆚 Atlético 🇪🇸
🇵🇹 Sporting 🆚 Arsenal 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
🇫🇷 PSG vs Liverpool 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuh, nagyon jo matchup ez a PSG–Pool, kivancsi leszek.

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
Wirtz laza 8 key passes.

3 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Kar, hogy az elso meccs futballpalya helyett egy kb. sertestelepen jatszodhatott, osszessegeben mintha egy mas Spurs jatszana a BLben mint a PLben, siman jobbak voltak az Atleticonal.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
vagy nem láttuk a szabálytalanságt vagy a kurva anyjukat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
Ez mi ítélet 😂😂😂
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ez szabályos gól pedig
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Barom kopasz csak egy 20 percet késett ezekkel a cserékkel
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
mi az isten lett Langgal?
Negritis, a vajda
Debrecenbe igazolt.
Stez
az ujja úgy néz ki mint egy túlsült debreceni az biztos

jobbulást neki
Negritis, a vajda
Hat mondjuk nem is ertem ezeket, hogy egy rahedli palyan ennyire kozel vannak tablak, meg vizelvezetok es hasonlo amugy serulesveszelyes dolgok a jatekterhez. Ketlem, hogy most eloszor esik neki ezeknek a tablaknak es szed ossze serulest.

3 hónapja
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
mi az isten lett Langgal?
Negritis, a vajda
Debrecenbe igazolt.
Stez
Saccra kb levágta egy ujjpercét a reklámtábla 😕