Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Spurs lépeget az NB2 felé..
3 hónapja
De rossz meccs ez a Bologna-Lazio, vallatni lehetne vele.Tizenegyesből se tudnak gólt szerezni, hát jó...
Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
De nem is lehet mindenki tehetséges a média kezelésében. Amennyi faszságot tudnak kérdezni minden egyes meccs előtt és után.Furcsa egy pali. Viszont aki ennyire nem tudja kezelni a nyomast, meg a kritikat (raadasul a jogos kritikat), az szerintem nem valo a szigetorszagba, ahol meg Kloppokat meg Guardiolakat is siman szetszednek egy-egy szarabb het utan is.Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.Szerintem direkt csinálja. Szerintem baromi önérzetes ember, akinek nagyon könnyű belegázolni a lelkébe. De a tegnapi meccs után több játékos is nyilatkozta hogy nem kifogásként mondja, de fáradt. Érdekes, Klopp alatt ilyet nem nagyon hallottam, pedig intenzitásban ég és föld a két edző taktikája és edzései.
Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
Mikey
Stez
Teszem azt Szoboszlai amikor jobb oldali védőt játszik. Minek ezredjére megkérdezni, hogy miért azt játszik, és miért ő, és hogy nem lenne-e jobb a középpályán. Mindenki tudja a válaszokat, Slot is ezerszer elmondta hogy nem azért ott játszik Dominik, mert az neki jó, de megkérdezik ezeregyedjére is.
Csak mondjuk amíg Klopp az ilyeneket lazán arcon röhögte, addig Slot amolyan hollandosan cinikusan válaszol. Emiatt nem tudok negatív véleménnyel lenni róla.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Szépen le van fizetve a Rayo is
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
De rossz meccs ez a Bologna-Lazio, vallatni lehetne vele.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Barca nagyott fogot Garcia-val, amiket ved...
3 hónapja
Furcsa egy pali. Viszont aki ennyire nem tudja kezelni a nyomast, meg a kritikat (raadasul a jogos kritikat), az szerintem nem valo a szigetorszagba, ahol meg Kloppokat meg Guardiolakat is siman szetszednek egy-egy szarabb het utan is.Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.Szerintem direkt csinálja. Szerintem baromi önérzetes ember, akinek nagyon könnyű belegázolni a lelkébe. De a tegnapi meccs után több játékos is nyilatkozta hogy nem kifogásként mondja, de fáradt. Érdekes, Klopp alatt ilyet nem nagyon hallottam, pedig intenzitásban ég és föld a két edző taktikája és edzései.
Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
Mikey
3 hónapja
Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.Szerintem direkt csinálja. Szerintem baromi önérzetes ember, akinek nagyon könnyű belegázolni a lelkébe. De a tegnapi meccs után több játékos is nyilatkozta hogy nem kifogásként mondja, de fáradt. Érdekes, Klopp alatt ilyet nem nagyon hallottam, pedig intenzitásban ég és föld a két edző taktikája és edzései.
Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
Stez
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Nem tudom, Howe-nak mi utott be, hogy Woltemade-ot kozeppalyan erolteti, csavo Nemetorszagban is jatszott kb. 400 percet ott a palyafutasa korabbi szakaszaban, eletei legturhabb meccsei voltak kb. 😀Nem csodalom, hogy nagelsmann kiakadt, hogy mennyire idiota huzas ez. 😀 Es jatszik Gordon kozepcsatarkent, amikor o meg rohadt jo a bal szelen.
3 hónapja
Azert nagy pali ez a Slot. Kizsigereli a jatekosait, akik a seggukon veszik a levegot mar marciusban, majd elkezd uzengetni a szovetsegi kapitanyoknak, hogy a valogatottban ugyan mar, ne zsigereljek ki a liverpooli jatekosokat.Nem tudom eldonteni lassan, hogy tenyleg ennyire gyoker, vagy csak szandekosan provokal egy halom nyilatkozataval az elmult honapokban. 😀
3 hónapja
Pavlovic mekkora gólt akasztott 😮 (0:13-tól)Álmosak voltak.
a Milan amúgy miért játszott pizsamában?
Löfli
3 hónapja
Megéri, gyönyörű, még ha historizáló épületeket kapsz is a porig rombolt város után.Lányomék éppen Gdanskban vannak.Holnap élőben Gdanskból 😊Nyert a Lechia, Szalai középen irányított, a két gólt szélről kapták. Azért már túl a van a zenitjén Atisunk.
A Pogon Szczeczin vendégeskedik, megnézem Szalai Attila pillanatnyi formáját.
Dzsokijuing
Dzsokijuing
nagylaza, főpohárnok
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Pavlovic mekkora gólt akasztott 😮 (0:13-tól)a Milan amúgy miért játszott pizsamában?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Szerintem most a Dió a legalja, még a Barcikánál is szarabb. És ez független az MTK-s edzőkérdéstől.🙂Nem véletlen...szerintem jelenleg az MTK a legrosszabb csapat az NB1-ben, ráadásul kilátástalan is, mert itt egy olyan edző van, aki még az NB2 színvonalát se tudja elérni.Csak azért kérdeztem, mert MTK-s barátom aggódik.🙂Hagyjuk a hanyatló nyugatot. A Barcika mellett ki fog kiesni a Mennyeiből?DVTK, de ez sose volt kérdés
nagylaza, főpohárnok
zacknorb
nagylaza, főpohárnok
Klaci79
3 hónapja
Nem véletlen...szerintem jelenleg az MTK a legrosszabb csapat az NB1-ben, ráadásul kilátástalan is, mert itt egy olyan edző van, aki még az NB2 színvonalát se tudja elérni.Csak azért kérdeztem, mert MTK-s barátom aggódik.🙂Hagyjuk a hanyatló nyugatot. A Barcika mellett ki fog kiesni a Mennyeiből?DVTK, de ez sose volt kérdés
nagylaza, főpohárnok
zacknorb
nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Ezzel a mai újabb döntetlennel igen..😃 nem figyeltem hogy még van ma meccsükDe a Brentford az Everton előtt van a tabellán, akkor ők miért nem?🤔Ezzel az Evertonnal a Pool a PSG meccs után fog játszani.bejelentkezett a BL-ért az Everton. Brentford is ott lehetne ha nem cseszik el a Wolves elleni meccset legutóbb
ozibozi
remontada
zacknorb
3 hónapja
Csak azért kérdeztem, mert MTK-s barátom aggódik.🙂Hagyjuk a hanyatló nyugatot. A Barcika mellett ki fog kiesni a Mennyeiből?DVTK, de ez sose volt kérdés
nagylaza, főpohárnok
zacknorb
3 hónapja
Hagyjuk a hanyatló nyugatot. A Barcika mellett ki fog kiesni a Mennyeiből?DVTK, de ez sose volt kérdés
nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Ezzel az Evertonnal a Pool a PSG meccs után fog játszani.Viszont előtte lesz négy nap pihenő
ozibozi
3 hónapja
Hagyjuk a hanyatló nyugatot. A Barcika mellett ki fog kiesni a Mennyeiből?
3 hónapja
De a Brentford az Everton előtt van a tabellán, akkor ők miért nem?🤔Ezzel az Evertonnal a Pool a PSG meccs után fog játszani.bejelentkezett a BL-ért az Everton. Brentford is ott lehetne ha nem cseszik el a Wolves elleni meccset legutóbb
ozibozi
remontada
3 hónapja
Lányomék éppen Gdanskban vannak.Holnap élőben Gdanskból 😊Nyert a Lechia, Szalai középen irányított, a két gólt szélről kapták. Azért már túl a van a zenitjén Atisunk.
A Pogon Szczeczin vendégeskedik, megnézem Szalai Attila pillanatnyi formáját.
Dzsokijuing
Dzsokijuing
3 hónapja
Mondjuk ha Xabinak van esze, akkor pont elvallalna a Liverpoolt az utolso ket honapra. O nem bukhat most, barmi tortenne, Slot sara lesz ez mar, viszont lenne ket honapja mondhatni tet nelkul, hogy megismerje a keretet, lassa, ki milyen allapotban van, ki mennyire fit szamara es kivel szamolhat mondjuk hosszu tavon is. Illetve azt is, hogy ha most ket honapra uj taktikaval vagna neki, akkor kinek milyen szerepkorok fekudnenek, meg latna, hova kellene neki uj jatekos biztosan. Ezek jo reszet egy jo edzo latja az elemzesekbol is, de azert ha eloben is megnezi es kiprobalja oket, az sosem baj. Raadasul kiprobalhatna a Wirtz, Szobo tamado kozeppalyas parost egymas mellett ugy, hogy mindketten cam-ban vannak, es nem szelsokent jatszik egyik sem (Slotnal Wirtz azert mostansag foleg szelso).Alonso azt mondta hogy szívesebben várna nyárig, de ha előbb hívják, nem fog nemet mondani.
Stez
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Holnap élőben Gdanskból 😊Nyert a Lechia, Szalai középen irányított, a két gólt szélről kapták. Azért már túl a van a zenitjén Atisunk.
A Pogon Szczeczin vendégeskedik, megnézem Szalai Attila pillanatnyi formáját.
Dzsokijuing
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)