Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Romano:
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
Mikey
az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálam
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
Negritis, a vajda
Most nem azért, de egy 100+ éves klub esetében mondjuk tíz játékos szerintem "kevés". 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 388 — #NoStress
Romano:
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
Mikey
az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálam
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
Negritis, a vajda
Souness, Rush, Keegan, Dalglish, Gerrard, Barnes biztos előtte, top10 határán billeghet az egyiptomi, kurva sok gólt szerzett.

3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 388 — #NoStress
Romano:
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
az oké, de szerződése még van
szal valakinek "tejelnie kell", nem?
Negritis, a vajda
Nem feltétlen.
Közös megegyezéssel bármikor lehet szerződést bontani.
Ha a csapatanak nem igazán kell, sok a fizuja, a játékos meg nem akar tovább ott játszani, akkor könnyű megegyezni. Az is bevétel a klubnak, ha arra az évre nem kell állnia a fizetését.

3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 996 — The Mathematician
Romano:
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
Mikey
az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálam
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Romano:
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 996 — The Mathematician
Romano:
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
az oké, de szerződése még van
szal valakinek "tejelnie kell", nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Romano:
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.

Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Igazából 3 teendője van még:
1. Kupagyőzelem
2. Minden meccsen lépjen pályára, hogy pontosan 500 hivatalos tétmeccse legyen a klubban
3. Még 3 assist kiosztása, hogy meglegyen a 100 a klubban
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudort kibaszták.
Akkor Adolf Hütter (külön vicces lenne) vagy Sean Dyche.
zacknorb
Pochettino elérhető?
Löfli
Nem USA szöv kap 🥺😔 túl hamar rúgták ki,(a "poènokat" nem kèrjük 😏) már akkor is így gondoltam, az egy másik, hogy azóta sem sikerült senkit találni, az azèrt bravúr...nem tudom az ausztrállal mennyire lennènk előrèbb EL győzelem ide vagy oda....
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Tudort kibaszták.
Akkor Adolf Hütter (külön vicces lenne) vagy Sean Dyche.
zacknorb
Pochettino elérhető?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Tudort kibaszták.
Akkor Adolf Hütter (külön vicces lenne) vagy Sean Dyche.
3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Chiesa mégsem játszik a válogatottban, az orvosi tesztek után hazaküldték mert nem felelt meg.

Cambiaghi a helyén, a másik kedvenc csapatomból.
Mikey
Palit úgy lehetne amúgy kedvelni, szimpatikus srác, de lassan ő is olyan mint Naby volt. Bár az ő sérülékenységét nehéz lesz bárkinek überelni. Mindenesetre ez is érdekes jel, hogy szenved a támadósor hónapok óta és az olasz kb egyszer sem kezdett - jöttek is innen-onnan rá kritikák erre a válogatottól is hazaküldik h nem felelt meg.
Tök jó lett ez a nyári pénzeső a támadósorba, csak profilokra is szarabbul áll a csapat és darabszámra sincs meg annyira mint tavaly.

Lenne itt dolog nyáron...
Hha nem jön össze a Konaté hosszabbítás hiába a két u20-as CB csillag (Leoni ACL-ből épülget Jacquet meg először lesz PL játékos) kellene valami megoldás még középre, de azon kívül is, jobbhátvéd, Bradley nem bír egészséges maradni, Frimpong se arról híres és rosszabbul védekezik mint TAA, cserébe fele annyi hatása sincs az összjátékra. Közben Salaht el kéne passzolni valami arab légióba, az se baj ha Cody is menne vele (érte amúgy még lehet le is lehetne húzni valakit egy 40millióval). Marad a két tavalyi csatár és Ngumoha. Btw Gordont a Castleből meg lehetne próbálni még egyszer... ha nem lesznek európában (márpedig...) nekünk meg kurvára kéne 1-2 home grown játékos az BL-be, EL-be 😀 Lehet, hogy Everton nevelés de Pool szurkoló .


Liverpool Fc
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 652 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/656067827_1240598838060747_7872112406956782604_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1066x1405&ctp=p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=jNH7xPgyU1IQ7kNvwE3Wbfl&_nc_oc=AdrQ_lZIw1plAnNQHd0sziCtmZv4Pwpb8zvadWPTEoCmnfO0eG6vkkeh1_FFWBkfzLA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=kTjKX83VQJKW1KQo5oO3Vg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8MW8f_Q2GOP2AolI7mQNSVKla0kylGisMm3GIZmy853Q&oe=6A408053
Azzurri
Kéri Andris szakmai elemzése Gattuso asztalán! A La Gazzetta dello Sport munkatársai megerősítették, hogy Gennaro Gattuso Kéri András Dániel szakvéleményét és elemzését is figyelembe véve készíti...
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/612417602_1409777940702442_4338459781296289775_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=P00MfNRkqIAQ7kNvwF6a8ih&_nc_oc=Adq4ep6etQuVnOo8X5YlUTOx9zdAzwaeoKXh7asT6wNcu_e0sXv5F6fx5JnerjV0zhw&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=EpiUqQ3cf4oZOKLzv3Pevg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_wZd4sEooUj4LFg-sNkrRUZ0_nwspZHA_GsYTQzsU19w&oe=6A40AF96
12 Mio. Aufrufe · 130.276 Reaktionen | Was glaubst du haben sich die beiden Hitzköpfe hier zu sagen? 😱💥 Die spanische Supercopa LIVE bei #MagentaSport bis @sportdigitalfussball ⚽️ | MAGENTA SPORT
Was glaubst du haben sich die beiden Hitzköpfe hier zu sagen? 😱💥 Die spanische Supercopa LIVE bei #MagentaSport bis @sportdigitalfussball ⚽️
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Holnap élőben Gdanskból 😊
A Pogon Szczeczin vendégeskedik, megnézem Szalai Attila pillanatnyi formáját.
Dzsokijuing
Nyert a Lechia, Szalai középen irányított, a két gólt szélről kapták. Azért már túl a van a zenitjén Atisunk.
Dzsokijuing
Lányomék éppen Gdanskban vannak.
nagylaza, főpohárnok


Ha Dzsoki Gdanskban van és nagylaza lànya is Gdanskban van, akkor nagylaza lánya Samantha?

Szerkesztette: Löfli
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/654567473_946890397838202_8691796207735144802_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=tkMvbvNTkhQQ7kNvwFrtcmg&_nc_oc=AdqzpfEt_s-niTtQ4jZypMAkxeY-5XJ4Kc-bAXjXtyjhXe5dfDKVKO-laed7tFzbF_I&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=zdst4nGoPCoDZPqonuQyIg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af82BNik472ndOlnFLmdAp5-PUDUhvdSXGTWNIIBI7gbzw&oe=6A443171
3,8 Mio. Aufrufe · 42.784 Reaktionen | This strike from Lothar Matthäus might be the 𝙘𝙡𝙚𝙖𝙣𝙚𝙨𝙩 we’ve ever seen! 🤯🚀 Happy 65th Birthday to one of the greatest German and #Bundesliga midfielders to ever grace the pitch 🤝 | Bundesliga
This strike from Lothar Matthäus might be the 𝙘𝙡𝙚𝙖𝙣𝙚𝙨𝙩 we’ve ever seen! 🤯🚀 Happy 65th Birthday to one of the greatest German and #Bundesliga midfielders to ever grace the pitch 🤝
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Chiesa mégsem játszik a válogatottban, az orvosi tesztek után hazaküldték mert nem felelt meg.

Cambiaghi a helyén, a másik kedvenc csapatomból.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a Real
dande2
Rodri meccsenkent 4 ilyet csinál az ellenfél ellen taktikai fault néven, és a sárgát is nagy néha napján meltoztatnak adni számára ☺️
esanders10
Arról nem beszélve Casemiro miket művelt taktikai fault révén és mégis érthetetlen módon csak sárgákat kapott. Ez ahhoz képest semmi nem volt
remontada
Nèzzètek, èn nem láttam, látok ezer esetet, annyi időm nincs meccset nèzni, ezt az egyet láttam most, ez alapján ítèltem. A szimplán taktikai fault ezúttal nálam azèrt sem állja meg a helyèt mert ott volt a csapattársa mellette, aki besegít ès mèg hátul is sokan ott voltak. Kvázi nem volt szükség rá,.pláne ilyen durván.
Fedèben egyszerűen dolgozott a düh mivel amúgy is "jó barátok" ès direkt a lábra odarúgott alaposan, hogy fájjon. A spori is ezt látta, èrezte benne, ezèrt volt a piros.
Írom mindezt úgy hogy amúgy messze Valverde az egyik kedvenc Real játèkosom evör Barca drukkerkènt, talán Zidane után közvetlenül.
Mindegy vègül nem osztott, nem szorzott, az eltiltás ellen meg fellebbeznek majd, ès ha tènyleg szigorúnak látják, eltörlik az eltiltást.

De legyen nektek hitetek szerint 😉
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Sport 2-ön a Braga a Porto ellen 1-1-re áll telt ház előtt30.000 nem 10.000 néző mint a fagyi ellen/ a 75. Percben. /80.-ban már nem

Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 594
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a Real
dande2
Rodri meccsenkent 4 ilyet csinál az ellenfél ellen taktikai fault néven, és a sárgát is nagy néha napján meltoztatnak adni számára ☺️
esanders10
Arról nem beszélve Casemiro miket művelt taktikai fault révén és mégis érthetetlen módon csak sárgákat kapott. Ez ahhoz képest semmi nem volt
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a Real
dande2
Meccsenként van legalább 1 ilyen taktikai fault hogy valaki meg akar indulni és félpályán felrúgják hogy ne vigye végig, ugyanígy a labdához nem érve, de azért csinálják mert mindenki tudja hogy csak sárga lesz a vége. Vagyis akkor mostmár majdnem mindig..


3 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Arbeloa miért öltözött amúgy egy temus Michael Jackson-nak?

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 011
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a Real
dande2
Rodri meccsenkent 4 ilyet csinál az ellenfél ellen taktikai fault néven, és a sárgát is nagy néha napján meltoztatnak adni számára ☺️
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a Real
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.
kapitnono
Ne már, tiszta erőből direkt bokán rúgta a labdához köze nem volt....nem is èrtem mit kell ezen csodálkozni
dande2
Ahogy látom rajtad kívül mindenki csodálkozik bármilyen külföldi oldalt nézek sehol nem értik...
kapitnono
Nem mindig a tömeg ítèli meg kinek van igaza 😏 de alább pontosítottam mièrt gondolom így, Barca játèkos kapja ugyan így gondolom