Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Most nem azért, de egy 100+ éves klub esetében mondjuk tíz játékos szerintem "kevés". 😊az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálamRomano:Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Mikey
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
Negritis, a vajda
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Souness, Rush, Keegan, Dalglish, Gerrard, Barnes biztos előtte, top10 határán billeghet az egyiptomi, kurva sok gólt szerzett.az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálamRomano:Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Mikey
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
Negritis, a vajda
3 hónapja
Nem feltétlen.Romano:az oké, de szerződése még van
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
szal valakinek "tejelnie kell", nem?
Negritis, a vajda
Közös megegyezéssel bármikor lehet szerződést bontani.
Ha a csapatanak nem igazán kell, sok a fizuja, a játékos meg nem akar tovább ott játszani, akkor könnyű megegyezni. Az is bevétel a klubnak, ha arra az évre nem kell állnia a fizetését.
3 hónapja
az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálamRomano:Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Mikey
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Romano:Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Romano:az oké, de szerződése még van
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
szal valakinek "tejelnie kell", nem?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja

Igazából 3 teendője van még:
1. Kupagyőzelem
2. Minden meccsen lépjen pályára, hogy pontosan 500 hivatalos tétmeccse legyen a klubban
3. Még 3 assist kiosztása, hogy meglegyen a 100 a klubban
3 hónapja
Nem USA szöv kap 🥺😔 túl hamar rúgták ki,(a "poènokat" nem kèrjük 😏) már akkor is így gondoltam, az egy másik, hogy azóta sem sikerült senkit találni, az azèrt bravúr...nem tudom az ausztrállal mennyire lennènk előrèbb EL győzelem ide vagy oda....Tudort kibaszták.Pochettino elérhető?
Akkor Adolf Hütter (külön vicces lenne) vagy Sean Dyche.
zacknorb
Löfli
3 hónapja
Tudort kibaszták.Pochettino elérhető?
Akkor Adolf Hütter (külön vicces lenne) vagy Sean Dyche.
zacknorb

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Tudort kibaszták. Akkor Adolf Hütter (külön vicces lenne) vagy Sean Dyche.
3 hónapja
Chiesa mégsem játszik a válogatottban, az orvosi tesztek után hazaküldték mert nem felelt meg.Palit úgy lehetne amúgy kedvelni, szimpatikus srác, de lassan ő is olyan mint Naby volt. Bár az ő sérülékenységét nehéz lesz bárkinek überelni. Mindenesetre ez is érdekes jel, hogy szenved a támadósor hónapok óta és az olasz kb egyszer sem kezdett - jöttek is innen-onnan rá kritikák erre a válogatottól is hazaküldik h nem felelt meg.
Cambiaghi a helyén, a másik kedvenc csapatomból.
Mikey
Tök jó lett ez a nyári pénzeső a támadósorba, csak profilokra is szarabbul áll a csapat és darabszámra sincs meg annyira mint tavaly.
Lenne itt dolog nyáron...
Hha nem jön össze a Konaté hosszabbítás hiába a két u20-as CB csillag (Leoni ACL-ből épülget Jacquet meg először lesz PL játékos) kellene valami megoldás még középre, de azon kívül is, jobbhátvéd, Bradley nem bír egészséges maradni, Frimpong se arról híres és rosszabbul védekezik mint TAA, cserébe fele annyi hatása sincs az összjátékra. Közben Salaht el kéne passzolni valami arab légióba, az se baj ha Cody is menne vele (érte amúgy még lehet le is lehetne húzni valakit egy 40millióval). Marad a két tavalyi csatár és Ngumoha. Btw Gordont a Castleből meg lehetne próbálni még egyszer... ha nem lesznek európában (márpedig...) nekünk meg kurvára kéne 1-2 home grown játékos az

Liverpool Fc
3 hónapja
3 hónapja
3 hónapja
Lányomék éppen Gdanskban vannak.Holnap élőben Gdanskból 😊Nyert a Lechia, Szalai középen irányított, a két gólt szélről kapták. Azért már túl a van a zenitjén Atisunk.
A Pogon Szczeczin vendégeskedik, megnézem Szalai Attila pillanatnyi formáját.
Dzsokijuing
Dzsokijuing
nagylaza, főpohárnok

Ha Dzsoki Gdanskban van és nagylaza lànya is Gdanskban van, akkor nagylaza lánya Samantha?
Szerkesztette: Löfli
3 hónapja
3 hónapja
Chiesa mégsem játszik a válogatottban, az orvosi tesztek után hazaküldték mert nem felelt meg.Cambiaghi a helyén, a másik kedvenc csapatomból.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Nèzzètek, èn nem láttam, látok ezer esetet, annyi időm nincs meccset nèzni, ezt az egyet láttam most, ez alapján ítèltem. A szimplán taktikai fault ezúttal nálam azèrt sem állja meg a helyèt mert ott volt a csapattársa mellette, aki besegít ès mèg hátul is sokan ott voltak. Kvázi nem volt szükség rá,.pláne ilyen durván.Arról nem beszélve Casemiro miket művelt taktikai fault révén és mégis érthetetlen módon csak sárgákat kapott. Ez ahhoz képest semmi nem voltA labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a RealRodri meccsenkent 4 ilyet csinál az ellenfél ellen taktikai fault néven, és a sárgát is nagy néha napján meltoztatnak adni számára ☺️
dande2
esanders10
remontada
Fedèben egyszerűen dolgozott a düh mivel amúgy is "jó barátok" ès direkt a lábra odarúgott alaposan, hogy fájjon. A spori is ezt látta, èrezte benne, ezèrt volt a piros.
Írom mindezt úgy hogy amúgy messze Valverde az egyik kedvenc Real játèkosom evör Barca drukkerkènt, talán Zidane után közvetlenül.
Mindegy vègül nem osztott, nem szorzott, az eltiltás ellen meg fellebbeznek majd, ès ha tènyleg szigorúnak látják, eltörlik az eltiltást.
De legyen nektek hitetek szerint 😉
3 hónapja
Arról nem beszélve Casemiro miket művelt taktikai fault révén és mégis érthetetlen módon csak sárgákat kapott. Ez ahhoz képest semmi nem voltA labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a RealRodri meccsenkent 4 ilyet csinál az ellenfél ellen taktikai fault néven, és a sárgát is nagy néha napján meltoztatnak adni számára ☺️
dande2
esanders10
3 hónapja
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a RealMeccsenként van legalább 1 ilyen taktikai fault hogy valaki meg akar indulni és félpályán felrúgják hogy ne vigye végig, ugyanígy a labdához nem érve, de azért csinálják mert mindenki tudja hogy csak sárga lesz a vége. Vagyis akkor mostmár majdnem mindig..
dande2

3 hónapja
Arbeloa miért öltözött amúgy egy temus Michael Jackson-nak?
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a RealRodri meccsenkent 4 ilyet csinál az ellenfél ellen taktikai fault néven, és a sárgát is nagy néha napján meltoztatnak adni számára ☺️
dande2
3 hónapja
A labdát meg se akarta játszani tènyleg nem èrtem miről beszèltek, akár hányszor nèzem vissza....🤷 Ettől mèg úgyisnyer a Real
3 hónapja
Nem mindig a tömeg ítèli meg kinek van igaza 😏 de alább pontosítottam mièrt gondolom így, Barca játèkos kapja ugyan így gondolomAhogy látom rajtad kívül mindenki csodálkozik bármilyen külföldi oldalt nézek sehol nem értik...Erre egyből piros? Nyilván labdához nem sok köze volt, de kb életemben nem láttam ilyenért egyből pirosat.Ne már, tiszta erőből direkt bokán rúgta a labdához köze nem volt....nem is èrtem mit kell ezen csodálkozni
kapitnono
dande2
kapitnono


