Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Gyökeres kiüti az ukránokat, igaz szittya hazafi, Viktorunk biztos mosolyog a csülkös pacal fölött!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Nem néztek ki jól az olaszok az első félidőben. Nem voltak veszélyesek az ír kapura.
3 hónapja
Ezek csak 1 meccses párharcok?Igen.
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Polákok is égnek otthon Szkanderbégék ellen

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
U21 nagyot megy
3 hónapja
Csehek még nálunk is balfaszabbak
3 hónapja
Hopp hopp, vezetünk a csehek ellen.| igen, tudom hogy nem velük játszanánk ha máshogy alakultak volna a dolgok |
3 hónapja
Pffff, szögletből érintés nélkül gólt kapni...Így hogy DeGabriele sérült biztos voltam benne h bukó lesz. Hibs is megszenvedi a hiányát …
Csebi, tegyél rendet
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Pffff, szögletből érintés nélkül gólt kapni...Csebi, tegyél rendet

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Baszki csebi, egy Luxemburgot nem tudtok otthon lenyomni? Hát ennek még akkor is mennie kéne, ha te meg én vagyunk a pályán...Azt hittem ezt JC vagy Sixo írta, 3szor le kellett csekkolnom, hogy mégsem.
warr_b
Szerkesztette: zacknorb
3 hónapja
Baszki csebi, egy Luxemburgot nem tudtok otthon lenyomni? Hát ennek még akkor is mennie kéne, ha te meg én vagyunk a pályán...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Istambulban földindulás lesz ha kiesnek a szőrös talpúak ellen
3 hónapja
Every Liverpool Player's Wages [2026]Nem tudom mennyire pontos ez, a Liverpool fizetései az egyik legjobban széttagozottak, kvázi "egész alacsony" alapfizetése van a legtöbbeknek ellenben rendkívül sok a bónusz, többlépcsősök és sokuk reálisan aktiválható is a játékos számára. Egyébként kiindulónak ez is lehet ok, de azt pl eddig is tudtuk, hogy Mo a keret lejobban fizetett játékosa, ezért is "éri meg" a csapatnak átigazolási díj nélkül felbontani a szerződését mert csak ezzel több mint 20M fontot spórol meg magának 26/27-es szezonra.
Van egy pár érdekes szám
www.givemesport.com/liverpool-player-wages-football-soccer/?link_source=ta_first_comment&taid=69c3d1c6365df70001281f4e&fbclid=Iwc3NjcAQx1DJleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeMfb1DHbvE-e1e1bUNDCQkfUJL506jnv1uMvOipq_AZFiHlEa7Yt1RHopXXU_aem_5r8qNPHxE3s6q_Zi1DVkbQ
ozibozi
(Konaté alulfizetése sem új dolog nem véletlen fut ki a szerződése ha aláír egy újat vélhetően minimum duplázni fog de ugye lehet máshol még ennél is többet kínálnak neki). Domival is elvileg megy a tárgyalás, az elmúlt másfél éve után Ryan környékére kellene kerüljön HA lesz deal.
Gakpo eladása kapcsán nem néz ki jól ez a fizu... 😕) bár lehet őt inkább a szurkolók akarják eladni nem a csapat

Liverpool Fc
3 hónapja
Every Liverpool Player's Wages [2026] Van egy pár érdekes szám
www.givemesport.com/liverpool-player-wages-football-soccer/?link_source=ta_first_comment&taid=69c3d1c6365df70001281f4e&fbclid=Iwc3NjcAQx1DJleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeMfb1DHbvE-e1e1bUNDCQkfUJL506jnv1uMvOipq_AZFiHlEa7Yt1RHopXXU_aem_5r8qNPHxE3s6q_Zi1DVkbQ
Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
Kemenes Szabolcs, mint szövetségi edző. Ez valami rossz vicc? Sírhatnékom van..
3 hónapja
Arsenal: The GunnersAston Villa: The Villans
Bournemouth: The Cherries
Brentford: The Bees
Brighton & Hove Albion: The Seagulls
Chelsea: The Blues, The Pensioners
Crystal Palace: The Eagles
Everton: The Toffees
Fulham: The Cottagers
Ipswich Town: The Tractor Boys
Leicester City: The Foxes
Liverpool: The Reds, The Kopites
Manchester City: The Citizens, Sky Blues
Manchester United: The Red Devils
Newcastle United: The Magpies, Toon
Nottingham Forest: The Tricky Trees, Forest
Southampton: The Saints
Tottenham Hotspur: Spurs, The Lilywhites
West Ham United: The Hammers
Wolverhampton Wanderers: Wolves
Birmingham City: Blues
Blackburn Rovers: Rovers
Blackpool: The Seasiders
Bolton Wanderers: The Trotters
Cardiff City: The Bluebirds
Coventry City: The Sky Blues
Derby County: The Rams
Leeds United: The Whites, Peacocks
Millwall: The Lions
Portsmouth: Pompey
Sheffield United: The Blades
Sunderland: The Black Cats
Swansea City: The Swans
3 hónapja
Ez teljesen szubjektiv, de igen, Szalah brutalis statisztikakkal bir, 435 meccsen 255 gol ES 122 golpassz az nagyon kemeny.Souness, Rush, Keegan, Dalglish, Gerrard, Barnes biztos előtte, top10 határán billeghet az egyiptomi, kurva sok gólt szerzett.az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálamRomano:Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Mikey
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
Negritis, a vajda
Őszentsége Sobri Jóska
De azert hozzateszem, szerintem o nagyon orulhet, hogy a tortenelemkonyvekben a szamok kerulnek be, mert azert az o szemelye kapcsan azt is tegyuk hozza, hogy azert Szalah amit kapott a Liverpooltol, fokent Klopptol asszisztalast, azt, hogy miatta Klopp varialt a rendszeren, hogy jobbara a tamadassal kelljen foglalkoznia, es ne kelljen besegitenie a vedekezesben, az nem mindegy. Kvazi csatar szerepkort kapott a szelen, mikozben Firmino kilenceskent tavolabb jatszott a kaputol eleg sokat, es jobban kivette a reszet a vedekezesbol, de a masik oldalon az o eveiben mind Mane, mind Diaz annyit robotolt, hogy az valami embertelen.
Nyilvan o ezt visszaadta golokban jobbara, es a tortenelemkonyvekben csak ezeket lehet majd olvasni, azert mondom, hogy Szalag egyertelmuen a Liverpool tortenetenek egyik legjobb jatekosa, de azert van meh resz is, es emiatt peldaul nalam sem lenne top5-os jatekos. Nalam peldaul Owen, Keegan, Gerrard, Van Dijk, Hansen, Hunt, Dalglish es Rush is elotte van, inkabb mondanam top10-nek. De a kulcsszo a nalam, mert ez tenyleg teljesen szubjektiv.
Megerdemli, hogy klubikonkent beszeljenek rola es egyebkent jol tette, hogy igy dontott, hogy eleg volt neki, erezhetoen nincs meg az a lendulete, ami a PL-hez kell, az is embertelen, hogy egyaltalan 33 eves koraig ilyen teljesitmenyre volt kepes egy ilyen megterhelo ligaban, folyamatos kettos vagy epp harmas terhelessel, ha az ANK-t is hozzaveszem.
3 hónapja
Mohamed Salah’s numbers for Liverpool FC season by season:• 2017/18 — ⚽ 44 goals | 16 🅰️ assists
• 2018/19 — ⚽ 27 goals | 10 🅰️ assists
• 2019/20 — ⚽ 23 goals | 13 🅰️ assists
• 2020/21 — ⚽ 31 goals | 6 🅰️ assists
• 2021/22 — ⚽ 31 goals | 15 🅰️ assists
• 2022/23 — ⚽ 30 goals | 16 🅰️ assists
• 2023/24 — ⚽ 25 goals |14 🅰️ assists
• 2024/25 — ⚽ 34 goals | 23 🅰️ assists
Consistency at the highest level.
3 hónapja
25 Greatest Players in Liverpool HistorySzeretem mikor az emberek szubjektiv listákon veszekednek. Erre is biztos jön majd a "dehátezfaszság". Mintha azon veszekednének, hogy a zöld vagy a piros szín a szebb-e. 😀 Én 2000-es évek előttieket nyilván sose láttam játszani így csak azokat tudom rangsorba tenni akiket már én is végignéztem. Azok között top3ba benne kellene lennie Mo-nak "nagysága, érdemei" alapján, de ha a kedvenceket kéne rangsorolni lehet a top20ból is kiszorulna.
Ranking factors:
Given how difficult such a list is, we have taken multiple aspects into consideration when making our selections, including:
1.Overall stats including goals, assists and games played
2.Trophies won and any individual honours
3.The impact they had
www.givemesport.com/liverpool-greatest-players/?link_source=ta_first_comment&taid=69c2fed6f6c6320001fa999b&fbclid=IwZnRzaAQv6H1leHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEe0XgWLPzGBN8jr4SDmqW14IarBKqCekym4ZfcaaLbjEfJZzMYcfEVVuMFOvI_aem_seqh_Cl5YIVGnCzDAPXomA
ozibozi

Liverpool Fc
3 hónapja
25 Greatest Players in Liverpool HistoryGiven how difficult such a list is, we have taken multiple aspects into consideration when making our selections, including:
Ranking factors:
1.Overall stats including goals, assists and games played
2.Trophies won and any individual honours
3.The impact they had
www.givemesport.com/liverpool-greatest-players/?link_source=ta_first_comment&taid=69c2fed6f6c6320001fa999b&fbclid=IwZnRzaAQv6H1leHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEe0XgWLPzGBN8jr4SDmqW14IarBKqCekym4ZfcaaLbjEfJZzMYcfEVVuMFOvI_aem_seqh_Cl5YIVGnCzDAPXomA
Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
Közösen felbontják a szerződést. Igazából közös tisztelgés ez így szerintem. A Pool nyer kb 25m-t bértömegen az Egyiptomi meg így azzal tárgyalhat és úgy ahogy akar. Szimpatikus megoldás, látszott már, hogy nagyon gyorsan zuhant be idénre. Sosem volt a kedvencem Mo, a nagy triónkból Bobbyt és Manét is jobban kedveltem de az általam látott legjobb Pool csatárok közül is Torres és Suarez is közelebb van a szívemhez, mégis egy igazi legendája volt ennek a cirka 10 évnek. Vele lett meg a 6. és vele tört meg a 30 éves várakozás is. Kedveltem, sose szerettem de ez így egy szép és méltóságteljes különválás.

Liverpool Fc
3 hónapja
Most nem azért, de egy 100+ éves klub esetében mondjuk tíz játékos szerintem "kevés". 😊az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálamRomano:Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Mikey
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
Negritis, a vajda
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Souness, Rush, Keegan, Dalglish, Gerrard, Barnes biztos előtte, top10 határán billeghet az egyiptomi, kurva sok gólt szerzett.az az érdekes hogy sztem a mostani keretben is van 2 (vvd, allison) és összességében sem hiszem hogy top10be beférne nálamRomano:Ami érdekesebb hogy a klub hivatalos oldala is megírta. Kevés jobb játékosa volt ill. lesz a klubnak, mint az egyiptomi.
BREAKING: Mo Salah has decided to LEAVE LIVERPOOL in June, at the end of the current season.
ozibozi
Mikey
(rush, keagan, dalglish úgy van előtte hogy őket nem játszani)
de ettől még iszonyat jó játékos volt és tényleg a legnagyobbak között a helye
Negritis, a vajda