Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Szimpatikus csapat ez a Galataszaraj
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ekitikenek ezek az önzőzései vagy rossz passzai kulcshelyzetben mikor üresen gól helyzetben vannak társak majd vagy 6 pontjába került a csapatának.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Osimhen továbbra is világi suttyó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Korán kezdik a törökök az időhúzást
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Micsoda forintos labdát adott SalAhnak köténnyel.
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
van mobil app bl meccsekhez?
YoungZeeZee
Rtl+ nak van appja ha erre gondolsz


3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
van mobil app bl meccsekhez?
YoungZeeZee
milyen appra gondolsz?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
te löfli mi a faszt ettél hogy lyen fosásod van?
Negritis, a vajda
Meraki gyros az Oktogon mellett, nem ajánlom 😀
Löfli
Pedig az azon kevés helyek egyike, ahol bátran lehet enni gyrost, nekem az egyetlen ahol merek is. Gyenge a gyomrod.

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Nyílván megsérül Joan Garcia..🤬
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 652
te löfli mi a faszt ettél hogy lyen fosásod van?
Negritis, a vajda
Meraki gyros az Oktogon mellett, nem ajánlom 😀
Löfli
soha jobbat ne egyél kérlek, Remélem a Pool meccs végéig kitart a hatás. Ha nem akkor ideje repetázni ^^
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Az van, hogy minden évben bebizonyosodik,
5-6-7 rúgott gólok után, miszerint nincs alternatívája a Super Ligának, mert ezekkel az átszervezésekkel max pár évig /max 8-10 év/ még elodázhatják, de az lesz az irány. /+kihalnak az öregek és a fiatalabb korosztály majd vlhogy keresztül viszi.

Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Hétvégén meg majd azvegy is nehéz lesz a Rayo ellen, mi?
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
te löfli mi a faszt ettél hogy lyen fosásod van?
Negritis, a vajda
Meraki gyros az Oktogon mellett, nem ajánlom 😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
te löfli mi a faszt ettél hogy lyen fosásod van?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
YoungZeeZee 9 845
van mobil app bl meccsekhez?
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább a Barca hozza magát úgy látom 😏
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
jo kis EL volt ez, nincs ezzel gond.
Kenny
simán lehetett volna több, de amíg így állnak hozzá az emberek, nem is lesz jobb
tényleg az idei EL az elmúlt 10 év leggyengébbje volt, tényleg lehetett volna villantani, ez a Braga sem volt verhetetlen ellenfél, szóval persze dicséret jár a Fradinak, de azért ebben több is lehetett volna és nagy lehetőséget szalasztott el a Fradi
NB2
Fradi kihozta azt, ami ebben az EL sorozatban benne volt.
Braga kétszer nem tette meg azt a szívességet, hogy mélyen tudása alatt játszik. Megvolt az esély, de az esélyesebb csapat jutott tovább és bármennyire is fejlődik a Fradi, még nincs a Braga szintjén.
ervinator
Nem hozta ki. Remek ideny volt ez, meg igy is, de a 2–0-s odavago utan akkor sem hozta ki. Ezt Keane rontotta el, teljesen ugyanazt meghuzta, amit a jo odavago utan, es nem szamolt azzal, hogy viszont a Braga szempontjabol sikertelen dolgokba viszont belenyul a portugalok edzoje, es erre reagal. O megtette, Keane meg erre nem reagalt mar.

A negy kapott golbol kettot, de igazabol azert harmat is hibabol kaptak, tehat hiaba jobb csapat siman a Braga, a Fradi akkor sem maxolta ki ezt, mert itt az a negyeddonto volt. Ettol meg persze ez is bravur volt, nincs arrol szo, hogy nem, de azert megertem, hogy peldaul pipa volt es szegyennek nevezte ezt a vereseget. Nem azert, mert kikaptak, hanem azert, ahogy.

3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.

Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...
kapitnono
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.
csebi
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adni
kapitnono
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.
csebi
Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...
kapitnono
O az egyetlen akit kikezdenek a szurkolok? Vagy talan csak az egyetlen aki nem tudja kezelni.. 😊
Blevi
És attól gondolom az normális hogy kikezdik a szurkolók...
kapitnono
Senki nem mondta hogy normalis. De azert neked is gyanus kene hogy legyen hogy ez Vinicius n+1 ilyen esete. Ez valahogy mindig szegennyel tortenik meg.
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Hall az egyik kedvenc under-the-radar jatekosom, szerintem durvan underrated, az egyik legjobb balbekk a PLben. Most is az ove a gol gyakorlatilag.
Duff
őt én is nagyon bírom, újabb angol tehetség, akit nem sikerült a Chelseanek beépíteni a kezdőbe, inkább hozunk valakit 60 misiért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
a fradi nyomott egy bodot.
kovetni kell a peldat de ne igy.
YoungZeeZee
Doszt ugyanezt írtam haveroknak 1-0nal 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
tizi lesz, de kihagyja


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Yamal 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Lewy nagyon lefele log ki sajna 😕

Szerkesztette: Blevi
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
haverom írt, hogy érdekes a Newcastle meccs, be is kapcsoltam, gondolom mostantól 0 gól lesz
Löfli
egyyél valami fosatósat
eaglesmcnabb
böjtölés van
Löfli
Te vagy az Sebestyén Balázs?
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
haverom írt, hogy érdekes a Newcastle meccs, be is kapcsoltam, gondolom mostantól 0 gól lesz
Löfli
egyyél valami fosatósat
eaglesmcnabb
böjtölés van


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!