Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
Kevesebb bekemenet, tobb keszules 😕
dankodavid
Naaa, ezt nem szép dolog egy olyan csapatra mondani, amelyiknek a kezdőjében több az izraeli, mint a magyar állampolgár.
Nem gondoltam volna a 90-es években, hogy ezt megélem, de jó látni az ilyen befogadó attitűdöt, ezt a nyílt, barátságos hozzáállást a globalizálódó világhoz. A kommunikációban, a felszínen persze lehet magyarkodni, nemzetieskedni, de a Fradi a lelke mélyén mára igazi kozmopolita csapattá változott, ami előremutatóan progresszív dolog.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

3 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
haverom írt, hogy érdekes a Newcastle meccs, be is kapcsoltam, gondolom mostantól 0 gól lesz
Löfli
egyyél valami fosatósat

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
haverom írt, hogy érdekes a Newcastle meccs, be is kapcsoltam, gondolom mostantól 0 gól lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
YoungZeeZee 9 845
a fradi nyomott egy bodot.
kovetni kell a peldat de ne igy.
3 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
Elanga egy meccsen visszahozza az árát. 😂
3 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Hall az egyik kedvenc under-the-radar jatekosom, szerintem durvan underrated, az egyik legjobb balbekk a PLben. Most is az ove a gol gyakorlatilag.
3 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Kevesebb bekemenet, tobb keszules 😕

Pulvis et umbra sumus.
3 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Túl sok a TAhO ebbe a mai magyar fociba. Nincsenek is normális...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
1.60as odds Barcara. Vagy kurva nagy ajándék és 4 lesz közte vagy jön a meglepetés
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.

Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...
kapitnono
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.
csebi
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adni
kapitnono
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.
csebi
Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...
kapitnono
O az egyetlen akit kikezdenek a szurkolok? Vagy talan csak az egyetlen aki nem tudja kezelni.. 😊
Blevi
És attól gondolom az normális hogy kikezdik a szurkolók...
kapitnono
Nem, nem normális, de neki se jut eszébe hogy na most nem pofázok vissza meccsekig és majd megunják. Tudjuk milyenek a szurkolók. Sokszor túl lépnek egy határt, de B közepek 90%-a két bites söpredék. Neki lehetne több esze. Van amit nem kell eltűrni, akár a rasszista esetet, de felesleges ezzel baszakodnia. Abból a rasszistás esetből is az lett amitől tartottam. Tegnap női kupa meccsen Tenerife - Atletico. Nem fehér csaj fogta telibe verte Atletico játékost. Majd jött a duma ja hát izé le feketézett.. a kapus megvédte mert hallotta 40 méterről de senki más nem hallotta 5 méteres körzetben. Nem Vinire akarom ráhúzni ezt a dolgot mert valószínűleg azt mondta amit az argentin srác de ez a következménye ha bizonyos dolgokat bemondásra büntetünk. Futunk a bíróhoz vagy telibe verjük a másikat mert hàt azt mondta hogy..
3 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
jo kis EL volt ez, nincs ezzel gond.
Kenny
simán lehetett volna több, de amíg így állnak hozzá az emberek, nem is lesz jobb
tényleg az idei EL az elmúlt 10 év leggyengébbje volt, tényleg lehetett volna villantani, ez a Braga sem volt verhetetlen ellenfél, szóval persze dicséret jár a Fradinak, de azért ebben több is lehetett volna és nagy lehetőséget szalasztott el a Fradi
NB2
Fradi kihozta azt, ami ebben az EL sorozatban benne volt.
Braga kétszer nem tette meg azt a szívességet, hogy mélyen tudása alatt játszik. Megvolt az esély, de az esélyesebb csapat jutott tovább és bármennyire is fejlődik a Fradi, még nincs a Braga szintjén.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.

Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...
kapitnono
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.
csebi
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adni
kapitnono
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.
csebi
Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...
kapitnono
O az egyetlen akit kikezdenek a szurkolok? Vagy talan csak az egyetlen aki nem tudja kezelni.. 😊
Blevi
És attól gondolom az normális hogy kikezdik a szurkolók...


3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Mièrt adtál remènyt s boldog álmot...." 😏
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
jo kis EL volt ez, nincs ezzel gond.
Kenny
simán lehetett volna több, de amíg így állnak hozzá az emberek, nem is lesz jobb
tényleg az idei EL az elmúlt 10 év leggyengébbje volt, tényleg lehetett volna villantani, ez a Braga sem volt verhetetlen ellenfél, szóval persze dicséret jár a Fradinak, de azért ebben több is lehetett volna és nagy lehetőséget szalasztott el a Fradi
3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
jo kis EL volt ez, nincs ezzel gond.

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy regota fejtegetjuk a haverokkal miert Grof jatszik Varga helyett? Marmint milyen szakmai okai vannak? Ertem hogy vonul Gabibacsi mellett a meneten.
Blevi
mondjuk ezt az uccsót nincs kapus aki kiszedi
petey
Dibusz serulese(i) ota erthetetlen szamomra Grof tolasa. Minek hivtak haza Debrobol ahol amugy felszezon kapusa volt. Padozni jo egy ifi is
Blevi
Mert volt egy parhetes etap, amikor Dibusz serult volt, es Grof is megserult, csak visszahivtak Vargat, akkor derult ki, hogy Grof serulese nem sulyos, egy-ket het utan jatszott mar.
Stez
Grof nem jobb kapus minta Varga es Dibusznal is idosebb
Blevi
En is igy gondolom, de nem en dontok rola, hanem a Fradi. 😊

3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amugy regota fejtegetjuk a haverokkal miert Grof jatszik Varga helyett? Marmint milyen szakmai okai vannak? Ertem hogy vonul Gabibacsi mellett a meneten.
Blevi
mondjuk ezt az uccsót nincs kapus aki kiszedi
petey
Dibusz serulese(i) ota erthetetlen szamomra Grof tolasa. Minek hivtak haza Debrobol ahol amugy felszezon kapusa volt. Padozni jo egy ifi is
Blevi
Mert volt egy parhetes etap, amikor Dibusz serult volt, es Grof is megserult, csak visszahivtak Vargat, akkor derult ki, hogy Grof serulese nem sulyos, egy-ket het utan jatszott mar.
Stez
Grof nem jobb kapus minta Varga es Dibusznal is idosebb
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Idegesítő mert nagy esélyt szalasztanak el. Én siker orientált vagyok és ha ebben több volt, akkor bizony több volt. Ott volt az esély, csak Keane arra is lusta volt hogy videózzon normálisan vagy lereagálja az első perceket.
JC6 (Mr. Miele)
nem minden edzőnek van akkora töke, hogy az első félidőben lekapja a kapust, ha ótvar szar.
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy regota fejtegetjuk a haverokkal miert Grof jatszik Varga helyett? Marmint milyen szakmai okai vannak? Ertem hogy vonul Gabibacsi mellett a meneten.
Blevi
mondjuk ezt az uccsót nincs kapus aki kiszedi
petey
Dibusz serulese(i) ota erthetetlen szamomra Grof tolasa. Minek hivtak haza Debrobol ahol amugy felszezon kapusa volt. Padozni jo egy ifi is
Blevi
Mert volt egy parhetes etap, amikor Dibusz serult volt, es Grof is megserult, csak visszahivtak Vargat, akkor derult ki, hogy Grof serulese nem sulyos, egy-ket het utan jatszott mar.

3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Amugy regota fejtegetjuk a haverokkal miert Grof jatszik Varga helyett? Marmint milyen szakmai okai vannak? Ertem hogy vonul Gabibacsi mellett a meneten.
Blevi
mondjuk ezt az uccsót nincs kapus aki kiszedi
petey
De a másodikkal elintézte a továbbjutást
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amugy regota fejtegetjuk a haverokkal miert Grof jatszik Varga helyett? Marmint milyen szakmai okai vannak? Ertem hogy vonul Gabibacsi mellett a meneten.
Blevi
mondjuk ezt az uccsót nincs kapus aki kiszedi
petey
Dibusz serulese(i) ota erthetetlen szamomra Grof tolasa. Minek hivtak haza Debrobol ahol amugy felszezon kapusa volt. Padozni jo egy ifi is
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Keane a fasza odavagoja utan nagyon le lett meccselve.
Stez
fejben mar mashol😃
Kenny
Azt mondod? En nem tudom elhinni, hogy ezt a koklert peldaul a PL-be elvinne egy csapat edzonek. Bar ott is amennyi idiota van.. xd
Stez
Legalább ott lesz majd Tudor és tudjuk szerződtetni. Miután kineveltunk egy újabb edzőt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Amugy regota fejtegetjuk a haverokkal miert Grof jatszik Varga helyett? Marmint milyen szakmai okai vannak? Ertem hogy vonul Gabibacsi mellett a meneten.
Blevi
mondjuk ezt az uccsót nincs kapus aki kiszedi

3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Grof kettobol ketto. 😀
Stez
Ugye ha Dibusz lenne...!
warr_b
Ő már csak állami díjakat vesz át…

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Amugy szerintem lesz Fradi-gol, mert a Braga vissza fog allni 3–0-nal, vedekezni meg azert nem tudnak annyira a portugalok.
Stez
Izé...
nagylaza, főpohárnok
Iktriiiiaaaadddd

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018