Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adninem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
kapitnono
csebi

3 hónapja
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
kapitnono
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi

3 hónapja
Ha jól tudom a City szurkolók készítettek neki egy molinót hogy sírni fog vagy valami ilyesmi.van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
Hát, sírt is… örömében 😃
3 hónapja
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Gary Neville is egy utolsó paraszt volt amikor a Liverpool szurkolókat hergelte a MU gólja után. Pedig ő nem dolgos, szerény néger. 😊amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
3 hónapja
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnersUgyanannyira értelmetlen baromság, mint az NCAA-ben az utólag elvett győzelmek, csak a wikipediások életét nehezítik meg vele
www.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
KeyG

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
kisebb ligákban gondolom volt, de ilyen tornákon még biztos nemVolt már ilyen valaha, hogy utólag egy fellebbezést helyben hagynak ami a mérkőzés kimenetelén változtat?Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnersmegelőztél de ez így mi a fasz? 😀
www.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
KeyG
Löfli
Sixo
"Prior to this decision, there is no known instance of a major football final being overturned and the title being awarded to another team."

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Volt már ilyen valaha, hogy utólag egy fellebbezést helyben hagynak ami a mérkőzés kimenetelén változtat?Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnersmegelőztél de ez így mi a fasz? 😀
www.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
KeyG
Löfli
3 hónapja
Két hónap elteltével elvették Szenegál Afrika-kupa-győzelmét, Marokkónak adták oda az aranyérmet telex.hu/sport/2026/03/17/afrika-kupa-donto-balhe-marokko-szenegaltol-elvettek-az-aranyermet-uj-bajnok-caf
Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
We go live to the AFCON final
— John Muller (@johnspacemuller.com) 2026. március 17. 23:19
[image or embed]
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Afrikai foci 😂🤣😆Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnersmegelőztél de ez így mi a fasz? 😀
www.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
KeyG
Löfli

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Nem tudom, de szerintem Orbán Viktort elkezdte nagyon érdekelni az indok mire fel lehet ilyet. 😀Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnersmegelőztél de ez így mi a fasz? 😀
www.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
KeyG
Löfli
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnersmegelőztél de ez így mi a fasz? 😀
www.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
KeyG

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnersKicsit elsietted, van még 15 nap.
www.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
KeyG
3 hónapja
Hát nem hogy 2000 eurot, de 2 eurot nem raktam volna arra, hogy a Real kettős győzelemmel üti ki a Cityt. Kétségtelen tény a City rohadt rossz passzban van, de amit a Real művelt decemberben meg januárban, azt hittem simán 5-0 lesz a Citynek.
3 hónapja
Senegal's AFCON final win overturned as Morocco declared winnerswww.espn.co.uk/football/story/_/id/48233884/senegal-afcon-final-morocco-winner-caf-overturn
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
Arsenalon kívül lesz angol továbbjutó?!Pool
Negritis, a vajda
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
ez azért lerántás volt
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
3 hónapja
Ez a khusanov kurvajó playa
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
Szűcs Tomiban elég nagy potenciál van és ő hosszú évekre megoldhatja a BTB szerepkört.Tamado kozeppalyaskent, maga mogott ket kp-val, mint a Liverpoolban. Csak ugye szabadabban jatszhatna. Csak nyilvan emiatt kulcs, hogy ket olyan kp-t fel tudjanak epiteni, aki kepes van annyira komplett, hogy sokat fut, vedekezesben is hatekonyan tud segiteni, de tamadasban is. Alex lenne az egyik, aki ehhez baromi jo alapanyag lehet, illetve meg Dardait gondoltam annak, csak o meg leserult.Mint ahogy en elkepzelheto, hogy elkezdenem Sallait vedokent jatszatni, mert a jelenlegi valogatottban nagyobb haszna lenne, ha kepes ugy jatszani, mint a Galataban - mondom ezt azert is, mert Rossinak meg az egyik legnagyobb feladata Redzic beepitese lenne, mert Szobo mellett o benne oriasi potencial van, es a jobb szelen peldaul en siman ot kezdetnem tamadokent.de akkor Szobo hol jatszana? 😀
Stez
csebi
Stez
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
3 hónapja
Hrivnya?csakis az erős nemzethy valutanah most akinjek van töke feltesz 2kt a cityreEuro vagy HUF
Negritis, a vajda
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Gergőbácsi
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
Sporting❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥