Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Szerintem ez egy másik csapat, nem a Braga. A múlt heti Braga nagyon szar volt.
Egyébként mindig jobb idegenben kezdeni, mint otthon…
De majd el lesz adva sikernek 😊
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kín az kín 😏

Mondjuk abban èn is bíztam hogy kicsit több tartás lesz benne, de 🤷

Szerkesztette: dande2
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Cebrail pont vonalban a tobbi vedovel.
3 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
lesvonalat miért nem tartják a védők?? első gólnál ugyanez volt..
3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
ez a papirforma, bar azt hittem 40-50 percig birni fogjuk.

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Konkretan elmegy a vedelmen fel ora alatt a meccs. Mindegyik gol a bal szelrol jott.

3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Grof szarul helyezkedik, Cisse csigalassu, osszehoztak ezt igy ketten.
Stez
nem is baj, hogy jovore egyik se lesz a kezdo tagja.

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Grof kettobol ketto. 😀
Stez
Ugye ha Dibusz lenne...!
warr_b
Akkor harombol harom lenne.

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grof kettobol ketto. 😀
Stez
Ugye ha Dibusz lenne...!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
De jó hogy nem tud9m nézni 😀
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
15 perc alatt, very well
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Grof kettobol ketto. 😀

3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Grof fejben meg a bekemeneten?
Kenny
Megelőztél.
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Grof szarul helyezkedik, Cisse csigalassu, osszehoztak ezt igy ketten.

3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
ket zsugas megcsinalja.

3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Grof fejben meg a bekemeneten?

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Portugal katlan... aztan elfocizgatnak itt ebed utan a hegyoldalban. 😀

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Kisárgázza majd magát a vissza vágóra nyugi
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi ez a Laci meccs? 😀

3-0 a félidőben, sima liba, aztán alig 10 perc alatt kiegyenlített a Besa...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.

Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...
kapitnono
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.
csebi
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adni
kapitnono
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.
csebi
Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...
kapitnono
O az egyetlen akit kikezdenek a szurkolok? Vagy talan csak az egyetlen aki nem tudja kezelni.. 😊
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.

Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...
kapitnono
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.
csebi
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adni
kapitnono
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.
csebi
Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...
kapitnono
Pontosan. Nem is feltetlenul az a normalis, viszont az az okos. Egy elsportolot mindig is millionyian fognak szeretni es gyulolni is, o mindig sokkal tobbeknek lesz celkereszt, sokkal tobben kostolgatjak. Es egy elsportolonak attol fuggetlenul, ha korulotte valaki hulye, peldakepkent kellene alapesetben viselkednie. Es szazbol szaz alkalommal felugrani ezekre a provokaciokra, mert ezzel csak azt mutatja meg, hogy a, nagyon buta, b, egyaltalan nem kepes kontrollalni magat, c, a b-bol fakadoan pedig baromira egyszeru ot felkurni, ha esetleg valakinek ez lesz a celja. Marpedig ez lesz, hat baszki, egy olyan sportag es csapat sztarja, ahol hetente jatszik ket meccset 30-40-50-60 ezer ember elott, ott van a kirakatban, mindenki felismeri ot, mindenki tudja, ki o. Egy szurkolo pedig nyilvanvaloan kapni fog az alkalmon es elkezdi ot szapulni meccs kozben, mert a szurkolok gondolkodasa ez, hogy a sajat csapatunkat szeretjuk, az ellenfelek meg elvetve.

3 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
 24.hu/sport/2026/03/17/sportvita-szollosi-gyorgy-kele-janos-szabo-laszlo-szabo-gabor/
YoungZeeZee
Szabó Gábor szerintem a kedvenc magyar sportújságíróm, egyszerűen mindig jó hallgatni/olvasni.
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.

Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...
kapitnono
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.
csebi
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adni
kapitnono
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.
csebi
Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...


3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.

Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...
kapitnono
nem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.
csebi
Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adni
kapitnono
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.