Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Szerintem ez egy másik csapat, nem a Braga. A múlt heti Braga nagyon szar volt.Egyébként mindig jobb idegenben kezdeni, mint otthon…
De majd el lesz adva sikernek 😊
3 hónapja
Cebrail pont vonalban a tobbi vedovel.
3 hónapja
lesvonalat miért nem tartják a védők?? első gólnál ugyanez volt..
3 hónapja
ez a papirforma, bar azt hittem 40-50 percig birni fogjuk.
3 hónapja
Konkretan elmegy a vedelmen fel ora alatt a meccs. Mindegyik gol a bal szelrol jott.
3 hónapja
Grof szarul helyezkedik, Cisse csigalassu, osszehoztak ezt igy ketten.nem is baj, hogy jovore egyik se lesz a kezdo tagja.
Stez
3 hónapja
Akkor harombol harom lenne.Grof kettobol ketto. 😀Ugye ha Dibusz lenne...!
Stez
warr_b
3 hónapja
Grof kettobol ketto. 😀Ugye ha Dibusz lenne...!
Stez

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
De jó hogy nem tud9m nézni 😀
3 hónapja
15 perc alatt, very well
3 hónapja
Grof fejben meg a bekemeneten?Megelőztél.
Kenny
3 hónapja
Grof szarul helyezkedik, Cisse csigalassu, osszehoztak ezt igy ketten.
3 hónapja
Portugal katlan... aztan elfocizgatnak itt ebed utan a hegyoldalban. 😀
3 hónapja
amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Kisárgázza majd magát a vissza vágóra nyugi
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
3 hónapja
Mi ez a Laci meccs? 😀 3-0 a félidőben, sima liba, aztán alig 10 perc alatt kiegyenlített a Besa...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
O az egyetlen akit kikezdenek a szurkolok? Vagy talan csak az egyetlen aki nem tudja kezelni.. 😊Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adninem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
kapitnono
csebi
kapitnono
csebi
kapitnono
3 hónapja
Pontosan. Nem is feltetlenul az a normalis, viszont az az okos. Egy elsportolot mindig is millionyian fognak szeretni es gyulolni is, o mindig sokkal tobbeknek lesz celkereszt, sokkal tobben kostolgatjak. Es egy elsportolonak attol fuggetlenul, ha korulotte valaki hulye, peldakepkent kellene alapesetben viselkednie. Es szazbol szaz alkalommal felugrani ezekre a provokaciokra, mert ezzel csak azt mutatja meg, hogy a, nagyon buta, b, egyaltalan nem kepes kontrollalni magat, c, a b-bol fakadoan pedig baromira egyszeru ot felkurni, ha esetleg valakinek ez lesz a celja. Marpedig ez lesz, hat baszki, egy olyan sportag es csapat sztarja, ahol hetente jatszik ket meccset 30-40-50-60 ezer ember elott, ott van a kirakatban, mindenki felismeri ot, mindenki tudja, ki o. Egy szurkolo pedig nyilvanvaloan kapni fog az alkalmon es elkezdi ot szapulni meccs kozben, mert a szurkolok gondolkodasa ez, hogy a sajat csapatunkat szeretjuk, az ellenfelek meg elvetve.Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adninem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
kapitnono
csebi
kapitnono
csebi
kapitnono
3 hónapja
24.hu/sport/2026/03/17/sportvita-szollosi-gyorgy-kele-janos-szabo-laszlo-szabo-gabor/Szabó Gábor szerintem a kedvenc magyar sportújságíróm, egyszerűen mindig jó hallgatni/olvasni.
YoungZeeZee
3 hónapja
Igen valóban nem is a szurkolók kezdték hogy ilyen kedves üzenetekkel fogadták, aztán megy a csodálkozás ha gólokat lőve elégtételt akar venn. De persze maradjon csak csöndben, az a normális...hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adninem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
kapitnono
csebi
kapitnono
csebi

3 hónapja
hat persze h szegyen lett volna. szegeny kis Vinny, mindig az aldozat.Szerencsére nem ítélték a szurkolók provokálásának, a szégyen kategória is lett volna ennyire sárgát adninem en mondom, hogy a szurkolok provokalasa sargat er hanem a szabalyzat.De a másik szurkolótábor hergelheti őt óriási "Stop crying your heart out" molinókkal amin Rodri aranylabdája található? Aztán ha gólt szerez és beáll a molinó alá és " sír" akkor ő a legnagyobb geci és sárga lap. Nyilván...van kulonbseg az orom es a hergeles kozott. ahogy arra felhivtam a figyelmet az eredeti hsz-ben, ha elolvastad volna.amikor Vinny megint rinyal, hogy o mekkora aldozat akkor remelem eszebe juttatjak, hogy talan legkozelebb a goloromnel o se az ellenfel szurkoloival foglalkozzon, hergelje oket, hanem csak szimplan orulnie kellene, magaval es a csapataval foglalkozni.Vini egy orvosi eset, Neymaritisben szenvedő Ibra szintű gyökér.
erthetetlen, hogy ezert nem adtak sargat neki. ja, hogy akkor nem jatszhatott volna a kovetkezo meccsen. oke, maris ertem.
csebi
Amúgy nem értem miért nem örülhet úgy a góljának ahogy akar. A dolgos, csendes, szerény néger a jó néger kb, ezzel azt mondod.
FLZOLI
oruljon ahogy akar de ne hergelje a masik szurkolotabort. ezt tiltja amugy a szabalyzat, sarga lappal.
csebi
kapitnono
csebi
kapitnono
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.