Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 363 — WHO DAT!!!!
UEFA nem vallalja be a varhato balhet alszent gecik.
Amugy meg egy balhe es Vininek megvan a rasszista kartya black jack. 😀

Valverde kick box utan most jatszik az UEFA elutasitotta a Benfica keresetet..
Blevi
Remélem azért azt nem várják, hogy ha Prestianni nincs a pályán, akkor nem fogják hentelni Vinit. Ha én Benfica játékos lennék egész meccsen őt szapulnám, hátha elmennei neki onnan ahol egyébként sincs senki.
Matthew99
Mondjuk ha Prestianni a pályán lett volna holnap este, szerintem őt is szépen meghentelték volna. És örüljön, hogy nem Pepe-Ramos a középhátvéd már 😀


4 hónapja
YoungZeeZee 9 847
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
zacknorb
az lenne a helyes, hogy az elrúgás pillanatában mehetnek be.

A mostani helyzetben mi van, ha a kapus a labda helyett egy játékos fejét találja el és üti ki ( ha Arsenalos felölem ki is eshet, mert megérdemlik), de ez igenis veszélyes játék! Mert addig fognak ezzel szórakozni amíg halántékon nem üt valakit majd egy kapus, mert az orrába álltak végig. Persze akkor is lehet ez ha nincsenek a kapus közelében, de jóval csökken az esélye.

Nem beszélve arról, hogy 1 perc mire egy szögletet el lehet végezni, mert a bírónak szinte minden beadás elött beszélgetnie kell a kakaskodókkal.
Toto21
Ez akkor is fennállna, ha csak a snap/passz pillanatában rohannának be.
A zárójelet meg nem kommentálnám inkább
zacknorb
az a baj, hogy megérdemlik. Ök kezdték a kapus lábára is ráállunk, hogy fel se tudjon ugorni, meg mikor ugorna akkor rálökni valakit meg hasonlók.

Nem lenne bajom akkor ha utolsó pillanatban való helyezkedéssel, összjátékkal érnének el gólokat, de így? No comment.

Ha a United kezdte volna, akkor is ugyanezt mondanám, minthogy szidtam már a saját csapatom is eleget.

Ami méginkább kicsapja a biztosítékot az az, hogy Arteta játékos volt és pont azt kéne szem elött tartania, hogy a játékosok testi épsége a legfontosabb. Úgyhogy igen kívánom bukjon meg és az Arsenal ne nyerjen PL-t vele.
Toto21
volt kapuskenk tok furan eltem meg h a kapus kb mindig ellentetesen fut a tobbi jatrkossal szogleteknel...eleve veszelyes
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 657
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
zacknorb
az lenne a helyes, hogy az elrúgás pillanatában mehetnek be.

A mostani helyzetben mi van, ha a kapus a labda helyett egy játékos fejét találja el és üti ki ( ha Arsenalos felölem ki is eshet, mert megérdemlik), de ez igenis veszélyes játék! Mert addig fognak ezzel szórakozni amíg halántékon nem üt valakit majd egy kapus, mert az orrába álltak végig. Persze akkor is lehet ez ha nincsenek a kapus közelében, de jóval csökken az esélye.

Nem beszélve arról, hogy 1 perc mire egy szögletet el lehet végezni, mert a bírónak szinte minden beadás elött beszélgetnie kell a kakaskodókkal.
Toto21
Ez akkor is fennállna, ha csak a snap/passz pillanatában rohannának be.
A zárójelet meg nem kommentálnám inkább
zacknorb
az a baj, hogy megérdemlik. Ök kezdték a kapus lábára is ráállunk, hogy fel se tudjon ugorni, meg mikor ugorna akkor rálökni valakit meg hasonlók.

Nem lenne bajom akkor ha utolsó pillanatban való helyezkedéssel, összjátékkal érnének el gólokat, de így? No comment.

Ha a United kezdte volna, akkor is ugyanezt mondanám, minthogy szidtam már a saját csapatom is eleget.

Ami méginkább kicsapja a biztosítékot az az, hogy Arteta játékos volt és pont azt kéne szem elött tartania, hogy a játékosok testi épsége a legfontosabb. Úgyhogy igen kívánom bukjon meg és az Arsenal ne nyerjen PL-t vele.
4 hónapja
YoungZeeZee 9 847
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
zacknorb
Kisszöglet után a védekező csapat már ki tud menni zavarni a beadást. Egzakt határ, az 5-ösön belül senki se tartózkodhat az elrúgás pillanatában a támadóktól. A kapus körül nagy üres terület lesz. Aztán "befutni" oda tőlem lehet nem akarom elvenni az 1-2m-ről fejelt gólokat teljese, de a amíg nincs játékban a labda oda támadó ne menjen.
Lehet előtte motion. A támadók közül mindenki felállhat a 16os vonalára és amikro indul a rugó ők is indulnak és beesik 10 ember az 5ös környékére.
Ez az egyik a másik amivel ezt meg lehetne oldani, hogy 5-ösön bleül kapushoz hozzáérsz, szabad kifelé. Vissza a kapustámadásos szabályt. Nézhetetlen egy csomó meccs, mert mindenki szögletet akar rúgni és nagybedobást alkalmazni amivel gond amúgy nem lenne még de az a taktika, hogy elzárjuk a kapust, ellökjük stb ez rohadtul nem foci (nekem).
5-ösön belül ha a kapus ki akar menni a vonal elé mehessen, ha akadályozod benne szabad kifelé (ez jó lenne csak ugye szubjektív megint) azért jött az ötlet az objektív dologra, h belül ne lehessen támadó.
alatriste
fuuuu es centizig majd varral h mikor lepett be?pont elotte vagy..?
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
zacknorb
az lenne a helyes, hogy az elrúgás pillanatában mehetnek be.

A mostani helyzetben mi van, ha a kapus a labda helyett egy játékos fejét találja el és üti ki ( ha Arsenalos felölem ki is eshet, mert megérdemlik), de ez igenis veszélyes játék! Mert addig fognak ezzel szórakozni amíg halántékon nem üt valakit majd egy kapus, mert az orrába álltak végig. Persze akkor is lehet ez ha nincsenek a kapus közelében, de jóval csökken az esélye.

Nem beszélve arról, hogy 1 perc mire egy szögletet el lehet végezni, mert a bírónak szinte minden beadás elött beszélgetnie kell a kakaskodókkal.
Toto21
Ez akkor is fennállna, ha csak a snap/passz pillanatában rohannának be.
A zárójelet meg nem kommentálnám inkább
4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
zacknorb
Kisszöglet után a védekező csapat már ki tud menni zavarni a beadást. Egzakt határ, az 5-ösön belül senki se tartózkodhat az elrúgás pillanatában a támadóktól. A kapus körül nagy üres terület lesz. Aztán "befutni" oda tőlem lehet nem akarom elvenni az 1-2m-ről fejelt gólokat teljese, de a amíg nincs játékban a labda oda támadó ne menjen.
Lehet előtte motion. A támadók közül mindenki felállhat a 16os vonalára és amikro indul a rugó ők is indulnak és beesik 10 ember az 5ös környékére.
Ez az egyik a másik amivel ezt meg lehetne oldani, hogy 5-ösön bleül kapushoz hozzáérsz, szabad kifelé. Vissza a kapustámadásos szabályt. Nézhetetlen egy csomó meccs, mert mindenki szögletet akar rúgni és nagybedobást alkalmazni amivel gond amúgy nem lenne még de az a taktika, hogy elzárjuk a kapust, ellökjük stb ez rohadtul nem foci (nekem).
5-ösön belül ha a kapus ki akar menni a vonal elé mehessen, ha akadályozod benne szabad kifelé (ez jó lenne csak ugye szubjektív megint) azért jött az ötlet az objektív dologra, h belül ne lehessen támadó.


Liverpool Fc
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 657
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
20 éve nézem a csapatot a szimpatikus vesztes szerepében. Ezen a ponton pont leszarom milyen játékkal nyerjük meg a bajnokságot ha sikerül.
Sebii
nem volt eddig semmi bajom az Arsenal-al. Söt tetszett is amit csináltak, de az idei szögleteknél való szarakodás totál ellenszenvessé tette öket.

Pool mikor bajnok lett szép játékkal lettek azok, el is ismerem és gratulálok. De ez...
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 657
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
zacknorb
az lenne a helyes, hogy az elrúgás pillanatában mehetnek be.

A mostani helyzetben mi van, ha a kapus a labda helyett egy játékos fejét találja el és üti ki ( ha Arsenalos felölem ki is eshet, mert megérdemlik), de ez igenis veszélyes játék! Mert addig fognak ezzel szórakozni amíg halántékon nem üt valakit majd egy kapus, mert az orrába álltak végig. Persze akkor is lehet ez ha nincsenek a kapus közelében, de jóval csökken az esélye.

Nem beszélve arról, hogy 1 perc mire egy szögletet el lehet végezni, mert a bírónak szinte minden beadás elött beszélgetnie kell a kakaskodókkal.
4 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
20 éve nézem a csapatot a szimpatikus vesztes szerepében. Ezen a ponton pont leszarom milyen játékkal nyerjük meg a bajnokságot ha sikerül.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
Szerintem nincs ezzel baj.
Az Arsenalnal elkezdtek keresni azokat a pontokat, amikre nem fektetett mindenki oriasi hangsulyt elott, es megtalaltak a pontrugasokat. Es jol tettek, jol csinaljak, nem veletlen, hogy nem egy eve kb az Arsenal a vilag legjobb pontrugo csapata. Lehet oket utalni, de megerdemlik az elismerest, elkepeszto mennyisegu gyakorlas van a komboikban. Az ellenfelek meg ahogy minden masra, ugy erre is megtalaljak majd a megfelelo ellenszert. Nincs ebben semmi undorito, ok csinaljak, csinalhatja barki mas is, nincs megtiltva. En egyre inkabb nem kedvelem Artetat, de ha valamiben, ezen ott vannak a topon.

Meg hat amugy peldaul pont a magyar valogatott az, ami szinten masfel eve a pontrugasokbol el, mert jatekban teljesen szintelen-szagtalan lett egy-egy kivetellel, hiaba akad par jo jatekos a keretben.
Stez
Jah, csak ha mas csinalja, akkor sokszor falt lesz a vege a lokdosodesnek: https://www.reddit.com/r/coys/comments/1rbsozr/spot_the_foul_difficulty_var/
Duff
Valoszinuleg nem gyakoroljak sokan eleget, mert meg mindig nem veszik eleg komolyan. Mint ahogy ahany csapat, annyi jatekos, annyi butasag es hiba. Az Arsenalnal pont eleg okosan tanultak meg, hogy epp csak annyira legyenek kocsogok, hogy az ne legyen fault. Ez nem arrol szol, hogy az Arsenalnak lehet es masoknak nem, mert rengetegszer latni, hogy mas csapatok mennyire butan csinaljak ezeket a helyzeteket sokszor. Es igen, olyan ez, mint a tush push, alapvetoen nem szep, de a jatekot eredmenyre jatsszak es nem szepsegre, a szabalyok meg nem tiltjak (egyelore), tehat aki akarja/tudja, csinalja. Paran meg nem csinaljak eleg jol, lasd sok esetben.

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 728
Kb Ez is olyan mint a tush-push.
Akinek megy annak tetszik, a másiknak nem. A bírók meg majd elkezdik fújni a támadókra is faultot előbb-utóbb/vagy betiltják.
Folyamatosan próbálnak vlm újat behozni, az már más kérdés hogy mennyire tesz jót az adott sportnak.
4 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
Szerintem nincs ezzel baj.
Az Arsenalnal elkezdtek keresni azokat a pontokat, amikre nem fektetett mindenki oriasi hangsulyt elott, es megtalaltak a pontrugasokat. Es jol tettek, jol csinaljak, nem veletlen, hogy nem egy eve kb az Arsenal a vilag legjobb pontrugo csapata. Lehet oket utalni, de megerdemlik az elismerest, elkepeszto mennyisegu gyakorlas van a komboikban. Az ellenfelek meg ahogy minden masra, ugy erre is megtalaljak majd a megfelelo ellenszert. Nincs ebben semmi undorito, ok csinaljak, csinalhatja barki mas is, nincs megtiltva. En egyre inkabb nem kedvelem Artetat, de ha valamiben, ezen ott vannak a topon.

Meg hat amugy peldaul pont a magyar valogatott az, ami szinten masfel eve a pontrugasokbol el, mert jatekban teljesen szintelen-szagtalan lett egy-egy kivetellel, hiaba akad par jo jatekos a keretben.
Stez
Jah, csak ha mas csinalja, akkor sokszor falt lesz a vege a lokdosodesnek: https://www.reddit.com/r/coys/comments/1rbsozr/spot_the_foul_difficulty_var/
4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.


Liverpool Fc
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
Szerintem nincs ezzel baj.
Az Arsenalnal elkezdtek keresni azokat a pontokat, amikre nem fektetett mindenki oriasi hangsulyt elott, es megtalaltak a pontrugasokat. Es jol tettek, jol csinaljak, nem veletlen, hogy nem egy eve kb az Arsenal a vilag legjobb pontrugo csapata. Lehet oket utalni, de megerdemlik az elismerest, elkepeszto mennyisegu gyakorlas van a komboikban. Az ellenfelek meg ahogy minden masra, ugy erre is megtalaljak majd a megfelelo ellenszert. Nincs ebben semmi undorito, ok csinaljak, csinalhatja barki mas is, nincs megtiltva. En egyre inkabb nem kedvelem Artetat, de ha valamiben, ezen ott vannak a topon.

Meg hat amugy peldaul pont a magyar valogatott az, ami szinten masfel eve a pontrugasokbol el, mert jatekban teljesen szintelen-szagtalan lett egy-egy kivetellel, hiaba akad par jo jatekos a keretben.

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
Remélhetőleg a hulladék játékukat azért nem akarjàk majd másolni
remontada
Konkrétan az zajlik az egész PL-ben. Pontrúgások, lövések számának csökkenése...
Meg a nagybedobások, ami nem Arsenal kreálmány, és szopnak is miatta bőszen.
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 657
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
Remélhetőleg a hulladék játékukat azért nem akarjàk majd másolni
remontada
ugye az alibizést, idöhúzást és színészkedést már mások is csinálták elötte, így az nem nagy újítás.
4 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
UEFA nem vallalja be a varhato balhet alszent gecik.
Amugy meg egy balhe es Vininek megvan a rasszista kartya black jack. 😀

Valverde kick box utan most jatszik az UEFA elutasitotta a Benfica keresetet..
Blevi
Remélem azért azt nem várják, hogy ha Prestianni nincs a pályán, akkor nem fogják hentelni Vinit. Ha én Benfica játékos lennék egész meccsen őt szapulnám, hátha elmennei neki onnan ahol egyébként sincs senki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Francnak néztem az ún. "örökrangadót", én hülye. Az MTK egy Fagyi B ellen is simán lezakózik.
nagylaza, főpohárnok
nekem úgy tűnik, mintha lefeküdnének a Fradinak. Edzőt akarnak buktatni? MTK kapura se lő szinte, itt tuti van valami a háttérben.
Toto21
Ez csak a Pinezits mágia. Kb Laczkó szintű pusztulat megy, mióta átvette az MTK-t. Ha nem váltják le 3 fordulón belül, akkor csak 4 pesti csapat lesz a Mennyeiben a nyártól, pedig a 2 feljutó onnan jön(mi 10, a Vasas már 7 pontra van a jelenleg 3. Kövesdtől).
Ugyanitt bold prediction, peteyék Top 6-ban, de inkább Top 4-ben lesznek az ėv végére, azok után, hogy a Vidi 1 pontra volt a kieső helytől a tavaszi Honvéd meccs után. Legjobb formában lévő csapat jelenleg az NB II-ben.

Szerkesztette: iktriad
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 728
Dominik Szoboszlai has the HIGHEST average rating at right-back (7.29) among Premier League players to have made at least 7 apps in the position this season:

1️⃣ 7.29 - Dominik Szoboszlai
2️⃣ 7.18 - Reece James
3️⃣ 7.09 - Matheus Nunes
4️⃣ 7.07 - Jurriën Timber
5️⃣ 7.02 - Diogo Dalot

. Mind-blowing 😳

#PremierLeague
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 613
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
Remélhetőleg a hulladék játékukat azért nem akarjàk majd másolni
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 657
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Pedig volt jegyem, de jó hogy nem mentem😃
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Francnak néztem az ún. "örökrangadót", én hülye. Az MTK egy Fagyi B ellen is simán lezakózik.
nagylaza, főpohárnok
nekem úgy tűnik, mintha lefeküdnének a Fradinak. Edzőt akarnak buktatni? MTK kapura se lő szinte, itt tuti van valami a háttérben.
Toto21
Szerencsére lőttek gól, kellett a mixhez
zacknorb
detto kombiba ment a Vidi + ez mind2 csapat lő gólt és 2,5 over.
Toto21
Nekem csak erre volt, meg hozzátéve még a Fradi vagy X.
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 657
Francnak néztem az ún. "örökrangadót", én hülye. Az MTK egy Fagyi B ellen is simán lezakózik.
nagylaza, főpohárnok
nekem úgy tűnik, mintha lefeküdnének a Fradinak. Edzőt akarnak buktatni? MTK kapura se lő szinte, itt tuti van valami a háttérben.
Toto21
Szerencsére lőttek gól, kellett a mixhez
zacknorb
detto kombiba ment a Vidi + ez mind2 csapat lő gólt és 2,5 over.