Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno
ozibozi
Kit kaphatnak a norvégok következő körben?
remontada
Pénteken sorsolnak valamit
ozibozi
Az oké de megvan melyik két csapatot kaphatja elvileg
remontada
Arsenal Bayern talán
ozibozi
Nagy nehezen megtaláltam. Elvileg City vagy Sporting
remontada
Arsenal Bayern mond nekem
ozibozi
Hát akkor szar helyen nézed tes.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno
ozibozi
Kit kaphatnak a norvégok következő körben?
remontada
Pénteken sorsolnak valamit
ozibozi
Az oké de megvan melyik két csapatot kaphatja elvileg
remontada
Arsenal Bayern talán
ozibozi
Nagy nehezen megtaláltam. Elvileg City vagy Sporting
remontada
Arsenal Bayern mond nekem
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 613
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno
ozibozi
Kit kaphatnak a norvégok következő körben?
remontada
Pénteken sorsolnak valamit
ozibozi
Az oké de megvan melyik két csapatot kaphatja elvileg
remontada
Arsenal Bayern talán
ozibozi
Nagy nehezen megtaláltam. Elvileg City vagy Sporting
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno
ozibozi
Kit kaphatnak a norvégok következő körben?
remontada
Pénteken sorsolnak valamit
ozibozi
Az oké de megvan melyik két csapatot kaphatja elvileg
remontada
Arsenal Bayern talán
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 613
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno
ozibozi
Kit kaphatnak a norvégok következő körben?
remontada
Pénteken sorsolnak valamit
ozibozi
Az oké de megvan melyik két csapatot kaphatja elvileg
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno
ozibozi
Kit kaphatnak a norvégok következő körben?
remontada
Pénteken sorsolnak valamit
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Banyek, megnéztem a statisztikákat az Inter meccsen, kemény 😃
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 613
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno
ozibozi
Kit kaphatnak a norvégok következő körben?
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Meanwhile a fontos meccseken:
Keresztes Krisztián a meccs legjobbja lett a Dundee U-Aberdeen rangadón’
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Büntetőpárbaj sehol nincs a levegőben, ez az igazán szomorú.
Pedig reméltem egyet az Inter meccsre, de majd holnap a Juventus-Galatasarayon hátha.

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Kiesett az Inter
remontada
Keményebb lesz így mint a Shalke meccs volt anno

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 613
Kiesett az Inter
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Kiesik az Inter
ozibozi
Calhanoglu és Lautaro nélkül egy középcsapat szintjén vannak. Norvég bajnokság > Serie A
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 727
Kiesik az Inter
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kövi körben Spurs-Atleti derby az iszonyat haramball lehet
zacknorb
over/under a 2 meccsre 1,5?
Löfli
Atleti meccseken mostanában egy félidő alatt van több gól.
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Kövi körben Spurs-Atleti derby az iszonyat haramball lehet
zacknorb
over/under a 2 meccsre 1,5?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kövi körben Spurs-Atleti derby az iszonyat haramball lehet
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 656
Ez egy Oblak gólpassz volt? 😎
Sinisa
ment rá a 2000 EUR nálad is? 😀
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ez egy Oblak gólpassz volt? 😎
Sinisa
Beírták neki

Mondjuk ez enyhén karma gól volt a meg nem adott tizi után
4 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ez egy Oblak gólpassz volt? 😎

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Egyébként nagyon simán azt mondanám, hogy szögletnél senki se lehet az 5-ösön belül a támadó csapatból. És akkor véget érne ez a focira távolról sem emlékeztető baromkodás.
alatriste
És mikor érne véget a szöglet, mikortól lehet bemenni? Ha kicsibe végzik el, utána már be lehessen menni? Ha igen, mikor?
Vagy csak az 5ös lesz hirtelen a LOS, és onnan kell indulni a beadás pillanatában? Ha ige, lehet előtte motion? Ha igen, mindenkinek, vagy csak meghatározott számú embernek?
zacknorb
az lenne a helyes, hogy az elrúgás pillanatában mehetnek be.

A mostani helyzetben mi van, ha a kapus a labda helyett egy játékos fejét találja el és üti ki ( ha Arsenalos felölem ki is eshet, mert megérdemlik), de ez igenis veszélyes játék! Mert addig fognak ezzel szórakozni amíg halántékon nem üt valakit majd egy kapus, mert az orrába álltak végig. Persze akkor is lehet ez ha nincsenek a kapus közelében, de jóval csökken az esélye.

Nem beszélve arról, hogy 1 perc mire egy szögletet el lehet végezni, mert a bírónak szinte minden beadás elött beszélgetnie kell a kakaskodókkal.
Toto21
Ez akkor is fennállna, ha csak a snap/passz pillanatában rohannának be.
A zárójelet meg nem kommentálnám inkább
zacknorb
az a baj, hogy megérdemlik. Ök kezdték a kapus lábára is ráállunk, hogy fel se tudjon ugorni, meg mikor ugorna akkor rálökni valakit meg hasonlók.

Nem lenne bajom akkor ha utolsó pillanatban való helyezkedéssel, összjátékkal érnének el gólokat, de így? No comment.

Ha a United kezdte volna, akkor is ugyanezt mondanám, minthogy szidtam már a saját csapatom is eleget.

Ami méginkább kicsapja a biztosítékot az az, hogy Arteta játékos volt és pont azt kéne szem elött tartania, hogy a játékosok testi épsége a legfontosabb. Úgyhogy igen kívánom bukjon meg és az Arsenal ne nyerjen PL-t vele.
Toto21
Ne szívass már, Tony Pulis, Mick McCarthy, Sam Allardyce, Gary Megson-féle csapatok 20 évvel ezelőtt is ezt nyomták, dehogy Arteta ötlete.

Btw anno Peter Schmeichelt egyszer nem állították ki azért, mert szokása volt ököllel gyomron, lágyékon vagy fejen baszni szögletnèl elé álló támadókat.

Amúgy mutass nekem sérülést, amit a szögleteink okoztak. Én nem emlékszem egy ilyenre sem, mert nem lendületből való ütközésekre mennek az Arsenalosok, mint a Champo-szintű csapatok, hanem blokkokra, elzárásokra, jól elfoglalt területekre, ami meg masterpiece tervezés.
Nem vitatom, h vannak visszás húzásaink, szó szerint, csimpaszkodások meg akadályozások, de nem kirívóak a többi csapatokhoz képest, max jobban, okosabban végrehajtjuk.

Egyébként az Arsenal 19, a Chelsea 18, a Newcastle 17, a MU-Leeds 15-15 rögzített gólt szerzett, szóval nem tudom, h ez miért olyan kirívó stat.

 www.givemesport.com/premier-league-set-piece-goals/

Szerk: làtom, h ez a tizit is beleveszi, ott meg nagyon alulreprezentáltak vagyunk.
A 15-13-12-12-12 listasorú szögletgólnál az a 2-3 különbség sem ordas vmi.


Szerk2:
 www.statmuse.com/fc/ask/premier-league-teams-with-most-corner-goals

Szerkesztette: Willie Parker
4 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Pontrugasok ide vagy oda, engem mondjuk sokkal jobban erdekel a mexikoi hacacare, leven negy honap mulva ott vilagbajnoksagot rendeznek. Persze miert zavarja a FIFA-t, hogy oda tesz egy tornat, ahol csak a valtsagdijert embereket rabolnak el, kirabolnak mindenkit es tarsai, amugy meg mindennapos lefejezesek vannak a bandahaboruk miatt. 😀

Anno azt hittem, Blatternel szarhazibb (es korruptabb) vezetoje nem lehet a FIFA-nak, de aztan jott Infantino es azt mondta, fogd meg a sorom, jo hamar egy polcra is kerult. 😀
Stez
Mexikó egy dolog, de az USA is szopás lesz a jelen körülmények között
Negritis, a vajda
Ugye, hogy jó hogy nem jutottunk ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Pontrugasok ide vagy oda, engem mondjuk sokkal jobban erdekel a mexikoi hacacare, leven negy honap mulva ott vilagbajnoksagot rendeznek. Persze miert zavarja a FIFA-t, hogy oda tesz egy tornat, ahol csak a valtsagdijert embereket rabolnak el, kirabolnak mindenkit es tarsai, amugy meg mindennapos lefejezesek vannak a bandahaboruk miatt. 😀

Anno azt hittem, Blatternel szarhazibb (es korruptabb) vezetoje nem lehet a FIFA-nak, de aztan jott Infantino es azt mondta, fogd meg a sorom, jo hamar egy polcra is kerult. 😀
Stez
Mexikó egy dolog, de az USA is szopás lesz a jelen körülmények között

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Pontrugasok ide vagy oda, engem mondjuk sokkal jobban erdekel a mexikoi hacacare, leven negy honap mulva ott vilagbajnoksagot rendeznek. Persze miert zavarja a FIFA-t, hogy oda tesz egy tornat, ahol csak a valtsagdijert embereket rabolnak el, kirabolnak mindenkit es tarsai, amugy meg mindennapos lefejezesek vannak a bandahaboruk miatt. 😀

Anno azt hittem, Blatternel szarhazibb (es korruptabb) vezetoje nem lehet a FIFA-nak, de aztan jott Infantino es azt mondta, fogd meg a sorom, jo hamar egy polcra is kerult. 😀

4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ki nem allhatom az Arsenalt, hogy elkezdte ezt a kapus köre allunk 100000-en taktikat. Most sok favago csapat masolja.

Remelem elbukjak a bajnoksagot iden is. Reg volt ennyire ellenszenves egy csapat szamomra.
Toto21
Szerintem nincs ezzel baj.
Az Arsenalnal elkezdtek keresni azokat a pontokat, amikre nem fektetett mindenki oriasi hangsulyt elott, es megtalaltak a pontrugasokat. Es jol tettek, jol csinaljak, nem veletlen, hogy nem egy eve kb az Arsenal a vilag legjobb pontrugo csapata. Lehet oket utalni, de megerdemlik az elismerest, elkepeszto mennyisegu gyakorlas van a komboikban. Az ellenfelek meg ahogy minden masra, ugy erre is megtalaljak majd a megfelelo ellenszert. Nincs ebben semmi undorito, ok csinaljak, csinalhatja barki mas is, nincs megtiltva. En egyre inkabb nem kedvelem Artetat, de ha valamiben, ezen ott vannak a topon.

Meg hat amugy peldaul pont a magyar valogatott az, ami szinten masfel eve a pontrugasokbol el, mert jatekban teljesen szintelen-szagtalan lett egy-egy kivetellel, hiaba akad par jo jatekos a keretben.
Stez
Jah, csak ha mas csinalja, akkor sokszor falt lesz a vege a lokdosodesnek: https://www.reddit.com/r/coys/comments/1rbsozr/spot_the_foul_difficulty_var/
Duff
Én Arsenalosként is elismerem, hogy ez egy bullshit call volt.
Ettől függetlenül évekig azzal szoptunk, hogy Stoke, Sunderland, Birmingham, Everton kaliberű csapatok durvultak, agresszívkodtak ellenünk és elnyomtak minket - főleg rögzíttet helyzeteknél, aztán akkor nem ment a nyígás, hogy a MU, City, Pool ennek is köszönhetően lettek bajnokok.
Szóval szarok rá, hogy most megfordult a trend.