Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Pár SMS itt is elkéne.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Nagyon mas szint ez a ket csapat. Hogy vertuk meg ezeket ketszer?
Kenny
én mondtam, hogy nyár elején ezek még nem álltak össze. le lettem hurrogva.
petey
Te azt mondtad h ez a ludo gyengébb mint tavalyi.Mikor kiderült h mégsem akkor jött ez.
Fun fact: mostani kezdoben valoban egyetlen új igazolás volt, Másik két meccsen meg három- három. Azért ez nem indokolja ezt a nagy kontrasztot sztem, inkább az új edző ami különbség.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Isael mennyibe kerül nekünk?
petey
Kb annyiba , mint egy közepes szerb/macedón nálatok.
gordon
azok is többet érnek ennél a faszinál. rettenet.

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Isael mennyibe kerül nekünk?
petey
A legtöbb, mi adható
Talán 3 M juró
Még gondolom 40000/hó

De látom hogy Rebrov meg lesz sértődve az esetleg még emnéty módon alákérdező riporter jogos kérdései miatt

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Isael mennyibe kerül nekünk?
petey
Kb annyiba , mint egy közepes szerb/macedón nálatok.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Isael mennyibe kerül nekünk?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Nagyon mas szint ez a ket csapat. Hogy vertuk meg ezeket ketszer?
Kenny
én mondtam, hogy nyár elején ezek még nem álltak össze. le lettem hurrogva.

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Sokkal több közpénz kellene a fradiba. Remélem sikerül valahogy átcsoportosítani.

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Emberelőny és 25 perc alatt egy helyzet.
Gyönyörű.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Nagyon mas szint ez a ket csapat. Hogy vertuk meg ezeket ketszer?

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
kis gol is gol, ahogy tartja a mondas.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 www.empireofthekop.com/2019/10/03/liverpool-join-queue-for-impressive-salzburg-midfielder-report

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 836
Van bőven üres szék.
Tony Adams
azt neztem en is.. a videoton ellen zsufoltabb volt nem?

milyen zsugat adott kulivel😃
Kenny
Kukoc sehol sincs..milyen lazan adta be 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha a Moszkva 5ot kapott otthon akkor a Fradi mennyit fog?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
Tipikus NFL O, a scripted drive jól sikerült.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Elit D! 😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
milyen zsugat adott kulivel😃

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 908 — Colts Fan
Van bőven üres szék.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 836
Tud valaki stream-et a Fradi meccsre?
O1G
 www.sport247.live/en/home
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Tud valaki stream-et a Fradi meccsre?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Inter elegge pofas lett/lesz Conte alatt.
10 utan vegre lesz vmi Milano szebbik felen 😀
ZoliMP
Milano szebbik felen most is van valami, a 16. helyre eleg a Serie A-ban. XD

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
A luganói magyarokat Holenderen kívül miért nem próbálja ki Rossi?
Atik15
Mert kecskés szerinte nem elég dinamikus, vécseit meg már nem kell külföldre eladni és nem lehet vele prezentálni az mb1 csodálatosságát. Mondjuk régen nem láttam játszani, de aki megragad svájcban az szar nem lehet, ráadásul ugyanazt nyomja mint nagy ádám akinek alternatívája a kanyarban sincs az egész mezőnyben.

De feczegól újra kerettag 😂
peach
Kecskes tavaszra valogatott kerettag lesz, nagyon nezik mar.
Kenny
Akkor vécsei körön kívül maradásáról is mondj vmi insider infót
peach
Nagyjából annyi, hogy a posztján játszik Szoboszlai,Pátkai,Nagy,Kleinheisler,Holman,KisKokó,Sigér, talán utóbbi kettő helyére beférhetne a keretbe valamikor,de nem nagyon lesz hazahívva, csak ha beütnek a sérülések.
Kenny
Ezekből összesen sigér meg pátkai a 8as ádi mellett, de egyik sem tud előre játszani. Vécsei annó tudott és sztem most is tud. Kokó és tsai nem ugyanaz a kávéház



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nyert vhogy a csapat de ettől még Valverde nem lett kedvenc...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
hát, a Lyon vezető gólja nagyon lesgyanús volt, de legalább ebben jól működik a VAR.
vagy nem.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
A luganói magyarokat Holenderen kívül miért nem próbálja ki Rossi?
Atik15
Mert kecskés szerinte nem elég dinamikus, vécseit meg már nem kell külföldre eladni és nem lehet vele prezentálni az mb1 csodálatosságát. Mondjuk régen nem láttam játszani, de aki megragad svájcban az szar nem lehet, ráadásul ugyanazt nyomja mint nagy ádám akinek alternatívája a kanyarban sincs az egész mezőnyben.

De feczegól újra kerettag 😂
peach
Kecskes tavaszra valogatott kerettag lesz, nagyon nezik mar.
Kenny
Akkor vécsei körön kívül maradásáról is mondj vmi insider infót
peach
Nagyjából annyi, hogy a posztján játszik Szoboszlai,Pátkai,Nagy,Kleinheisler,Holman,KisKokó,Sigér, talán utóbbi kettő helyére beférhetne a keretbe valamikor,de nem nagyon lesz hazahívva, csak ha beütnek a sérülések.