NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Csak tudnám, akkor Mascherano mi a fasznak kellett kisebb vagyonért?Stez
Értelmetlen igazolás volt, ezt már az elején is lehetett tudni. De voltak még ilyenek a Guardiola-érában.vassadi27
Szerintem Affelay féle igazolás is ide tartozik. Krkic, Pedro, Messi, Iniesta, Villa...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Csak tudnám, akkor Mascherano mi a fasznak kellett kisebb vagyonért?Stez
Értelmetlen igazolás volt, ezt már az elején is lehetett tudni. De voltak még ilyenek a Guardiola-érában.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak tudnám, akkor Mascherano mi a fasznak kellett kisebb vagyonért?

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A poén, h 150 misi a kivásárlási ára. 😂 Ha valamely csapatnak esetleg kéne, sztem fizetnének érte max 15-20 millat...Duff
Busquets szerintem többet ér mint mondjuk 20 milla. Mondom ezt úgy, hogy a Reallal szimpatizálok.nDRo
akármikor odaadnám Khedirát meg egy 20ast mellé 😀maximilien
Hát azért nem, de el kell ismerni a világ egyik legjobb védekező középpályása lett. Ha Mascherano nem fér be miatta, az jelent valamit. 😀


Úgy sem tudjátok elmagyarázni a barcásoknak és az anti realosoknak,hogy nem volt gól,nem tudom,miért nem lehet ezt megérteni...JoeyPorter
anti realos vagyok, és mégis azt mondom, hogy NEM volt gól...Little Jarry
Én real-os vagyok, és nem volt gól. Inkább legyen döntetlen, minthogy utána azon csámcsogjon a média, hogy persze megint a Real-nak fújtak...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Liverpool have rejected a Chelsea bid of £35million for striker Fernando Torres, according to reports.

"Chelsea have made a bid for Fernando which has been turned down - the player is not for sale", a Liverpool spokesman is quoted as saying.Liverpool Echo
Tudtam én mindig is, hogy pofátlanok ezek.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pazzini - Biabiany+12m(össz kb 20m)

Ranocchia utána ismét egy olasz az Interben, ezzel egy téli átigazolási időszakba duplázódott 😊

de jó lesz, h nem Pandev és Biabiany szerencsétlenkedését kell néznem.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy sem tudjátok elmagyarázni a barcásoknak és az anti realosoknak,hogy nem volt gól,nem tudom,miért nem lehet ezt megérteni...JoeyPorter
anti realos vagyok, és mégis azt mondom, hogy NEM volt gól...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Úgy sem tudjátok elmagyarázni a barcásoknak és az anti realosoknak,hogy nem volt gól,nem tudom,miért nem lehet ezt megérteni...JoeyPorter
Annyit tudok hogy Benzema gólja szabályos volt. 😂
És hogy is van a footballban? Ha a videófelvételről nem tudják 100%-osan bebizonyítani a bírói döntés ellenkezőjét, akkor marad a bírói döntés. Itt sem tudták volna, szal maradt volna az eredeti döntés, hogy nem gól.
De tényleg fölös erről vitázni, immáron lassan 2 oldalon keresztül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Semmi baj, tanár úr. 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Még egy utolsó, és befejeztem:

http://www.youtube.com/watch?v=METbCdcceR4

0:28-nál PAUSE.

Szerintem gól. És nem azért mert Barcás vagyok 😀JC6
igen ott takarva van a labda nagy része, és a gólvonalnak az a része, ami eldöntetné, h gól volt-e. Ez egy olyan kép amiből nem látszik egyértelműen, h nem volt gól, de az se, h gól volt, mert takarásban van...

Továbbra is csak az olyan kép bizonyít, amin a labda teljes terjedelme látszik. Tudom, ha a gól vonalából néznénk több látszódna a labdából, DE nem láttam matematikailag levezetve, koordinátageometriai vagy térgeometriai vagy akármilyen módszerekkel, h a labdának legalább 100% látszódna, azaz teljesen átkerült a gólvonal túloldalára...
ez ebből a képből semmi esetre se látszik. Sorry...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Úgy sem tudjátok elmagyarázni a barcásoknak és az anti realosoknak,hogy nem volt gól,nem tudom,miért nem lehet ezt megérteni...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még egy utolsó, és befejeztem:

http://www.youtube.com/watch?v=METbCdcceR4

0:28-nál PAUSE.

Szerintem gól. És nem azért mert Barcás vagyok 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Black tesó, itt már megy kifelé a zsuga... 😊 😊 😊JC6
Nem itt még igazából egy icipicit talán beljebb megy a labda /*de úgy sincs bent, és semmi esetre se kifelé jön*/ csak nem tudtam leállítani a legjobb pillanatban, de ahogy írtam is nincs olyan filmkocka, amin a labda teljes terjedelmével látszik és a gól vonal mögött van.

De ott van a videó, szóval semmi se tartson vissza attól, h mutass egy olyan filmkockát, ahol a labda teljes terjedelmével a gólvonal mögött van, és ez látszik is. Nem tartom magam tévedhetetlennek, lehet én vagyok a kancsal...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én meg azt nem értem, mit lehet ezen annyit vitatkozni. Az érthető, hogy szóba kerül ez a vitatható eset és bírói ítélet, de szerintem ez a szócsata már felesleges. Bent volt? Lehet. Megadta a játékvezető? Nem. Kész, ennyi.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kajak nem volt bent. Ennyi.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan

child please!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
sztem ti elfelejtitek a fő szabályt:
nem az a szabály, hogy a labda nagyobb része átment-e a gólvonalon, hanem hogy a labda teljes egésze... és sztem nem volt olyan pillanat, amikor ne érintette volna csak egy nagyon kicsit is a gólvonalat a labda

szerk.: mire észleltem, kaszo megelőzött 😀
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 167 — Falcons fan
minek is mentem bele... legyen igaza a real fanoknak, érdekes módon mindenki más szerint gól... mindegy, nem létezik fizika, nem létezik térgeometria, semmi nem létezik, csak az a látószög, amiből ez nem gól, és amit "realszög"nek nevezünk...fetomy
Az a baj, hogy nem tudjátok a szabályokat se (vagy kurvára elfogultak, mostanában divatossá vált "antireálosok" vagytok).
Ez nem amerikai foci, hogy a labdának elég érintenie a vonalat, TELJES terjedelmével át kell haladnia a TELJES vonalon. Továbbá ajánlom figyelmedbe a középiskolai geometria-ismereteket, egész pontosan a gömb tulajdonságait, ugyanis attól, hogy (adott esetben) a labda talajjal való érintkezési pontja a vonal mögött van néhány centivel, az oldala egyértelműen a vonal függőleges síkjának meghosszabbításába esett bele. Nem egy bizonyos látószög kérdése, minden szögből így látszott, egyszerű térlátás, vagy ahogy te is írtad, térgeometria kérdése az egész.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Black tesó, itt már megy kifelé a zsuga... 😊 😊 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hmm Barzagli -> Juve. Ára 300ezer euró WTF???


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Hogy ez mennyire egyértelmű kérdés, és mennyire könnyen dönthette el tizedmásodperc alatt a játék hevében a bíró és a taccsbíró:

Index szavazás:
Bent volt?
3717Igen
3725Nem

Pedig a szavazók megnézhették akárhányszor, nyugodtan, több kameraállásból.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
minek is mentem bele... legyen igaza a real fanoknak, érdekes módon mindenki más szerint gól... mindegy, nem létezik fizika, nem létezik térgeometria, semmi nem létezik, csak az a látószög, amiből ez nem gól, és amit "realszög"nek nevezünk...fetomy

Nos most várom kimerítő válaszodat, h ez miért is gól, vagy egy képet, amin a labda teljes terjedelme látszik, ahogy a gólvonal mögött van. Után besértődhetsz, de ennek így nincs értelme, ez szerintem százszor egyértelműbb, mint a 'gondolatban forgassuk el a kamerát, mert az aztán a sokkal meggyőzőbb'

lehet h nem a legmegfelelőbb pillanatban állítottam le a képhez, de vagy én vagyok totál kancsal, vagy egyszerűen nincs olyan képkocka ami szerint bent van...

Ja és bár úgyse hiszi el senki, de a hozzáállásom továbbra is az, h inkább kapjon ki a Real, mintsem Benzema vagy cronaldo vagy most már adebayor is góljával nyerjen, szóval most abszolút nem az elfogultság beszél belőlem csupán a szememnek hiszek.
Meg lehet győzni arról, h tévedek, fent írtam, h hogyan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
minek is mentem bele... legyen igaza a real fanoknak, érdekes módon mindenki más szerint gól... mindegy, nem létezik fizika, nem létezik térgeometria, semmi nem létezik, csak az a látószög, amiből ez nem gól, és amit "realszög"nek nevezünk...fetomy
Krvára nem vagyok real fan...

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
minek is mentem bele... legyen igaza a real fanoknak, érdekes módon mindenki más szerint gól... mindegy, nem létezik fizika, nem létezik térgeometria, semmi nem létezik, csak az a látószög, amiből ez nem gól, és amit "realszög"nek nevezünk...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A poén, h 150 misi a kivásárlási ára. 😂 Ha valamely csapatnak esetleg kéne, sztem fizetnének érte max 15-20 millat...Duff
Busquets szerintem többet ér mint mondjuk 20 milla. Mondom ezt úgy, hogy a Reallal szimpatizálok.nDRo
akármikor odaadnám Khedirát meg egy 20ast mellé 😀maximilien
Én meg van Bommelt 😂