NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Hát Giggs bátyó megint odakent egy forintos labdát a gól előtt.... :cool:
Mondjuk az is kiderült, hogy egy-két játékos már nem sokáig játszik a MU mezben....


több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ferguson érezhetően (és a kezdőcsapat alapján) megint csak úgy küldte pályára a fiúkat a harmadosztályú ellenfél ellen, hogy "valahogy nyerjük meg ezt a meccset", holott pont az előző körben, a 'Pool-meccs előtt nyilatkozta le, hogy nem akarja mégegyszer elkövetni ugyanezt a hibát, ami miatt tavaly a Leeds ellen is búcsúztunk. Rezgett a léc, de a "keselyűk" megmentettek minket (bár azt megjegyezném, hogy a győztes gólt az ezúttal is csereként beálló Giggs készítette elő...). De ebből, és a Blackpool elleni mérkőzésből (és még sorolhatnám) is látszik, mekkora erő van ebben a csapatban, hogy meg tudja fordítani ezeket a meccseket, még ha most csak egy harmadosztályú ellenféllel szemben is kellett ezt megtennie.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Trezeguet... B.szdmeg...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ugyan nem volt kint de jó így mert egyáltalán nem érdemeltünk győzelmet, sőtkristof
Igazi true szurkoló vagy 😂Hanni
hát nem tudom de a mutatott játékból egyáltalán nem az jött le h megérdemeltük volna a 3 pontot
örültem volna neki mint majom a farkának (tippmixen is nyertem volna vele) de ne tegyünk már úgy mintha minden rendben lenne
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ugyan nem volt kint de jó így mert egyáltalán nem érdemeltünk győzelmet, sőtkristof
Igazi true szurkoló vagy 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem azt, hogy az Everton gólját hozó szöglet előtt kint volt-e a labda, nem követi majd olyan hosszas trash talk, mint amilyet a Sevilla-Real ominózus esete generált...vassadi27
ugyan nem volt kint de jó így mert egyáltalán nem érdemeltünk győzelmet, sőt
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Liverpool FC have confirmed that Fernando Torres has on Friday evening submitted a transfer request. The request has been rejected.

The Club said in a statement: "Fernando Torres tonight submitted a written transfer request, which has been rejected by Liverpool.

"Fernando is under a long-term contract and the Club expects him to honour the commitment he made to Liverpool FC and its supporters when he signed the agreement."
Most ábrándultam ki végleg Torresből.
Pont akkor akarja "feladni", amikor 23 milláért jön egy játékos? Azaz úgy látszik, hogy Henryék nem csak a levegőbe beszélnek?
Booooo!!!Mikey
Sajnos osztanom kell a véleményed. Teljesen nem ábrándultam ki, de a booooo az ott van. Hogy lehet ilyet csinálni?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Remélem azt, hogy az Everton gólját hozó szöglet előtt kint volt-e a labda, nem követi majd olyan hosszas trash talk, mint amilyet a Sevilla-Real ominózus esete generált...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez annyira tipikus, hogy egy meccset amit uralunk, sosem nyerünk meg...

Everton 1-1 Chelsea
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Németh Krisztián Volosz
Tisza Tibor St.Truiden

Újabb két játékos a süllyesztőben.Bazzani
Igazából csak Németh-et sajnálom. Torres meg maradjon csak itt. aztán nyáron, ahogy Mikey mondta mehet 50-ért.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Németh Krisztián Volosz
Tisza Tibor St.Truiden

Újabb két játékos a süllyesztőben.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Akkor most jelezném nektek, hogy idén egyetlen bajnokit hagyott ki Torres, és egyszer állt be csereként. A maradék 22 bajnokin kezdett.
És a 9 gólja nem is olyan rossz ahhoz képest, amilyen taktikával játszott a csapat 19 meccsen át.
Dalglishnál már 4 meccsen 3 gól az aránya.

Szóval megérne nektek simán 50 millió fontot is. 😊 Az ajánlott 40-et én keveslem, de 50-ért nyáron már gondolkodás nélkül mehetne.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És miért?F.Schleck
Mert én személy szerint egy nagy zsákbamacskának tartom, az lehet hogy termeli a gólokat ügyesen HA pályára tud lépni, ami az utolsó 2,5 szezonját tekintve egyre kérdésesebb. Sérülékenyebb mint dédnagyanyám. Persze lehet hogy egyszer kellene rendesen felépülnie és hozná megint a 2007/2008-as formáját, de így is a sérültekkel van a legnagyobb bajunk, akkor most nagyon kell csilliárdokért még egy.Hanni
Ez így érthető mondjuk, de én reménytelenül optimista vagyok. Nagyon szeretem Torres játékát, és ha esetleg egészséges tudna maradni, akkor szerintem Drogbánál is jobb, de mielőtt ez felesleges vitát szülne, legyenek egy szinten inkább. 😀
Amúgy már az a jó, hogy nem is húzom fel magam az ilyen nagy igazolás, de végül mégsem lesz belőle semmi pletykákon. Az utolsó három évben kb. ez volt végig, szóval már megszoktam.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
És miért?F.Schleck
Mert én személy szerint egy nagy zsákbamacskának tartom, az lehet hogy termeli a gólokat ügyesen HA pályára tud lépni, ami az utolsó 2,5 szezonját tekintve egyre kérdésesebb. Sérülékenyebb mint dédnagyanyám. Persze lehet hogy egyszer kellene rendesen felépülnie és hozná megint a 2007/2008-as formáját, de így is a sérültekkel van a legnagyobb bajunk, akkor most nagyon kell csilliárdokért még egy.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
most meg ez a Torres->Chelsea hülyeséggel is csorgattatják a nyálam, de úgyse lesz belőle semmi 😕kristof
Chelsea szurkolóként ezt őszintén merem is remélni.Hanni
És miért?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
most meg ez a Torres->Chelsea hülyeséggel is csorgattatják a nyálam, de úgyse lesz belőle semmi 😕kristof
Chelsea szurkolóként ezt őszintén merem is remélni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tököm kivan nekem is am az átigazolási időszakkal. először Pienaart ígéri oda az Everton mégis a Spursben köt ki utána a Benfica bejelenti h elfogadta a Chelsea ajánlatát David Luizért h aztán visszamondhassák. most meg ez a Torres->Chelsea hülyeséggel is csorgattatják a nyálam, de úgyse lesz belőle semmi 😕
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Gondolom "ami bevált a Fulham-nél az Liverpool-ban is be fog" alapon.nDRo
Elvégre a Fulhamet jobb játékosok alkotják, ahogy megtudtuk Roy papától egy nyilatkozatából.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
azért konchesky kicsit más tészta mint suarez 😀 😀 azon mindenki felkapta a fejét hogy mégis mit gondolt a vezetőséga.kacsa
Az Hodgson agyszüleménye volt. De jóó ég pénzt kiadni érte. Insua-t meg eladtuk. *facepalm*

Gondolom "ami bevált a Fulham-nél az Liverpool-ban is be fog" alapon.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért konchesky kicsit más tészta mint suarez 😀 😀 azon mindenki felkapta a fejét hogy mégis mit gondolt a vezetőség
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A klub történetének legdrágább igazolása lesz, szóval valóban a minimum hogy csinál valamit.

Csak én kicsit szkeptikus vagyok.Mikey
Én minden igazolással kapcsolatban szkeptikus vagyok. Ilyen Konchesky-k után... 10 méteren 11-et vernek rá a szélsők 😐
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A klub történetének legdrágább igazolása lesz, szóval valóban a minimum hogy csinál valamit.

Csak én kicsit szkeptikus vagyok.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem is várok tőle csodát, Kuyt által van már tapasztalatom a hollandiai gólvágókból.

Persze Kuyt kb. teljesen más stílusú játékos, de a lényeg attól még az, hogy míg ott fosta a gólokat, itt max. 12-ig jutott egy évben (igaz szélsőként, és nem centerként).

Aztán korábban a már említett Huntelaar, meg anno Kezman... nem véletlen sokallom de nagyon a 23 millió fontot.Mikey
Hát ha kipengettünk érte ennyit, ajánlom hogy csináljon valamit.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem is várok tőle csodát, Kuyt által van már tapasztalatom a hollandiai gólvágókból.

Persze Kuyt kb. teljesen más stílusú játékos, de a lényeg attól még az, hogy míg ott fosta a gólokat, itt max. 12-ig jutott egy évben (igaz szélsőként, és nem centerként).

Aztán korábban a már említett Huntelaar, meg anno Kezman... nem véletlen sokallom de nagyon a 23 millió fontot.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem azt mondta egy Ajax fan ismerős, hogy tavaly szinte végig jobbszélen tolta, és úgy szerzett 35 gólt.

És hát a két csapatban a szélső poszt annyira nem különbözik egymástól, szóval szerintem mi is szélsőnek szántuk eredetileg, és nem Torres vetélytársának.

De meglátjuk. Ezek után könnyen lehet, hogy Torres koppan a padon, és Suárez center lesz.Mikey
Én, mint elég régi Ajax-drukker (amikor még nem voltak ilyen szarok, meg a holland bajnokság se szorult az orosz mögé, miközben szerintem végérvényesen leszakadt a 4 nagytól), ahhoz a 35 gólhoz kellett neki uszkve 170 ziccer. Nem kapuralövés, nem helyzetecske, Ziccer (nagy zével). Egy olyan bajnokságban, ahol Fehér Csaba még mindig megbízható kezdő. Ami miatt viheti valamire, hogy gólerősebb, mint Babel, gyorsabb, mint Huntelaar.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson