NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Torres helikopterrel ment Londonba h minél hamarabb tudjunk tárgyalni, állítólag az orvosi vizsgálatra is megkapta az engedélyt mivel a két klub már megegyezett, heti 200k fontot keresne. kíváncsi vagyok mennyit adunk érte sztem túlfizetjük de leszarom 😀

Pool meg sztem Carrolra fog lecsapni állítólag ő is otthagyta a Newcastle edzést, és autóba ült
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az egészről a véleményem: Egervári takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nikoliccsal mi van??


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Tököli újra keretben 😀 .tüsi91
ez szégyen... szegény Varga Zoli, ha ezt látná 😕 mindent elmond ez a magyar foci jelenlegi helyzetéről sajna
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/3117801/Transfer-deadline-day-live-January-transfer-window-2011.html

akit érdekelnek a nagyon friss dolgok 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én is így látom h lehetetlen mindhármat megkötni. mondjuk sztem ha tényleg elmegy fernando akkor megemeljük carroll ajánlatát, mert nem azt mondták mnint a villa h nem eladó, hanem eh ennyiért nem eladó 😊 asszem ma nem fekszem le korán 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
McCabe úrnak üzenném innen: Jóreggelt!

http://fradimob.hu/?p=10988

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
telegraphon most olvastam h ha megy torres akkor 3 ember jöhetne az elkövetkező 9 órában. carroll (newcastle) ashley young és adam. azért az nem lenne rossz, és mindegyik fiatal mint a fene. csak kérdés h mennyi bizniszt lehet 1 nap alatt lebonyolítania.kacsa
Ebből én Adamre látok esélyt egyedül.

Egyrészt három üzletet nem lehet végbe vinni 9 óra alatt, másrészt pl. Carrollért a csillagos eget is kéri a NUFC, míg a Villánál azt mondták, senkiért nem is kaptak ajánlatot. Persze hogy utóbbiból mi igaz, az egy kérdés.

Azt nem értem, hogy miért mindent az utolsó "percekre" kell hagyni. Így lehet a legkönnyebben beesni két szék közé, és ezt a Liverpoolnál az elmúlt években nagyon jól is csinálták.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tüsi: ha össze akarjuk szedni a világ 5 legjobb (klasszikus) támadóját (en général, nem pillanatnyi forma szerint), akkor annak bizony része mind Fernando Torres, mind Wayne Rooney. Berbatov az nagyon nagyon messziről figyeli ezt a brigádot.

szóval, (álláspontom szerint) az igen jól látszik, hogy a védekezésünk az többé kevésbe azon a magas művészi színvonalon tart, ami miatt az európai elitbe tartozunk hosszú ideje (megkérdőjelezhetetlenül), megfelelő kiegészítő emberekkel.

amin jelen pillanatban javítani kell az két dolog: középpálya közepe, és egy valódi megoldást jelentő center. szerintem Berbatov kibaszottul túlértékelt, és lehet h én vagyok a hülye, de sztem egy centernek nem az a dolga (ezen a szinten), hogy megtartsa és nagyon fasza módón passzolja vissza az érkezőknek a labdát. de egy ManU-ban meg főleg nem, ahol arról szól a játék, hogy eészívom a levegőt, labdát szerzek és azonnal indulunk. ezt a játékot Berbatov ésszel és lábbal sem nagyon tudja követni, rendszeresen lassul le a támadás azért mert hozzáér, megtolja, felnéz ésatöbbi. nem vitatom, hogy vannak szerencsés megmozdulásai is, de itt egészen másra van szükség, az ember ha nem szolgálják ki, egyedül akkora nulla, mint ide lacháza. láttuk komoly ellenfelek ellen, hogy mire ment Rooney nélkül. rúg akkor 4et, mikor nyerünk 5:0ra és képtelen megrúgni azt az egyet amivel nyernénk, 0:0nál.

30 millióba került, és semmilyen szinten meg sem közelítette a teljesítménye ezt a számot. egy fiatalabb, nemzetközi szinten bizonyított játékos idehozatala (és egyben Berbatov azonnali továbbpasszolása) megoldaná minden gondunkat. itt nem kell 6-7et rúgni meccsenként, hanem egy kettőt, mert a védelem úgy sem kap sok gólt. egy konzisztens jó center kellene, akivel Rooney hosszú időre megtalálja a párját. meggyőződésem ráadásul, hogy a mi erőnléti edzőinkkel nem is lenne ennyit sérült.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
telegraphon most olvastam h ha megy torres akkor 3 ember jöhetne az elkövetkező 9 órában. carroll (newcastle) ashley young és adam. azért az nem lenne rossz, és mindegyik fiatal mint a fene. csak kérdés h mennyi bizniszt lehet 1 nap alatt lebonyolítani
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mennyivel jobb? Hogy hagyományilag nem a legnagyobb rivális, hanem egy kiscsapat.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
egyrészt mert az egyik személyes kedvencemről beszélünk 😊
másfelől úgy 10 évre megoldaná a csatárkérdést, valós hozzáadott értékkel (ellentétben Berbatovval).gabtsi
Az első rész mindenkinek személyes ügye én speciel nem kedvelem.
Ez a 10 évre megoldaná a csatárkérdést érdekes. Alapvetően egy meglehetősen sérülékeny srácról van szó. Ez nekem komoly aggályom. Azért sztem felesleges lenne kidobni font tízmilliókat, hogy egy szezonban a meccsek felét kihagyja. Amire az elmúlt 2 szezonban sor került.
Berbatov pedig nem azért mert idén rúgott 10 meccsen 20 gólt, másik 10en meg egyet sem, de az ő játéka kulcskérdés (akárcsak Rooneyé. Már többször leírtam, hogy ők együtt az igaziak, szüksége van egyiknek a másikra és fordítva). Egyrészt - bár idén teljesen más szerepben játszik, mint tavaly (lényegében Rooney tavalyi szerepében) - az ő szervező képessége, kreativitása még akkor is fontos volt, mikor mindent kihagyott. Jól jelzi ezt a tavaly adott gólpasszok száma. Másrészt egy olyan támadó, aki bármikor képes fenntartani a labdát, megtartani 2-3 ember között is (Torres is), így sokkal több támadást tudunk kezdeményezni, nem jönnek vissza a labdák, mint a falról (idei Rooney, Hernandez).

Berba mellett ott van, az idén nem olyan hatékony Wayne. A hatékonyságot a gólok számára értem, mert amikor ékként játszik és nem szélsőként, mint már említettem fontos játékos. Van még Hernandez aki játékban kutyafasza, de a helyzeteit azért belövöldözi és van az örök sérült Owen, akire lehet azért számítani. Nem elfelejtve Welbecket sem, szóval Torres abszolút felesleges igazolás lenne jelen állapotban szerintem. Az ő érkezése csak feszültséget generálna. szerencse, hogy nincs még csak tervben sem.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mennyivel jobb a dynamo ?

akkor legalább valami komoly egyesületet támogatna a pool nem ilyen parvenü buzikat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
úgyértem fasszopó dynamo london.

fergie megint ül csendben, másodszor maradunk le torresről :/gabtsi
Hát a MU-nak tuti nem adnánk el. Dalglish nem engedné, érthető okokból.

De a dinamóba azért könnyebben.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyrészt mert az egyik személyes kedvencemről beszélünk 😊

másfelől úgy 10 évre megoldaná a csatárkérdést, valós hozzáadott értékkel (ellentétben Berbatovval).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
úgyértem fasszopó dynamo london.

fergie megint ül csendben, másodszor maradunk le torresről :/gabtsi
Miért kellene nekünk Torres??? Főleg 40+ millióért. Amikor a Pool elhozta azt mondom oké, hogy lemaradtunk, de most már abszolút nem lenne értelme.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én még mindig abban reménykedem hogy valaki meghiúsítja ezt a szar üzletet...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jöhetne Torres Milánóba Ibra mellé 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgyértem fasszopó dynamo london.

fergie megint ül csendben, másodszor maradunk le torresről :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Úgy érted, faszszopó Torres?

Engem nem érdekel ha viszik, csak legyünk már túl rajta. Meg még esetleg jöjjön Adam, aztán kész.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Legyen mán éjfél...Mikey
erős a gyanúm hiába reménykedünk. 😕

fasszopó dynamo!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Konchesky kölcsönbe egy kétszeres BEK-győztes csapathoz került.
Nottingham Forest.
😀

Legyen mán éjfél...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát nem jött be a tippem...AirSanyi sztem nem vállalta és ezért Sanyi bácsi fiatalít: Tököli 😊

|
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tököli újra keretben 😀 .
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
van Bommel mekkora forma 😂Stez
Szadista állat 😀nDRo
Hatalmas bemutatkozás volt ez tőle a bajnokságban, bár az igazi az lett volna, ha a kupameccsen is kiállították volna. 😀
Nevetséges egyébként. Vicces a középpályánk a sok sérülttel és az eltiltottal.