NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
WR10 megtalálta a góllövőcsukáját...remélem egész tavasszal rajta lesz.... :cool:


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már egyszer mondtam mennyire imádom ha a Sunderland és a Chelsea egymás ellen játszik. tippmixem már bejött (4 v több gól) és a meccs is kurvajó 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
A jó édes anyját a bírónak és a FIFA-nak, hogy nem képes bevezetni a videóbírót!
3 méteres lesgóllal vezet az Everton...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nézegettem győri oldalakat, állítólag 10.-én aláírják Audival szerződést, amivel az egyik legtehetősebb magyar klub lesz az ETO 😊 Jeeeee
Meg persze még sok egyéb cicomáról is szó van, autók a vezetőségnek (nem meglepő, még a sulinak is adtak állítólag), hozzák a Bayern öreg csapatát (Kahnnal, Makaayjal), meg még amúgy is együtt müködnek a müncheniekkel.deny79
és persze az évi 350m se rossz 😊Divat
hmm 2 év múlva meg jöhetett volna egy kiöregedett van Bommel... De kár, hogy elment a Milanba. 😂

A Chelseas témába: ugye 4-3-3at játszanak, vagy 4-5-1et kinek hogy tetszik, szóval Torres és Drogba elég nehezen lesznek együtt fenn. Egyikük sem a szélről indul (lsd, Malouda, Anelka, Kalou). Erre céloztam az érdekes helyzetnél.tüsi91
így majd Klose jön, v 5 év múlva Schweini 😊

|
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 1 435
Van der Sar mekkora gólpasszt adott! 50.sec 1-0 😊
szerk1: Rooney 45.perc 2-0
szerk2: Vidic 63. 3-1

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Malouda inkább szélső, Drogba alap, AnÁlka megy, Torres Drogba mellé, Kalou csere.Hanni
Év végén megy Drogba isStez
Igen, lehet tippelni, hogy nyáron ki távozik... Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez az igazolás hosszútávon többet árt majd, mint amennyit használ. David Luiz meg lehet, hogy jó játékos, de nekem továbbra is "Ramires-szagú" (de mondhatnék példát más csapatokból is). Kíváncsi leszek, mennyire lesz ott a bajnoki címért folyó versenyfutásban a Chelsea.vassadi27
Ne vedd bántásnak, de szerinted kit kellett volna igazolni? Torres a világ egyik legjobb csatára. Szerintem még jobb is, mint Drogba, de ketten együtt mindenképpen ütni fognak. David Luiznak pedig, hogy mi köze van Ramireshez, nagyon nem értem. Nem egy poszton játszanak, meg egyébként is Ramiresnél az egyébként is nagyon erős válogatottban mutatott játéka volt az, amiért leigazoltuk. Én nagyon optimista vagyok most. 😊

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nézegettem győri oldalakat, állítólag 10.-én aláírják Audival szerződést, amivel az egyik legtehetősebb magyar klub lesz az ETO 😊 Jeeeee
Meg persze még sok egyéb cicomáról is szó van, autók a vezetőségnek (nem meglepő, még a sulinak is adtak állítólag), hozzák a Bayern öreg csapatát (Kahnnal, Makaayjal), meg még amúgy is együtt müködnek a müncheniekkel.deny79
és persze az évi 350m se rossz 😊Divat
hmm 2 év múlva meg jöhetett volna egy kiöregedett van Bommel... De kár, hogy elment a Milanba. 😂

A Chelseas témába: ugye 4-3-3at játszanak, vagy 4-5-1et kinek hogy tetszik, szóval Torres és Drogba elég nehezen lesznek együtt fenn. Egyikük sem a szélről indul (lsd, Malouda, Anelka, Kalou). Erre céloztam az érdekes helyzetnél.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mondjuk felettébb érdekes ez a Malouda - Drogba - Anelka - Torres 4es fogat + Kalou. Jó kis versenyhelyzet ez, főleg ha mindenki egészséges.tüsi91
Malouda inkább szélső, Drogba alap, AnÁlka megy, Torres Drogba mellé, Kalou csere.Hanni
Év végén megy Drogba isStez
Igen, lehet tippelni, hogy nyáron ki távozik... Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez az igazolás hosszútávon többet árt majd, mint amennyit használ. David Luiz meg lehet, hogy jó játékos, de nekem továbbra is "Ramires-szagú" (de mondhatnék példát más csapatokból is). Kíváncsi leszek, mennyire lesz ott a bajnoki címért folyó versenyfutásban a Chelsea.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze Kahn meg Makaay majd pont az ETOban tolja 😊kristof
csak öregfiúk gálameccsen 😊Divat
sry agyban vhol egészen máshol járok ma 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
persze Kahn meg Makaay majd pont az ETOban tolja 😊kristof
csak öregfiúk gálameccsen 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze Kahn meg Makaay majd pont az ETOban tolja 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nézegettem győri oldalakat, állítólag 10.-én aláírják Audival szerződést, amivel az egyik legtehetősebb magyar klub lesz az ETO 😊 Jeeeee
Meg persze még sok egyéb cicomáról is szó van, autók a vezetőségnek (nem meglepő, még a sulinak is adtak állítólag), hozzák a Bayern öreg csapatát (Kahnnal, Makaayjal), meg még amúgy is együtt müködnek a müncheniekkel.deny79
és persze az évi 350m se rossz 😊

|
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézegettem győri oldalakat, állítólag 10.-én aláírják Audival szerződést, amivel az egyik legtehetősebb magyar klub lesz az ETO 😊 Jeeeee
Meg persze még sok egyéb cicomáról is szó van, autók a vezetőségnek (nem meglepő, még a sulinak is adtak állítólag), hozzák a Bayern öreg csapatát (Kahnnal, Makaayjal), meg még amúgy is együtt müködnek a müncheniekkel.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk felettébb érdekes ez a Malouda - Drogba - Anelka - Torres 4es fogat + Kalou. Jó kis versenyhelyzet ez, főleg ha mindenki egészséges.tüsi91
Malouda inkább szélső, Drogba alap, AnÁlka megy, Torres Drogba mellé, Kalou csere.Hanni
Év végén megy Drogba is

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk felettébb érdekes ez a Malouda - Drogba - Anelka - Torres 4es fogat + Kalou. Jó kis versenyhelyzet ez, főleg ha mindenki egészséges.tüsi91
Malouda inkább szélső, Drogba alap, AnÁlka megy, Torres Drogba mellé, Kalou csere.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vanczákvili a főnyeremény! 😊

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/svajcban-ugy-velik-vanczak-vilmos-fonyeremeny-2062700/

|
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk felettébb érdekes ez a Malouda - Drogba - Anelka - Torres 4es fogat + Kalou. Jó kis versenyhelyzet ez, főleg ha mindenki egészséges.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Poolnak azért vághatna hármat 😀Stez
Ha Suárez vág eközben négyet, leszarom. 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet, hogy most éppen nem sérült, de akkor is hajlamos rá sajnos. Ha jól emlélkszem a VB alatt is emiatt nem jáccott nagyon, inkább csak csereként.peti46
Az első meccsen jött be csereként, aztán négyszer kezdő, majd kétszer csereként, de nem azért mert sérült volt, hanem mert formán kívül volt (persze ez köszönhető a szezon közbeni sok kihagyásnak is). Egyébként szerintem a Chelsea elégedett lesz, ha kihagy néhány meccset, de mellette a góllövőlista élmezőnyében végez 😊
több mint 13 éve
peti46 124
Lehet, hogy most éppen nem sérült, de akkor is hajlamos rá sajnos. Ha jól emlélkszem a VB alatt is emiatt nem jáccott nagyon, inkább csak csereként.

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Poolnak azért vághatna hármat 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Isten ments, hogy védjek egy Chelsea játékost, de mielőtt ilyeneket írtok, legalább néznétek meg, hány meccset hagyott ki ebben a szezonban. Segítek: egyet. Mert hogy tavaly meg azelőtt mi volt, az teljesen lényegtelen szvsz.Mikey
egyébként pont azon gondolkodtam, hogy annyit szidták itt az elmúlt napokban, időszakban Torrest, hogy mennyit sérült, pedig azért az, hogy az embernek van 1-1 sérülésekkel küzdő szezonja (mellesleg azért ő tavaly 22 meccsen 18 gólt lőtt...), az még nem jelenti azt, hogy örökké búcsút mondhat a pályafutásának...

Elég csak megnézni Ronaldo-t. Az interben eltöltött utolsó három évében összesen játszott huszonvalahány meccset, aztán a Realban meg játszotta a 40+ meccses, 30+ gólos szezonokat...
Amúgy Ronaldo 23-26 éves kora között volt rengeteget sérült, Torres pedig 24-26 között, és sokkal többet is játszott mint a dagi, szóval én nem vennék arra mérget, hogy a sérültlistát fogja ő koptatni állandóan...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Isten ments, hogy védjek egy Chelsea játékost, de mielőtt ilyeneket írtok, legalább néznétek meg, hány meccset hagyott ki ebben a szezonban. Segítek: egyet. Mert hogy tavaly meg azelőtt mi volt, az teljesen lényegtelen szvsz.
több mint 13 éve
peti46 124
Most komolyan Torrestől várják, hogy majd feljavul a csapat teljesítménye?? Szerintem egyedül a sérült listát fogja erősíteni. Ennek az igazolásnak most nagyon nem örülök. :/

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
nem tudom hogy volt-e : http://sportgeza.hu/futball/2011/01/31/tokoli_attila_het_ev_utan_ujra_valogatott/

*facepalm*