NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
peti46 124
Most komolyan Torrestől várják, hogy majd feljavul a csapat teljesítménye?? Szerintem egyedül a sérült listát fogja erősíteni. Ennek az igazolásnak most nagyon nem örülök. :/

PunBB bbcode testPunBB bbcode test
PunBB bbcode testPunBB bbcode test
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
nem tudom hogy volt-e : http://sportgeza.hu/futball/2011/01/31/tokoli_attila_het_ev_utan_ujra_valogatott/

*facepalm*
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nevetséges bazdmeg, ami megint itt folyt..
Carroll 35 millió font? 😂
Rossiért pedig 37 millát dobott be a Tottenham, de a Villareal visszautasította, milyen összegek ezek baszki ezekért a játékosokért? Ha most Patot kirakjuk a trade blockra, akkor 50-60 milla alatti ajánlatot meg sem hallgathattunk volna rá.
De a Chelsea szépen beerősített a végére, David Luiz, Torres..

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ennek a szezonnak már úgyis mindegy, nem?

Mellesleg az utolsó 2 bajnokin nem kapott gólt a csapat.

A képesség pedig megvan Aggerékben, hogy kiválóak legyenek, ezt láthattuk még Rafa idejében. Csak fejben össze kell szedni őket.

Valamint az utolsó három meccsen Poulsen is egészen tetszetősen játszott...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rámegyünk arra hogy többet lövünk mint kapunk. olyanok leszünk mint a colts. ha nekik is bevált... 😊
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem lesz már semmi más. Dalglishék hazamentek már Melwoodból.

Rettentő csalódott vagyok. És nem Torres miatt. Hanem összességében az egész miatt.Mikey
Hát vettünk egy Carroll-t és egy Suárez-t egy Torres és egy Babel helyett. Adam-mel mi van? Középpálya és a védelem /főleg a védelem bánt/ nem változott 😐
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem lesz már semmi más. Dalglishék hazamentek már Melwoodból.

Rettentő csalódott vagyok. És nem Torres miatt. Hanem összességében az egész miatt.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Na b+. Torres -> cselszki, 35 milliót kiadunk Carrollért, mi jöhet még? Szerencsére már csak pár óra van ebből a baromságból, amit átigazolási időszaknak neveznek...

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
azért az kemény lesz. kíváncsi vagyok. de ez most a szezon legfontosabb meccse lesz nagyjábóla.kacsa
Szimplán Torres miatt? Nem hiszem.

Szerintem a legfontosabb az EL lesz a 'Pool (és Dalglish) számára.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért az kemény lesz. kíváncsi vagyok. de ez most a szezon legfontosabb meccse lesz nagyjából
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hát, csalódott vagyok. Tanácstalan és csalódott. Ez a klub nem ezt érdemelte Nando fiam...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem kell. Vasárnap @Chelsea bajnoki. Majd ott kifütyülik minden egyes labdaérintésnél.Mikey
Igaz, vasárnap Chelsea-Liverpool. 😀 Valamikor viszont az SB-re is rá kell pihenni, pedig alapesetben ezt se hagynám ki. 😊

A Milan közben az átigazolási időszak "hajrájában" Legrottaglie-t is leigazolta a szezon végéig. Ezek után ha a sérültek felépülnek, a keret mélységével biztosan nem lesz gond.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
@a.kacsa

Nem kell. Vasárnap @Chelsea bajnoki. Majd ott kifütyülik minden egyes labdaérintésnél.

LFC facebook: Liverpool Football Club tonight confirmed they have agreed a fee with Chelsea for the sale of Fernando Torres.

Pá gerinctelen!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
DVTK fanoknak
http://videa.hu/videok/sport/2011.01.30.-teremfoci-donto-diosgyor-dvtk-szurkolas-fDaTjC6WoYRIsHTQ


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azt én is olvastam h a KOP valamelyik nap kimegy anfieldhez fényt csinálni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
állítólag már megvolt az orvosi vizsgálat már csak a hivatalos bejelentés van hátra. néhány pool szurkoló már ennyit nem bírt ki és mezeket égettek: http://img339.imageshack.us/img339/2600/32417057.png

Benfica meg sztem azthitte h még többet adunk David Luizért mert most megint elfogadták a 25M € ajánlatot (+ Matic)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Adam Fergusont is érdkeli állítólag.
gabtsi
Jobb szögletet ad be mint tőlünk bárki. 😂
Ettől függetlenül őt valahol a TOP csapatok utáni (Everton, Villa, Newcastle, Sunderland) típusú gárdáknál tudom elképzelni, nem egy élklubban.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
viszont egyet ne felejtsünk el, végre a tulajdonos betartotta a szavát. azt mondta lesz pénz télen átigazolásokra, és adott is. ez már egy nagy lépés előrea.kacsa
Várjál még azzal. Ha Torres megy, akkor nagyjából:

ment Torres és Babel 57 milláért és
jött Suárez, Carroll 58-ért.

És esetleg Adam 10 környékén.

Szóval azért túlzásba nem estek még. Persze azt nem is ilyenkor kell. Vagyis kellett volna.Mikey
még tedd oda h youngot is hoztuk volna ha elengedi a villa 😛

carroll most érkezett meg merseyside-ba
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Adam Fergusont is érdkeli állítólag.

tüsi: ennyi, az öreg meg úgyis jobban tudja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A nap legfontosabb híre:
Manchester United insists that Howard Webb is not for sale!
😂Mikey
ez United drukkerként is mosolyt csalt az arcomra. Bár én továbbra is tartom a magam véleményét, hogy minden nagy csapat megkapja a segítséget, de mi használjuk ki a legjobban. 😀.

Ha a Poolnak van 35 millája Carrollra, miért nem vesz 10-12 milláért 3 használható jó futballistát? Van hiányposzt bőven arra fele.

Gabtsi! Ezzel a Berbatov kérdéssel nem értek egyet veled. De mindenki máshogy látja. Megvívtam már sok csatát ezzel kapcsolatban...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
viszont egyet ne felejtsünk el, végre a tulajdonos betartotta a szavát. azt mondta lesz pénz télen átigazolásokra, és adott is. ez már egy nagy lépés előrea.kacsa
Várjál még azzal. Ha Torres megy, akkor nagyjából:

ment Torres és Babel 57 milláért és
jött Suárez, Carroll 58-ért.

És esetleg Adam 10 környékén.

Szóval azért túlzásba nem estek még. Persze azt nem is ilyenkor kell. Vagyis kellett volna.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
viszont egyet ne felejtsünk el, végre a tulajdonos betartotta a szavát. azt mondta lesz pénz télen átigazolásokra, és adott is. ez már egy nagy lépés előrea.kacsa
Annak örülünk hogy van pénz csak hát nem a leghatékonyabban használjuk. De ha gólkirály lesz Carroll-ból bánja a halál 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
viszont egyet ne felejtsünk el, végre a tulajdonos betartotta a szavát. azt mondta lesz pénz télen átigazolásokra, és adott is. ez már egy nagy lépés előre
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
De most Carroll hol ér 35-öt?? :o Értem én baszki hogy tehetséges, de nem sok mindent tett még le az asztalra.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
minden jel szerint, de még nem hivatalos. persze láttunk már karón varjat.gabtsi
De kétlem, hogy ezek után megtartanák még nyárig. Korábban is megszellőztette már néhányszor az angol sajtó, hogy Abramovics Torres-re pályázik, de nem gondoltam volna, hogy ebből valaha is realitás lesz.