Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 861 — Saturday Night Lights
a debütáló mexikói szövetségi kapitány, José Manuel de la Torre kihirdette a Bosznia elleni, Atlantában február 9-én megrendezendő barátságos meccsre a keretét, benne 9 (!) csatárral 😀 aztán ránézek az azeriek ellen készülő magyar keretre és hánynom kell...JJ Tiller
Nem értelek, Tököli kapásból hármat ér.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
a debütáló mexikói szövetségi kapitány, José Manuel de la Torre kihirdette a Bosznia elleni, Atlantában február 9-én megrendezendő barátságos meccsre a keretét, benne 9 (!) csatárral 😀 aztán ránézek az azeriek ellen készülő magyar keretre és hánynom kell...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
nem lepődnék meg,ha a későbbiekben Benzemával együtt lépne a pályára. Benzema mezőnyben nagyon jól játszik,ő meg gólérzékenységével hozhat sok jót 😉maximilien
Kétlem, hogy Mourinho átváltana a kétcsatáros rendszerre.vassadi27
pedig idén már próbálgatta(nem sokszor),és nem is volt reménytelen

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
nem lepődnék meg,ha a későbbiekben Benzemával együtt lépne a pályára. Benzema mezőnyben nagyon jól játszik,ő meg gólérzékenységével hozhat sok jót 😉maximilien
Kétlem, hogy Mourinho átváltana a kétcsatáros rendszerre.
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Adebayor szépen beköszönt 😊eaglesmcnabb
nem lepődnék meg,ha a későbbiekben Benzemával együtt lépne a pályára. Benzema mezőnyben nagyon jól játszik,ő meg gólérzékenységével hozhat sok jót 😉

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ja és bye Gary 😕, sajnálom hogy visszavonult, nagyon bírtam, még akkor is ha az utóbbi években már nem igazán játszott, ő akkor is emblematikus Mu playa.
Ki más smárolta volna le Scholest a városi rivális ellen lőtt uccsó perces győztesgólja után.. 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2011/02/01/A_Torres-sztori_-_Ahogy_tortent/

mókás 😀Hanni
Sírva vertem az asztalt 😀 Óriási 😀
Hogy egyeseknek mennyi szabadidejük van...JC6
Hát ezen én is sikongattam... hatalmas 😂

15.06
Kiderül, hogy Fernando mégis marad, miután John Terrynek nem sikerült megállapodnia Torres feleségével.
😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
barca-real spanyol kupadöntőmaximilien
Adebayor szépen beköszönt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
azért Gary Neville-t a másik két emberrel egy lapon emlegetni, sztem blődség.

sose szerettem, mindig is egy bunkónak tartottam, persze nagy alakja a unitednek, de régóta vártam már, hogy ne okozzon több gondot.gabtsi
+1. Érdekes, hogy csak ő intett be gyökér módon a Liverpool-szurkolóknak kb. 2 éve az egyik meccsen. :rolleyes:Mikey
Lokálpatrioizmus. Abban a korban nőtt fel, amikor a Pool volt Anglia királya. ManUtd fanként a gyűlölet megmaradt benne játékosként is.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
szerintem (miután a unitedben a szélsővédők játékba lépése kiemelten fontos a támadásoknál) ő sokszor kerékkötője volt a támadásoknak egyszerű ügyetlensége miatt.
gabtsi
Beckhammel remek kapcsolata volt, csak záporoztak tőle vagy Beckstől a beadások. Utána érdemes volt megnézni, hogy Ronaldo nem passzolt neki az esetek 95%ában Gary hiába sprintelt fel 50 métert. Ezért se kedveltem többek közt Ronaldot. Valenciával jó párost alkothattak volna, de Gary már nem az volt, aki régen.

Amúgy jól írod a 80as-90es években nagy király lehetett volna. Nagyon hajaz egy sokak által (főleg az idősebbek) nagyon kedvelt 70es években a csapatban játszó bekkre Nobby Stilesre.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
azért Gary Neville-t a másik két emberrel egy lapon emlegetni, sztem blődség.

sose szerettem, mindig is egy bunkónak tartottam, persze nagy alakja a unitednek, de régóta vártam már, hogy ne okozzon több gondot.gabtsi
+1. Érdekes, hogy csak ő intett be gyökér módon a Liverpool-szurkolóknak kb. 2 éve az egyik meccsen. :rolleyes:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van, nagyon jól írod. az elittel nem értek egyet de ez legyen az én bajom.

szerintem Gary Neville legnagyobb baja, hogy rossz korban született, mert ő már ebben a mai futballban agyon kevés, ellenben a 80-as évek vége 90-es évek eleje angol futballban óriási nagy császár lett volna, mert ahhoz ért.

szerintem (miután a unitedben a szélsővédők játékba lépése kiemelten fontos a támadásoknál) ő sokszor kerékkötője volt a támadásoknak egyszerű ügyetlensége miatt.

szeretném még egyszer aláhúzni, hogy maximálisan respektlom a munkát amit beletett ebbe, illetve a hűségét, csak megközelítőleg sem bírt akkor a jelentőséggel a játéka mint a másik két úré.

de nem akarok mélyebben belemenni, mert kb 10 éve pont ugyanezen téma miatt, gyűlöltek ki az [origo] united forumról, szal tudom h kisebbségi véleményen vagyok 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
nemtom, én Scholes-ra és Giggsre úgy emlékszem mint aki meccseket/kupákat nyert nekünk, ezzel szemben Gary Neville max segített nem elveszteni, sose volt olyan szintú JÁTÉKOS mint Paul vagy Ryan, persze nagy alakja a unitednek ez nem kétséges, írtam is, de hozzáadott értékben a cipőjét nem vihetné az előbbi két úrnak.gabtsi
Scholes és Giggs kupákat nyer (középpályás ill, szélső), Neville "max segített nem elveszteni" jobb oldali szélsőhátvéd. Úgy vélem amit írtál az igaz, már csak a posztokból tekintve is. A védők megadják a középpályásoknak ill. csatároknak az esélyt, hogy nyerjenek. Lehet bármilyen támadójátékod, ha nincs mögötted jó védelem. Gary sérüléséig biztos pontja volt a védelemnek, amely ha meccset nem is nyert, de számtalanszor királlyá emelte az elől lévőket.
Nem volt olyan szintű játékos. Ez is igaz. Viszont egy rohadt nagy különbség van. Scholes és Giggs kaptak vmi Isten áldotta tehetséget a futballhoz. Gary nem különösebben. Ő szó szerint felküzdötte, feldolgozta magát, arra a szintre, amit elért. Ezt becsülöm mindennél jobban benne. Ezért kedvelem az egyszerű iparos, ámde lelkes, szívvel futballozó, brit labdarúgókat. Gary ennek a kategóriának a királya. Elit jobbhátvéd volt Anglia elit klubjában.
Klubimádata pedig ennél csak még inkább a magasba emeli.
A játéktudás az egy fontos dolog, de nem minden. Igazán az számít, amit elértél. Gary nem keveset ért el.


Ez nem Ryan és Paul ellen irányul én mindenkinél jobban szeretem őket, a játékukat.

Respect Gary!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtom, én Scholes-ra és Giggsre úgy emlékszem mint aki meccseket/kupákat nyert nekünk, ezzel szemben Gary Neville max segített nem elveszteni, sose volt olyan szintú JÁTÉKOS mint Paul vagy Ryan, persze nagy alakja a unitednek ez nem kétséges, írtam is, de hozzáadott értékben a cipőjét nem vihetné az előbbi két úrnak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyetértek, ugyanaz a kategória, mint Giggs, Scholes, és még sorolhatnám az MU-legendákat...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezért Neville egy MU ikon simán, hatalmas alakja volt a régi csapatnak, nagyon sajnálom.
Én sem teszek különbséget közte és Giggsék között, hatalmas játékosok mind.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
azért Gary Neville-t a másik két emberrel egy lapon emlegetni, sztem blődség.
sose szerettem, mindig is egy bunkónak tartottam, persze nagy alakja a unitednek, de régóta vártam már, hogy ne okozzon több gondot.gabtsi
Szerintem abszolút nem. Ő is tett annyit a klubbért, mint az említett másik 2. Az lehet, hogy paraszt volt, de attól még az aki 10x évig standard jobb hátvéd volt megérdemli a tiszteletet. Neki a bokasérülése vágta tönkre a karrierjét még 2007ben. Előfordul. Nála nagyobb ManUtd fan egész biztos nincs.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
barca-real spanyol kupadöntőmaximilien
Végre nem csak a bajnokságban lesz El Clásico. (Zárójelben megjegyezném, hogy én a szezon előtt megmondtam, hogy idén már ez a két csapat fogja játszani a Copa del Rey-döntőt. 😊 )
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért Gary Neville-t a másik két emberrel egy lapon emlegetni, sztem blődség.

sose szerettem, mindig is egy bunkónak tartottam, persze nagy alakja a unitednek, de régóta vártam már, hogy ne okozzon több gondot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gary Neville visszavonul. Egy óriási játékossal és emberrel leszünk szegényebbek.vassadi27
Lou Macari (11 évig ManUtd középpáláyás mondta:
"Gary Neville, Paul Scholes és Ryan Giggs egy haldokló fajta a futball világában. Nagyon szomorú látni, hogy az ilyen típusú személyiségek és minőségi játékosok távoznak a pályáról. Pault és Ryant is látni fogjuk hamarosan sajnos."

"Amikor nagy játékosok lépnek a múltba, mindig elgondolkodom, vajon lehet-e pótolni őket. Nem vagyok benne biztos, hogy az említett három srácot sikerülhet pótolni, és akkor még nem beszéltem a menedzserről. Nem érdekel, ki jön Sir Alex, Gary, Scholes vagy Ryan helyére, ugyanolyan szinten biztosan nem lesz képes senki pótolni őket."
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
barca-real spanyol kupadöntő

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a köcsög hughes... miért nem buktat edzőt a fulham? grrrrrrrr
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A pontosság majd jön idővel. Egyelőre megelégszem azzal, hogy a srácoknak újra van önbizalma, és elképzelése a játékról.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy:

I love THIS team.

😉Mikey
A pontosságon van még mit csiszolni, de alakul ez. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy:

I love THIS team.

😉