Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Reménykedtem meccs előtt hogy pörögni fogunk, de lófasz van itt nem pörgés. Szopó lesz ez ha nem történik valami csoda (mondjuk a mexicoi csoda még beüthet)



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Evans megsérült...Keano
Ja ok köszi, ezt nem tudtam/láttam.

De Nani még mindig rohadt önző... -_- Valamiért képtelen vagyok megszeretni...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Evans megsérült...Keano
Én valamiért örülök neki... nagy balfasz, takarodjon.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Evans megsérült...


több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Öröm itt olvasgatni egyes hszeket. Mai napon kiderült hogy a FA miatt nem lesz bajnok az Arsenal.Raider89
Most már nekem is világos, h egy jó ideje miért nem nyert egyetlen kupát sem az Arsenal.Farky
Elbukni 4-0ról egy meccset, mindig minden körülmények között nagy luzerség. Nem láttam a meccset, de pár hsz-ből azt veszem ki, h a bíró a Newc "oldalán állt". Persze ezt mindig mondogatják az aktuálisan szopó csapat szurkolói. De ha esetleg a bíró tévedett a Newc javára, akkor is elég nagy balfasz csapat az amelyik 4-0ról 4-4re bassza el a meccsét...

Carrick, Flethcer, Berbatov LE, Anderson, Scholes, Hernandez BE és megfordítjuk...Duff
Scholes bejött, nem láttam ki helyett, de gondolom Carrick helyett, mert Fletch még fentvan.Raider89
Hernandez is bejött Berba helyére. VIszont a 3. cserém nemjött be, mert Smalling jött Evans helyett. Sosem értettem, h hátrányban miért kell védőt cserélni. Attól a támadójáték nem lesz jobb...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Öröm itt olvasgatni egyes hszeket. Mai napon kiderült hogy a FA miatt nem lesz bajnok az Arsenal.Raider89
Most már nekem is világos, h egy jó ideje miért nem nyert egyetlen kupát sem az Arsenal.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Carrick, Flethcer, Berbatov LE, Anderson, Scholes, Hernandez BE és megfordítjuk...Duff
Scholes bejött, nem láttam ki helyett, de gondolom Carrick helyett, mert Fletch még fentvan.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az Öreg ordít egy sort a szünetben + Chicha be és megoldva...remélem... :rolleyes:Keano
Furcsa, mert máskor ilyen helyzetben már dühöngeni, olykor "pánikolni" szoktam, de most valahogy nem vagyok annyira ideges. Lehet, hogy a Blackpool-meccs hatása(?)... Csak nehogy aztán pont most legyen pofáraesés a vége. Menni kell, össze kell hozni azt a 7 pontos előnyt a városi rangadó előtt.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Öröm az ürömben, hogy szopik a MU.
De majd kapnak 4 11-est és úgy is nyernek.Sebii
😊Raider89
elég kettő is... 😂


több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Öröm itt olvasgatni egyes hszeket. Mai napon kiderült hogy a FA miatt nem lesz bajnok az Arsenal.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Annyira bírom, ha ezek a nagy stúdiós szakértők nem tudnak mit mondani, akkor ráfogják a kapusra a gólt... Erről ez első gólról rohadtul nem tehetett Hennessy. Hajrá Wolves persze! 😊

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Öröm az ürömben, hogy szopik a MU.
De majd kapnak 4 11-est és úgy is nyernek.Sebii
😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Valami hasonló comeback kell a második félidőben, mint a Blackpool ellen...

Az FA utálja Wengert, mert párszor már beszólt, ezért most úgy döntöttek nem leszünk bajnokok.Sebii
Milyen jól hangzik ez az előző évek eseményeinek ismeretében. 😂 😛
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Az Öreg ordít egy sort a szünetben + Chicha be és megoldva...remélem... :rolleyes:


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A nagy Torres-vita kapcsán:
http://www.focitipp.hu/?content=hirek&id=11670


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Carrick, Flethcer, Berbatov LE, Anderson, Scholes, Hernandez BE és megfordítjuk...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
ilyen játékkal hogy utolsó a Wolves? ja hogy csak ellenünk játszanak így... :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Öröm az ürömben, hogy szopik a MU.
De majd kapnak 4 11-est és úgy is nyernek.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Arsenal vitte a mixemet, szóval engem is utál az FA :cool:
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Az FA utálja Wengert, mert párszor már beszólt, ezért most úgy döntöttek nem leszünk bajnokok. Már a múlthéten is megpróbálták pofátlanul elcsalni a meccset, akkor nem sikerült. De amit Phil Dowd ma játékvezetés címén művelt, az felháborító!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nem tud valaki streamet a MU meccshez?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Itt is kezdodik 😂 Majd a masodik felidot megnezem 😀Fake
nem is kell megvárni, már az első helyzet is elég volt hogy 3an egymást fogják a beívelésnél... :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
hat azert tudnek sorolni par jatekost aki anno majdnem tovigszopta a traductort h ott jatszhasson 0 perceket
persze ha jatszani fog akkor alap h en sem szeretnem h jol jatsszon de azert judasozni meg ugy kezelni
mint drogbat v terryt megsem fogomFake
Persze, lehetne mondani néhány nevet.
De Torresnél nem azzal van a gond, hogy menni akart, hanem hogy január közepén egy nyilatkozatban biztosította a Liverpool-szurkolókat, hogy maradni fog, és küzdeni a klubért és csapattársakért ésatöbbi.
Aztán 28-án jól szembeköpött mindenkit a transfer requestjével.

Csak ezért szeretném, hogy kapjon néhány nagyot a meccsen, és nem azért, mert menni akart.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt is kezdodik 😂 Majd a masodik felidot megnezem 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
NANI!!! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal