Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
3' Nani, 0-1 :cool: 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Feleségem D-re rakta tippmixen.
0-4nél szóltam neki,hogy bukó sajna.
Most vigyorog éppen. 😀Bazzani
Akkor azért Nolan lövésénél annyira nem volt meg az a vigyor 😀Bruce
Elképzelem annak a tagnak a délutánját, aki betfairen 1000-es oddson adta a Newcastle-győzelmet. Persze ő megúszta, nem úgy, aki 500-ért adta a döntetlent 0-4-nél. 😀marci
kíváncsi lennék arra aki volt olyan hülye megrakni 0-4nél az X-et...

Fake: az hogy egy középső középpályást állították ki nem kell hogy sokat jelentsen, ha lyukas a csapat azért van az edző hogy kitalálja hogy kell betömni + nem kapni 4-et. Az évtized edzője...aha...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jah hát én Newcastle szurkoló vagyok, nekem nem számít a Man United!
Ez a meccs jó volt! Aztán kész 😀Bruce
Na 😕 😂
Nekem is szimpi a Castle, még Shearerrel volt 2. kedvenc csapatom, amióta feljutottak ujra PLbe szorítok nekik is. 😛



Just Win Baby!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Newcastle 😀Bruce
Feleségem D-re rakta tippmixen.
0-4nél szóltam neki,hogy bukó sajna.
Most vigyorog éppen. 😀Bazzani
Akkor azért Nolan lövésénél annyira nem volt meg az a vigyor 😀Bruce
Elképzelem annak a tagnak a délutánját, aki betfairen 1000-es oddson adta a Newcastle-győzelmet. Persze ő megúszta, nem úgy, aki 500-ért adta a döntetlent 0-4-nél. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jah hát én Newcastle szurkoló vagyok, nekem nem számít a Man United!
Ez a meccs jó volt! Aztán kész 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
en mindenesetre torrest nem tartom judasnak hiszen nem o akart mindenaron a dynamoban jatszani
persze ha o is csokolgatni fogja a mezet a senkihaziaknak az mar nem fog tetszeni kicsit sem 😕Fake
Miért, ki akart?

Én őszintén remélem, hogy Skrtel és Agger úgy bánik majd vele holnap, ahogy anno Ferdinand és Vidic bánt vele egy-egy manure elleni meccsen...Mikey
hat azert tudnek sorolni par jatekost aki anno majdnem tovigszopta a traductort h ott jatszhasson 0 perceket
persze ha jatszani fog akkor alap h en sem szeretnem h jol jatsszon de azert judasozni meg ugy kezelni
mint drogbat v terryt megsem fogom
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Asszem megvan az év meccse. 😊Raider89
szar ujkastely a borotol tanultakFake
miért lenne szar? 😉

Az Arsenal a szar szerintem 😉Bruce
jo abban az esetben hajlando vagyok visszavonni az allitasom ha ezt meg megcsinaljak
mondjuk 8 fordulon belul haromszor. es nincs lazazas a tobbit meg kell forditani 😀

btw kivancsi lennek ha nem pont az egyik kozepso kozeppalyasat allitjak ki a szarzenalnak
akkor mekkora feltamadast produkalt vna az ujkastely de ezzel nem azt akarom mondani h ezert nem jar a respect 😊
csak h azert a kulso korulmenyek erosen a nutd malmara hajtottak a vizet
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Remélem Rafael felépült és játszik. Nagyon szépen kezdett beépülni a csapatba, és jól is nyomja. Védekezésbe is jó és támadásba is.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
en mindenesetre torrest nem tartom judasnak hiszen nem o akart mindenaron a dynamoban jatszani
persze ha o is csokolgatni fogja a mezet a senkihaziaknak az mar nem fog tetszeni kicsit sem 😕Fake
Miért, ki akart?

Én őszintén remélem, hogy Skrtel és Agger úgy bánik majd vele holnap, ahogy anno Ferdinand és Vidic bánt vele egy-egy manure elleni meccsen...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Több mint 5ös gólátlag volt ebben a PL fordulóban... Nice. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ez az Arsenal. Lehet egy-két nagy meccsük (a szezon kezdeti szakaszában), lehet dicsérgetni őket, hogy mennyire szimpatikus társaság, és el lehet sütni még jópárszor, hogy milyen szép focit játszanak; de így soha nem fognak bajnoki címet nyerni. Ha este nyerünk, 7 pontos előny.

Finoman szólva potyognak a gólok a PL aktuális fordulójában, 7 meccsen 38 gól, 5,4-es átlag.

Bayern :o :rolleyes:

nagyon össze kell kapnunk magunkat a BL-re....gamerkr
Kb. az Arsenal esete. Ha a Bayern is így folytatja, BL-t mégúgyse fognak nyerni, mint bajnokságot. Bár a bajoroknál most már tendencia, hogy egy rossz szezon, egy jó, ...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Asszem megvan az év meccse. 😊Raider89
szar ujkastely a borotol tanultakFake
miért lenne szar? 😉

Az Arsenal a szar szerintem 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Cirka három év után néztem először olyan PL meccset, amelyen nem játszott a Liverpool.

Elképesztően buta csapat ez az Arsenal.

Dowd meg még mindig idióta. De most legalább konzekvensen volt idióta.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Na a bayern meg az arzenál ismét bebizonyította miért nem igazi bajnok-csapat. Lehet hogy egy meccsről van szó egy hosszú bajnokságban de ez amatőrizmus. Wenger és az ő tálentuma ismét megmutatkozott azért, igaz hogy a játékosok játsszák a meccset de 0-4es félidőről...OMG...

Igaz hogy a fogadásaim felét elvitte ez a 2 csapat "teljesítménye" de ilyenkor egy United drukkernek illik pezsgőt bontani 😛 😂

Azért nyerjünk este... :/davemayer
😊 Csak nem a Wolves fogja elvenni a veretlenségünket... 😛
De én nagyon remélem hogy nagyon pörögni fognak a srácok, látván hogy az Arsenal pontokat vesztett, most meg lehetne lógni. 😊Raider89
Nyer a United a Cselszki-Pool meg X :cool:

Azért most megkérdezném Wengertől mire gondolt hogy a N'Castle otthon feladja a meccset? legkésőbb azért 2-4nél illett volna rendezni a sorokat. Nem láttam a meccset de gondolom csak csapkodta az oldalát meg ordítozott befelé...

Most láttam mekkorát osztott Tioté, nálam már 5 évvel ezelőtt az elsőszámú szűrő-igazolás volt a CM-ben 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
becsületes teljesítmény 4-0-ról kikapni,jól van fiúk....Newman
4-4 lett nem?Bazzani
volt még 1-2 perc,azt hittem simán kapunk még legalább egyet
szégyenNewman
Nolan lövése nem sokkal ment mellé... akkor 5-4. Viszont utána ha RVP nem lesről indul akkor 4-5.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
becsületes teljesítmény 4-0-ról kikapni,jól van fiúk....Newman
4-4 lett nem?Bazzani
volt még 1-2 perc,azt hittem simán kapunk még legalább egyet
szégyen

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Bayern :o :rolleyes:

nagyon össze kell kapnunk magunkat a BL-re....gamerkr
ja aztán megint csak a United ellen megy egész szezonban... :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na a bayern meg az arzenál ismét bebizonyította miért nem igazi bajnok-csapat. Lehet hogy egy meccsről van szó egy hosszú bajnokságban de ez amatőrizmus. Wenger és az ő tálentuma ismét megmutatkozott azért, igaz hogy a játékosok játsszák a meccset de 0-4es félidőről...OMG...

Igaz hogy a fogadásaim felét elvitte ez a 2 csapat "teljesítménye" de ilyenkor egy United drukkernek illik pezsgőt bontani 😛 😂

Azért nyerjünk este... :/davemayer
😊 Csak nem a Wolves fogja elvenni a veretlenségünket... 😛
De én nagyon remélem hogy nagyon pörögni fognak a srácok, látván hogy az Arsenal pontokat vesztett, most meg lehetne lógni. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
becsületes teljesítmény 4-0-ról kikapni,jól van fiúk....Newman
4-4 lett nem?Bazzani
felér egy vereséggel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Asszem megvan az év meccse. 😊Raider89
szar ujkastely a borotol tanultak
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bayern :o :rolleyes:

nagyon össze kell kapnunk magunkat a BL-re....

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Na a bayern meg az arzenál ismét bebizonyította miért nem igazi bajnok-csapat. Lehet hogy egy meccsről van szó egy hosszú bajnokságban de ez amatőrizmus. Wenger és az ő tálentuma ismét megmutatkozott azért, igaz hogy a játékosok játsszák a meccset de 0-4es félidőről...OMG...

Igaz hogy a fogadásaim felét elvitte ez a 2 csapat "teljesítménye" de ilyenkor egy United drukkernek illik pezsgőt bontani 😛 😂

Azért nyerjünk este... :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
becsületes teljesítmény 4-0-ról kikapni,jól van fiúk....Newman
4-4 lett nem?

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Asszem megvan az év meccse. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor már én is egyet. 😊

http://img819.imageshack.us/img819/738/suarezwerewolf.jpgMikey
a you aint got no history films duman besirtam 😀
de a tobbi is otletes 😊
en mindenesetre torrest nem tartom judasnak hiszen nem o akart mindenaron a dynamoban jatszani
persze ha o is csokolgatni fogja a mezet a senkihaziaknak az mar nem fog tetszeni kicsit sem 😕