Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezért utálom az internetet. Szemtől szemben még sose viselkedtek úgy emberek velem, mint amikor kinyílt a csipájuk a neten, és bölcs mondásaikkal szurkálgattak, kóstolgattak. Sosem értettem miért jó ez.

Nem érted, hogy nincs kedvem, sem erőm 200 posztot végig tekerni, mire nem 'Pool-os szösszenetet olvashatok, végre? Semmi bajom a Liverpool-al, sem az itt hozzászólókkal, egyszerűen csak besokalltam, mert ez nem pár napja megy, hanem hónapok óta. Vissza lehet nézni. És igen is, kell a változatosság, azért volt itt "Higany vs noname" "Barca vs Real" és had ne soroljam még hány "összetűzés". Azt élvezet volt olvasni, a sok "vörös" hsz után. Nem lenne semmi bajom, ha lenne egy Liverpool-os topik. Ott minden egyes pool-al kapcsolatos hírt meg lehetne beszélni.

Még egyszer írom, sem emberrel, sem csapattal nincs bajom. De amint megjelenik egy egysoros hír, azonnal jönnek a komment özönök.

Nem kell velem egyet érteni, lehet utálni, csak leírtam a véleményem. Nem szerettem volna senkit sem megbántani, ha még is ez történt, most elnézést kérek.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Bizony ám. És mégis valamiért mindig Téged "értenek félre", ugye? A sok hülye megy szembe az autópályán...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy itt mennyi bölcs és okos ember van...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
De azért valamilyen szinten érthető a kérésem, nem...?JC6
Nem. Ha nem tetszik/nem érdekel, akkor ne olvasd el, ugord át, vagy amit szeretnél. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy Neked ezt végig követned kell.
De mivel már másodszor veted fel az ötletet, látszik, hogy nagyon zavar. Vajon amikor 30 oldalon keresztül ment a "Higuain vs tökömtudjaki" téma, akkor is reklamáltál? Engem meg speciel az nem érdekelt, de nem sírtam miatta, egyszerűen nem olvastam el. Ennyi. Javaslom tedd ezt Te is, ha Liverpoolról szóló posztot látsz.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szerintem nem, mert a Liverpool is soccer, de akkor én mostantól hallgatok, nehogy zavarjak bárkit is.

(Nem sértődtem meg, még mielőtt valaki beírná, pusztán csak qrva rendes vagyok.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De azért valamilyen szinten érthető a kérésem, nem...?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Nem pont ti írtátok ugyanezt már egyszer az ősz folyamán valamikor? 😛Mikey
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=178048#p178048
Én nem. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem pont ti írtátok ugyanezt már egyszer az ősz folyamán valamikor? 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Könyörgöm valaki csináljon egy Liverpool topikot 😀JC6
Már van, ez az 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Könyörgöm valaki csináljon egy Liverpool topikot 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Pool fanoknak 😊
http://www.youtube.com/watch?v=Be8uDesOgo8


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Reina would consider possible United switch

😐
Aki menni akar... az menjen.

Szerk.: ezek után már várom, Gerrard mikor jelenti be, hogy a mancitibe akar menni...Mikey
Reina miatt ne fájjon a fejed van nekünk egy Gulácsink... 😐
Apropó van még?nDRo
csere volt a dynamo ellen isFake
.
Nem voltam biztos benne, hogy nem adták kölcsön hirtelen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Reina would consider possible United switch

😐
Aki menni akar... az menjen.

Szerk.: ezek után már várom, Gerrard mikor jelenti be, hogy a mancitibe akar menni...Mikey
Reina miatt ne fájjon a fejed van nekünk egy Gulácsink... 😐
Apropó van még?nDRo
csere volt a dynamo ellen is
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Reina would consider possible United switch

😐
Aki menni akar... az menjen.

Szerk.: ezek után már várom, Gerrard mikor jelenti be, hogy a mancitibe akar menni...Mikey
Reina miatt ne fájjon a fejed van nekünk egy Gulácsink... 😐
Apropó van még?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110207-egy-kezdorugas-miatt-marakodnak-a-magyar-foci-legendai-meszoly-kalman.html

ezeket az élősködő vén geciket mérnem takarítják el a futballból már végre a faszba ?

Mészöly Kálmán még ki szerint alkalmas bármire is ??gabtsi
Hiszen ő egy legenda! 😀 Nem tudtad? 😛 Ebből él a magyar foci. Rájuk lehet mutogatni, hogy bezzeg ők..... siránkozni (ahhoz nagyon értünk), hogy "sosem lesz már olyan fényes a magyar foci csillaga" stb. stb.... Egymás farkát szopkodják, abból a belterjes közegből csak kihalni lehet...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110207-egy-kezdorugas-miatt-marakodnak-a-magyar-foci-legendai-meszoly-kalman.html

ezeket az élősködő vén geciket mérnem takarítják el a futballból már végre a faszba ?

Mészöly Kálmán még ki szerint alkalmas bármire is ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Van egy tippem rá, hogy Reina követni fogja Alonsót, Mascheranót és Torrest, és megunja, hogy évekig nem lesz itt esély komoly eredményre.Mikey
Akkor lehet, hogy ő is elmegy backupnak a Barcába. Címeket ott is ugyanolyan módon tud majd nyerni, mint világbajnokságot...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Reina would consider possible United switchMikey
Ja, csak "United wouldn't consider possible Reina engagement". Jelen állás szerint kizártnak tartom, hogy őt leigazoljuk, esetleg az állandóan emlegetett Neuer-Lloris-Steckelenburg hármasból ha valakit megveszünk, de már azt sem tartom kizártnak, hogy Van der Sar visszavonulása után a Kuszczak-Lindegaard-Amos társasággal megyünk neki a következő szezonnak.

Az Arsenalt mondták még korábban Reinával kapcsolatban, és ha Almuniát a nyáron végre tényleg elküldik, akkor erre esetleg lehet is esély, de ha Fabianski tavasszal jól helytáll és elégedettek lesznek vele, akkor ez se valószínű. Szerintem Reina maradni fog.vassadi27
Van egy tippem rá, hogy Reina követni fogja Alonsót, Mascheranót és Torrest, és megunja, hogy évekig nem lesz itt esély komoly eredményre.
Utána már csak Gerrard hiányozna a nagyok közül, neki főleg nincs már ideje várni éveket. Bár nála talán bejátszhat, hogy tényleg érez valamit a klubért, de 2005 után vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban.

Igazából nem érdekel ki megy. Van Gulácsi, van Shelvey, a pótlás megoldott. 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 861 — Saturday Night Lights
A "csodás" N'Castle-Arsenalhoz: az Interpol vizsgálja a meccset, mert a csereként beállt Rosiczky és a spori számláján is gyanús pénzmozgásokat találtak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Reina would consider possible United switchMikey
Ja, csak "United wouldn't consider possible Reina engagement". Jelen állás szerint kizártnak tartom, hogy őt leigazoljuk, esetleg az állandóan emlegetett Neuer-Lloris-Steckelenburg hármasból ha valakit megveszünk, de már azt sem tartom kizártnak, hogy Van der Sar visszavonulása után a Kuszczak-Lindegaard-Amos társasággal megyünk neki a következő szezonnak.

Az Arsenalt mondták még korábban Reinával kapcsolatban, és ha Almuniát a nyáron végre tényleg elküldik, akkor erre esetleg lehet is esély, de ha Fabianski tavasszal jól helytáll és elégedettek lesznek vele, akkor ez se valószínű. Szerintem Reina maradni fog.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Reina would consider possible United switch

😐
Aki menni akar... az menjen.

Szerk.: ezek után már várom, Gerrard mikor jelenti be, hogy a mancitibe akar menni...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
tetszik az Úttest új hazai meze 😛
http://www.blikk.hu/data/kepgaleria/Blikk/UTE_borton_latogatas/UTE07.jpg


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Pazzini kellett, mint egy falat kenyér, főleg h Milito gyengélkedik, Pandev meg egy fos...de sztem Ranocchia is nagy vétel volt, no meg a japó Robi Carlos is beválhat. 😊Divat
nem láttam, de a tizinél lesen volt tényleg Pazzini? mert azt olvastam...
sajnálom, hogy bekaptuk a 2.gólt, mert ott megtört vmi, amit 4-1ig nem is tudtunk kijavítani, pedig előtte/utána jók voltunk 😕Habi
hát nemtom sztem nem volt les, előtte volt egy hasonló les szitu akkor azt behúzták lesnek, de persze én részre hajló vok 😊
hát szépen visszajöttetek 4-1-ről 4-3-ra, ott majdnem ráfáztunk, h Leo a japót Sneijder helyett hozta be, nem pedig Kharja helyett. ill Julio César bravúrt bravúrra halmozott. összességébe jó kis meccs volt, verjük Fiot 2 pontra feljöhetünk.

|
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pazzini kellett, mint egy falat kenyér, főleg h Milito gyengélkedik, Pandev meg egy fos...de sztem Ranocchia is nagy vétel volt, no meg a japó Robi Carlos is beválhat. 😊Divat
nem láttam, de a tizinél lesen volt tényleg Pazzini? mert azt olvastam...
sajnálom, hogy bekaptuk a 2.gólt, mert ott megtört vmi, amit 4-1ig nem is tudtunk kijavítani, pedig előtte/utána jók voltunk 😕


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kenny: "For me personally I came here to win three points and if Carlo Ancelotti had been playing up front I'd still have wanted the three points. The personnel and the opposition are not important to me. The only people who are important to me are those in red shirts."

Imádom!