Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hőbörögni lehet, de az utóbbi 3-4 évben a Barca mutatja be folyamatosan, hogy mi az igazi F - U - T - B - A - L - L.JC6
Egy amerikaifoci fórumon ilyet írni... hm... vagy csak én nem tudok arról, hogy a Barcelonának van amfoci csapata is?Mikey
http://en.wikipedia.org/wiki/Barcelona_Dragons 😀FViktor93
off{
Tudtam, h volt nekik, egyszer láttam NFL Europe döntőben a korábbi győztesek között, viszont amit nem tudtam: Steve Spagnulo volt a DL és az ST coach '92-ben.
'97ben meg Jon Kitna volt az irányítójuk.
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de minek ?Fake
Elkéne túrni a francba és építeni 13 milliárdért egy normálisat a helyére.Hanni
merészen dobálózol a milliárdokkal úgy látom 😀JJ Tiller
jó - mindenkori - kormánytag lenne ^^
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
de minek ?Fake
Elkéne túrni a francba és építeni 13 milliárdért egy normálisat a helyére.Hanni
merészen dobálózol a milliárdokkal úgy látom 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
de minek ?Fake
Elkéne túrni a francba és építeni 13 milliárdért egy normálisat a helyére.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
de minek ?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
Lokira van 10milliárd :cool: ....Hanni
annyi nem, 1.25 milliárdJJ Tiller
Mármint 12.5 nem? Vagy akkor msot én nem értek valamit? :rolleyes:
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
Lokira van 10milliárd :cool: ....Hanni
annyi nem, 1.25 milliárd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
500 millióért felújítják a puskástJJ Tiller
Lokira van 10milliárd :cool: ....
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Inter C:
21 Orlandoni; 4 Zanetti, 2 Cordoba, 19 Cambiasso, 34 Biraghi; 39 Santon, 8 Thiago Motta, 40 Nwankwo, 11 Muntari; 27 Pandev, 9 Eto'o.

szerk: ja és Cambiasso helyett Materazzi játszott volna csak megsérült bemelegítés közben... 😊

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyjából elmondtatok mindent. Pusztán annyit tennék hozzá a vitához h Sneijder kb ugyanazt focizza az Interben mint Xavi a Barcában... Messiről meg: igen jó szezont zárt, de mégis csak 1 nyamvadt spanyol bajnokságot nyert csak. Jó pár csapattársa pedig azért világbajnok is lett... Szal sztem Xavi Sneijder kettős az OK, de ha már nagyon Barcásat akarunk választtani akk előbbre mondanám Piquét meg Puyolt is...empty taxi
Hááát, Piqué és Puyol annyiban jobb, mint Messi, hogy ők a spanyoloknál vannak. De azért a spanyolokat is többször csak Villa meg Xavi húzta ki a szarból a VB-n.

Ugyanúgy, ahogy NFL-ben a "legjobb QB"kiválasztásánál, itt is kicsit igazságtalannak érzem, hogy 1-1 játékosnál komoly szempont, hogy a csapatával mit ért el. Vagy ott van Schumi az F1-ben, bár ott az egyénnek sokkal nagyobb szerepe van, mégis, lehet az ember akármekkora ász, egy gyenge csapatban annyira nem fog villogni. Az NFL-ben berakhatod Brady-t egy fos OL mögé, semmire nem fog menni, ahogy Adrian Peterson sem lesz állat, ha a handoff pillanatában már három védő van ott, mert szar az OL. Éppen ezért mondom, hogy a soccerben is, szerintem nem jogos, hogy valakinek már azért elmegy az esélye, mert fos csapatba került, ahol még a taktika is szar. De, annyiban igazatok van, hogy akkor is túl szürke volt ott Messi, ezért sem akarnám én.

Na mindegy, Black_Adderrel egyetértésre jutottam egy Messit érintő vitában, ennél már csak az komolyabb siker, ha Soldadost meggyőzöm, hogy téved, úgyhogy idénre nekem ez már elég 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
500 millióért felújítják a puskást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Nagyjából elmondtatok mindent. Pusztán annyit tennék hozzá a vitához h Sneijder kb ugyanazt focizza az Interben mint Xavi a Barcában... Messiről meg: igen jó szezont zárt, de mégis csak 1 nyamvadt spanyol bajnokságot nyert csak. Jó pár csapattársa pedig azért világbajnok is lett... Szal sztem Xavi Sneijder kettős az OK, de ha már nagyon Barcásat akarunk választtani akk előbbre mondanám Piquét meg Puyolt is...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
@fetomy&mad: Ha Messit nem Messinek hívnák, nem lenne ott. Lehet azt mondani, h butaságokat írok, elfogult vagyok, /*vagy amiket inkább le se írtok 😊*/, de ez attól még így van. Nem csak a VB számít, de az számít a legnagyobb súllyal, és messi 'csak' egy spanyol bajnoki címet nyert, és azt nélküle is megnyerte volna a barca, ha már egyszer ott játszik a világ 2 legjobb játékosa. Márpedig ugyanezen szavazás eredménye ezt mutatja 😛 És akkor meg mit keres ott?

És még, ha tényleg 1 csapatban /*tökmindegy, h melyik*/ játszana a világ 3 legjobb labdarúgója, akkor is a többi csapat vagy játékos megérdemelne egy kis kompenzációt, ne legyen már ennyire belterjes a foci. Ugyan ez lenne a helyzet 3 spanyollal.

De ez csak az én véleményem, erről nem is akarok meggyőzni senkit, mert továbbra is szilárd véleményem, h NEM a barcában játszik a 3 legjobb labdarúgó. De mondjátok, h butaság, arra legalább nem lelhet mit reagálni.

Mindegy. Így legalább hiába gyűjti össze a Real a legellenszenvesebb játékosokat, a barca továbbra is ellenszenvesebb marad a médiának és a 'szakértőknek' köszönhetően.

De most túl jó kedvem van, ahhoz h socceron meg az nemistudommitnemírtammégrólamessin vitatkozzak.Black_Adder
Ha Messit nem Messinek hívnák, te sem lennél így kiakadva 😊 Pl. ha Raúl lenyom egy olyan szezont, mint tavaly Messi, aztán a VB-n olyan szürke lenne, mint Messi, és 3-nak megszavaznák, akkor lehet mondanád, hogy túlzás, de nem jöttél volna elő ekkora széthányomazagyamundorító szöveggel 😉

Ha én választanék, akkor a Xavi-Casillas-Sneijder lenne az első háromban. Mindegyikük nélkül meglenne a csapata, ahogy Messi nélkül is. De Messi közel 50 gólja tavalyról elvitathatatlan érdem, nem is beszélve arról, hogy k.jól játszott. Az ugyanúgy hiányzott volna a Barcának, ahogyan Xavi kiesése, ahogyan Casillas bravúrjai, és hát nemtom Sneijder so-so, az ő top3-as szereplésében nálam inkább az számítana, hogy mégiscsak kell valaki az Interből, és végülis a hollandok között kiemelkedő volt, de azt hiszem nem neki adnám.A top 5-ben amúgy még valószínű Forlánt és Messit raknám be, mert ahogy mondtam, nálam -persze nagy súlya van a VB-nek- nem úgy van, hogy ha a VB-n kiemelkedett: nyer, ha nem, akkor nem.
Főleg, hogy azért ebbe a VB-s argentin válogatottba berakhattad volna Sneijdert, vagy Casillast, vagy Xavit (mondjuk pont az a poszt volt az egyik legnagyobb lyuk, szal talán picit kivétel..), ők sem tudtak volna sokkal többet tenni. Be lett rakva egy kb. argentin B keretbe. Akkora klasszis azért senki nincsen, hogy tök egyedül megnyer mindent a csapatának. Nem is beszélve az egyéb Maradona-körülményekről..

Egy szó mint száz, egyetértek, hogy durva hiba 3 barcást a top3ba rakni, egyetértek, hogy Iniestának még a 3. hely is erős lenne, és abban is, hogy Messinek erős a 3. De azzal nem, hogy Messi, csak mert Messi azért van ott... Nyilván benne van, hogy korunk egyik legjobbja - ami elvitathatatlan -, de az is, hogy a klubjában nagyon ment neki tavaly. És azzal sem, hogy ekkora felháborodást kéne keltsen Messi jelenléte.

Igazából szerintem éppen annyival áll távolabb a kettőnk véleménye egymástól, hogy én kedvelem Messit, te pedig utálod 😊fetomy
OK. Ezt az érvelést elfogadom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
mi van hőnszeretett poolunkkal mostanában? 😊a.kacsa
Mire gondolsz?kristóf17
gondolom, hogy elkezdtek nyerni és már a 8. helyen tanyáznak, elsősorban gondolom a Villa sima legyőzése hozta magával ezt a kérdést. 😊Mad
Nem is tudom. Vegyes érzéseim vannak, mert simán elvertük a Villát. Nagyon simán elvertük Carra,Steve és Nando nélkül is. DE. EZ a Villa egy olyan vérszegény impotens csapatnak bizonyult, hogy az borzasztó. Nagyon durva hibák, csak a második félidő elején játszottak normálisan. Hogy őszinte legyek nem ez az igazi szint felmérő, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy 3 alap emberünk hiányzott(bár megjegyzem Gerrard nincs jó formában annyira mint amennyire kéne, Torres szintén)
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
mi van hőnszeretett poolunkkal mostanában? 😊a.kacsa
Mire gondolsz?kristóf17
gondolom, hogy elkezdtek nyerni és már a 8. helyen tanyáznak, elsősorban gondolom a Villa sima legyőzése hozta magával ezt a kérdést. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
mi van hőnszeretett poolunkkal mostanában? 😊a.kacsa
Mire gondolsz?
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Casillas mit keresne ott ? Már nem a régi, egész szezonban voltak megingásai, már közel sem a régi. Előbb lenne ott a helye Césarnak.

@KJuraszik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
@fetomy&mad: Ha Messit nem Messinek hívnák, nem lenne ott. Lehet azt mondani, h butaságokat írok, elfogult vagyok, /*vagy amiket inkább le se írtok 😊*/, de ez attól még így van. Nem csak a VB számít, de az számít a legnagyobb súllyal, és messi 'csak' egy spanyol bajnoki címet nyert, és azt nélküle is megnyerte volna a barca, ha már egyszer ott játszik a világ 2 legjobb játékosa. Márpedig ugyanezen szavazás eredménye ezt mutatja 😛 És akkor meg mit keres ott?

És még, ha tényleg 1 csapatban /*tökmindegy, h melyik*/ játszana a világ 3 legjobb labdarúgója, akkor is a többi csapat vagy játékos megérdemelne egy kis kompenzációt, ne legyen már ennyire belterjes a foci. Ugyan ez lenne a helyzet 3 spanyollal.

De ez csak az én véleményem, erről nem is akarok meggyőzni senkit, mert továbbra is szilárd véleményem, h NEM a barcában játszik a 3 legjobb labdarúgó. De mondjátok, h butaság, arra legalább nem lelhet mit reagálni.

Mindegy. Így legalább hiába gyűjti össze a Real a legellenszenvesebb játékosokat, a barca továbbra is ellenszenvesebb marad a médiának és a 'szakértőknek' köszönhetően.

De most túl jó kedvem van, ahhoz h socceron meg az nemistudommitnemírtammégrólamessin vitatkozzak.Black_Adder
Ha Messit nem Messinek hívnák, te sem lennél így kiakadva 😊 Pl. ha Raúl lenyom egy olyan szezont, mint tavaly Messi, aztán a VB-n olyan szürke lenne, mint Messi, és 3-nak megszavaznák, akkor lehet mondanád, hogy túlzás, de nem jöttél volna elő ekkora széthányomazagyamundorító szöveggel 😉

Ha én választanék, akkor a Xavi-Casillas-Sneijder lenne az első háromban. Mindegyikük nélkül meglenne a csapata, ahogy Messi nélkül is. De Messi közel 50 gólja tavalyról elvitathatatlan érdem, nem is beszélve arról, hogy k.jól játszott. Az ugyanúgy hiányzott volna a Barcának, ahogyan Xavi kiesése, ahogyan Casillas bravúrjai, és hát nemtom Sneijder so-so, az ő top3-as szereplésében nálam inkább az számítana, hogy mégiscsak kell valaki az Interből, és végülis a hollandok között kiemelkedő volt, de azt hiszem nem neki adnám.A top 5-ben amúgy még valószínű Forlánt és Messit raknám be, mert ahogy mondtam, nálam -persze nagy súlya van a VB-nek- nem úgy van, hogy ha a VB-n kiemelkedett: nyer, ha nem, akkor nem.
Főleg, hogy azért ebbe a VB-s argentin válogatottba berakhattad volna Sneijdert, vagy Casillast, vagy Xavit (mondjuk pont az a poszt volt az egyik legnagyobb lyuk, szal talán picit kivétel..), ők sem tudtak volna sokkal többet tenni. Be lett rakva egy kb. argentin B keretbe. Akkora klasszis azért senki nincsen, hogy tök egyedül megnyer mindent a csapatának. Nem is beszélve az egyéb Maradona-körülményekről..

Egy szó mint száz, egyetértek, hogy durva hiba 3 barcást a top3ba rakni, egyetértek, hogy Iniestának még a 3. hely is erős lenne, és abban is, hogy Messinek erős a 3. De azzal nem, hogy Messi, csak mert Messi azért van ott... Nyilván benne van, hogy korunk egyik legjobbja - ami elvitathatatlan -, de az is, hogy a klubjában nagyon ment neki tavaly. És azzal sem, hogy ekkora felháborodást kéne keltsen Messi jelenléte.

Igazából szerintem éppen annyival áll távolabb a kettőnk véleménye egymástól, hogy én kedvelem Messit, te pedig utálod 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
@fetomy&mad: Ha Messit nem Messinek hívnák, nem lenne ott. Lehet azt mondani, h butaságokat írok, elfogult vagyok, /*vagy amiket inkább le se írtok 😊*/, de ez attól még így van. Nem csak a VB számít, de az számít a legnagyobb súllyal, és messi 'csak' egy spanyol bajnoki címet nyert, és azt nélküle is megnyerte volna a barca, ha már egyszer ott játszik a világ 2 legjobb játékosa. Márpedig ugyanezen szavazás eredménye ezt mutatja 😛 És akkor meg mit keres ott?

És még, ha tényleg 1 csapatban /*tökmindegy, h melyik*/ játszana a világ 3 legjobb labdarúgója, akkor is a többi csapat vagy játékos megérdemelne egy kis kompenzációt, ne legyen már ennyire belterjes a foci. Ugyan ez lenne a helyzet 3 spanyollal.

De ez csak az én véleményem, erről nem is akarok meggyőzni senkit, mert továbbra is szilárd véleményem, h NEM a barcában játszik a 3 legjobb labdarúgó. De mondjátok, h butaság, arra legalább nem lelhet mit reagálni.

Mindegy. Így legalább hiába gyűjti össze a Real a legellenszenvesebb játékosokat, a barca továbbra is ellenszenvesebb marad a médiának és a 'szakértőknek' köszönhetően.

De most túl jó kedvem van, ahhoz h socceron meg az nemistudommitnemírtammégrólamessin vitatkozzak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
mi van hőnszeretett poolunkkal mostanában? 😊a.kacsa
Lehet Henry elmondta a játékosoknak, hogy játsszanak nyugodtan, a vénember így is, úgy is röpül januárban.

Amúgy látom, pozitív gólarányt hozott a Mikulás.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hőbörögni lehet, de az utóbbi 3-4 évben a Barca mutatja be folyamatosan, hogy mi az igazi F - U - T - B - A - L - L.JC6
Egy amerikaifoci fórumon ilyet írni... hm... vagy csak én nem tudok arról, hogy a Barcelonának van amfoci csapata is?Mikey
http://en.wikipedia.org/wiki/Barcelona_Dragons 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mi van hőnszeretett poolunkkal mostanában? 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
20 meccsen 25 gól mióta rosszabb gól/meccs átlag, mint a - jó legyen - 21 meccsen 21 gól?

fetomy
😂 facepalm. ELNÉZTEM. 25 meccs 20 gólt néztem.eaglesmcnabb
jah akkor jó 😀 nem értettem hogy jöhetett ki 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 392 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
20 meccsen 25 gól mióta rosszabb gól/meccs átlag, mint a - jó legyen - 21 meccsen 21 gól?

fetomy
😂 facepalm. ELNÉZTEM. 25 meccs 20 gólt néztem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Messi gól/meccs statjait meg ne hozzátok már föl ezredjére is, amikor CR statja jobb idén, ugyanúgy ahogy tavaly is 😉eaglesmcnabb
Ez még mindig nem igaz amúgy..
Idén Messi 20 meccs 25 gól, míg Ronaldo 21-en 20. Tavaly hangyafasznyival jobb volt CR, igaz 17 meccsel kevesebben játszott.
(ezt a nevetséges aranylabdától függetlenül mondom, kizárólag erre az idézett mondatra 😉)fetomy
21-21--et ír a honlap. Attól függően 20 vagy 21 hogy a Pepe hátán megpattanót kinek adjuk. A meccs/gól átlag meg jobb a portugálnak 😛. ettől eltekintve egyikőjüknek sem kéne tényezőnek lenni az Aranylabda szavazáson.
Cannavaro egy jó Vb szereplés miatt aranylabdát kapott anno, ha ezek után nem az általam említett 3 emberke lesz a dobogós, akkor komolytalan az egész.eaglesmcnabb
Na látod az a hülyeség, ha valaki 11 hónapon át semmi extra, aztán tagja, vezére egy vb betonvédelemnek, és amiatt az egy hónap miatt máris le van szarva a másik 11...

20 meccsen 25 gól mióta rosszabb gól/meccs átlag, mint a - jó legyen - 21 meccsen 21 gól?

Nem tudom írtam-e, de azt mindenképp mondanám, hogy Messi szerintem sem érdemelne aranylabdát, és a 3. hely is túlzás, de azért annyira nem, hogy ennyire ki kelljen akadni rajta szerintem.