Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk ha már itt vagyok...
Black_Adder: Veled is érdemtelen olyanról vitázni, amiben Messi van, mert ahogy te azt írod, hogy Mad-nek csak az számít, amiben Messi jó lehet, neked meg csak az, amiben nem. Én pl. személy szerint azt tartom oltári hülyeségnek, hogy itt van pl. Messi, fut egy iszonyatjó szezont, majd elkúrják a vb-jét, és máris ne legyen esélyes. Szerinted jó ez így persze, főleg most, hogy így lehet fikázni Messi top3-ját, de szerintem hülyeség, hogy egy díjat, amit évente osztanak ki, leginkább 4 hét teljesítménye ítéljen meg. 52-ből 4 hét alapján. Szerintem ez baromság. Tudom, hogy így van rég óta, de attól még hülyeség. Lejátszott tavaly Messi 50 valahány meccset, ebből 5-öt a vb-n, nem is volt sokkal több rossz meccse. Ezért nem is nyerte meg, de hogy felkerült egy 3. helyre, azon nem hiszem, hogy ennyire hányni kéne, meg kiakadni. De épp itt jön képbe amit mondok: Neked tök mindegy miért, ha Messi-re jót mondanak, te máris mész hányni... Esküszöm, ha a következő meccsen 25 gólt rúg, akkor is leszólod, ha valaki dícsérni meri, mert találsz két percet, vagy két mozdulatot a meccsen, amibe bele lehet kötni. Igen, vannak elvakult Messi fanok, és vannak akik érdemtelenül hype-olják a Barcát és Messit. De az is hót ziher, hogy elvakult Messi-gyűlölők is vannak, és az is tuti, hogy te is köztük vagy.

Inter szurkolóként mondom, hogy bár Sneijder k.vajó, a tavalyi inter csapatként volt jó. Milito-nak k.vanagy szerepe volt, mert lőtte a gólokat, Sneijdernek is, viszont Cambiassonak is, Zanettinek is, stb...stb..stb... Ettől függetlenül örülnék, ha lenne ott egy interes, de az is biztos, hogy abba is lehetne belekötni.

Iniesta aranylabdája nevetséges. Xavié már nem lenne az. Casillasnak is ott kéne lennie a top 3-4-ben igen, szerintem is. De ettől függetlenül egyedül Iniestát érzem túlzásnak azon a helyen, ahova végül került.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 391 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Messi gól/meccs statjait meg ne hozzátok már föl ezredjére is, amikor CR statja jobb idén, ugyanúgy ahogy tavaly is 😉eaglesmcnabb
Ez még mindig nem igaz amúgy..
Idén Messi 20 meccs 25 gól, míg Ronaldo 21-en 20. Tavaly hangyafasznyival jobb volt CR, igaz 17 meccsel kevesebben játszott.
(ezt a nevetséges aranylabdától függetlenül mondom, kizárólag erre az idézett mondatra 😉)fetomy
21-21--et ír a honlap. Attól függően 20 vagy 21 hogy a Pepe hátán megpattanót kinek adjuk. A meccs/gól átlag meg jobb a portugálnak 😛. ettől eltekintve egyikőjüknek sem kéne tényezőnek lenni az Aranylabda szavazáson.
Cannavaro egy jó Vb szereplés miatt aranylabdát kapott anno, ha ezek után nem az általam említett 3 emberke lesz a dobogós, akkor komolytalan az egész.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Messi gól/meccs statjait meg ne hozzátok már föl ezredjére is, amikor CR statja jobb idén, ugyanúgy ahogy tavaly is 😉eaglesmcnabb
Ez még mindig nem igaz amúgy..
Idén Messi 20 meccs 25 gól, míg Ronaldo 21-en 20. Tavaly hangyafasznyival jobb volt CR, igaz 17 meccsel kevesebben játszott.
(ezt a nevetséges aranylabdától függetlenül mondom, kizárólag erre az idézett mondatra 😉)
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Azért, h Messi mit keres a 3ban azt valaki elmagyarázhatná. Persze tudtam, h ott lesz, de hogy mégis mire fel volt jobb, mint Sneijder vagy Milito vagy Forlán? /*Casillast nem is írom, nehogy elfogultsággal vádoljanak*/ A VB-n Milito gyakorlatilag nem játszott ugyan, de Sneijder sokkal jobb volt nála. Klub szinten meg vitathatatlanul jobb legyőzte az Inter a Barcát. Forlán meg a VB legjobbja volt és UEFA kupát nyert, vagy europa league-et vagy faszom tudja, h hívják most.

De nem, Messin kívül senkit nem ismernek a 'szakértők', max a csapattársait. Akkor is top10-ben lesz majd, amikor már csak füvet vágni megy a pályára. Fújjj. Undorító ez a barcahype. Megyek hányni...Black_Adder
na ha jól megtörölted a szádat a hányás után akkor picit gondolkozz. Először is az őszi szezon is beleszámít a dologba, Sneijder és Milito a béka segge alatt, lassa krízisben az atl.madrid, Forlán enerváltan játszik. Militonak nincs ott a helye a háromban akkor sem ha a vb utáni teljesítményük már nem számít bele a szavazásba, volt jó két hónapja és annyi. Sneijder a VB-n is kacérkodott azért, döntő meg minden de én úgy érzem, hogy abból az interből nem lehet senkit sem kiemelni aranylabdás szintre, fantasztikus volt amit csináltak csapat szinten, mourinho összerakta a puzzlet, feltüzelte őket és egy fantasztikus szezon végi hajrát nyomtak. milito, césar, sneijder, cambiasso, a kőkemény védelem, de egyikük sem emelkedett ki kifejezetten. én így gondolom.

Forlánnak viszont már a legjobb háromban lenne a helye, ő igazi vezére volt a csapatának, meccseket nyert a madridnak, és rá azt lehet mondani, hogy az egész szezonban végig jó volt(az igaz, hogy az őszi szezon neki sem túl fényes eddig), a vb-n is odatette magát rendesen, helye lenne a háromban szerintem.

Messi ötven valahány meccsen lőtt 48-49 körüli gólt, 14 gólpassz, folyamatos kimagasló játék. Volt egy szar vb amit maradona elcseszett neki, rossz poszton játszatta egyértelműen de ennek ellenére fantasztikus szezont futott, 14 egyéni elismerést kapott a szezon végén, meg csak nyert négy kupát (európai szuperkupa, klub vb, spanyol szuperkupa, spanyol bajnokság).

Xavi meg az ész. Nála nincs intelligensebb és kiegyensúlyozottabb irányító középpályás a földön. Látszólag annyira nem látványos a játéka de nagyon durva amit művel, okádja a gólpasszokat, ő a főhegedűs akkor is ha messi vagy villa ontja a gólokat, nélküle a támadógépezet nem az igazi. 90% feletti passzpontossága magáért beszél. Évek óta ezen a szinten játszik, nincs rossz meccse. Egy kikúrtnagy zseni, ha aranylabda nélkül fog visszavonulni az szomorú lesz. Ha a bolha nem egy csapatban játszik vele akkor Xavi már régen aranylabdás lenne, legalábbis 1 éve biztosan.

Iniesta már kevésbé volt ennyire kiegyensúlyozott, eszelős egy pali ő is de mégis úgy gondolom, hogy nem érdemel aranylabdát, még csak a legjobb 3-ban sincs helye. Sokat volt sérült, voltak gyengébb meccsei is.

Lehet itt szidni a barcát, meg lehet hányni tőlük, kiből mit hoz ki a játékuk. Sokan már most nagyon becsülik őket azért ahogyan űzik ezt a csodás sportot(köztük én is) de sokak számára frusztráló ez az egész. Az a ha egy csapatnak ennyire megy, sok hatert eredményez, lásd Patriots, Lakes és barátaik. Ez mindig így volt és mindig így is lesz de figyeljétek ki, hogy ez az utálat meg hányinger idővel el fog múlni. Akkor amikor Xavi, Messi és a többiek már kiöregednek és meglátsz a tv-ben egy régi Barca meccset, biztos, hogy az fogod gondolni, hogy "az anyjukat, ezek aztán fociztak, le a kalappal".Mad
Igen mindig csak az számít amiben messi jó ugye? Gondolkozz egy kicsit. Minek van nagyobb súlya, a VB-nek vagy az őszi szezonnak?
Attól h Maradona cseszte el a VB-jét még el lett cseszve a VB-je és ez számít. Btw Maradona mintha Militonak még jobban elcseszte volna a VB-jét. De persze, tudom, nála az nem számít, csak az istenialegjobbakármitiscsinálmessinél. :puke

Xavi. Okos érv. Megkérdőjelezem messi helyét a háromban, és jössz azzal, h xavinak mennyire ott van a helye. Ha van kedved olvass vissza. Kb amikor nyilvánosságra hozták a 23mas listát, vagy 50-eset vagy mit tudom én hanyasat én is beraktam őt a top3ba. Forlán és Casillas mellé, Casillasba beleköthetsz nem érdekel, egy barcás és egy atleticost még egy realos mellett is nehezemre esett jelölnöm

Ne haragudj, de ezen tényleg csak okádni lehet. Úgy mint ezt a mostani barcát, és az istenmegtestesülésesenkisejobbnálamessit, senkit nem hypeoltak még a világon. Aki a barcában játszik, akárki 100× nagyobb figyelmet kap, mint aki nem, így 100× gyengébb teljesítmény is elég lehet neki az elismeréshez. :puke:

Az ilyen díjazásokkal a legritkább esetekben vagyok elégedett, pl ha már nfl-es oldalon vagyunk, Manning se érdemelte meg szvsz az utóbbi 2MVP címét /*nagyon nem*/, de ilyet mint most ez,... Tavaly nem a barca volt a legjobb csapat, mégis 3 barcás a top3ban. Persze más csapat nem is létezik a 'szakértőknek'. Aki nem barcás annak egyéni elismerésre esély sincs... :puke:

Messi nem érdemli meg, h top3 legyen. És egy csapat sem érdemelte még eddig meg a történelemben, h a top3 mind az övék legyen. Ez a Barca meg kapásból gyengébb, mint pl a tavalyi barca, de még idén se voltak ők a legjobbak.Black_Adder
áh felesleges is a kommunikáció, butaságokat hordasz össze.

@KJuraszik
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
azért Sneijder és Milito vezérelte Inter-el mégse bírtak 😉 és akkor még Forlánról nem is beszéltünk.Divat
Azért, h Messi mit keres a 3ban azt valaki elmagyarázhatná. Persze tudtam, h ott lesz, de hogy mégis mire fel volt jobb, mint Sneijder vagy Milito vagy Forlán? /*Casillast nem is írom, nehogy elfogultsággal vádoljanak*/ A VB-n Milito gyakorlatilag nem játszott ugyan, de Sneijder sokkal jobb volt nála. Klub szinten meg vitathatatlanul jobb legyőzte az Inter a Barcát. Forlán meg a VB legjobbja volt és UEFA kupát nyert, vagy europa league-et vagy faszom tudja, h hívják most.

De nem, Messin kívül senkit nem ismernek a 'szakértők', max a csapattársait. Akkor is top10-ben lesz majd, amikor már csak füvet vágni megy a pályára. Fújjj. Undorító ez a barcahype. Megyek hányni...Black_Adder
na ha jól megtörölted a szádat a hányás után akkor picit gondolkozz. Először is az őszi szezon is beleszámít a dologba, Sneijder és Milito a béka segge alatt, lassa krízisben az atl.madrid, Forlán enerváltan játszik. Militonak nincs ott a helye a háromban akkor sem ha a vb utáni teljesítményük már nem számít bele a szavazásba, volt jó két hónapja és annyi. Sneijder a VB-n is kacérkodott azért, döntő meg minden de én úgy érzem, hogy abból az interből nem lehet senkit sem kiemelni aranylabdás szintre, fantasztikus volt amit csináltak csapat szinten, mourinho összerakta a puzzlet, feltüzelte őket és egy fantasztikus szezon végi hajrát nyomtak. milito, césar, sneijder, cambiasso, a kőkemény védelem, de egyikük sem emelkedett ki kifejezetten. én így gondolom.

Forlánnak viszont már a legjobb háromban lenne a helye, ő igazi vezére volt a csapatának, meccseket nyert a madridnak, és rá azt lehet mondani, hogy az egész szezonban végig jó volt(az igaz, hogy az őszi szezon neki sem túl fényes eddig), a vb-n is odatette magát rendesen, helye lenne a háromban szerintem.

Messi ötven valahány meccsen lőtt 48-49 körüli gólt, 14 gólpassz, folyamatos kimagasló játék. Volt egy szar vb amit maradona elcseszett neki, rossz poszton játszatta egyértelműen de ennek ellenére fantasztikus szezont futott, 14 egyéni elismerést kapott a szezon végén, meg csak nyert négy kupát (európai szuperkupa, klub vb, spanyol szuperkupa, spanyol bajnokság).

Xavi meg az ész. Nála nincs intelligensebb és kiegyensúlyozottabb irányító középpályás a földön. Látszólag annyira nem látványos a játéka de nagyon durva amit művel, okádja a gólpasszokat, ő a főhegedűs akkor is ha messi vagy villa ontja a gólokat, nélküle a támadógépezet nem az igazi. 90% feletti passzpontossága magáért beszél. Évek óta ezen a szinten játszik, nincs rossz meccse. Egy kikúrtnagy zseni, ha aranylabda nélkül fog visszavonulni az szomorú lesz. Ha a bolha nem egy csapatban játszik vele akkor Xavi már régen aranylabdás lenne, legalábbis 1 éve biztosan.

Iniesta már kevésbé volt ennyire kiegyensúlyozott, eszelős egy pali ő is de mégis úgy gondolom, hogy nem érdemel aranylabdát, még csak a legjobb 3-ban sincs helye. Sokat volt sérült, voltak gyengébb meccsei is.

Lehet itt szidni a barcát, meg lehet hányni tőlük, kiből mit hoz ki a játékuk. Sokan már most nagyon becsülik őket azért ahogyan űzik ezt a csodás sportot(köztük én is) de sokak számára frusztráló ez az egész. Az a ha egy csapatnak ennyire megy, sok hatert eredményez, lásd Patriots, Lakes és barátaik. Ez mindig így volt és mindig így is lesz de figyeljétek ki, hogy ez az utálat meg hányinger idővel el fog múlni. Akkor amikor Xavi, Messi és a többiek már kiöregednek és meglátsz a tv-ben egy régi Barca meccset, biztos, hogy az fogod gondolni, hogy "az anyjukat, ezek aztán fociztak, le a kalappal".Mad
Igen mindig csak az számít amiben messi jó ugye? Gondolkozz egy kicsit. Minek van nagyobb súlya, a VB-nek vagy az őszi szezonnak?
Attól h Maradona cseszte el a VB-jét még el lett cseszve a VB-je és ez számít. Btw Maradona mintha Militonak még jobban elcseszte volna a VB-jét. De persze, tudom, nála az nem számít, csak az istenialegjobbakármitiscsinálmessinél. :puke

Xavi. Okos érv. Megkérdőjelezem messi helyét a háromban, és jössz azzal, h xavinak mennyire ott van a helye. Ha van kedved olvass vissza. Kb amikor nyilvánosságra hozták a 23mas listát, vagy 50-eset vagy mit tudom én hanyasat én is beraktam őt a top3ba. Forlán és Casillas mellé, Casillasba beleköthetsz nem érdekel, egy barcás és egy atleticost még egy realos mellett is nehezemre esett jelölnöm

Ne haragudj, de ezen tényleg csak okádni lehet. Úgy mint ezt a mostani barcát, és az istenmegtestesülésesenkisejobbnálamessit, senkit nem hypeoltak még a világon. Aki a barcában játszik, akárki 100× nagyobb figyelmet kap, mint aki nem, így 100× gyengébb teljesítmény is elég lehet neki az elismeréshez. :puke:

Az ilyen díjazásokkal a legritkább esetekben vagyok elégedett, pl ha már nfl-es oldalon vagyunk, Manning se érdemelte meg szvsz az utóbbi 2MVP címét /*nagyon nem*/, de ilyet mint most ez,... Tavaly nem a barca volt a legjobb csapat, mégis 3 barcás a top3ban. Persze más csapat nem is létezik a 'szakértőknek'. Aki nem barcás annak egyéni elismerésre esély sincs... :puke:

Messi nem érdemli meg, h top3 legyen. És egy csapat sem érdemelte még eddig meg a történelemben, h a top3 mind az övék legyen. Ez a Barca meg kapásból gyengébb, mint pl a tavalyi barca, de még idén se voltak ők a legjobbak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én sem szeretem a barcát a hype miatt, de nem értek egyet veletek, h Messinek nincs ott a helye. Tavasszal is kurvajó volt, VBje gyengére sikerült, de idén ősszel 19 meccs 23 gól!Sebii
ennyi erővel CR is lehetne aranylabdás 😀 21 meccs 21 gól...
VB-t nyert Messi? NEM BL-t? azt SEM. nem tudom ezek után miért van ott a helye. Raúl sem kapott aranylabdát anno, mert a brazilok nyerték a VB-t. Ha Xavi lesz az aranylabdás aláírom, de ha Messi... VICC. Legalább BL-t nyert volna, de azt sem. Továbbra is tartom hogy Forlan-Sneijder-Xavi a sorrend nálam.

szerk.: Messinek amúgy sem adnám, jó játékos, de Xavi fölé nő. Messi akkor tud játszani ha van mögötte egy csapat, (ezt már elmondtam jó párszor). Ez a VB-n is bebizonyosodott. Ha nincs mögötte egy xavi, és egy iniesta akkor kb annyira képes mint nyáron. Messi gól/meccs statjait meg ne hozzátok már föl ezredjére is, amikor CR statja jobb idén, ugyanúgy ahogy tavaly is 😉eaglesmcnabb
Ronaldo max Oscar díjas lehetne 😛
Amúgy mindennel egyetértek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
Áh dehogy. A hobbim, hogy ilyen hsz-ekre vadászom. 😉
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hőbörögni lehet, de az utóbbi 3-4 évben a Barca mutatja be folyamatosan, hogy mi az igazi F - U - T - B - A - L - L.JC6
Egy amerikaifoci fórumon ilyet írni... hm... vagy csak én nem tudok arról, hogy a Barcelonának van amfoci csapata is?Mikey
ez most elég durva volt öreg... nézz már magadba. fogadjunk ilyen hozzászólásokra vadászol....nevetséges...JC6
háát, nem látok bele a gondolataiba, de erősen gyanítom, hogy vicc volt 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hőbörögni lehet, de az utóbbi 3-4 évben a Barca mutatja be folyamatosan, hogy mi az igazi F - U - T - B - A - L - L.JC6
Egy amerikaifoci fórumon ilyet írni... hm... vagy csak én nem tudok arról, hogy a Barcelonának van amfoci csapata is?Mikey
ez most elég durva volt öreg... nézz már magadba. fogadjunk ilyen hozzászólásokra vadászol....nevetséges...
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
szerk.: Messinek amúgy sem adnám, jó játékos, de Xavi fölé nő. Messi akkor tud játszani ha van mögötte egy csapat, (ezt már elmondtam jó párszor). Ez a VB-n is bebizonyosodott. Ha nincs mögötte egy xavi, és egy iniesta akkor kb annyira képes mint nyáron. Messi gól/meccs statjait meg ne hozzátok már föl ezredjére is, amikor CR statja jobb idén, ugyanúgy ahogy tavaly is 😉eaglesmcnabb
+1

Amúgy vicces h Robbent pl meg sem említette senki, persze tény hogy nem nyert se BL-t se VB-t "csak" bajnokságot és kupát mégis jobban a hátán vitte a csapatot mint egy-két említett ember. Meg is látszik, hogy sérült...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 391 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én sem szeretem a barcát a hype miatt, de nem értek egyet veletek, h Messinek nincs ott a helye. Tavasszal is kurvajó volt, VBje gyengére sikerült, de idén ősszel 19 meccs 23 gól!Sebii
ennyi erővel CR is lehetne aranylabdás 😀 21 meccs 21 gól...
VB-t nyert Messi? NEM BL-t? azt SEM. nem tudom ezek után miért van ott a helye. Raúl sem kapott aranylabdát anno, mert a brazilok nyerték a VB-t. Ha Xavi lesz az aranylabdás aláírom, de ha Messi... VICC. Legalább BL-t nyert volna, de azt sem. Továbbra is tartom hogy Forlan-Sneijder-Xavi a sorrend nálam.

szerk.: Messinek amúgy sem adnám, jó játékos, de Xavi fölé nő. Messi akkor tud játszani ha van mögötte egy csapat, (ezt már elmondtam jó párszor). Ez a VB-n is bebizonyosodott. Ha nincs mögötte egy xavi, és egy iniesta akkor kb annyira képes mint nyáron. Messi gól/meccs statjait meg ne hozzátok már föl ezredjére is, amikor CR statja jobb idén, ugyanúgy ahogy tavaly is 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Xavi ha most nem kapja meg,akkor szerintem már soha nem is fogja.ezért én neki adnám a voksomat. (ha lenne 😊 )maximilien
Ezt elmondhatja magáról Sneijder és Forlán is. A Xavi 90% passzolási képességéről meg csak annyit hogy hátrafelé Megye2ben is tudnak passzolni.(persze nagyon nagy világklasszis, de azért közel sem akkora atyaúristen ő sem mint amilyennek be van állítva.) Messinek kéne adni, meg ha így folytatja egymás után még 5x.Hanni
Márk valószínűleg úgy értette, hogy amit az utóbbi években a Barcában produkál, az kiemelkedő, és összességében járna ki neki, mintegy "életműdíjként" is. Aztán majd szól, ha félremagyarázom 😀

ja, és a hátrafele passzolgatásról: valamiért mégis ontja a gólpasszokat..

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
Hőbörögni lehet, de az utóbbi 3-4 évben a Barca mutatja be folyamatosan, hogy mi az igazi F - U - T - B - A - L - L.JC6
Egy amerikaifoci fórumon ilyet írni... hm... vagy csak én nem tudok arról, hogy a Barcelonának van amfoci csapata is?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Xavi ha most nem kapja meg,akkor szerintem már soha nem is fogja.ezért én neki adnám a voksomat. (ha lenne 😊 )maximilien
Ezt elmondhatja magáról Sneijder és Forlán is. A Xavi 90% passzolási képességéről meg csak annyit hogy hátrafelé Megye2ben is tudnak passzolni.(persze nagyon nagy világklasszis, de azért közel sem akkora atyaúristen ő sem mint amilyennek be van állítva.) Messinek kéne adni, meg ha így folytatja egymás után még 5x.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért válasszunk néhány dolgot külön. Ez mostmár FIFA Aranylabda, és miután amúgy is mindig a vb/eb teljesítmény dominált idén se lehet nagyon másban bízni.

mindenesetre örvendetes, hogy messi rúgott négyezer gólt a szezonban, ennek jó részét abban a hihetetlen színvonalú spanyol bajnokságban, ahol egy hullagyenge, európából azonnal kieső, barca által bucira vert real madridot 3 ponttal sikerül megelőzni, ők meg 25-tel a 3-at.

szóval tényezőnek itt ezt kevésbé venném figyelembe mint a komoly európai megmérettetést (értsd playoff), illetve idén a világbajnokságot. szóval azért itt már jóval árnyaltabb a kép, xavi helyét én a (finom leszek) közepes világbajnoki teljesítménye ellenére se vitatnám, iniesta gyakorlatilag folyamatosan sérüléssel bajlódott, sokszor csere volt. a világbajnokságot meg hát ja eldöntötte. védhető, anno 98ban zidane-t kettő alkalommal fejbetalálta a szöglet és megkapta de azt is nagyon nehezen vette be a gyomrom. de messi főleg a világbajnoki teljesítménye (nyilván maradona miatt nem indult meg) fényében és a barca európai "sikertelensége" fényében minimum kérdőjeles.

az hogy triplázó, vb ezüstös és a vb-n a holland csapat legjobbja vezére snejder még a 3ban sincs, az olyan szinte unfranko és szégyen, mint mikor 99-ben odamerték adni Rivaldonak Beckham helyett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Xavi ha most nem kapja meg,akkor szerintem már soha nem is fogja.ezért én neki adnám a voksomat. (ha lenne 😊 )

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem akartam beszólni, pedig a csapatomat ócsárolják 10 - 15 hsz óta. Ez van gyerekek, el kell fogadni. Hőbörögni lehet, de az utóbbi 3-4 évben a Barca mutatja be folyamatosan, hogy mi az igazi F - U - T - B - A - L - L.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
és milyen helyesenJoci
azért Sneijder és Milito vezérelte Inter-el mégse bírtak 😉 és akkor még Forlánról nem is beszéltünk.Divat
Azért, h Messi mit keres a 3ban azt valaki elmagyarázhatná. Persze tudtam, h ott lesz, de hogy mégis mire fel volt jobb, mint Sneijder vagy Milito vagy Forlán? /*Casillast nem is írom, nehogy elfogultsággal vádoljanak*/ A VB-n Milito gyakorlatilag nem játszott ugyan, de Sneijder sokkal jobb volt nála. Klub szinten meg vitathatatlanul jobb legyőzte az Inter a Barcát. Forlán meg a VB legjobbja volt és UEFA kupát nyert, vagy europa league-et vagy faszom tudja, h hívják most.

De nem, Messin kívül senkit nem ismernek a 'szakértők', max a csapattársait. Akkor is top10-ben lesz majd, amikor már csak füvet vágni megy a pályára. Fújjj. Undorító ez a barcahype. Megyek hányni...Black_Adder
na ha jól megtörölted a szádat a hányás után akkor picit gondolkozz. Először is az őszi szezon is beleszámít a dologba, Sneijder és Milito a béka segge alatt, lassa krízisben az atl.madrid, Forlán enerváltan játszik. Militonak nincs ott a helye a háromban akkor sem ha a vb utáni teljesítményük már nem számít bele a szavazásba, volt jó két hónapja és annyi. Sneijder a VB-n is kacérkodott azért, döntő meg minden de én úgy érzem, hogy abból az interből nem lehet senkit sem kiemelni aranylabdás szintre, fantasztikus volt amit csináltak csapat szinten, mourinho összerakta a puzzlet, feltüzelte őket és egy fantasztikus szezon végi hajrát nyomtak. milito, césar, sneijder, cambiasso, a kőkemény védelem, de egyikük sem emelkedett ki kifejezetten. én így gondolom.

Forlánnak viszont már a legjobb háromban lenne a helye, ő igazi vezére volt a csapatának, meccseket nyert a madridnak, és rá azt lehet mondani, hogy az egész szezonban végig jó volt(az igaz, hogy az őszi szezon neki sem túl fényes eddig), a vb-n is odatette magát rendesen, helye lenne a háromban szerintem.

Messi ötven valahány meccsen lőtt 48-49 körüli gólt, 14 gólpassz, folyamatos kimagasló játék. Volt egy szar vb amit maradona elcseszett neki, rossz poszton játszatta egyértelműen de ennek ellenére fantasztikus szezont futott, 14 egyéni elismerést kapott a szezon végén, meg csak nyert négy kupát (európai szuperkupa, klub vb, spanyol szuperkupa, spanyol bajnokság).

Xavi meg az ész. Nála nincs intelligensebb és kiegyensúlyozottabb irányító középpályás a földön. Látszólag annyira nem látványos a játéka de nagyon durva amit művel, okádja a gólpasszokat, ő a főhegedűs akkor is ha messi vagy villa ontja a gólokat, nélküle a támadógépezet nem az igazi. 90% feletti passzpontossága magáért beszél. Évek óta ezen a szinten játszik, nincs rossz meccse. Egy kikúrtnagy zseni, ha aranylabda nélkül fog visszavonulni az szomorú lesz. Ha a bolha nem egy csapatban játszik vele akkor Xavi már régen aranylabdás lenne, legalábbis 1 éve biztosan.

Iniesta már kevésbé volt ennyire kiegyensúlyozott, eszelős egy pali ő is de mégis úgy gondolom, hogy nem érdemel aranylabdát, még csak a legjobb 3-ban sincs helye. Sokat volt sérült, voltak gyengébb meccsei is.

Lehet itt szidni a barcát, meg lehet hányni tőlük, kiből mit hoz ki a játékuk. Sokan már most nagyon becsülik őket azért ahogyan űzik ezt a csodás sportot(köztük én is) de sokak számára frusztráló ez az egész. Az a ha egy csapatnak ennyire megy, sok hatert eredményez, lásd Patriots, Lakes és barátaik. Ez mindig így volt és mindig így is lesz de figyeljétek ki, hogy ez az utálat meg hányinger idővel el fog múlni. Akkor amikor Xavi, Messi és a többiek már kiöregednek és meglátsz a tv-ben egy régi Barca meccset, biztos, hogy az fogod gondolni, hogy "az anyjukat, ezek aztán fociztak, le a kalappal".

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 463
Én sem szeretem a barcát a hype miatt, de nem értek egyet veletek, h Messinek nincs ott a helye. Tavasszal is kurvajó volt, VBje gyengére sikerült, de idén ősszel 19 meccs 23 gól!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
FIFA ismét bizonyította mennyire kompetens bármiben is.gabtsi
Az UEFA meg példaértékű büntetéseket bír kiszabni: http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-csokkentettek-mourinho-es-a-real-madrid-bunteteset-2055601/ 😊

szerk.: Ki gondolta volna??? http://sportgeza.hu/futball/2010/12/06/katar_fifa-_tagot_fizetett_le_a_vb-ert/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én viszont nem értek veletek egyet. Én teljesen megvagyok rökönyödve, hogy a TOP 3ba, miért csak 3 Barcás van. 😂
És páran még kérdezik, hogy miért utálom úgy a Barcát, mikor másról se hallani csak róluk. Ja ez se igaz, hallani több csapatról is,de csak azért, hogy milyen köcsögök voltak a Barca ellen.
Bocs ha vmilyen Barcást megbántottam.tüsi91
Úgy is van. Máglyára velük..... Egyébként egyetértek.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én viszont nem értek veletek egyet. Én teljesen megvagyok rökönyödve, hogy a TOP 3ba, miért csak 3 Barcás van. 😂
És páran még kérdezik, hogy miért utálom úgy a Barcát, mikor másról se hallani csak róluk. Ja ez se igaz, hallani több csapatról is,de csak azért, hogy milyen köcsögök voltak a Barca ellen.
Bocs ha vmilyen Barcást megbántottam.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De nem, Messin kívül senkit nem ismernek a 'szakértők', max a csapattársait. Akkor is top10-ben lesz majd, amikor már csak füvet vágni megy a pályára. Fújjj. Undorító ez a barcahype. Megyek hányni...Black_Adder
Ugyanez el lett játszva a Puskás díjjal is... volt 9 csodaszép gól + Messi semmi extrája.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
CSAK A BARCA!!! 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
rasszista a fifa, egy feka sincs a top 3-ban